CFBHC recruiting rankings

This page shows the recruiting ranking for each team.


TEAM SIGNED WEEK PLAYER
Air Force None K Nick McArthur 6-1 210 Fr Pineville (Pineville LA) 1.5 of 3.5 [Power]
Air Force None TE Justice James 6-2 234 Fr Port St. Lucie (Port St. Lucie FL) 2.0 of 3.5 [Blocking]
Air Force None QB Matt Mosley 6-4 194 Fr Chula Vista (Chula Vista CA) 1.0 of 5.0 [Hybrid]
Air Force None WR Tran Nguyen 6-3 190 Fr Emery (Castle Dale UT) 2.0 of 5.0 [Speed]
Air Force None WR Deondre Queen 6-2 173 Fr East Ascension (Gonzales LA) 1.0 of 4.0 [Speed]
Air Force None RB Derrick Reid 6-0 201 Fr Orange (Hillsborough NC) 1.0 of 3.5 [Power]
Air Force None WR William Sexton 5-10 196 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Air Force None ILB Edward Lawrence 6-2 205 Fr Valley Christian (San Jose CA) 1.0 of 3.0 [Will]
Akron None OLB Francesco Connor 6-0 215 Fr Pickerington North (Pickerington OH) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Akron None DE Sam Phelps 6-7 246 Fr Arthur Hill (Saginaw MI) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Akron None CB Christian Washington 6-1 196 Fr Miamisburg (Miamisburg OH) 3.0 of 4.0 [Man Coverage]
Akron None OLB Shawntez Richardson 6-1 242 Fr Annville Cleona (Annville PA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Akron None WR Ian Reese 6-3 213 Fr Mt. Pleasant (Mt. Pleasant MI) 1.0 of 4.0 [Target]
Akron None WR Kyrie Cannon 6-2 159 Fr Posen (Posen MI) 1.5 of 3.5 [Speed]
Akron None WR Damani Harris 6-1 182 Fr Traverse City West ( MI) 3.0 of 3.0 [Speed]
Akron None QB Cole Richter 6-2 235 Fr Keystone (La Grange OH) 2.0 of 4.0 [Hybrid]
Akron None CB Christian Brandon 6-1 196 Fr Saltsburg (Saltsburg PA) 3.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Akron None FB Ualesi Kasimani 5-11 246 Fr Stebbins (Riverside OH) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Akron None WR Kenneth Ford 6-1 194 Fr Muskegon (Muskegon MI) 2.0 of 3.0 [Speed]
Akron None CB JaWuan Thornton 5-9 198 Fr Brevard Christian ( FL) 2.5 of 3.0 [Man Coverage]
Akron None ILB Hunter Rogers 6-2 250 Fr Wauseon (Wauseon OH) 1.0 of 4.0 [Mike]
Akron None OLB Delonta Landry-Waters 6-2 241 Fr Mount Carmel Area (Mount Carmel PA) 2.5 of 2.5 [Blitz]
Akron None OT Ethan Riggs 6-3 271 Fr Triway (Wooster OH) 2.0 of 4.0 [Run Blocking]
Akron None C Allan Castro 6-1 303 Fr Notre Dame-Catherdal Latin ( OH) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Akron None ILB Damian Stanford 6-1 226 Fr Bucksport (Bucksport ME) 2.5 of 3.0 [Mike]
Akron None FS Javier Odom 5-11 185 Fr Cleveland Heights ( OH) 3.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Akron None OG Max Patton 6-5 266 Fr Elyria Catholic (Elyria OH) 3.0 of 3.0 [Run Blocking]
Alabama None SS Jesse McTavish 6-1 205 Fr Pinson Valley (Pinson AL) 1.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Alabama None QB Nicolas Rossi Jr. 6-1 213 Fr Saint James (Montgomery AL) 1.5 of 3.5 [Hybrid]
Alabama None DT Pete Lindquist 6-6 317 Fr Akron (Akron AL) 1.5 of 3.0 [1-Gap]
Alabama None ILB Javon Freeman 6-4 225 Fr North Delta (Batesville MS) 1.0 of 5.0 [Mike]
Alabama None K Elias Sweezy 5-10 203 Fr North Springs (Atlanta GA) 2.0 of 3.0 [Power]
Alabama None RB Nathaniel Smith 6-0 199 Fr Wayne County (Jessup GA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Alabama None DE Janoris Donaldson 6-7 240 Fr Greensboro (Greensboro AL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Alabama None RB Christopher Grace 5-10 196 Fr Baker (Mobile AL) 1.0 of 3.0 [Power]
Alabama None OG Mason Mullins 6-5 294 Fr Marion County (Guin AL) 1.5 of 5.0 [Run Blocking]
Alabama None DE Damien Austin 6-1 268 Fr Emma Sansom (Gadsden AL) 1.0 of 3.0 [Contain]
Alabama None RB Anthony Dockery 5-10 222 Fr Saint James (Montgomery AL) 1.0 of 3.5 [Power]
Alabama None FS Erick Daniels 5-10 195 Fr Saraland (Saraland AL) 3.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Alabama None OT Harrison Harrington 6-5 333 Fr R.E. Lee (Montgomery AL) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Alabama None P Will Ellis 5-10 186 Fr Jemison (Jemison AL) 2.5 of 4.0 [Power]
Alabama None LS Garrett Hensley 6-3 269 Fr Fruitdale (Fruitdale AL) 1.0 of 5.0 [Specialized]
Alabama None OG Jael Magana 6-3 307 Fr Emma Sansom (Gadsden AL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Alabama None CB Aboubacar McDowell 6-1 182 Fr Wilcox County (Rochelle GA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Appalachian State None OT Bobby Keller 6-4 278 Fr Western Alamance (Elon College NC) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Appalachian State None WR Dominique Mayberry 6-1 153 Fr Male (Louisville KY) 1.0 of 2.5 [Speed]
Appalachian State None K Jack LeBlanc 5-7 200 Fr Orangeburg-Wilkinson (Orangeburg SC) 1.0 of 3.0 [Power]
Appalachian State None WR Andrew Dawkins 6-1 209 Fr Cummings (Burlington NC) 1.0 of 3.5 [Target]
Appalachian State None ILB Kayden Whitfield 6-1 216 Fr Grady (Atlanta GA) 2.5 of 3.5 [Will]
Appalachian State None QB Brandon Moody 6-5 224 Fr Hertford County (Ahoskie NC) 1.0 of 2.5 [Scrambling]
Appalachian State None DT Amral Glover 6-2 295 Fr Schley County (Ellaville GA) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Appalachian State None LS Shane Block 6-2 267 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.0 of 3.0 [Traditional]
Appalachian State None ILB Adam Kirk 6-3 214 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 1.0 of 3.0 [Will]
Appalachian State None CB Hakeem Redd 6-0 185 Fr Dreher (Columbia SC) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Appalachian State None DT Mateo Benson 6-3 309 Fr Calhoun Falls (Calhoun Falls SC) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Appalachian State None DE Dylan Madrid 6-6 236 Fr Jacksonville (Jacksonville NC) 1.0 of 2.0 [Contain]
Appalachian State None RB Ajani Martin 5-10 190 Fr Fairmont (Fairmont NC) 1.0 of 3.0 [Speed]
Appalachian State None DT Alan Burgos 6-4 292 Fr Coshocton (Coshocton OH) 1.0 of 2.5 [2-Gap]
Appalachian State None OLB Jayden Tillman 6-0 242 Fr Eastern Guilford (Gibsonville NC) 1.5 of 3.0 [Coverage]
Appalachian State None OT Luca Warner 6-1 321 Fr Dreher (Columbia SC) 1.5 of 2.0 [Run Blocking]
Appalachian State None TE Tanielu Fatu 6-3 201 Fr Thomasville (Thomasville NC) 1.0 of 2.5 [Receiving]
Appalachian State None TE Julius Person 6-0 243 Fr Lamar (Lamar SC) 1.5 of 2.5 [Blocking]
Appalachian State None DE Anquan Bonner 6-0 266 Fr McCormick (McCormick SC) 1.0 of 3.0 [Contain]
Appalachian State None QB Skah Brink 6-4 224 Fr Union City (Union City TN) 2.5 of 3.5 [Pocket]
Appalachian State None DT Jonathan Winslow 6-6 273 Fr Calhoun Falls (Calhoun Falls SC) 1.5 of 2.5 [1-Gap]
Arizona None K Jesse Baugh 6-2 155 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Arizona None DE Jason Fields 6-3 241 Fr De La Salle (Concord CA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Arizona None WR Brayden Herring 5-11 171 Fr Catalina Magnet (Tucson AZ) 1.0 of 3.0 [Speed]
Arizona None CB Jermon Ellis 5-9 195 Fr Needles (Needles CA) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Arizona None CB Abdoul Lipscomb 5-9 204 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 2.5 of 3.0 [Man Coverage]
Arizona None OT Patrick Sorensen 6-3 271 Fr Fountain Hills (Fountain Hills AZ) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Arizona None OG Maximus Melendez 6-1 278 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Arizona None DT Zac Addison 6-4 316 Fr Serra (San Diego CA) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Arizona None ILB Cooper Hinton 6-4 262 Fr Sonoma Valley (Sonoma CA) 1.0 of 4.0 [Mike]
Arizona None OG Gavin Pollock-Wagner 6-4 316 Fr Temecula Valley (Temecula CA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Arizona None LS Charone Osgood 6-0 271 Fr Saguaro (Scottsdale AZ) 1.0 of 4.0 [Traditional]
Arizona None RB Jerrick Blount 5-8 209 Fr Hamilton (Chandler AZ) 1.5 of 4.0 [Power]
Arizona None FS Damione Parham 5-11 206 Fr Temecula Valley (Temecula CA) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
Arizona None WR Reshad Spencer 6-4 210 Fr Independence (Glendale AZ) 1.5 of 3.0 [Target]
Arizona None OG Kofi Ridley 6-3 284 Fr Willow Canyon (Surprise AZ) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Arizona None QB Tevin Rodriguez 6-2 205 Fr Hopi (Kearns Canyon AZ) 1.5 of 4.5 [Pocket]
Arizona None DT Derrick Chester 6-7 307 Fr Temecula Valley (Temecula CA) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Arizona State None DE Marc Burroughs 6-6 266 Fr Avenal (Avenal CA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Arizona State None TE Dylan Erickson 6-1 203 Fr The Orme School (Mayer AZ) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Arizona State None LS Alex Coyle 6-1 250 Fr Artesia (Artesia NM) 2.0 of 4.5 [Specialized]
Arizona State None C Cody Rutledge 6-4 244 Fr Williams (Williams CA) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Arizona State None OT Cole Rutledge 6-5 262 Fr Mountain View (Mesa AZ) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Arizona State None TE Carter Duff 6-0 238 Fr South (Bakersfield CA) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Arizona State None K Jayden Stark 6-0 159 Fr Largo (Largo FL) 1.5 of 3.0 [Accuracy]
Arizona State None FS Devon Tyler 5-10 200 Fr Chula Vista (Chula Vista CA) 2.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Arizona State None SS Cordell Glenn 6-1 221 Fr Chandler (Chandler AZ) 1.5 of 4.5 [Zone Coverage]
Arizona State None FB Brandon Sutton 5-9 210 Fr Edison (Stockton CA) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Arizona State None CB Olivier Nixon-Pressley 5-11 182 Fr La Joya Community (Avondale AZ) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Arizona State None TE Jesse Schneider 6-1 225 Fr Desert (Edwards CA) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Arizona State None OG Evan Escamilla 6-2 330 Fr Glendale (Glendale CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Arkansas None FB Marcus Gaston 5-11 240 Fr St. James (St. James LA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Arkansas None OT Jayden Roy 6-6 308 Fr Carroll (Monroe LA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Arkansas None CB Landon Hayes 5-9 166 Fr Jefferson City (Jefferson City MO) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Arkansas None OLB Ousmane Dawkins 6-4 236 Fr Ocean Springs (Ocean Springs MS) 3.0 of 3.0 [Blitz]
Arkansas None C Stephen Mayer 6-4 275 Fr Jackson Academy (Jackson MS) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Arkansas None C Ted Jennings 6-3 291 Fr Pope (Marietta GA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Arkansas None OG Frederick Butterfield 6-2 299 Fr Eupora (Eupora MS) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Arkansas None SS Michael Dwyer 6-1 198 Fr Pulaski Academy (Little Rock AR) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
Arkansas None TE Nikolas Everett 6-0 225 Fr Konawaena (Kealakekua HI) 2.0 of 3.0 [Blocking]
Arkansas None RB Rowan Herrington 5-7 215 Fr Hall (Little Rock AR) 1.0 of 3.5 [Power]
Arkansas None WR Guillermo Castro 6-2 195 Fr McClellan Magnet (Little Rock AR) 1.0 of 3.5 [Target]
Arkansas State None ATH Javorius Eason 5-10 191 Fr Central Catholic (Morgan City LA) 2.0 of 3.5 [Man Coverage]
Arkansas State None OT Solomon McConnell 6-1 287 Fr William Blount (Maryville TN) 1.0 of 2.0 [Pass Blocking]
Arkansas State None RB Quincy Key 5-11 214 Fr Watertown (Watertown TN) 1.0 of 3.5 [Power]
Arkansas State None WR Brayden Riley 6-4 176 Fr Broomfield (Broomfield CO) 1.0 of 2.5 [Speed]
Arkansas State None CB Steven Pickens 6-0 194 Fr Central Arkansas Christian ( AR) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
Arkansas State None ILB Nathan Addison 6-2 237 Fr Troy (Troy OH) 1.0 of 2.5 [Mike]
Arkansas State None OG David Eller 6-5 298 Fr J.D. Leftwich (Magazine AR) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Arkansas State None FB Nigel Stewart 5-10 241 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 1.0 of 2.0 [Pass Blocking]
Arkansas State None DT Ibrahima Spikes 6-7 333 Fr Senatobia (Senatobia MS) 2.0 of 3.0 [2-Gap]
Arkansas State None DE Malachi McCain 6-6 257 Fr Central (Little Rock AR) 1.0 of 4.0 [Contain]
Arkansas State None FS Lamont Berry 6-2 186 Fr Deer Park (Cincinnati OH) 3.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Arkansas State None WR Quincy Yarbrough 6-1 218 Fr Mandeville (Mandeville LA) 1.0 of 3.0 [Target]
Arkansas State None TE Anthony Dunbar 6-4 213 Fr Marlboro County (Bennettsville SC) 1.0 of 2.5 [Receiving]
Arkansas State None OG Adrian Driver 6-5 323 Fr Whitehaven (Memphis TN) 1.5 of 2.0 [Pass Blocking]
Arkansas State None FS Roman Noonan 5-11 190 Fr Lake Providence (Lake Providence LA) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
Arkansas State None RB Peter Woodward 5-7 212 Fr Chalmette (Chalmette LA) 1.0 of 3.0 [Power]
Arkansas State None WR Abe Levesque 6-2 174 Fr Copiah Academy (Gallman MS) 2.0 of 3.0 [Speed]
Arkansas State None CB Hakeem Mayberry 6-1 203 Fr Dardanelle (Dardanelle AR) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Arkansas State None WR Elijah Stephens 6-0 201 Fr Pineville (Pineville LA) 2.0 of 3.0 [Target]
Arkansas State None WR Antonio Montgomery 6-1 219 Fr Central (Little Rock AR) 1.5 of 2.5 [Target]
Arkansas State None P Shane Whittington 6-2 155 Fr Carroll (Monroe LA) 2.0 of 3.0 [Accuracy]
Army None OT Johnny Gilman 6-4 265 Fr Saltsburg (Saltsburg PA) 1.0 of 2.0 [Run Blocking]
Army None OG Maurice Cooper 6-5 327 Fr Norwich Tech (Norwich CT) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Army None RB David Fenton 5-6 208 Fr Clearfield Area (Clearfield PA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Army None TE Alex Vernon III 6-3 215 Fr Sandwich (East Sandwich MA) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Army None WR Jaylin Timmons 6-1 213 Fr Montville Township (Montville NJ) 3.0 of 3.0 [Target]
Army None SS Nicolas Smallwood 5-10 188 Fr Joel Barlow (Redding CT) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Army None DT Ian Gaston 6-3 310 Fr George Washington (New York NY) 1.0 of 2.0 [1-Gap]
Army None OG Angel Ocampo 6-4 298 Fr Saranac Lake (Saranac Lake NY) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Army None DT Ben Stout 6-4 319 Fr Don Bosco Prep (Ramsey NJ) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Army None K James Barbour 6-0 187 Fr Millis (Millis MA) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Army None DE Jamir Carter 6-3 252 Fr Ledyard (Ledyard CT) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Army None TE Prince Stewart 6-6 193 Fr Holy Cross (Flushing NY) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Army None OLB Keenan Woodson 5-11 240 Fr Medford (Medford MA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Army None WR Ahmad Walker 6-0 175 Fr Newfield Central (Newfield NY) 1.0 of 3.0 [Speed]
Army None OG Mark Oliva 6-6 336 Fr Harrison (Harrison NJ) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Army None ILB Michael Stubbs III 5-11 243 Fr Montville Township (Montville NJ) 3.0 of 3.0 [Will]
Army None OLB Thomas Gunn 6-1 215 Fr Central Catholic (Pittsburgh PA) 1.5 of 2.5 [Blitz]
Army None OT Joshua Foss 6-1 257 Fr Perry Central (Perry NY) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Auburn None OLB Dean Forsythe 6-0 229 Fr North Hall (Gainesville GA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Auburn None WR Sean Ford 6-4 170 Fr Marion County (Guin AL) 1.0 of 4.5 [Speed]
Auburn None OLB Treshaun Oakes 5-11 224 Fr Baker (Mobile AL) 2.0 of 4.5 [Blitz]
Auburn None ATH Grant Schwab 6-3 249 Fr Jasper County (Monticello GA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Auburn None TE William Tomlin 6-5 205 Fr Ohatchee (Ohatchee AL) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Auburn None ATH Donte Delmas 5-11 150 Fr Walter Wellborn (Anniston AL) 3.0 of 5.0 [Speed]
Auburn None FB Dominic Cornwell 6-0 230 Fr Emma Sansom (Gadsden AL) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
Auburn None OT Ivan Burnham 6-3 327 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Auburn None P Steven Berger 5-10 175 Fr Fruitdale (Fruitdale AL) 1.0 of 5.0 [Power]
Auburn None DT Trevor Aldridge III 6-4 306 Fr Marbury (Marbury AL) 1.0 of 4.0 [2-Gap]
Auburn None CB Stephen Alarcon 5-10 192 Fr Colbert Heights (Tuscumbia AL) 1.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Auburn None DE Victor Vallejo 6-5 263 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 1.0 of 4.0 [Contain]
Auburn None ILB Devontae Marshall 6-3 239 Fr Brookhaven (Brookhaven MS) 1.5 of 4.5 [Will]
Auburn None OG Shiloh Marshall 6-5 332 Fr Wilcox County (Rochelle GA) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Auburn None C Grant Pace 6-2 246 Fr Edward Little (Auburn ME) 3.0 of 4.5 [Run Blocking]
Ball State None K Mitchell Randall 6-3 156 Fr Ritenour (Overland MO) 3.0 of 3.5 [Accuracy]
Ball State None P Nikolas Harrington 6-4 183 Fr J.A. Fair (Little Rock AR) 2.0 of 3.0 [Accuracy]
Ball State None OT Marc Mcmullen 6-1 268 Fr Winter Springs (Winter Springs FL) 3.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Ball State None OLB Dominique Brantley 6-3 224 Fr Roberto Clemente Academy ( IL) 1.0 of 4.5 [Blitz]
Ball State None FS Caleb Wallace 6-0 184 Fr Germantown (Germantown WI) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Ball State None RB Javier Daniels 5-11 176 Fr Notre Dame (Quincy IL) 1.5 of 3.5 [Speed]
Ball State None OG Jesse Clatterbuck 6-6 274 Fr Leesville (Leesville LA) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Ball State None TE Joel Leone Jr. 6-3 214 Fr Hales Franciscan (Chicago IL) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Ball State None ILB Jonah Sands 6-4 229 Fr Hales Franciscan (Chicago IL) 1.0 of 3.5 [Mike]
Ball State None ILB Walt Mahan 6-4 249 Fr Horseheads (Horseheads NY) 1.5 of 3.0 [Mike]
Ball State None WR Mark Sheppard 6-1 159 Fr Rock Hill (Rock Hill SC) 1.5 of 3.0 [Speed]
Ball State None K Johnny Burkett 5-8 223 Fr North Mesquite (Mesquite TX) 2.5 of 3.0 [Power]
Ball State None OLB Jean Zarate 5-11 215 Fr Clay (South Bend IN) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Ball State None WR Israel Hooks 6-2 228 Fr Germantown (Germantown WI) 1.0 of 3.5 [Target]
Ball State None DE Samuel Cleveland 6-0 254 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 2.0 of 4.0 [Contain]
Ball State None OT Lucas Stanley 6-4 315 Fr Maplewood-Richmond Heights ( MO) 2.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Baylor None ILB Ashton Saunders 6-4 252 Fr Whiteface (Whiteface TX) 1.0 of 3.5 [Mike]
Baylor None WR Christopher Horton 6-0 172 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 2.0 of 3.0 [Speed]
Baylor None DE Pati Alesana 6-6 236 Fr Mesquite (Mesquite TX) 1.0 of 4.5 [Contain]
Baylor None ILB Latravis Houston 6-1 206 Fr Sinton (Sinton TX) 3.0 of 4.0 [Will]
Baylor None TE Damione Whitaker 6-3 197 Fr Brackett (Brackettville TX) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Baylor None LS Jason Yeager 6-0 248 Fr Houston Lutheran North (Houston TX) 3.0 of 3.5 [Traditional]
Baylor None FB Leonard Blalock-Goodrich 6-1 245 Fr Paradise (Paradise TX) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Baylor None OG Aaron Varela 6-4 299 Fr Paradise (Paradise TX) 2.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Baylor None CB Reginald Ferguson 5-9 198 Fr New Deal (New Deal TX) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Baylor None OLB Tyler Williamson 6-0 229 Fr Roscoe (Roscoe TX) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Baylor None WR Kieran Sheppard 6-5 200 Fr Shelton (Dallas TX) 1.5 of 3.5 [Target]
Baylor None OG Angel San Angelo 6-3 277 Fr Marble Falls (Marble Falls TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Baylor None KR Aboubacar Major 6-0 198 Fr Greenhill (Dallas TX) 1.0 of 3.5 [Specialist]
Baylor None OLB Dougie Russell 6-2 226 Fr Katy (Katy TX) 1.0 of 4.5 [Blitz]
Baylor None K Theo Childers 5-11 194 Fr Greenhill (Dallas TX) 1.0 of 3.5 [Power]
Baylor None QB Derek Riley 6-2 212 Fr Johnson City (Johnson City TX) 2.0 of 3.0 [Scrambling]
Baylor None FS Judge Hargrove 5-10 212 Fr DeLeon (DeLeon TX) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Baylor None OT Rafael Hagen 6-1 300 Fr Lake Travis (Austin TX) 1.5 of 5.0 [Run Blocking]
Boise State None QB Ethan Hayward 6-4 192 Fr Bryan (Bryan TX) 2.5 of 2.5 [Scrambling]
Boise State None FS Sincere Randle-Herbert 5-10 209 Fr Salem Academy (Salem OR) 2.5 of 3.0 [Man Coverage]
Boise State None OLB Jeffrey Sewell 6-2 242 Fr Coleman (Coleman MI) 1.0 of 2.0 [Blitz]
Boise State None WR Shawntez Braswell 6-4 215 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.5 of 3.0 [Target]
Boise State None ILB Ian Bullard 6-1 235 Fr Blanchet Catholic (Salem OR) 1.0 of 3.5 [Mike]
Boise State None OT Jeremy Gavin 6-1 324 Fr Largo (Largo FL) 1.0 of 2.0 [Run Blocking]
Boise State None WR Alan Ramsey 5-11 160 Fr Bothell (Bothell WA) 2.0 of 3.0 [Speed]
Boise State None DE Savion Hodge 6-3 270 Fr Layton Christian (Layton UT) 1.0 of 2.0 [Blitz]
Boise State None CB Kenneth Braxton 5-9 176 Fr Watsonville (Watsonville CA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Boise State None WR Amir McLeod 6-4 202 Fr Jordan Valley (Jordan Valley OR) 3.0 of 3.0 [Target]
Boise State None DE Amir Shackelford 6-0 255 Fr Wesley Chapel (Wesley Chapel FL) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Boise State None LS August Faulkner 6-1 255 Fr Payson (Payson UT) 1.0 of 2.0 [Specialized]
Boise State None OT Tyler Connelly 6-4 262 Fr Sheldon (Eugene OR) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Boise State None RB Corey Tate Jr. 5-8 212 Fr Bothell (Bothell WA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Boise State None WR Delontey Noel 6-2 216 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 1.0 of 2.5 [Target]
Boise State None WR Erick Polanco 5-9 193 Fr Decatur (Federal Way WA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Boston College None CB Dillon Coates 6-2 162 Fr University Park Campus ( MA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Boston College None QB Kayshon Rhodes 6-4 231 Fr Milton Academy (Boston MA) 1.0 of 5.0 [Scrambling]
Boston College None DT Javorius Moses 6-7 301 Fr Ohatchee (Ohatchee AL) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Boston College None RB Franklin Bell 6-1 218 Fr Wilbur Cross (New Haven CT) 1.0 of 4.5 [Power]
Boston College None WR Raekwon Burrell 6-3 221 Fr Stonington (Stonington CT) 1.0 of 5.0 [Target]
Boston College None ILB Jonas Svensson 6-0 216 Fr Stockholm ( Sweden) 1.0 of 3.0 [Will]
Boston College None ILB Carlos Brunson 6-1 240 Fr Barrington (Barrington RI) 1.0 of 3.5 [Will]
Boston College None LS Omar Doss 6-2 241 Fr Somersworth (Somersworth NH) 1.0 of 3.5 [Specialized]
Boston College None CB Mark Carr 5-9 196 Fr Melbourne ( Australia) 2.5 of 4.0 [Zone Coverage]
Boston College None OG Erik Benoit 6-1 318 Fr Cranston East (Cranston RI) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
Boston College None TE Dominick Hunt 6-5 191 Fr Medford (Medford MA) 1.0 of 5.0 [Receiving]
Boston College None CB Luther Carter Jr. 6-2 177 Fr Chariho (Wood River Jct. RI) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Boston College None RB Olakunle Adebayo 6-0 152 Fr Abuja ( Nigeria) 1.5 of 4.0 [Speed]
Bowling Green None OG Jordan Holland 6-4 290 Fr Bellevue (Bellevue MI) 2.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Bowling Green None OT Mike Holley 6-7 314 Fr Triway (Wooster OH) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Bowling Green None OLB Chris Dykes 6-0 224 Fr River Valley (Cheshire OH) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Bowling Green None OT Bart Tracy 6-2 288 Fr Houghton (Houghton MI) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Bowling Green None WR Tasura Avea 6-2 210 Fr Jackson (Masillon OH) 1.0 of 3.5 [Target]
Bowling Green None C Sam Patten III 6-2 294 Fr St. Xavier (Cincinnati OH) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Bowling Green None QB Rory Ryder 6-5 207 Fr Ada (Ada OH) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Bowling Green None ILB Joseph Esposito 6-1 261 Fr Hawley (Hawley MN) 3.0 of 3.0 [Mike]
Bowling Green None ILB Leon Dunlap 6-0 227 Fr Washington County (Springfield KY) 1.0 of 3.5 [Will]
Bowling Green None ILB Conor Carney 6-1 207 Fr Northridge (Dayton OH) 1.0 of 3.0 [Will]
Bowling Green None OT Vaughn Houck 6-7 257 Fr Stebbins (Riverside OH) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Bowling Green None TE Luke Guillory 6-3 190 Fr Clearfield Area (Clearfield PA) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Bowling Green None DE Quincy Williams 6-7 249 Fr Van Buren (Van Buren OH) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Bowling Green None CB Keandre Williams 6-2 175 Fr Norwood (Norwood OH) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Bowling Green None DE Andrew Payne 6-3 240 Fr Keystone (La Grange OH) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Bowling Green None P Philip Paris 6-3 183 Fr Ada (Ada OH) 1.0 of 3.0 [Power]
Bowling Green None CB Aaron Crenshaw-Mitchell 6-0 173 Fr Mifflin (Columbus OH) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Bowling Green None OG Mason Lacey 6-2 282 Fr Amelia (Batavia OH) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Bowling Green None CB Kaden Pringle 5-10 171 Fr Catalina Magnet (Tucson AZ) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Buffalo None RB Javorius Edwards 5-8 233 Fr Susan Wagner (Richmond NY) 1.0 of 4.0 [Power]
Buffalo None P Sakaria Vaaelua 5-7 180 Fr Williams (Williams CA) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Buffalo None TE Damien Cason 6-3 240 Fr Saltsburg (Saltsburg PA) 2.0 of 2.0 [Blocking]
Buffalo None ILB Evan Fischer 5-11 213 Fr Ledyard (Ledyard CT) 1.0 of 3.0 [Will]
Buffalo None C Andres Bueno 6-3 304 Fr Don Bosco Prep (Ramsey NJ) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Buffalo None WR Jack Lee 6-0 196 Fr Hoosac Valley (Cheshire MA) 1.0 of 3.0 [Target]
Buffalo None CB Emmanuel Ojeda 6-1 165 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Buffalo None C Martin Tamayo 6-1 271 Fr Don Bosco Prep (Ramsey NJ) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Buffalo None SS Booker Lemons 5-10 190 Fr Watsonville (Watsonville CA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Buffalo None QB Chris O'Hennessy 6-1 206 Fr Waterloo (Waterloo NY) 1.0 of 4.0 [Pocket]
Buffalo None K Bart Crouse 6-3 198 Fr Susan Wagner (Richmond NY) 1.0 of 2.5 [Power]
Buffalo None OG Henry Radford 6-3 264 Fr Crowell (Crowell TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Buffalo None DT Joel Gifford 6-1 313 Fr Saranac Lake (Saranac Lake NY) 2.0 of 2.5 [2-Gap]
Buffalo None CB Marcus Spikes (G5) 5-10 184 Fr South Pontotoc (Pontotoc MS) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Buffalo None OG Gregory McBride 6-1 283 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Buffalo None FB Nick Hawley 6-1 228 Fr Vernon (Vernon FL) 2.0 of 3.0 [Run Blocking]
Buffalo None FS Antoine Plummer 6-1 206 Fr West Valley (Hemet CA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Buffalo None TE Captain Proctor 6-3 237 Fr Horizon (San Diego CA) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Buffalo None DT Maui Polamalu 6-4 285 Fr Mount Carmel Area (Mount Carmel PA) 2.0 of 2.5 [2-Gap]
Buffalo None CB Jermaine Cason 6-2 186 Fr Barron Collier (Naples FL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Buffalo None OT Jeffrey Driscoll 6-4 321 Fr McLean (McLean VA) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
BYU None TE Booker Drummond 6-5 204 Fr Hunter (West Valley City UT) 1.0 of 3.0 [Receiving]
BYU None SS Donovan Rodgers-Clay 5-10 200 Fr San Juan (Blanding UT) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
BYU None C Tavarreus Bright 6-4 274 Fr Thomas County Central ( GA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
BYU None OG Luca Rader 6-5 315 Fr Sahuarita (Sahuarita AZ) 2.0 of 3.5 [Pass Blocking]
BYU None ILB Darren McKinney 6-2 224 Fr Arizona Lutheran Academy ( AZ) 1.0 of 3.0 [Will]
BYU None OG Anthony Edmondson 6-3 304 Fr La Joya Community (Avondale AZ) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
BYU None PR Michael Mills 5-10 178 Fr San Juan (Blanding UT) 1.0 of 3.5 [Hybrid]
BYU None OT Mendy McAfee 6-6 282 Fr Beatty (Beatty NV) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
BYU None QB Steven Jackson 6-5 231 Fr Halstead (Halstead KS) 2.0 of 3.5 [Hybrid]
BYU None DT Lenny Trevino 6-6 322 Fr La Joya Community (Avondale AZ) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
BYU None OLB Miles Diehl 6-2 229 Fr Pleasant Grove (Pleasant Grove UT) 1.0 of 3.5 [Blitz]
California None FS Maximillian Carson 5-11 203 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
California None DT Golden Love 6-0 291 Fr Orange Glen (Escondido CA) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
California None LS Jim Fisher 6-3 233 Fr Capital (Olympia WA) 1.0 of 3.0 [Specialized]
California None FS Quincy Sterling 6-1 200 Fr Chula Vista (Chula Vista CA) 2.0 of 3.5 [Zone Coverage]
California None CB Patrick Grant 5-9 164 Fr Fontana (Fontana CA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
California None CB Jamie King 6-0 172 Fr Justin-Siena (Napa CA) 1.5 of 3.5 [Zone Coverage]
California None FS Caleb Stock 6-0 193 Fr Horizon (San Diego CA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
California None CB DeMarcus William 6-0 186 Fr Temecula Valley (Temecula CA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
California None SS Coleridge Beverly 5-10 195 Fr Chula Vista (Chula Vista CA) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
California None RB Cayden Crawley 5-6 217 Fr Edison (Stockton CA) 1.0 of 3.5 [Power]
California None DE Sincere Brinson 6-6 240 Fr Hayfork (Hayfork CA) 1.5 of 3.0 [Contain]
California None OG Raphael Donnelly 6-6 312 Fr Valley (Bakersfield CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
California None QB Benjamin Doyle 6-3 223 Fr Decatur (Federal Way WA) 2.5 of 3.0 [Scrambling]
California None OLB Marc Crawley 5-11 228 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
California None TE Tony Ragsdale 6-1 233 Fr Argonaut (Jackson CA) 1.0 of 3.0 [Blocking]
California None DT Wyatt Hays 6-7 281 Fr Chula Vista (Chula Vista CA) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
California None OT Mohammed Barbour 6-7 289 Fr Lompoc (Lompoc CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
California None OG Kenneth Joseph Jr. 6-2 258 Fr De La Salle (Concord CA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
California None CB Carlos Westbrook 6-2 203 Fr Angelo Rodriguez (Fairfield CA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
California None DE Mark Harper 6-3 241 Fr Valley (Bakersfield CA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
California None C Mateo Hathaway 6-4 269 Fr Renton (Renton WA) 2.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Central Michigan None SS Patrick Brice 6-2 185 Fr Blissfield (Blissfield MI) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Central Michigan None OLB Shawn Valencia 6-0 221 Fr North Florida Christian ( FL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Central Michigan None ATH Quincy Williams 6-7 249 Fr Van Buren (Van Buren OH) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Central Michigan None DE Jeffrey Little 6-4 263 Fr Shorecrest (Seattle WA) 2.5 of 2.5 [Blitz]
Central Michigan None OLB Nikolas Akers 5-11 236 Fr Rising Star (Rising Star TX) 2.0 of 3.0 [Coverage]
Central Michigan None DT Tugboat Barber 6-7 282 Fr Flushing (Flushing MI) 2.0 of 4.0 [2-Gap]
Central Michigan None DE Isaiah Bustos 6-5 249 Fr Cheboygan Area (Cheboygan MI) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Central Michigan None OT Noah Earl 6-6 302 Fr American (Hialeah FL) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Central Michigan None TE Eric Snodgrass 6-3 235 Fr Morgan Park (Chicago IL) 2.0 of 3.0 [Blocking]
Central Michigan None FS Amral Overton 6-1 215 Fr Berrien Springs (Berrien Springs MI) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Central Michigan None ILB Santiago Cerda 6-3 247 Fr Hudson Area (Hudson MI) 1.0 of 3.0 [Mike]
Central Michigan None C Cameron Hobson 6-1 254 Fr Berrien Springs (Berrien Springs MI) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Central Michigan None FS Asher Patterson 5-10 195 Fr Tuscaloosa County (Northport AL) 2.5 of 3.0 [Man Coverage]
Central Michigan None WR Jonathan Briscoe 6-4 171 Fr Waterford Mott (Waterford MI) 1.0 of 3.0 [Speed]
Central Michigan None OG Anthony Painter 6-1 274 Fr Donaldsonville (Donaldsonville LA) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Central Michigan None K Joseph Kruger 5-11 178 Fr Glen Lake (Maple City MI) 1.5 of 2.5 [Accuracy]
Charlotte None TE Avery Coffey 6-2 197 Fr Southeast Raleigh (Raleigh NC) 2.5 of 2.5 [Receiving]
Charlotte None ILB Jeremy William 6-1 233 Fr Southern Guilford (Greensboro NC) 1.5 of 2.5 [Will]
Charlotte None ILB Damani Elam 6-3 262 Fr Whitefield Academy (Mableton GA) 2.0 of 2.0 [Mike]
Charlotte None ILB Edward Lorenzo 5-11 240 Fr Jacksonville (Jacksonville NC) 1.0 of 3.5 [Will]
Charlotte None C Odel Verner 6-3 267 Fr Cumberland County (Crossville TN) 1.5 of 2.5 [Run Blocking]
Charlotte None K Aidan Dempsey 5-7 188 Fr Western Alamance (Elon College NC) 1.0 of 2.5 [Accuracy]
Charlotte None QB Jackson Ennis 6-6 207 Fr Manchester (Midlothian VA) 1.0 of 3.0 [Pocket]
Charlotte None WR Mataio Tupuimatagi 6-4 232 Fr Sullivan East (Bluff City TN) 1.0 of 3.0 [Target]
Charlotte None WR Mike Trevino 6-1 159 Fr Taylor County (Butler GA) 2.0 of 2.5 [Speed]
Charlotte None DE Jeffrey Figueroa 6-3 259 Fr Rowan County (Morehead KY) 1.0 of 2.0 [Contain]
Charlotte None OT Justin Petty 6-1 317 Fr Meigs County (Decatur TN) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Charlotte None OG Eli Perkins 6-6 304 Fr Powell (Powell TN) 1.0 of 2.0 [Pass Blocking]
Charlotte None OLB Alex Steele 6-3 235 Fr Graham (Bluefield VA) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Charlotte None DT Terrence Whitfield 6-5 286 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Charlotte None LS Calvin Callahan 6-2 271 Fr Cook (Adel GA) 2.5 of 3.0 [Specialized]
Charlotte None DT Frederick Blevins 6-0 313 Fr Lewis County (Hohenwald TN) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Charlotte None OT Mayer Goodwin 6-3 256 Fr Rosewood (Goldsboro NC) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Charlotte None OT Brady Kane 6-1 278 Fr Rosewood (Goldsboro NC) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Cincinnati None OT Rafael Cox 6-5 310 Fr Garaway (Sugarcreek OH) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Cincinnati None ILB Christian Mabry-Woods 5-11 221 Fr Cass (Walton IN) 2.0 of 3.0 [Will]
Cincinnati None DT Antonio Lindsey 6-4 322 Fr Sylvania Northview (Sylvania OH) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Cincinnati None SS Theo Stoddard 5-11 177 Fr Northridge (Middlebury IN) 2.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Cincinnati None LS Ryan Reynolds 6-0 263 Fr Van Buren (Van Buren OH) 1.0 of 4.0 [Traditional]
Cincinnati None CB Ousmane Grace 5-9 164 Fr Monroe (Monroe MI) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Cincinnati None C Donald Richey 6-4 276 Fr West Central (Francesville IN) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Cincinnati None ILB Mario Pratt Jr. 6-4 226 Fr Corry Area (Corry PA) 1.0 of 3.0 [Mike]
Cincinnati None QB Lorenzo O'Neil 6-2 203 Fr Sylvania Northview (Sylvania OH) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Cincinnati None DT Kristian Sanders 6-6 285 Fr V.J. Andrew (Tinley Park IL) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Cincinnati None ILB Simon Woodward 6-3 206 Fr Princeton (Princeton WV) 2.0 of 3.0 [Will]
Cincinnati None C Conor Barfield 6-3 291 Fr Wesley Chapel (Wesley Chapel FL) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Cincinnati None QB Ousmane Zeigler 6-5 198 Fr Good Counsel (Wheaton MD) 1.0 of 3.0 [Pocket]
Cincinnati None DT Charley Larsen 6-4 308 Fr Richland (Richland WA) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Cincinnati None ILB Darren Bright 6-1 232 Fr Lebanon (Lebanon OH) 1.5 of 4.0 [Will]
Clemson None ILB Erik Arevalo 5-11 241 Fr Chester (Chester SC) 2.5 of 4.0 [Will]
Clemson None K Jack Kelley 5-10 217 Fr LaFayette (LaFayette GA) 1.0 of 4.0 [Power]
Clemson None RB Demarion Moore 6-0 210 Fr Dreher (Columbia SC) 2.5 of 5.0 [Speed]
Clemson None PR Chad Arrington 5-11 190 Fr Redan (Stone Mountain GA) 1.0 of 4.5 [Specialist]
Clemson None FB LaRon Eason 5-11 241 Fr Northeast (Macon GA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Clemson None DT Travaughn Melvin 6-3 314 Fr Cook (Adel GA) 1.5 of 5.0 [1-Gap]
Clemson None TE Bryce Echols 6-3 222 Fr Bowman (Bowman SC) 2.0 of 5.0 [Blocking]
Coastal Carolina None OG Zack Berger 6-3 265 Fr Northwest Whitfield ( GA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Coastal Carolina None OG Max Crouse 6-2 313 Fr Warner Robins (Warner Robins GA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Coastal Carolina None CB Mamadou Cooper 5-10 171 Fr Putnam County (Eatonton GA) 3.0 of 3.5 [Man Coverage]
Coastal Carolina None OT Jason Lunsford 6-6 332 Fr North Central (Kershaw SC) 1.5 of 4.0 [Pass Blocking]
Coastal Carolina None WR Shamar Wiggins 5-9 196 Fr Tucker (Tucker GA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Coastal Carolina None QB Zion Stewart 6-0 190 Fr White Knoll (Lexington SC) 2.0 of 3.5 [Pocket]
Coastal Carolina None DE Daleroy Hinds 6-3 268 Fr Druid Hills (Atlanta GA) 2.0 of 3.0 [Contain]
Coastal Carolina None RB Bronson Pennington 5-11 215 Fr Crescent (Iva SC) 1.0 of 3.5 [Power]
Coastal Carolina None FS Gregory Jack 6-0 222 Fr Pelham (Pelham GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Coastal Carolina None DE Evander Gilliam 6-7 250 Fr Seneca (Seneca SC) 1.0 of 3.5 [Contain]
Coastal Carolina None TE Eli Corbett 6-3 222 Fr Edisto (Cordova SC) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Coastal Carolina None SS Nicolas Bullock 6-2 211 Fr Marion (Marion SC) 2.0 of 3.0 [Man Coverage]
Coastal Carolina None OLB DeVante Jack 6-3 236 Fr Cardinal Mooney (Sarasota FL) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Coastal Carolina None CB Kayden McKinnon 5-10 167 Fr Richmond Hill (Richmond Hill GA) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
Coastal Carolina None WR Dillon Crocker 6-0 197 Fr Bowman (Bowman SC) 2.5 of 3.0 [Target]
Coastal Carolina None DT Jacob Sousa 6-5 309 Fr McCormick (McCormick SC) 2.5 of 3.5 [2-Gap]
Coastal Carolina None ILB Quanah Johnson 6-4 259 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 3.5 [Mike]
Coastal Carolina None ILB Joleon Pratt 6-0 227 Fr Lake View (Lake View SC) 1.5 of 4.0 [Will]
Coastal Carolina None K George Bloom 6-1 163 Fr Chapin (Chapin SC) 1.5 of 3.5 [Accuracy]
Colorado None OG Brett Hanks 6-2 277 Fr Coronado (Colorado Springs CO) 3.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Colorado None WR Jacob Whitfield 6-5 195 Fr Mitchell-Baker (Camilla GA) 1.0 of 3.0 [Target]
Colorado None TE Thomas Braxton 6-4 192 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Colorado None QB Eli Hoskins 6-0 217 Fr Fleming Island (Orange Park FL) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Colorado None C Gabe Lindsey 6-1 279 Fr Cardinal Mooney (Sarasota FL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Colorado None RB Charone Dyson 5-6 195 Fr Falcon (Falcon CO) 1.0 of 3.0 [Power]
Colorado None TE Mohamed Grace 6-0 243 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.5 of 3.0 [Blocking]
Colorado None FS Cameron Ellington 5-11 194 Fr Elizabeth (Elizabeth CO) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Colorado None ILB Trevor Westbrook 6-0 223 Fr Lahainaluna (Lahainaluna HI) 1.0 of 3.0 [Will]
Colorado State None LS James Macdonald 6-0 253 Fr Emery (Castle Dale UT) 1.0 of 4.0 [Traditional]
Colorado State None DE Ayaan Tagata 6-5 261 Fr Keota (Keota OK) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Colorado State None TE Marcel Bailey 6-1 220 Fr Berryhill (Tulsa OK) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Colorado State None DE Jay Henley 6-6 259 Fr Coronado (Colorado Springs CO) 1.5 of 4.0 [Contain]
Colorado State None LS Amadou McClain 6-1 244 Fr Payson (Payson UT) 1.0 of 3.5 [Traditional]
Colorado State None CB Jermon Green 5-11 189 Fr Aspen (Aspen CO) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Colorado State None RB Malachi Dorsey 5-9 213 Fr Broken Bow (Broken Bow OK) 1.0 of 3.5 [Speed]
Colorado State None FS Larent Hammonds 6-0 215 Fr Thunder Ridge (Highlands Ranch CO) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Colorado State None QB David Kerns 6-3 209 Fr Halstead (Halstead KS) 1.5 of 3.5 [Hybrid]
Colorado State None CB Michael Mills 5-10 178 Fr San Juan (Blanding UT) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Colorado State None ILB Cole Wilcox 6-3 208 Fr Weatherford (Weatherford OK) 1.5 of 3.5 [Will]
Colorado State None WR Treven Ponder 6-4 221 Fr J.K. Mullen (Denver CO) 1.0 of 3.5 [Target]
Colorado State None OG Jordan Danielson 6-7 255 Fr Adams City (Commerce City CO) 2.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Connecticut None OG Jack Polu 6-6 338 Fr Woodland Regional (Beacon Falls CT) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Connecticut None OLB Christopher Pendleton 6-0 223 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Connecticut None SS Devin Shelby 5-11 216 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Connecticut None FS Delonta Maxwell 6-2 211 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Connecticut None TE Major Mills 6-5 209 Fr Willowridge (Sugar Land TX) 2.0 of 2.5 [Receiving]
Connecticut None FB Delvin Thorpe 5-11 249 Fr Deerfield Beach (Deerfield Beach FL) 1.5 of 2.0 [Run Blocking]
Connecticut None WR Amosa Kamu 6-5 215 Fr Gabbs (Gabbs NV) 1.0 of 2.0 [Target]
Connecticut None ILB Adrian Carr 6-2 235 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 1.0 of 2.0 [Mike]
Connecticut None DT Jonathan Hutchins 6-1 289 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.5 of 2.0 [1-Gap]
Connecticut None QB Kevin Hickey 6-0 197 Fr Montville Township (Montville NJ) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Connecticut None DE Hugo Tamayo 6-1 242 Fr Winter Springs (Winter Springs FL) 1.0 of 2.5 [Contain]
Connecticut None LS Isaac Pacheco 6-3 236 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 1.5 of 3.5 [Traditional]
Connecticut None OT Dylan Fuller 6-1 290 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Connecticut None C Charlie Leone 6-4 304 Fr East Bakersfield (Bakersfield CA) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Connecticut None RB Jaeden Wilson 6-0 227 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 1.0 of 2.5 [Power]
Connecticut None ILB Damione Crockett 6-2 229 Fr Wayne Hills (Wayne NJ) 1.0 of 3.0 [Mike]
Connecticut None TE Luke Pierce 6-6 210 Fr Ocean City (Ocean City NJ) 1.0 of 2.5 [Receiving]
Delaware None ILB Hugo Navarro 6-2 223 Fr Polytech (Woodside DE) 1.0 of 3.5 [Will]
Delaware None OLB Calvin Farris 6-3 244 Fr Trinity (Camp Hill PA) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Delaware None WR Jon Kearney 6-4 177 Fr Richland (Richland WA) 1.5 of 3.0 [Speed]
Delaware None CB Jermon Chester 6-0 174 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 3.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Delaware None OT Cyrus Brennan 6-3 278 Fr Montville Township (Montville NJ) 2.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Delaware None QB William Campbell 6-3 231 Fr Lake Stevens (Lake Stevens WA) 2.0 of 3.5 [Hybrid]
Delaware None CB Jeffrey Hollis 5-10 160 Fr Mount Carmel Area (Mount Carmel PA) 1.5 of 3.5 [Zone Coverage]
Delaware None RB Elias Bailey 5-11 194 Fr Slippery Rock Area ( PA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Delaware None DE Jasiah Slade 6-0 241 Fr Dwight Englewood (Englewood NJ) 1.5 of 2.5 [Contain]
Delaware None SS Bryce Bryant 5-11 186 Fr Decatur (Federal Way WA) 2.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Delaware None DT Patrick Rawls 6-5 323 Fr Wilson (Washington DC) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Delaware None DT Juan Medina 6-3 305 Fr Penn Cambria (Cresson PA) 1.5 of 3.5 [1-Gap]
Delaware None ILB Cyrus Wahl 5-11 216 Fr Pioneer (Whittier CA) 1.0 of 3.0 [Will]
Delaware 9 ATH Cameron Collins 5-10 182 Fr Penn Cambria (Cresson PA) 2.5 of 3.5 [Man Coverage]
Delaware None FS Joseph Barkley 6-1 205 Fr Northland Christian (Houston TX) 2.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Delaware None WR Tyrod Terry 6-0 225 Fr Ocean City (Ocean City NJ) 1.0 of 3.5 [Target]
Duke None ILB Daveed Saunders 6-3 232 Fr Lewis County (Hohenwald TN) 2.5 of 3.5 [Mike]
Duke None QB Garrett Reed 6-4 203 Fr Schley County (Ellaville GA) 1.5 of 5.0 [Hybrid]
Duke None WR Logan Miles 6-3 205 Fr Archer (Lawrenceville GA) 2.0 of 5.0 [Target]
Duke None ILB Jeremy Maddox 6-2 257 Fr Cary (Cary NC) 1.0 of 4.5 [Mike]
Eastern Michigan None DE Clinton Clayton 6-3 268 Fr Godby (Tallahassee FL) 1.5 of 3.0 [Blitz]
Eastern Michigan None C Michael Dougherty 6-3 266 Fr Stewartville (Stewartville MN) 2.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Eastern Michigan None OLB Ralph Key 6-3 238 Fr Mountain Pointe (Phoenix AZ) 1.5 of 3.0 [Coverage]
Eastern Michigan None DE Leon Bernard 6-2 240 Fr Northwest Whitfield ( GA) 1.0 of 3.0 [Contain]
Eastern Michigan None ILB Andrew Goodman 6-3 244 Fr Portland (Portland ME) 1.5 of 3.5 [Will]
Eastern Michigan None WR Lukas Wagner 6-5 200 Fr Linz ( Austria) 1.0 of 4.0 [Target]
Eastern Michigan None CB Cory Stevenson 5-9 172 Fr St. Cloud (St. Cloud FL) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Eastern Michigan None OLB Marlon Lowery 5-11 234 Fr Cosby (Cosby TN) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Eastern Michigan None TE Odel Burden 6-1 218 Fr Ocean Springs (Ocean Springs MS) 1.5 of 3.0 [Blocking]
Eastern Michigan None OT Luca Brewer 6-4 312 Fr North Springs (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Eastern Michigan None WR Amani Hodari 6-3 223 Fr London ( England) 1.0 of 4.0 [Target]
Eastern Michigan None OT Daniel Callahan 6-7 311 Fr Newcastle ( England) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
Eastern Michigan None DT Obasie Uchechi 6-1 301 Fr Lagos ( Nigeria) 1.0 of 4.5 [2-Gap]
Eastern Michigan None ILB Rodrigo Salcedo-Arevalo 6-1 225 Fr Port St. Lucie (Port St. Lucie FL) 1.5 of 3.5 [Mike]
Eastern Michigan None FS Sean Gamble 5-11 194 Fr Florida Christian (Miami FL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Eastern Michigan None CB Mike Aiken 5-9 203 Fr Kahuku (Kahuku HI) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Eastern Michigan None OG Lucas Stuckey 6-4 280 Fr Perham (Perham MN) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Eastern Michigan None WR Carlos Cuadrado 6-4 232 Fr Quito ( Ecuador) 1.0 of 4.0 [Target]
Eastern Michigan None OG Harry Seymour 6-1 268 Fr Greenville (Greenville GA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Eastern Washington None CB Kevin Lacey 6-0 179 Fr Pensacola Catholic (Pensacola FL) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Eastern Washington None DE Marcedes Poole 6-6 262 Fr Hatton (Town Creek AL) 1.0 of 3.0 [Contain]
Eastern Washington None SS Mike Allison 5-11 191 Fr Apalachicola (Apalachicola FL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Eastern Washington None DT Eli Nicholson 6-6 291 Fr Lake Stevens (Lake Stevens WA) 2.0 of 3.5 [1-Gap]
Eastern Washington None FS Khalil Clarke 6-0 213 Fr Irving (Irving TX) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Eastern Washington None TE Chase Brenner 6-5 190 Fr Winter Springs (Winter Springs FL) 2.0 of 3.0 [Receiving]
Eastern Washington None OG Max Fulton 6-3 266 Fr Cardinal Mooney (Sarasota FL) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Eastern Washington None CB Akiem Sheppard 6-0 197 Fr Whitefield Academy (Mableton GA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Eastern Washington None OLB Danny Carradine 6-0 215 Fr Riverside (Avon MS) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Eastern Washington None OLB DaeSean Timmons 6-3 244 Fr Taylor County (Butler GA) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Eastern Washington None K Jonathan McHenry 5-7 193 Fr Taylor County (Butler GA) 1.0 of 3.0 [Power]
Eastern Washington None OLB J.T. Crenshaw 5-11 228 Fr Swain County (Bryson City NC) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Eastern Washington None OG Richard Sheehan 6-6 279 Fr Port Charlotte (Port Charlotte FL) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Eastern Washington None WR Connor Johnson 5-10 159 Fr Godby (Tallahassee FL) 1.0 of 3.5 [Speed]
Eastern Washington None DE Anthony Tyler 6-2 267 Fr Northeast (Macon GA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Eastern Washington None OG Mikal Sproles 6-4 274 Fr Wayne County (Jessup GA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Eastern Washington None OT Ajani Wiggins 6-2 300 Fr Minor (Adamsville AL) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Eastern Washington None P Will Russ 6-2 196 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 1.0 of 3.0 [Power]
Eastern Washington None OG Cody Robbins 6-4 269 Fr Southwest (San Diego CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
ECU None KR Chris Aguilar 6-4 195 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
ECU None OT Antonio Wolfe 6-3 310 Fr Enka (Enka NC) 2.5 of 3.5 [Pass Blocking]
ECU None CB Jared Patterson 6-1 174 Fr Southeast Raleigh (Raleigh NC) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
ECU None WR Leonard Hamilton 6-1 187 Fr LaFayette (LaFayette GA) 1.0 of 3.5 [Speed]
ECU None OG Paul Cronin 6-3 307 Fr Vernon (Vernon FL) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
ECU None OT Otto Connor 6-6 265 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.5 of 4.0 [Pass Blocking]
ECU None OG Griffin Winn 6-4 287 Fr DeLand (DeLand FL) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
ECU None SS Carlos Brumfield 6-2 189 Fr Western Alamance (Elon College NC) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
ECU None LS Taylor Rouse 6-0 238 Fr IMG Academy (Bradenton FL) 1.5 of 4.5 [Specialized]
ECU None WR Orlando Sterling 6-4 210 Fr Eastern Guilford (Gibsonville NC) 1.0 of 3.5 [Target]
ECU None OG Mark McLaughlin 6-3 328 Fr Riverside (Durham NC) 1.5 of 4.0 [Run Blocking]
ECU None QB Isiah Maddox 5-11 210 Fr Thomas County Central ( GA) 1.0 of 3.0 [Pocket]
ECU None C Rory Mace 6-3 304 Fr Alonso (Tampa FL) 1.5 of 4.0 [Run Blocking]
ECU None C Jonah Sheets 6-4 254 Fr South Point (Belmont NC) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
ECU None CB Zaire Boston 6-2 160 Fr Western Alamance (Elon College NC) 2.0 of 3.5 [Zone Coverage]
ECU None FS DeAndre Barber 6-1 190 Fr Laney (Wilmington NC) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
ECU None OT Andrew Allen 6-6 255 Fr Olympic Heights (Boca Raton FL) 1.5 of 3.5 [Run Blocking]
ECU None PR Julius Thurman 6-3 152 Fr Laney (Wilmington NC) 1.0 of 4.0 [Specialist]
ECU None DT Thomas Cowart 6-1 286 Fr Hoggard (Wilmington NC) 2.5 of 4.5 [1-Gap]
ECU None DE James Stone 6-4 271 Fr Southeast Raleigh (Raleigh NC) 1.5 of 4.0 [Blitz]
ECU None CB Mamadou Clay 6-2 163 Fr Fleming Island (Orange Park FL) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Florida None CB Samir Greer 6-1 202 Fr Crestview (Crestview FL) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Florida None QB Kembrell Reed 6-0 203 Fr Hillsborough (Tampa FL) 1.5 of 3.0 [Scrambling]
Florida None TE Brian Finley 6-0 243 Fr American (Hialeah FL) 2.0 of 4.0 [Blocking]
Florida None DT Kavon Palmer 6-1 282 Fr Port Charlotte (Port Charlotte FL) 2.0 of 5.0 [1-Gap]
Florida None WR Buster Boykin III 5-11 175 Fr R.E. Lee (Montgomery AL) 1.0 of 3.5 [Speed]
Florida None ILB Nate Wilson 6-0 232 Fr DeLand (DeLand FL) 1.0 of 5.0 [Will]
Florida None OT Bradley Barbosa 6-6 332 Fr Dwyer (Palm Beach Gardens FL) 2.5 of 4.5 [Pass Blocking]
Florida None LS Cooper Kline 6-3 234 Fr Chipley (Chipley FL) 1.0 of 5.0 [Specialized]
Florida None DT Tony Linton 6-0 293 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Florida None SS A.J. Joiner 6-1 179 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Florida None DT Lukas Fuller 6-2 272 Fr Olympic Heights (Boca Raton FL) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Florida None DT Lucas Stahl 6-3 314 Fr North Florida Christian ( FL) 1.0 of 5.0 [1-Gap]
Florida None OT Theo Erickson 6-7 303 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 3.0 of 3.0 [Run Blocking]
Florida None KR Javon Huff 5-10 181 Fr Brevard Christian ( FL) 1.0 of 5.0 [Specialist]
Florida None SS Darrelle Gray 6-1 199 Fr Calhoun (Letohatchee AL) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Florida None C Erick Pereira 6-3 300 Fr St. Cloud (St. Cloud FL) 1.0 of 5.0 [Run Blocking]
Florida None DE Jermaine Burks 6-2 253 Fr Sebastian River (Sebastian FL) 1.0 of 5.0 [Blitz]
Florida None TE Max Beebe 6-0 235 Fr Pensacola Catholic (Pensacola FL) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Florida None ILB Max Lorenz 5-11 215 Fr Fleming Island (Orange Park FL) 1.0 of 4.0 [Will]
Florida None DT Noa Tino 6-7 302 Fr Gaither (Tampa FL) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Florida None CB Jeremyah Brown 5-9 162 Fr Archbishop McCarthy ( FL) 1.0 of 5.0 [Man Coverage]
Florida Atlantic None TE Benjamin Evans 6-0 228 Fr Chamberlain (Tampa FL) 2.0 of 3.5 [Blocking]
Florida Atlantic None CB Zac Staples 6-1 200 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Florida Atlantic None CB Lamont Betts 5-9 179 Fr Brevard Christian ( FL) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Florida Atlantic None P Enrique Prado 5-7 189 Fr Florida Christian (Miami FL) 1.0 of 4.5 [Power]
Florida Atlantic None ILB Abdul Saunders 6-3 233 Fr Winter Springs (Winter Springs FL) 1.0 of 3.0 [Will]
Florida Atlantic None LS Thomas McLeod 6-1 233 Fr Apalachicola (Apalachicola FL) 2.5 of 3.0 [Specialized]
Florida Atlantic None WR Danny Lowery 6-0 188 Fr Chipley (Chipley FL) 1.5 of 4.0 [Speed]
Florida Atlantic None FS Paul Richardson 6-2 206 Fr Archbishop McCarthy ( FL) 2.5 of 3.5 [Zone Coverage]
Florida Atlantic None OT Elias Fenton 6-6 305 Fr Inlet Grove (Riviera Beach FL) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Florida Atlantic None WR Jeremy Johnson 6-2 167 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 1.0 of 3.5 [Speed]
Florida Atlantic None OT Jon Childress 6-4 268 Fr Inlet Grove (Riviera Beach FL) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Florida Atlantic None OLB Gabe Hunter 6-0 217 Fr Vernon (Vernon FL) 2.0 of 3.5 [Coverage]
Florida Atlantic None OLB Shawn Dukes 6-3 239 Fr Deerfield Beach (Deerfield Beach FL) 3.0 of 3.5 [Blitz]
Florida Atlantic None ILB Stephen Singletary 6-1 206 Fr Fleming Island (Orange Park FL) 1.0 of 3.5 [Will]
Florida Atlantic None OT Brody Farrell Jr. 6-2 319 Fr Taylor County (Perry FL) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Florida Atlantic None OG DeSean Hudson 6-5 288 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 2.0 of 3.5 [Run Blocking]
Florida Atlantic None C Brandon York 6-4 267 Fr American (Hialeah FL) 2.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Florida Atlantic None OT Walter Schilling 6-7 321 Fr Winter Springs (Winter Springs FL) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Florida Atlantic None OG Luca Hoskins 6-7 334 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Florida Atlantic None DT Misael Gamez 6-1 316 Fr Olympic Heights (Boca Raton FL) 1.0 of 4.5 [2-Gap]
Florida Atlantic None RB Jalen Elam 6-0 179 Fr St. Thomas Aquinas ( FL) 2.5 of 3.0 [Speed]
Florida International None OLB Tanquest Ruff 6-3 219 Fr Northview (Bratt FL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Florida International None FB Carter Randall 6-0 241 Fr Chipley (Chipley FL) 2.5 of 4.0 [Run Blocking]
Florida International None OG Aiden Carlson 6-3 335 Fr Immokalee (Immokalee FL) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Florida International None SS Jermaine Pringle 6-0 209 Fr St. Thomas Aquinas ( FL) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Florida International None DT Damian Emerson 6-0 319 Fr Jesuit (Tampa FL) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Florida International None QB Cooper Ford 6-0 202 Fr Apalachicola (Apalachicola FL) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Florida International None DE Bobby Thomas 6-1 240 Fr Jesuit (Tampa FL) 1.0 of 3.5 [Contain]
Florida International None WR Michael Light 6-0 195 Fr St. Thomas Aquinas ( FL) 1.0 of 5.0 [Speed]
Florida International None P Andrew Heaton 5-9 178 Fr Lawrence County (Moulton AL) 1.0 of 3.5 [Power]
Florida International None WR Joaquin Vidal 6-0 211 Fr Evergreen (Vancouver WA) 1.0 of 2.0 [Target]
Florida International None WR Finn Fisher 6-2 214 Fr Vernon (Vernon FL) 3.0 of 3.0 [Target]
Florida International None SS Aboubacar Goodwin 6-2 203 Fr Jesuit (Tampa FL) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
Florida International None ILB Josh Ames 6-4 239 Fr Episcopal (Jacksonville FL) 2.0 of 3.5 [Mike]
Florida International None OLB Bronson Smallwood 6-0 228 Fr St. Mary's (Natchitoches LA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Florida International None OT Mike Goldman 6-5 300 Fr Vernon (Vernon FL) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Florida International None ATH Jeremy Lloyd 6-2 167 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 1.0 of 3.5 [Speed]
Florida International None FS Miles Jilliumz 5-10 196 Fr Chamberlain (Tampa FL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Florida International None CB Kenyan Henderson 5-9 167 Fr Crestview (Crestview FL) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Florida International None DT Arthur Proctor 6-3 290 Fr Barron Collier (Naples FL) 1.5 of 3.5 [2-Gap]
Florida International None WR Lamarr McGhee 6-1 195 Fr Florida Christian (Miami FL) 1.0 of 3.5 [Target]
Florida International None DE Garfield Polk-Daniels 6-4 247 Fr Alonso (Tampa FL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Florida State None QB Demontre Bray 5-11 218 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.0 of 4.5 [Hybrid]
Florida State None RB William Coley 5-10 193 Fr Jupiter (Jupiter FL) 1.0 of 3.0 [Speed]
Florida State None WR Freddy Quintanilla 5-11 197 Fr Hernando (Brooksville FL) 1.0 of 4.0 [Speed]
Florida State None OG Brandon Gomez 6-2 306 Fr Gaither (Tampa FL) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Florida State None SS Emmanuel Dennis 5-10 210 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Florida State None OLB Seneca Singleton 6-2 231 Fr Slocomb (Slocomb AL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Florida State None CB Jared Galloway 5-10 177 Fr Taylor County (Perry FL) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Florida State None OT Ryan Kent 6-2 305 Fr Chipley (Chipley FL) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Florida State None OLB Micah Branch 5-11 229 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Florida State None DT Omar Clemons 6-2 310 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Florida State None P Dennis Pearson 5-8 182 Fr Armwood (Seffner FL) 1.0 of 5.0 [Power]
Florida State None DE Zaire Talbert 6-6 248 Fr Port St. Lucie (Port St. Lucie FL) 1.0 of 3.5 [Contain]
Florida State None OG Luca Leggett 6-6 290 Fr North Florida Christian ( FL) 2.0 of 3.5 [Run Blocking]
Florida State None OLB Trevon Hunter 6-1 225 Fr Deerfield Beach (Deerfield Beach FL) 1.0 of 5.0 [Coverage]
Florida State None QB Raymond Newell 6-4 230 Fr Port Charlotte (Port Charlotte FL) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Florida State None TE Connor Parr 6-2 203 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 1.0 of 4.5 [Receiving]
Florida State None ATH Wendell Boston 6-6 241 Fr American (Hialeah FL) 2.0 of 4.5 [Blitz]
Florida State None TE Markael Verner 6-3 243 Fr Archbishop McCarthy ( FL) 2.5 of 4.5 [Blocking]
Florida State None OT Pii Taulealo 6-2 293 Fr Winter Springs (Winter Springs FL) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Fresno State None CB Buster Little 5-10 161 Fr Boulder City (Boulder City NV) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Fresno State None TE Darren Munoz 6-1 198 Fr Lockport Township (Lockport IL) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Fresno State None FB Ahmad Posey 5-10 225 Fr Temecula Valley (Temecula CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Fresno State None C Gregory Sauer 6-2 288 Fr Mt. Diablo (Concord CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Fresno State None OT Nicolas Spurlock 6-3 288 Fr Pioneer (Whittier CA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Fresno State None RB DeVante Oneal 6-1 200 Fr McQueen (Reno NV) 1.0 of 3.0 [Speed]
Fresno State None WR Jadiel Ornelas 6-4 160 Fr Lund (Lund NV) 1.0 of 3.0 [Speed]
Fresno State None OT Tyler Franco 6-4 279 Fr Needles (Needles CA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Fresno State None ILB Christopher Moses 5-11 206 Fr Needles (Needles CA) 1.0 of 3.5 [Will]
Fresno State None OT Oscar Salcedo 6-3 294 Fr Hayfork (Hayfork CA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Fresno State None QB Iona Kamu 6-0 239 Fr De La Salle (Concord CA) 1.0 of 5.0 [Pocket]
Fresno State None K Jason Goodson 5-11 184 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 1.0 of 3.5 [Power]
Fresno State None OLB Erik Rushing 5-11 229 Fr Edison (Stockton CA) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Fresno State None SS Bill Scherer 6-1 178 Fr Watsonville (Watsonville CA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Fresno State None DE Tanquest Darby-McNair 6-3 259 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 1.5 of 4.5 [Blitz]
Fresno State None C Kalei Penisula 6-4 296 Fr Notre Dame (Sherman Oaks CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Fresno State None LS Lance Brower 6-0 231 Fr Gladstone (Covina CA) 1.0 of 3.5 [Specialized]
Fresno State None CB Ian King 6-1 166 Fr Justin-Siena (Napa CA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Fresno State None OG Rafael Matthews 6-1 291 Fr West Valley (Hemet CA) 2.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Fresno State None KR Amir Goff 6-5 202 Fr Edison (Stockton CA) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Georgia None WR Jacob Wilder 6-0 176 Fr Northwest Whitfield ( GA) 1.0 of 5.0 [Speed]
Georgia None OLB Devin Sharpe 6-0 238 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.0 of 4.5 [Coverage]
Georgia None TE Moussa Laws 6-1 236 Fr Curry (Jasper AL) 1.0 of 3.0 [Blocking]
Georgia None OLB Fernando Garcia-Velasquez 5-11 226 Fr Richmond Hill (Richmond Hill GA) 2.0 of 4.5 [Blitz]
Georgia None QB Marcus Sellers 6-4 215 Fr North Hall (Gainesville GA) 1.0 of 3.5 [Hybrid]
Georgia None ILB Rory Cavanaugh 6-2 242 Fr North Forsyth (Cumming GA) 2.5 of 4.0 [Mike]
Georgia None OG Angelo Petersen 6-7 298 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Georgia None OG Felix Stoner 6-2 303 Fr Wayne County (Jessup GA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Georgia None CB Jemarcus Harper 5-11 183 Fr Westside (Macon GA) 2.0 of 4.5 [Man Coverage]
Georgia None CB Bryin Shelby 5-9 190 Fr Southeast Bulloch (Brooklet GA) 1.0 of 5.0 [Man Coverage]
Georgia None DE Rakeem Newton 6-4 271 Fr Whitefield Academy (Mableton GA) 1.5 of 3.0 [Blitz]
Georgia None DE Ivan Rockwell 6-7 252 Fr Grady (Atlanta GA) 1.0 of 4.0 [Contain]
Georgia None FS Calvin Metzger 6-2 190 Fr Thomas County Central ( GA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Georgia None OT Patrick Kirkland 6-3 328 Fr Westside (Macon GA) 2.0 of 4.0 [Run Blocking]
Georgia None OT Steven Scott 6-6 333 Fr Jasper County (Monticello GA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Georgia None SS Dontae Madison 5-10 210 Fr Lawrence County (Moulton AL) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Georgia None DE Delonta Floyd 6-2 246 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Contain]
Georgia None RB Anthony Seals Jr. 5-9 223 Fr Loganville (Loganville GA) 1.5 of 3.5 [Power]
Georgia Southern None OT Captain Diggs-Lundy 6-1 302 Fr Northeast (Macon GA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Georgia Southern None ILB Mayer Moser 6-3 257 Fr Northwest Whitfield ( GA) 1.0 of 3.5 [Mike]
Georgia Southern None DE Lamont Pryor 6-1 253 Fr North Hall (Gainesville GA) 2.0 of 3.5 [Blitz]
Georgia Southern None CB Terrell Edwards 6-2 171 Fr Pope (Marietta GA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Georgia Southern None WR Daniel Tinsley 6-4 205 Fr Northwest Whitfield ( GA) 1.0 of 3.5 [Target]
Georgia Southern None DT Mohamed Dickerson 6-1 280 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Georgia Southern None DE Nathan Dotson 6-1 263 Fr Grady (Atlanta GA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Georgia Southern None DE Khiry Humphrey 6-1 244 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Georgia Southern None QB Julius Spicer 6-3 220 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Georgia Southern None FB Derek Dowling 6-1 259 Fr Biloxi (Biloxi MS) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Georgia Southern None FS Dillon Oates 5-11 197 Fr Schley County (Ellaville GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Georgia Southern None SS James Giordano III 5-11 192 Fr Warner Robins (Warner Robins GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Georgia Southern None CB Brayden McLaughlin 6-0 185 Fr Loganville (Loganville GA) 1.5 of 3.5 [Zone Coverage]
Georgia Southern None OLB Andrew Dasilva 6-2 221 Fr Redan (Stone Mountain GA) 2.5 of 3.5 [Coverage]
Georgia Southern None ILB Cooper Mallory 6-4 238 Fr Tucker (Tucker GA) 1.0 of 3.5 [Mike]
Georgia Southern None TE Luca DeVries 6-3 196 Fr Mitchell-Baker (Camilla GA) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Georgia Southern None QB Marcus Keating 6-0 220 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Georgia Southern None OLB Connor Harding 6-3 219 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Georgia Southern None C Antowaine Greer 6-1 277 Fr Druid Hills (Atlanta GA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Georgia Southern None OT Marlon Warren 6-2 269 Fr Wilcox County (Rochelle GA) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Georgia Southern None WR Trevor Hobbs Jr. 6-5 201 Fr Warner Robins (Warner Robins GA) 1.0 of 4.0 [Target]
Georgia State None RB Wendell Simpkins 5-9 175 Fr Hatton (Town Creek AL) 1.5 of 3.0 [Speed]
Georgia State None DT Logan Purvis 6-1 281 Fr Northside (Jacksonville NC) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Georgia State None FS Brian Wiley 5-10 193 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Georgia State None OG Jonas Rushing 6-3 305 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Georgia State None ATH Aaron Piper 6-3 245 Fr Wayne County (Jessup GA) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Georgia State None ILB Ben Massey 6-2 232 Fr Putnam County (Eatonton GA) 1.0 of 3.0 [Mike]
Georgia State None DT Jamari Moses 6-2 297 Fr Seneca (Seneca SC) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Georgia State None OLB Amara Bennett 5-11 218 Fr Thomas County Central ( GA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Georgia State None QB Miles Parnell 6-3 235 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 4.0 [Pocket]
Georgia State None OLB Dontae Willis 6-2 234 Fr Irwin County (Ocilla GA) 3.0 of 3.5 [Blitz]
Georgia State None TE Matthew Hanna 6-2 240 Fr Warner Robins (Warner Robins GA) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Georgia State None WR Bill Myers 6-0 220 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.0 of 3.0 [Target]
Georgia State None WR Shawntez Monroe 6-2 167 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Georgia State None CB Keenan Chavis 6-0 195 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 3.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Georgia Tech None TE Enele Efi 6-5 213 Fr Pelham (Pelham GA) 2.0 of 3.0 [Receiving]
Georgia Tech None OLB Terrell Landrum 6-1 215 Fr Grady (Atlanta GA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Georgia Tech None RB Evan Marin 5-7 171 Fr Tucker (Tucker GA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Georgia Tech None RB Carter Lindsey 6-1 188 Fr Tucker (Tucker GA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Georgia Tech None ILB Dominic Carr 6-0 217 Fr Greenville (Greenville GA) 2.5 of 3.0 [Will]
Georgia Tech None OT Garrett Daigle 6-3 264 Fr North Springs (Atlanta GA) 2.5 of 3.5 [Run Blocking]
Georgia Tech None C Oliver Swan 6-2 247 Fr Tucker (Tucker GA) 2.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Georgia Tech None FS Charone Patton 5-11 200 Fr Grady (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Georgia Tech None ILB Michael Overstreet 5-11 218 Fr Warner Robins (Warner Robins GA) 1.0 of 3.5 [Will]
Georgia Tech None K Ayden Christiansen 6-3 154 Fr Greenville (Greenville GA) 2.5 of 3.5 [Accuracy]
Georgia Tech None TE Joseph Coleman 6-2 218 Fr Richmond Hill (Richmond Hill GA) 1.0 of 4.0 [Blocking]
Georgia Tech None CB Jaheim Lovelace 6-1 168 Fr Richmond Hill (Richmond Hill GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Georgia Tech None WR Darron Samuel 6-1 178 Fr Greenville (Greenville GA) 2.0 of 3.0 [Speed]
Georgia Tech None FS Tyshaun Robertson 6-0 192 Fr Greenville (Greenville GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Georgia Tech None CB Marcus Martin 6-2 181 Fr Putnam County (Eatonton GA) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Georgia Tech None DT Elijah Newton 6-0 306 Fr Northwest Whitfield ( GA) 1.0 of 4.0 [2-Gap]
Georgia Tech None OLB Elias Perkins 6-3 232 Fr Redan (Stone Mountain GA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Georgia Tech None TE Evan Braden 6-6 199 Fr Wayne County (Jessup GA) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Harvard None TE Joe Denney 6-1 241 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 1.0 of 3.0 [Blocking]
Harvard None OG Louis Howell 6-6 324 Fr Archbishop Williams (Braintree MA) 3.0 of 3.0 [Run Blocking]
Harvard None ILB Daniel Valentine 6-1 243 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 1.0 of 3.0 [Mike]
Harvard None DT Frank Bledsoe 6-5 281 Fr Palm Harbor University ( FL) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Harvard None TE Nathaniel Trotter 6-3 191 Fr Susan Wagner (Richmond NY) 1.5 of 2.0 [Receiving]
Harvard None SS Damani Brandon 6-0 190 Fr Poteet (Poteet TX) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
Harvard None ILB Garrett Meadows 6-3 258 Fr Taft School (Watertown CT) 1.0 of 3.0 [Mike]
Harvard None OT Adam Roach 6-1 277 Fr Needles (Needles CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Harvard None QB Grant Taylor 6-5 191 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.0 of 3.5 [Hybrid]
Harvard None ATH Booker Samuel 5-11 178 Fr Mahar Regional (Orange MA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Harvard None OG Alfredo Aguirre 6-6 333 Fr Greenville (Greenville GA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Harvard None FS Cade Larsen 6-1 219 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.5 of 4.0 [Zone Coverage]
Harvard None CB Micah Calhoun 5-10 184 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Harvard None CB Booker Samuel 5-11 178 Fr Mahar Regional (Orange MA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Harvard None WR Chad Jeter 6-2 201 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 1.0 of 3.0 [Target]
Harvard None OT Otto Adam 6-7 303 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Harvard None DE Lucas Thorpe 6-3 251 Fr Crowell (Crowell TX) 1.0 of 3.0 [Contain]
Harvard None OLB Darron Hudson 6-0 218 Fr Tucker (Tucker GA) 1.5 of 3.0 [Blitz]
Harvard None DE Zahir Linton 6-2 242 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Hawaii None ILB Luther Edwards 6-3 221 Fr Bainbridge (Bainbridge WA) 1.0 of 4.0 [Will]
Hawaii None FS Abdul McNeil 5-10 196 Fr Mater Dei (Santa Ana CA) 1.0 of 5.0 [Man Coverage]
Hawaii None DT Hikialani Wai 6-1 287 Fr Punahou (Honolulu HI) 1.0 of 4.5 [2-Gap]
Hawaii None WR Theo Rosenthal 6-2 222 Fr Desert (Edwards CA) 1.0 of 4.0 [Target]
Hawaii None OT Kaleialoha Pekelo 6-4 307 Fr Kamehameha (Honolulu HI) 1.5 of 4.0 [Pass Blocking]
Hawaii 3 DE Carlos Martinez 6-3 266 Fr Kamehameha (Honolulu HI) 2.0 of 4.0 [Contain]
Hawaii None DE Naiquon Reese 6-5 257 Fr Richland (Richland WA) 1.0 of 4.5 [Contain]
Hawaii None WR William Huntley 6-0 216 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 2.0 of 3.0 [Target]
Hawaii None ILB Solomon Hamrick 6-4 240 Fr Kahuku (Kahuku HI) 1.0 of 5.0 [Mike]
Hawaii None PR Amir McLeod 6-4 202 Fr Jordan Valley (Jordan Valley OR) 3.0 of 3.0 [Specialist]
Hawaii None FB Cameron Caldwell 5-10 231 Fr Central (Independence OR) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Hawaii None CB Terrence Walker 5-10 201 Fr Trabuco Hills (Mission Viejo CA) 3.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Hawaii None OT Malu Iakopa 6-2 263 Fr Lahainaluna (Lahainaluna HI) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Hawaii None OG Maru Tuiasosopo 6-5 269 Fr Lahainaluna (Lahainaluna HI) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
Hawaii None CB Mark Carr (G5) 5-9 196 Fr Desert (Edwards CA) 2.5 of 4.0 [Zone Coverage]
Hawaii None LS Sebastian Cronin 6-2 233 Fr Orange Glen (Escondido CA) 1.5 of 3.5 [Traditional]
Hawaii None QB Lucas Wilson 6-4 224 Fr Saint Louis (Honolulu HI) 1.0 of 4.0 [Hybrid]
Hawaii None ATH Zachary McCain 6-0 185 Fr Winter Springs (Winter Springs FL) 2.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Houston None RB Mamadou Mayberry 6-1 209 Fr Poteet (Poteet TX) 1.0 of 3.5 [Speed]
Houston None FS Javon Isaac 5-10 209 Fr Wylie (Wylie TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Houston None SS Calvin Murphy 5-11 219 Fr Irving (Irving TX) 2.5 of 3.0 [Man Coverage]
Houston None WR Amral Delmas 6-5 232 Fr Wink (Wink TX) 1.0 of 3.5 [Target]
Houston None QB Kieran Bertrand 6-2 187 Fr Port Neches-Groves (Port Neches TX) 2.0 of 3.0 [Scrambling]
Houston None RB Antonio Switzer 5-10 210 Fr Pasadena (Pasadena TX) 1.0 of 3.5 [Speed]
Houston None QB Bryan Baumann 6-2 236 Fr Bryan (Bryan TX) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Houston None DE Eli Crawford 6-7 274 Fr Wink (Wink TX) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Houston None DE Nasir Mims 6-2 243 Fr False River (New Roads LA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Houston None CB Terrell Mayberry-Hatcher 5-9 179 Fr Poteet (Poteet TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Houston None OLB Messiah Samuels 6-1 216 Fr Joaquin (Joaquin TX) 2.0 of 4.0 [Coverage]
Houston None SS Charles Drummond 5-11 217 Fr DeLeon (DeLeon TX) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Illinois None DE Jonathan Stiles 6-6 253 Fr Holy Cross (River Grove IL) 1.0 of 5.0 [Blitz]
Illinois None DE Benjamin Moss 6-2 236 Fr Williams (Williams CA) 1.0 of 3.5 [Contain]
Illinois None OG Julius Dennison 6-2 262 Fr Wheaton North (Wheaton IL) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Illinois None OT Anthony Carlin 6-3 277 Fr Hot Springs (Hot Springs SD) 3.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Illinois None P Sean Walsh 6-3 174 Fr Central Community (Breese IL) 2.0 of 4.0 [Accuracy]
Illinois None TE Byron Hubbard 6-1 192 Fr J.D. Leftwich (Magazine AR) 2.0 of 5.0 [Receiving]
Illinois None RB Bryce Sanders 5-10 211 Fr Sterling (Sterling IL) 1.0 of 4.5 [Power]
Illinois None K Gabe McAuley 5-11 195 Fr Northview (Bratt FL) 1.0 of 4.5 [Power]
Illinois None OLB Nicolas Sandoval 5-11 234 Fr Ohatchee (Ohatchee AL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Illinois None DT Isaraelu Cahill 6-1 298 Fr American (Hialeah FL) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Illinois None DE Isaac LeBlanc 6-0 243 Fr Lakeland (Lakeland FL) 2.0 of 3.5 [Blitz]
Illinois None FS Cory Pryor 6-2 191 Fr Kashmere (Houston TX) 1.5 of 3.5 [Zone Coverage]
Illinois None FS Quincy McClain 5-11 189 Fr Joliet Catholic (Joliet IL) 1.5 of 5.0 [Zone Coverage]
Illinois None WR William Huff 6-3 199 Fr Canton (Canton IL) 1.0 of 4.0 [Target]
Illinois None OT Romeo Avalos 6-4 279 Fr Benson Christian (Benson MN) 3.0 of 4.0 [Run Blocking]
Illinois None SS Amari Childs 6-2 190 Fr Morgan Park (Chicago IL) 2.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Illinois None OLB John Hilton Jr. 6-3 235 Fr P.L. Julian (Chicago IL) 1.0 of 4.5 [Coverage]
Illinois None DT Griffin McRae 6-5 322 Fr Loyola Academy (Wilmette IL) 1.0 of 4.5 [2-Gap]
Illinois None DE Kelvin Saldivar 6-3 259 Fr Brevard Christian ( FL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Illinois State None CB Darrelle William 5-11 204 Fr Lockport Township (Lockport IL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Illinois State None OLB Luka Stratton 6-1 219 Fr East Peoria Community ( IL) 2.5 of 2.5 [Coverage]
Illinois State None CB Myles Woodson 5-9 183 Fr Hudson Area (Hudson MI) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Illinois State None WR Tavarreus Weathers 5-9 161 Fr Keystone (La Grange OH) 1.0 of 3.0 [Speed]
Illinois State None WR Ricardo Guajardo 6-5 198 Fr Pine Island (Pine Island MN) 2.0 of 3.0 [Target]
Illinois State None WR Nicolas Fish 6-0 227 Fr Rich South (Richton Park IL) 1.0 of 3.0 [Target]
Illinois State None DE Justin Durham 6-5 256 Fr Hickman (Columbia MO) 1.5 of 3.5 [Contain]
Illinois State None OG Darron Roper 6-7 304 Fr Fort Stockton (Fort Stockton TX) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Illinois State None OT Brendan Parks 6-2 314 Fr Cass (Walton IN) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Illinois State None OG Erik Templeton 6-2 275 Fr Ritenour (Overland MO) 2.5 of 3.5 [Run Blocking]
Illinois State None WR Clinton Stubbs 6-4 231 Fr Posen (Posen MI) 1.0 of 3.0 [Target]
Illinois State None WR Chase Bryan 6-2 208 Fr Pewaukee (Pewaukee WI) 1.5 of 3.0 [Target]
Illinois State None ILB Nathan Snodgrass 6-1 217 Fr Glen Lake (Maple City MI) 2.0 of 2.5 [Will]
Illinois State None SS Aiden Thomas 6-1 173 Fr East Peoria Community ( IL) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Illinois State None DT Daleroy Hicks 6-3 329 Fr Glen Lake (Maple City MI) 1.5 of 3.0 [2-Gap]
Illinois State None ILB Jon Hostetler 6-0 243 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.5 of 2.5 [Will]
Illinois State None DE Dillon Bruce 6-0 244 Fr Hales Franciscan (Chicago IL) 1.0 of 2.5 [Contain]
Illinois State None ATH Tim Hull 6-3 308 Fr Napoleon (Napoleon MI) 2.5 of 2.5 [1-Gap]
Illinois State None FS DeVante Booker 6-1 199 Fr Mark Twain (Center MO) 2.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Illinois State None FS Corey Childs 5-11 210 Fr Southeast Warren (Liberty Center IA) 2.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Illinois State None CB Austin Greene 6-1 164 Fr Posen (Posen MI) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Indiana None CB Lamarr Carter 6-2 180 Fr Elsik (Houston TX) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Indiana None TE Buster Parris 6-1 201 Fr Frankfort (Frankfort IN) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Indiana None ILB David Evans 5-11 206 Fr Rockville (Rockville IN) 1.5 of 3.5 [Will]
Indiana None WR Giovanni Mills 6-0 229 Fr Wesley Chapel (Wesley Chapel FL) 1.0 of 3.5 [Target]
Indiana None DT Kenyan Turner 6-2 322 Fr River Ridge (Elizabeth IL) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Indiana None WR Jayson Corcoran 6-0 197 Fr Salem (Salem IN) 1.0 of 3.0 [Target]
Indiana None OG Brayden Bolton 6-2 320 Fr La Marque (La Marque TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Indiana None OLB Quenton Amos 5-11 240 Fr Bloomington North (Bloomington IN) 1.0 of 4.0 [Coverage]
Indiana None K Jackson McKenna 6-1 151 Fr Pope (Marietta GA) 1.0 of 3.5 [Accuracy]
Indiana None LS Rickie Patrick 6-2 270 Fr St. Thomas Aquinas ( FL) 1.0 of 4.0 [Traditional]
Indiana None CB Khiry Sharpe 5-9 183 Fr Floyd Central (Floyds Knobs IN) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Indiana None OT Quinn Weir 6-4 261 Fr Terre Haute South Vigo ( IN) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Iowa None FS Rashard Pitts 6-0 203 Fr Woodbury Central (Moville IA) 2.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Iowa None ILB Da'Quan McClain 5-11 243 Fr Godby (Tallahassee FL) 1.0 of 3.5 [Will]
Iowa None FB Darius McDonald 6-1 224 Fr Olympic Heights (Boca Raton FL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Iowa None WR Curtis Valentine 6-0 199 Fr Liberal (Liberal MO) 1.0 of 3.5 [Target]
Iowa None WR Richard Jordan 6-2 168 Fr Belle Plaine (Belle Plaine MN) 1.0 of 3.5 [Speed]
Iowa None RB Levi Reeves 5-11 191 Fr Ankeny (Ankeny IA) 1.0 of 3.0 [Power]
Iowa None QB Kaden Gant 6-0 185 Fr Crestview (Crestview FL) 1.0 of 3.5 [Hybrid]
Iowa None DT Marquise Moss 6-6 293 Fr Mayer Lutheran (Mayer MN) 2.0 of 3.5 [2-Gap]
Iowa None OLB Brayden Burr 6-1 227 Fr Banquete (Banquete TX) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Iowa None OLB Elliot Spencer 6-3 215 Fr DeLaSalle (Minneapolis MN) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Iowa None K Larry Franks 6-3 163 Fr Hawley (Hawley MN) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Iowa None OG Javier Elizondo 6-6 318 Fr Baker (Baker LA) 2.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Iowa None OG Anthony Maxwell 6-7 300 Fr New Holstein (New Holstein WI) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
Iowa None ILB Victor Lord 6-1 216 Fr Martin County (Stuart FL) 1.0 of 3.5 [Will]
Iowa None OLB Ayden Brito 6-2 216 Fr Ritenour (Overland MO) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Iowa None TE Andrew Abrams 6-1 204 Fr Riverside (Oakland IA) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Iowa None CB Sebastian Moody 5-9 181 Fr Coronado (Lubbock TX) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Iowa None SS Maxim Starkey 5-11 211 Fr Huntsville (Huntsville TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Iowa None CB Marcedes Payton 6-0 177 Fr Durant (Durant IA) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Iowa None OT Steve Cantu 6-5 326 Fr Big Lake (Big Lake MN) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Iowa State None FB Illanipi Thompson 6-1 208 Fr Ainsworth (Ainsworth NE) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Iowa State None RB Luca Stewart 6-1 213 Fr Liberal (Liberal MO) 1.0 of 3.0 [Power]
Iowa State None DE Curtis Hicks 6-2 273 Fr Century (Rochester MN) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Iowa State None SS Constantine Goldman 6-2 186 Fr Wauzeka-Steuben (Wauzeka WI) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Iowa State None LS Elijah Trujillo 6-3 236 Fr De La Salle (Concord CA) 1.0 of 3.5 [Specialized]
Iowa State None CB Tyler Drummond 6-2 184 Fr Lakeville (Lakeville MN) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Iowa State None OG Dillon Dooley 6-6 256 Fr Dowling Catholic (Des Moines IA) 2.5 of 5.0 [Run Blocking]
Iowa State None CB Mamadou Griffin 6-2 174 Fr Pine Island (Pine Island MN) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Iowa State None DT Keith Brantley 6-0 303 Fr Mayer Lutheran (Mayer MN) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Iowa State None CB Malik Carradine 6-2 162 Fr Southeast Warren (Liberty Center IA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Iowa State None OT Arthur Snell 6-2 268 Fr Benilde-St. Margaret's ( MN) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Iowa State None CB Keith Rucker 6-0 170 Fr Chatfield (Chatfield MN) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Iowa State None QB Joel Kelly 6-1 228 Fr Wilcox County (Rochelle GA) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
James Madison None OLB Dante Bowman 6-2 221 Fr Fluvanna County (Palmyra VA) 1.5 of 3.5 [Blitz]
James Madison None OG Lucas Carter 6-3 319 Fr Northwestern (Hyattsville MD) 3.0 of 3.5 [Run Blocking]
James Madison None OG Albert Latham 6-4 255 Fr Good Counsel (Wheaton MD) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
James Madison None QB Tom Long 5-11 205 Fr Fluvanna County (Palmyra VA) 1.0 of 3.5 [Pocket]
James Madison None OLB Noah Thornton 6-1 239 Fr Elkton (Elkton MD) 1.0 of 4.0 [Blitz]
James Madison None K Gabriel Christensen 5-9 203 Fr Northwest Whitfield ( GA) 1.0 of 3.0 [Power]
James Madison None CB Zontavius Collins 5-10 200 Fr Twin Valley (Pilgrims Knob VA) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
James Madison None RB Diondre Smith 6-0 232 Fr Jacksonville (Jacksonville NC) 1.0 of 3.5 [Power]
James Madison None TE Joseph Gaffney 6-1 233 Fr Douglas Freeman (Richmond VA) 1.0 of 3.0 [Blocking]
James Madison None FS Brandon Craven 5-11 198 Fr Holmes (Covington KY) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
James Madison None CB Justice Mack 6-2 183 Fr Castlewood (Castlewood VA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
James Madison None SS JaQuan McLean 6-0 180 Fr Manchester (Midlothian VA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
James Madison None DT Walter Conway III 6-6 301 Fr South Rowan (China Grove NC) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
James Madison None ILB LaRon Barbour 6-4 252 Fr Walt Whitman (Bethesda MD) 1.0 of 3.5 [Mike]
James Madison None OT Owen Ball 6-2 276 Fr West Covina (West Covina CA) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
James Madison None DE Tarell Blackwell 6-5 244 Fr Richlands (Richlands NC) 1.0 of 3.5 [Contain]
James Madison None ILB Danny Riggins 6-1 249 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 1.0 of 3.0 [Mike]
James Madison None DT Damani Parris 6-4 295 Fr Cook (Adel GA) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
James Madison None OT Shawn McCain 6-4 298 Fr Spencerville (Spencerville OH) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
James Madison None WR Noah Mulligan 6-2 195 Fr Indian River (Chesapeake VA) 1.5 of 3.5 [Target]
Kansas None SS David Finley 6-0 200 Fr Liberal (Liberal KS) 2.0 of 4.5 [Man Coverage]
Kansas None CB Bryce Simpkins 6-2 172 Fr Liberal (Liberal KS) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Kansas None DE Eddy Cuevas 6-4 248 Fr Iola (Iola KS) 2.0 of 4.5 [Contain]
Kansas None OLB Deon Evans 6-2 230 Fr Central (Salina KS) 1.0 of 4.5 [Blitz]
Kansas None OLB Naiquon Crosby 6-3 215 Fr Medicine Lodge (Medicine Lodge KS) 1.0 of 5.0 [Blitz]
Kansas None OLB Jacob Winston 6-2 236 Fr Northeast (Arma KS) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Kansas None TE Mark Poole 6-2 200 Fr Central (St. Joseph MO) 3.0 of 3.5 [Receiving]
Kansas None WR Zack Stephens 6-0 227 Fr Winfield (Winfield KS) 1.0 of 3.5 [Target]
Kansas None RB Wendell Barbour 5-8 224 Fr Ellinwood (Ellinwood KS) 1.0 of 2.5 [Power]
Kansas State None OLB Myles Wilburn 6-0 224 Fr Basehor-Linwood (Basehor KS) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Kansas State None OLB Alec Flood 6-1 229 Fr Royal Valley (Hoyt KS) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Kansas State None ILB Misu Gann 6-3 215 Fr Liberal (Liberal KS) 2.5 of 3.0 [Will]
Kansas State None OT Antowaine Epps 6-3 291 Fr Okemah (Okemah OK) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Kansas State None OG Raymond Ashby 6-1 299 Fr Ellinwood (Ellinwood KS) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Kansas State None ILB Eddie Scott 6-1 214 Fr Liberal (Liberal KS) 2.5 of 2.5 [Will]
Kansas State None SS Savion Logan 6-0 176 Fr Maplewood-Richmond Heights ( MO) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Kansas State None DE Steven Staples 6-7 235 Fr Liberal (Liberal KS) 2.5 of 3.0 [Contain]
Kansas State None FS Tejay Tuttle 5-10 194 Fr Eastlake (Chula Vista CA) 2.0 of 3.5 [Man Coverage]
Kansas State None OT Joe Douglass 6-4 312 Fr Bridge City (Bridge City TX) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Kansas State None ATH Cameron Parson 6-1 236 Fr Iola (Iola KS) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Kansas State None OT Vince Willard 6-1 289 Fr Bastrop (Bastrop TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Kent State None C Van Washburn 6-1 281 Fr San Juan (Blanding UT) 1.5 of 2.5 [Run Blocking]
Kent State None OLB Dovid Devine 5-11 221 Fr Gilman School (Baltimore MD) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Kent State None QB Will Kendall III 6-0 192 Fr Springfield (Holland OH) 1.5 of 3.5 [Scrambling]
Kent State None K Felix Fleming 6-3 182 Fr Hales Franciscan (Chicago IL) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Kent State None OLB Ronald Villarreal 6-0 244 Fr Valley Forge (Parma Heights OH) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Kent State None ILB Tristan McCrary 6-2 234 Fr Elyria Catholic (Elyria OH) 1.0 of 3.5 [Mike]
Kent State None WR Ajani Guy 6-2 223 Fr Centerpoint (Helena AR) 1.0 of 2.0 [Target]
Kent State None OG Maximilian Oconnor 6-4 318 Fr Northridge (Johnstown OH) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Kent State None OLB Kamar Ingram 6-2 225 Fr Spencerville (Spencerville OH) 1.0 of 2.5 [Coverage]
Kent State None OG Zion Hope 6-3 264 Fr Brookside (Sheffield OH) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Kent State None DE Tyler Chisholm 6-7 248 Fr Greenville (Greenville OH) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Kent State None TE Amir Scott 6-6 204 Fr Amelia (Batavia OH) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Kent State None LS Thomas Gale 6-0 247 Fr North Thurston (Lacey WA) 2.0 of 3.0 [Specialized]
Kent State None RB Richard Ford 5-11 202 Fr St. Xavier (Cincinnati OH) 1.0 of 3.0 [Power]
Kent State None RB Dwayne Marshall 6-0 231 Fr Briggs (Colombus OH) 3.0 of 3.5 [Power]
Kent State None WR Gavin McQueen 6-4 223 Fr Eastmoor Academy (Columbus OH) 1.0 of 3.0 [Target]
Kent State None WR Isaias Cortes 6-1 176 Fr Blanchester (Blanchester OH) 1.0 of 3.0 [Speed]
Kent State None OT Adam Saenz 6-7 294 Fr Clearfield Area (Clearfield PA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Kent State None P Gaagii Brink 6-4 168 Fr Padua Franciscan (Parma OH) 1.0 of 2.5 [Accuracy]
Kent State None OT Josh Reis 6-1 268 Fr Elyria Catholic (Elyria OH) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Kent State None ILB TeJay Pruitt 6-1 241 Fr Gilmour Academy (Gates Mills OH) 1.0 of 3.0 [Will]
Kentucky None QB Captain Gant 6-2 237 Fr Crestview (Crestview FL) 2.0 of 3.0 [Hybrid]
Kentucky None DE Paul McMahon 6-1 252 Fr Elmhurst (Fort Wayne IN) 2.0 of 3.0 [Blitz]
Kentucky None RB Jadon Love 6-1 230 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 1.0 of 3.0 [Power]
Kentucky None DT Nigel Irving-McNeill 6-3 300 Fr Christian Academy (Louisville KY) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Kentucky None K Jake Westbrook 6-1 192 Fr Union City (Union City TN) 1.0 of 3.5 [Power]
Kentucky None DE Delvin McCrary 6-6 255 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Kentucky None SS Quinn Ratliff 5-11 188 Fr Watertown (Watertown TN) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Kentucky None WR Ualesi Sapolu 6-0 230 Fr Fulton City (Fulton KY) 1.0 of 3.5 [Target]
Kentucky None FS Bucky Hodge 6-1 221 Fr Keystone (La Grange OH) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Kentucky None OG Omar St. John 6-5 270 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 2.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Kentucky None OT Javorius Grayson 6-4 333 Fr Iraan (Iraan TX) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Kentucky None DE Jermon Starks 6-2 274 Fr Lincoln-Way East (Frankfort IL) 1.5 of 3.0 [Blitz]
Kentucky None OLB DeAndre Oliver 6-1 230 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Kentucky None OLB Buster Austin 5-11 233 Fr Creek Wood (Charlotte TN) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Kentucky None CB Jacquies Pennington 6-0 177 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Kentucky None ILB Jaeden Stevenson 6-2 250 Fr Salem (Salem IN) 3.0 of 3.0 [Mike]
Kentucky None CB Micah Samuel 6-1 164 Fr Alonso (Tampa FL) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Kentucky None C Prince Braxton 6-1 259 Fr Cumberland County (Crossville TN) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Liberty None OLB Jonathan Lusk 6-3 242 Fr Father Ryan (Nashville TN) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Liberty None RB Travis Hills 5-6 203 Fr Menchville (Newport News VA) 1.0 of 3.0 [Power]
Liberty None TE Rodrigo Gonzalez 6-3 228 Fr Northwestern (Hyattsville MD) 2.0 of 3.5 [Blocking]
Liberty None ILB Frederick Washburn 6-2 232 Fr West (Knoxville TN) 1.0 of 3.5 [Will]
Liberty None DT Ryan Crouse 6-0 292 Fr Jesuit (Tampa FL) 1.5 of 3.0 [2-Gap]
Liberty None OT Wendell Simmons 6-7 285 Fr South Rowan (China Grove NC) 1.0 of 2.0 [Run Blocking]
Liberty None ILB Sean Lindsey 6-4 259 Fr Gordonsville (Gordonsville TN) 1.0 of 3.0 [Mike]
Liberty None CB Eddie Oneal 6-0 172 Fr McLean (McLean VA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Liberty None CB Chance Cobb 5-10 175 Fr Fairview (Fairview TN) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Liberty None C Reginald Hudson 6-4 291 Fr Hargrave Military Academy ( VA) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Liberty None DE Damien Stevenson 6-7 236 Fr Hargrave Military Academy ( VA) 1.0 of 3.0 [Contain]
Liberty None OG Jacob Crum 6-1 333 Fr Castlewood (Castlewood VA) 1.5 of 2.5 [Run Blocking]
Liberty None DE Bryant Luna 6-7 246 Fr Westwood (Memphis TN) 1.0 of 3.0 [Contain]
Liberty None QB Charlie Cowart 6-3 217 Fr Twin Valley (Pilgrims Knob VA) 3.0 of 3.0 [Scrambling]
Liberty None RB Maxim Hook 5-11 183 Fr North Harford (Pylesville MD) 1.0 of 3.0 [Speed]
Liberty None SS Charone Gray 6-2 206 Fr Colbert Heights (Tuscumbia AL) 2.0 of 2.5 [Man Coverage]
Liberty None OT Giovanni Gauthier 6-4 314 Fr Craigmont (Memphis TN) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Louisiana-Lafayette None TE JaWuan Darby 6-5 196 Fr Farmerville (Farmerville LA) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Louisiana-Lafayette None DT Alepati Aveau 6-2 317 Fr Goliad (Goliad TX) 2.0 of 3.0 [1-Gap]
Louisiana-Lafayette None CB DeSean Davis 6-1 170 Fr Hazel Green (Hazel Green AL) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
Louisiana-Lafayette None OT Ned Murdock 6-2 288 Fr Baker (Baker LA) 1.5 of 4.0 [Pass Blocking]
Louisiana-Lafayette None FS Reshad Small 6-0 219 Fr Comanche (Comanche TX) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
Louisiana-Lafayette None DE Benjamin Sample 6-6 269 Fr Brackett (Brackettville TX) 1.0 of 3.5 [Contain]
Louisiana-Lafayette None OG Omar Baron 6-1 274 Fr Huntsville (Huntsville TX) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Louisiana-Lafayette None C Tank Smallwood 6-3 299 Fr Riverside (Reserve LA) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Louisiana-Lafayette None CB Terrell Small 6-0 181 Fr Rayville (Rayville LA) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
Louisiana-Lafayette None RB Hunter Spears Jr. 5-6 193 Fr LaSalle (Olla LA) 3.0 of 3.0 [Speed]
Louisiana-Monroe None OG Kasper Andersen 6-1 326 Fr Aarhus ( Denmark) 2.5 of 3.0 [Run Blocking]
Louisiana-Monroe None ILB Eli Kendricks 6-3 246 Fr Woodsboro (Woodsboro TX) 1.0 of 3.0 [Mike]
Louisiana-Monroe None OT DeSean Rice 6-3 278 Fr St. Joseph (Brownsville TX) 2.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Louisiana-Monroe None OT Jonas Guinn 6-3 307 Fr Franklinton (Franklinton LA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Louisiana-Monroe None OLB Christian Walker 6-2 227 Fr J.S. Clark (Opelousas LA) 3.0 of 3.0 [Coverage]
Louisiana-Monroe None C Arno Degenaar 6-1 303 Fr Port Elizabeth (South Africa) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Louisiana-Monroe None QB Hudson Price 6-7 192 Fr Roscoe (Roscoe TX) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Louisiana-Monroe None ILB Jason Harmon 6-1 228 Fr W.B. Travis (Austin TX) 1.0 of 3.5 [Mike]
Louisiana-Monroe None OG Philip Jackson 6-6 274 Fr Rising Star (Rising Star TX) 3.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Louisiana-Monroe None ILB Nicholas Seitz 5-11 212 Fr Robert E. Lee (Baytown TX) 1.0 of 3.5 [Will]
Louisiana-Monroe None WR Vic Parrish 6-1 226 Fr Rayville (Rayville LA) 2.5 of 3.0 [Target]
Louisiana-Monroe None WR Miguel Vargas-Jimenez 6-0 223 Fr Acapulco ( Mexico) 1.0 of 3.5 [Target]
Louisiana-Monroe None CB Adrian Joyner 6-1 176 Fr Central Catholic (Morgan City LA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Louisiana-Monroe None DT Lese Polumanialu 6-4 283 Fr Mandeville (Mandeville LA) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Louisiana-Monroe None FB Javorius Finney 5-10 206 Fr Northland Christian (Houston TX) 2.5 of 2.5 [Pass Blocking]
Louisiana-Monroe None DT Brian Zaragoza 6-4 315 Fr Hahnville (Boutte LA) 3.0 of 3.5 [2-Gap]
Louisiana-Monroe None LS Louis Wahl 6-1 237 Fr Prestonwood Christian Academy ( TX) 1.0 of 3.0 [Traditional]
Louisiana-Monroe None SS Odel Goins 5-11 205 Fr Greenhill (Dallas TX) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
Louisiana-Monroe None K Robert Mccauley 6-1 170 Fr Taylor County (Butler GA) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Louisiana-Monroe None FS Buster Myles 6-2 220 Fr Mission San Jose (Fremont CA) 2.0 of 3.0 [Man Coverage]
Louisiana Tech None ILB Jaylen Vann 6-1 263 Fr England (England AR) 2.0 of 3.0 [Mike]
Louisiana Tech None DE D'Andre Beverly 6-3 251 Fr Colbert Heights (Tuscumbia AL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Louisiana Tech None OG Arthur Leggett 6-7 324 Fr Spain Park (Hoover AL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Louisiana Tech None DT Isiah Thornton 6-6 283 Fr Farmerville (Farmerville LA) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Louisiana Tech None ILB Sawyer Lincoln 5-11 232 Fr Ohatchee (Ohatchee AL) 1.0 of 3.5 [Will]
Louisiana Tech None OT Jake Mills 6-4 298 Fr Marion County (Guin AL) 1.5 of 3.5 [Run Blocking]
Louisiana Tech None ILB Brady McCann 6-0 234 Fr Jemison (Jemison AL) 1.0 of 3.0 [Will]
Louisiana Tech None WR Eric Russ 6-0 219 Fr Stephenson (Stone Mountain GA) 1.0 of 3.0 [Target]
Louisiana Tech None TE Jerimiah Easley 6-0 233 Fr Northwest (Opelousas LA) 1.0 of 3.0 [Blocking]
Louisiana Tech None RB Jaeden Spiller 5-8 232 Fr Lake Providence (Lake Providence LA) 1.0 of 3.0 [Power]
Louisiana Tech None OLB Gregory Kent 6-1 241 Fr Ringgold (Ringgold LA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Louisiana Tech None QB Abdoul Scott 6-0 192 Fr Lutcher (Lutcher LA) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Louisiana Tech None CB George Cason 6-2 200 Fr Northwest (Opelousas LA) 1.5 of 3.5 [Zone Coverage]
Louisiana Tech None TE Kai Braden 6-2 219 Fr West Monroe (West Monroe LA) 1.5 of 3.0 [Blocking]
Louisiana Tech None TE Eddie Greene 6-5 212 Fr Marshall (Marshall AR) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Louisiana Tech None FS Will Schulz III 6-2 191 Fr Alma (Alma AR) 1.5 of 3.5 [Zone Coverage]
Louisiana Tech None LS Jason Schroeder 6-1 271 Fr Bryan (Bryan TX) 1.0 of 4.0 [Traditional]
Louisiana Tech None C Luis Cazares 6-1 294 Fr Port Sulphur (Port Sulphur LA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Louisiana Tech None OG Jack Blevins 6-5 261 Fr Emma Sansom (Gadsden AL) 2.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Louisiana Tech None K Alexander Satterfield 5-9 171 Fr Port Sulphur (Port Sulphur LA) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Louisiana Tech None DE Evan Dowling 6-3 247 Fr Beau Chene (Arnaudville LA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Louisville None OG Cristian Duran 6-2 313 Fr Bourbon County (Paris KY) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Louisville None LS Anthony Cochran 6-3 266 Fr Mohawk (Marcola OR) 1.5 of 3.0 [Specialized]
Louisville None RB Mario Stewart III 5-7 204 Fr St. Xavier (Louisville KY) 1.5 of 4.5 [Speed]
Louisville None TE Matthew Shipp 6-1 192 Fr Christian Academy (Louisville KY) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Louisville None DT Marc Martin 6-2 294 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Louisville None OLB Cooper Blackman-Oneal 6-1 228 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Louisville None SS Darnell Gay 5-11 194 Fr Collinwood (Collinwood TN) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Louisville None OG Alex Price 6-3 328 Fr Tri-West Hendricks (Lizton IN) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Louisville None OG Jonathan Podolak 6-5 295 Fr Ridgeway (Memphis TN) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
Louisville None OT Jacob Jameson 6-2 287 Fr Trinity (Louisville KY) 1.5 of 4.5 [Run Blocking]
Louisville None ILB Ronnie Burks 6-2 229 Fr Glasgow (Glasgow KY) 1.0 of 3.5 [Mike]
Louisville None WR JaQuan Brinkley 6-3 191 Fr Collinwood (Collinwood TN) 1.0 of 3.0 [Speed]
Louisville None ATH Shane Kearney 6-1 274 Fr Bourbon County (Paris KY) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Louisville None OLB Jayden Faust 5-11 231 Fr Craigmont (Memphis TN) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Louisville None DE Gregory Knight III 6-6 265 Fr East Fork Lutheran (Whiteriver AZ) 1.0 of 3.0 [Contain]
Louisville None P Brody Cash 5-7 157 Fr Western (Louisville KY) 1.0 of 4.0 [Accuracy]
Louisville None CB Joshua Moody 5-10 194 Fr Dixie Heights (Covington KY) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Louisville None OT Santiago Lemus 6-7 329 Fr William Blount (Maryville TN) 1.5 of 2.5 [Run Blocking]
LSU None OT Jon Welch 6-7 306 Fr St. James (St. James LA) 1.5 of 4.5 [Run Blocking]
LSU None WR Shawntez Calloway 6-2 216 Fr Metairie Park Country Day ( LA) 2.0 of 4.0 [Target]
LSU None OT Rafael Sheehan 6-5 311 Fr LaSalle (Olla LA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
LSU None DE Jamari Barrow 6-2 252 Fr Little Rock (Little Rock AR) 1.0 of 4.5 [Contain]
LSU None K Alexander LeRoux 5-11 170 Fr Westminster Academy (Opelousas LA) 1.0 of 5.0 [Accuracy]
LSU None ILB Travis Pope 5-11 212 Fr Willowridge (Sugar Land TX) 1.0 of 3.5 [Will]
LSU None OLB Garrett Christiansen 6-0 238 Fr Eunice (Eunice LA) 1.0 of 4.0 [Blitz]
LSU None CB Dillon Franklin 6-2 198 Fr Archbishop Rummel (Metairie LA) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
LSU None DE Zontavius Waller 6-0 266 Fr Farmerville (Farmerville LA) 1.0 of 3.5 [Contain]
LSU None FS D'Andre Brown 6-0 183 Fr Carroll (Monroe LA) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
LSU None OLB Chad Jilliumz 6-2 237 Fr St. Mary's (Natchitoches LA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
LSU None SS Terrence Burnett 5-11 188 Fr Franklinton (Franklinton LA) 1.0 of 5.0 [Man Coverage]
LSU None QB Bryce McDaniel 6-3 216 Fr Oak Forest Academy (Amite LA) 1.0 of 4.5 [Pocket]
LSU None FB Luca Foley 6-1 229 Fr Donaldsonville (Donaldsonville LA) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
LSU None OG Riley Stark 6-3 316 Fr Franklinton (Franklinton LA) 3.0 of 4.5 [Run Blocking]
LSU None WR Dwayne Diggs 6-0 159 Fr Northwest (Opelousas LA) 1.0 of 5.0 [Speed]
LSU None C Kevin Manley 6-3 286 Fr Horseshoe Bend (Horseshoe Bend ID) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
LSU None ILB Dillon Fontenot 6-4 252 Fr Acadania (Lafayette LA) 1.0 of 4.5 [Mike]
LSU None FS Caleb Hassan 5-10 181 Fr Tallulah (Tallulah LA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
LSU None DT Dylan Thibodeaux 6-4 302 Fr Landry-Walker (New Orleans LA) 1.5 of 4.5 [1-Gap]
Marshall None CB DeShaun Galloway 5-10 176 Fr Williamson (Williamson WV) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Marshall None WR Caleb Dudley 6-4 190 Fr Central Catholic (Pittsburgh PA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Marshall None WR Dante Gil 6-3 218 Fr Beatty (Beatty NV) 1.0 of 2.0 [Target]
Marshall None DE Jaylin Powell 6-2 247 Fr Mifflin (Columbus OH) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Marshall None WR Rowan Meyers 6-5 214 Fr Bridgeport (Bridgeport WV) 1.0 of 3.0 [Target]
Marshall None ILB Nicholas Simms 6-2 234 Fr Pendleton County (Franklin WV) 1.0 of 3.0 [Mike]
Marshall None FS Ethan Hemphill 6-1 215 Fr Pope (Marietta GA) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Marshall None QB Israel Whitaker 6-0 224 Fr Redbank Valley (New Bethlehem PA) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Marshall None CB Darren Crenshaw 6-2 162 Fr Bourbon County (Paris KY) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Marshall None SS Logan Bowden 6-2 190 Fr Gilman School (Baltimore MD) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Marshall None OG Matthew Boggs 6-4 288 Fr Jasper County (Monticello GA) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Marshall None OLB Hakeem Berry 5-11 243 Fr Desert (Edwards CA) 2.0 of 2.5 [Coverage]
Marshall None FS Julian McCartney 5-10 201 Fr Indian River (Chesapeake VA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Marshall None RB Devon Mims 5-11 192 Fr Clay (Oregon OH) 2.0 of 2.5 [Power]
Marshall None RB Charles Bell 5-7 214 Fr Clearfield Area (Clearfield PA) 1.0 of 3.0 [Power]
Marshall None ILB Lucas Henry 6-2 253 Fr Southern (Oakland MD) 2.0 of 2.5 [Mike]
Marshall None DE Jonah Moses 6-1 253 Fr Auburndale (Auburndale WI) 1.0 of 2.5 [Blitz]
Marshall None QB Alan Pruitt 6-3 204 Fr Big Creek (War WV) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Marshall None CB Kyle McNair 5-11 201 Fr Twin Valley (Pilgrims Knob VA) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Marshall None DT Tama Maui'a 6-4 312 Fr North East (North East PA) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Marshall None LS Charlie Grubbs 6-1 255 Fr Keystone (La Grange OH) 1.0 of 3.5 [Traditional]
Maryland None C Devin Leal 6-4 276 Fr North Harford (Pylesville MD) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Maryland None FS Darnell Brown 5-11 200 Fr Hico (Hico TX) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Maryland None OLB Quincy Waters 6-1 228 Fr Northwest (Germantown MD) 1.0 of 4.0 [Blitz]
Maryland None DE Osceola Rockwell 6-2 256 Fr Harrison (Harrison NJ) 1.0 of 3.0 [Contain]
Maryland None CB Samuel Rouse 6-1 204 Fr Southern (Oakland MD) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Maryland None ILB Pablo Hernandez 6-4 250 Fr Suitland (District Heights MD) 1.0 of 4.0 [Mike]
Maryland None WR Greg Dowd 6-3 216 Fr Elkton (Elkton MD) 1.0 of 3.5 [Target]
Maryland None ATH DeVante Ricks 6-2 166 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Maryland None LS Jasper Carlson 6-0 246 Fr McLean (McLean VA) 1.0 of 3.5 [Specialized]
Maryland None FS Lamarr Hayward 6-1 199 Fr Douglas Freeman (Richmond VA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Maryland None OT Alan Blanco 6-3 325 Fr Gilman School (Baltimore MD) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Maryland None OG Peter Whalen 6-2 307 Fr Northwest (Germantown MD) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Maryland None ATH Desmond Beal 6-3 219 Fr Wilson (Washington DC) 1.0 of 4.0 [Will]
Maryland None K Leonard Jackson 6-4 216 Fr DeMatha (Hyattsville MD) 1.0 of 4.0 [Power]
Maryland None FS Hakeem Douglas 5-10 213 Fr Southern (Oakland MD) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Maryland None QB Je'Rod Cunningham 6-1 201 Fr Douglas Freeman (Richmond VA) 1.0 of 3.5 [Hybrid]
Maryland None DE Nicholas Beasley 6-7 255 Fr Mount Carmel Area (Mount Carmel PA) 1.0 of 3.0 [Contain]
Maryland None QB Mordechai Rupp 6-5 226 Fr Elkton (Elkton MD) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Maryland None RB Jay Giles 5-10 172 Fr Ocean City (Ocean City NJ) 1.0 of 3.0 [Speed]
Memphis None K Marcus Story 5-7 189 Fr Castlewood (Castlewood VA) 1.0 of 3.5 [Power]
Memphis None CB Jason Bush 6-2 162 Fr Marbury (Marbury AL) 2.5 of 4.5 [Man Coverage]
Memphis None RB Jonathan Adeyemi 6-0 151 Fr London ( England) 1.0 of 4.0 [Speed]
Memphis None ATH Pii Milo 6-2 220 Fr Putnam County (Eatonton GA) 2.0 of 3.0 [Blocking]
Memphis None C Trevor Ashton 6-1 279 Fr Whitehaven (Memphis TN) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Memphis None DT Rashard Berry 6-1 297 Fr Briarcrest Christian (Eads TN) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Memphis None ILB Tom Eckert 6-2 253 Fr Slocomb (Slocomb AL) 1.0 of 4.0 [Mike]
Memphis None OT Elia Silao 6-6 272 Fr Briarcrest Christian (Eads TN) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Memphis None QB Zack Whitaker Jr. 5-10 229 Fr Richmond Hill (Richmond Hill GA) 1.0 of 4.5 [Pocket]
Miami (FL) None OG Sean Davenport 6-7 291 Fr Pensacola Catholic (Pensacola FL) 3.5 of 5.0 [Pass Blocking]
Miami (FL) None FS Damani Turner 5-10 199 Fr North Florida Christian ( FL) 3.0 of 4.0 [Man Coverage]
Miami (FL) None DT Harrison Bruno 6-4 283 Fr St. Cloud (St. Cloud FL) 2.0 of 4.5 [2-Gap]
Miami (FL) None TE Siali Polamalu 6-0 219 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 1.0 of 4.0 [Blocking]
Miami (FL) None OG Vincent Costa 6-2 315 Fr Port Charlotte (Port Charlotte FL) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Miami (FL) None WR Santiago Aranda 6-2 227 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 1.0 of 3.0 [Target]
Miami (FL) None K Ivan Ferraro 6-1 204 Fr Fort Lauderdale (Fort Lauderdale FL) 1.0 of 3.0 [Power]
Miami (FL) None QB Hunter Thurman 6-3 231 Fr Pensacola Catholic (Pensacola FL) 1.5 of 3.0 [Scrambling]
Miami (FL) None QB Javon Seals 6-3 207 Fr Rickards (Tallahassee FL) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Miami (FL) None K Ben Hess 5-8 208 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 1.5 of 5.0 [Power]
Miami (FL) None QB Tom DeLaney 6-4 218 Fr Gaither (Tampa FL) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Miami (FL) None DE Raekwon Neely 6-4 263 Fr Vernon (Vernon FL) 1.0 of 4.0 [Blitz]
Miami (FL) None DE Janoris Lyles 6-0 268 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 1.0 of 4.5 [Contain]
Miami (FL) None CB Reshad Askew 5-11 199 Fr DeLand (DeLand FL) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Miami (FL) None CB Brendon Irving 5-9 164 Fr DeLand (DeLand FL) 3.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Miami (FL) None ILB Damien Hernandez 5-11 241 Fr Immokalee (Immokalee FL) 1.5 of 4.5 [Will]
Miami (OH) None WR Theo McGill 6-0 169 Fr Paradise (Paradise TX) 1.0 of 3.0 [Speed]
Miami (OH) None DT Tim Hull 6-3 308 Fr Napoleon (Napoleon MI) 2.5 of 2.5 [1-Gap]
Miami (OH) None TE Aaden Newton 6-1 239 Fr Shawnee (Shawnee OK) 2.5 of 3.0 [Blocking]
Miami (OH) None TE John Ross 6-3 228 Fr Miamisburg (Miamisburg OH) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Miami (OH) None SS Charles Layton 6-0 204 Fr Brookside (Sheffield OH) 2.5 of 2.5 [Zone Coverage]
Miami (OH) None DE J.T. Warren 6-4 264 Fr Simeon Career Academy (Chicago IL) 1.0 of 3.0 [Contain]
Miami (OH) None QB Joel Lovelace 5-11 208 Fr Killian (Miami FL) 2.5 of 3.0 [Pocket]
Miami (OH) None C Edward Tubbs 6-2 256 Fr Saint James (Montgomery AL) 2.5 of 2.5 [Pass Blocking]
Miami (OH) None OT Maurice Cuellar 6-7 304 Fr Little Miami (Morrow OH) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Miami (OH) None RB Walter Baugh 5-10 196 Fr Brecksville-Broadview Heights ( OH) 2.0 of 2.5 [Speed]
Miami (OH) None ATH Delonta Landry-Waters 6-2 241 Fr Mount Carmel Area (Mount Carmel PA) 2.5 of 2.5 [Blitz]
Miami (OH) None OG Amir Villarreal 6-7 325 Fr St. Xavier (Cincinnati OH) 2.0 of 2.0 [Pass Blocking]
Miami (OH) None ILB Dovid Dooley 6-4 254 Fr Van Buren (Van Buren OH) 1.0 of 3.0 [Mike]
Miami (OH) None ILB Carter Willingham 5-11 230 Fr East (Cleveland OH) 1.0 of 3.0 [Will]
Miami (OH) None OG Sean Sawyer 6-6 262 Fr Clay (Oregon OH) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Miami (OH) None LS Jon Herman 6-1 231 Fr Frankston (Frankston TX) 1.5 of 3.0 [Traditional]
Miami (OH) None FS Eric Betts Jr. 5-10 202 Fr Paradise (Paradise TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Miami (OH) None FS Jamir Moss 6-1 213 Fr Troy (Troy OH) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Miami (OH) None P Nikolas Flanagan 6-1 165 Fr Jackson (Masillon OH) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Miami (OH) None ATH Chris Short 6-4 204 Fr Elmhurst (Fort Wayne IN) 1.0 of 3.0 [Power]
Miami (OH) None TE Cole Dotson 6-6 197 Fr River Ridge (Elizabeth IL) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Michigan None LS Travis Hurt 6-3 261 Fr St. Xavier (Cincinnati OH) 1.0 of 5.0 [Specialized]
Michigan None DE Hakeem McCrary 6-2 273 Fr Padua Franciscan (Parma OH) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Michigan None OT Philip Rosenberg 6-1 276 Fr Slippery Rock Area ( PA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Michigan None QB Vince Burnett 6-1 206 Fr South (Cleveland OH) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Michigan None OLB Nathaniel Dawson 6-3 220 Fr Bellevue (Bellevue MI) 1.0 of 4.5 [Blitz]
Michigan None OG Rey Leal 6-3 290 Fr Girard (Girard OH) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Michigan None FS Cordarelle Washington 5-11 185 Fr Muskegon (Muskegon MI) 1.5 of 5.0 [Man Coverage]
Michigan None WR Antonio Jackson 6-3 214 Fr Portage Central (Portage MI) 3.0 of 5.0 [Target]
Michigan None CB Natrone Glenn 5-10 187 Fr Posen (Posen MI) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Michigan None WR Marquise Wade 6-3 192 Fr Flushing (Flushing MI) 1.0 of 2.5 [Speed]
Michigan None K Colin Powell 5-10 185 Fr Cass Tech (Detroit MI) 1.0 of 4.0 [Accuracy]
Michigan None CB Luke Lindsay 6-1 186 Fr Century (Rochester MN) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Michigan None RB Kieran Ellis 5-10 206 Fr Alonso (Tampa FL) 1.0 of 3.0 [Power]
Michigan State None RB Makai Wiley 5-6 176 Fr Napoleon (Napoleon MI) 1.0 of 3.0 [Speed]
Michigan State None TE Eddie Houston 6-0 244 Fr White Pigeon (White Pigeon MI) 2.0 of 3.5 [Blocking]
Michigan State None OT Raymond Rudolph 6-4 318 Fr Monroe (Monroe MI) 1.5 of 3.5 [Run Blocking]
Michigan State None OT Matthew Holden 6-5 278 Fr Monroe (Monroe MI) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Michigan State None OG Frederick Nunn 6-6 314 Fr Bellevue (Bellevue MI) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Michigan State None OG Oscar Mueller 6-2 339 Fr North Pontotoc (Ecru MS) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Michigan State None OG Ali Ellis 6-6 258 Fr Notre Dame (Sherman Oaks CA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Michigan State None CB Maru Sititi 5-9 174 Fr St. Philip Catholic Central ( MI) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Michigan State None CB Thierno Alston 6-2 167 Fr McCormick (McCormick SC) 2.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Michigan State None FS Lavonte Nunn 6-1 218 Fr Rockville (Rockville IN) 2.5 of 4.0 [Man Coverage]
Michigan State None CB Aiden Lemons 6-2 160 Fr Holland Christian (Holland MI) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Michigan State None TE Kamar Iverson 6-0 228 Fr Houghton (Houghton MI) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Michigan State None P Jack Hacker III 6-1 179 Fr Vernonia (Vernonia OR) 1.0 of 3.0 [Power]
Michigan State None OLB Vaughn Yeager 6-2 244 Fr St. Philip Catholic Central ( MI) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Michigan State None OG Isaac Jordan 6-5 289 Fr Hemphill (Hemphill TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Michigan State None QB Louis High 6-5 235 Fr Hall (Spring Valley IL) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Michigan State None ILB Branden Murillo 6-1 254 Fr Olympic Heights (Boca Raton FL) 1.0 of 3.0 [Mike]
Michigan State None CB Ousmane Grier 6-2 164 Fr Coronado (Lubbock TX) 2.0 of 3.0 [Man Coverage]
Middle Tennessee None OT Bradley Irving 6-7 330 Fr Horatio (Horatio AR) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Middle Tennessee None C Pat Douglass Jr. 6-3 278 Fr Westwood (Memphis TN) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Middle Tennessee None ILB Filip Garner 6-2 229 Fr Westwood (Memphis TN) 1.0 of 3.0 [Mike]
Middle Tennessee None QB Davis Thomas 6-5 224 Fr Cookeville (Cookeville TN) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Middle Tennessee None CB Nigel Cotton 6-2 177 Fr Cumberland County (Crossville TN) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Middle Tennessee None DE Hugo Garcia 6-2 260 Fr Pelham (Pelham GA) 1.0 of 3.5 [Contain]
Middle Tennessee None WR Vaughn Wells 5-10 182 Fr Mt. Pleasant (Mt. Pleasant TN) 1.0 of 3.0 [Speed]
Middle Tennessee None FB Micah Crowley 5-10 240 Fr Emma Sansom (Gadsden AL) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Middle Tennessee None DE Ousmane Stanford 6-6 266 Fr England (England AR) 1.0 of 2.5 [Blitz]
Middle Tennessee None CB Charles Briscoe 6-2 171 Fr Heritage (Maryville TN) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Middle Tennessee None RB Omar Williams 6-1 204 Fr Morristown-Hamblen West ( TN) 1.0 of 3.5 [Power]
Middle Tennessee None ATH Sailo Hake'o'mau'mau 6-6 280 Fr Fayette Academy (Somerville TN) 2.5 of 3.0 [Run Blocking]
Middle Tennessee None QB Nico Ogle 6-0 198 Fr Clarksville (Clarksville TN) 1.5 of 3.0 [Pocket]
Middle Tennessee None TE Johnny Stuckey 6-3 191 Fr Meigs County (Decatur TN) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Middle Tennessee None WR Jason Barker 6-0 225 Fr Fayette Academy (Somerville TN) 2.5 of 3.5 [Target]
Middle Tennessee None OG Joel Crouse 6-6 303 Fr Briarcrest Christian (Eads TN) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Middle Tennessee None TE Mario Butler 6-2 242 Fr Putnam County (Eatonton GA) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Middle Tennessee None P Nathan Crook 5-7 179 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 3.0 [Power]
Middle Tennessee None DT Marvin Pimentel 6-4 329 Fr Heritage (Maryville TN) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Middle Tennessee None DE Victor Boston 6-7 269 Fr Cloudland (Roan Mountain TN) 2.0 of 2.0 [Blitz]
Minnesota None FB Bo Fraser 6-1 201 Fr Sisseton (Sisseton SD) 1.5 of 5.0 [Pass Blocking]
Minnesota None OG Derrick Pagan 6-4 262 Fr Dodgeville (Dodgeville WI) 2.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Minnesota None DE Mamadou Newton 6-6 239 Fr Benilde-St. Margaret's ( MN) 1.0 of 3.5 [Contain]
Minnesota None DT Marcus Major 6-0 318 Fr Elgin-Millville (Elgin MN) 1.5 of 5.0 [1-Gap]
Mississippi State None CB Antowaine Holliday 5-10 175 Fr Eupora (Eupora MS) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Mississippi State None OG Damian Fritz 6-1 303 Fr Eupora (Eupora MS) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Mississippi State None DE Ayden Arellano 6-2 236 Fr Beau Chene (Arnaudville LA) 1.0 of 3.5 [Contain]
Mississippi State None LS Alec Copeland 6-0 267 Fr LaSalle (Olla LA) 2.0 of 5.0 [Specialized]
Mississippi State None TE Gary Nieto 6-1 221 Fr University Christian (Flowood MS) 1.0 of 4.0 [Blocking]
Mississippi State None P Bridger Trout 6-1 158 Fr Wylie (Wylie TX) 1.5 of 3.0 [Accuracy]
Mississippi State None OG Tugger Duncan 6-5 268 Fr Callaway (Jackson MS) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Mississippi State None C Vincent Helton 6-2 303 Fr Putnam County (Eatonton GA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Mississippi State None ILB Dante Barfield 6-3 253 Fr Northeast Jones (Laurel MS) 2.0 of 5.0 [Mike]
Mississippi State None SS Darron Ragland 5-10 189 Fr Amite (Amite LA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Missouri None DE Travanis Ponder 6-4 246 Fr Malvern (Malvern AR) 2.5 of 5.0 [Blitz]
Missouri None ILB DeVante Martin 6-0 226 Fr Walter Wellborn (Anniston AL) 1.5 of 4.0 [Will]
Missouri None SS Romeo Smith 6-2 215 Fr Staley (Kansas City MO) 1.5 of 4.5 [Man Coverage]
Missouri None ATH Jackson Rushing 6-1 188 Fr Bentonville (Bentonville AR) 1.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Missouri None C Pii Vui 6-1 304 Fr Hall (Little Rock AR) 2.0 of 4.5 [Run Blocking]
Missouri None DT Lukas McMullen Jr. 6-5 324 Fr Pulaski Academy (Little Rock AR) 1.0 of 4.0 [2-Gap]
Missouri None LS Gavin Worley 6-2 248 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 1.0 of 4.0 [Traditional]
Missouri None FS Jaheim Royal 6-1 186 Fr McClellan Magnet (Little Rock AR) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Missouri None WR Grover Gibson 6-2 211 Fr Central (Phenix City AL) 1.0 of 4.5 [Target]
Missouri None RB Jamero Turner 5-7 194 Fr Gladstone (Covina CA) 1.0 of 5.0 [Power]
Missouri None WR Jariel Lujan 6-5 225 Fr Hickman (Columbia MO) 1.0 of 3.5 [Target]
Montana None OG Kieran Talbot 6-5 274 Fr Tekoa-Oakesdale (Oakesdale WA) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Montana None OT Conor Guy 6-7 290 Fr Grady (Atlanta GA) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Montana None WR James Carroll 5-9 177 Fr San Juan (Blanding UT) 1.0 of 2.5 [Speed]
Montana None OG Michael Beebe 6-5 286 Fr Pleasant Grove (Pleasant Grove UT) 1.5 of 2.5 [Run Blocking]
Montana None TE Lenny Moran 6-2 192 Fr Hillcrest (Idaho Falls ID) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Montana None RB Wendell Poole 6-0 178 Fr Cooper (Cooper TX) 1.0 of 3.5 [Speed]
Montana None ILB Devon Goodson 6-3 253 Fr Minor (Adamsville AL) 1.0 of 3.5 [Mike]
Montana None QB Markael Dupree 6-4 232 Fr Elmira (Elmira OR) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Montana None OLB Mendy Miner 5-11 225 Fr Grand County (Moab UT) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Montana None ATH Lardarius Myles 6-0 182 Fr Sonoma Valley (Sonoma CA) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Montana None DE Marcus Tucker 6-0 266 Fr Lebanon (Lebanon OR) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Montana None P Cameron Wise 6-0 189 Fr Vernon (Vernon FL) 1.0 of 3.0 [Power]
Montana None CB Jahmir Payne 6-0 204 Fr Montesano (Montesano WA) 1.0 of 2.0 [Man Coverage]
Montana None DE Omar Whitley 6-2 254 Fr Thomas Jefferson (Brooklyn NY) 1.0 of 2.5 [Blitz]
Montana None SS Thomas Hogue 6-0 179 Fr Bainbridge (Bainbridge WA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Navy None RB Deon Bowman 5-10 200 Fr St. Vincent Pallotti (Laurel MD) 1.0 of 5.0 [Speed]
Navy None FB Owen Stapleton 5-11 215 Fr Immokalee (Immokalee FL) 1.5 of 3.5 [Run Blocking]
Navy None OLB Mohamed Greco 6-2 218 Fr Sinton (Sinton TX) 3.0 of 3.0 [Coverage]
Navy None OG Eli Kramer 6-4 294 Fr Northwest (Germantown MD) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Navy None WR Ethan Hart 5-11 185 Fr John Carroll (Bel Air MD) 2.0 of 4.0 [Speed]
Navy None DE Nick Waller 6-7 256 Fr North Harford (Pylesville MD) 1.0 of 4.0 [Contain]
Navy None P Blaine Dwyer 6-2 184 Fr Suitland (District Heights MD) 2.5 of 4.5 [Accuracy]
Navy None RB Washington Gore 5-9 188 Fr Friends (Wilmington DE) 2.5 of 3.5 [Speed]
Navy None DT Marc Webb 6-5 284 Fr Good Counsel (Wheaton MD) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Navy None WR Isaiah Thompson 6-4 198 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 1.0 of 4.0 [Speed]
Navy None DT Javon Buckner 6-3 317 Fr Good Counsel (Wheaton MD) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Navy None OG Damian Meade 6-5 315 Fr Friends (Wilmington DE) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
Navy None DT Kembrell Hall 6-7 321 Fr St. John's (Washington DC) 2.0 of 4.5 [2-Gap]
Navy None FS Andrew Spence 5-11 191 Fr Harrison (Harrison NJ) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Navy None DT Charone Barfield 6-6 317 Fr St. Frances Academy (Baltimore MD) 2.0 of 4.5 [2-Gap]
Navy None QB Dylan Scales 6-4 216 Fr Northwest (Germantown MD) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Navy None CB Xavier Cronin 5-9 196 Fr Williamsport (Williamsport MD) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Navy None OT Gregory Beach-Wagner 6-3 256 Fr Northwestern (Hyattsville MD) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Navy None C Mason Baez 6-1 290 Fr Dunbar (Washington DC) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Navy None WR Keandre Mack 6-2 162 Fr St. John's (Washington DC) 2.0 of 4.0 [Speed]
Nebraska None OLB Gabriel Wagner 6-0 217 Fr Vienna ( Austria) 2.0 of 3.5 [Coverage]
Nebraska None CB Giovanni Lassiter 6-0 185 Fr York (York NE) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
Nebraska None DE Lawrence Everett 6-5 260 Fr Birmingham ( England) 1.5 of 4.5 [Blitz]
Nebraska None TE Mychal Baxter 6-1 190 Fr Aurora (Aurora NE) 1.0 of 4.5 [Receiving]
Nebraska None QB Calvin Murphy 6-3 228 Fr Stephenson (Stone Mountain GA) 2.5 of 3.5 [Scrambling]
Nebraska None C Jonathan Hillman 6-2 252 Fr Maplewood-Richmond Heights ( MO) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Nebraska None OT Filipo Leiataua 6-7 275 Fr Millard North (Omaha NE) 3.0 of 3.0 [Run Blocking]
Nebraska None OLB Damiano Fiorelli 6-1 219 Fr Milan ( Italy) 1.0 of 4.5 [Coverage]
Nebraska None OG Larry Frey 6-6 287 Fr Bayard (Bayard NE) 2.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Nebraska None CB Logan Travis 6-2 163 Fr Eastlake (Chula Vista CA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Nebraska None FS Henry Gilles 6-2 209 Fr Vancouver ( Canada) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Nebraska None RB DeSean Stanley 5-7 196 Fr Joplin (Joplin MO) 1.0 of 3.5 [Power]
Nebraska None DE Randall McRae 6-6 245 Fr Apalachicola (Apalachicola FL) 2.5 of 3.5 [Blitz]
Nevada None SS Martin Frye 5-10 196 Fr Truckee (Truckee NV) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Nevada None QB Matthew Lowery 6-5 231 Fr Mountain View (Las Vegas NV) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Nevada None OT Jordan Lopez 6-5 327 Fr Boulder City (Boulder City NV) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Nevada None TE Quenshon Sharpe 6-6 211 Fr Horizon (San Diego CA) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Nevada None DE Quincy Dent 6-3 258 Fr Valley (Bakersfield CA) 1.0 of 4.0 [Blitz]
Nevada None DT Jamel McAfee 6-2 277 Fr Glendale (Glendale CA) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Nevada None WR DeVante Thompson 6-3 207 Fr Jordan Valley (Jordan Valley OR) 1.0 of 3.0 [Target]
Nevada None DT Alex McCartney 6-6 310 Fr Bishop Gorman (Las Vegas NV) 1.0 of 5.0 [2-Gap]
Nevada None WR Elias Macdonald 6-3 184 Fr Golden Valley (Merced CA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Nevada None ILB Ted Foust 6-4 227 Fr Southwest (San Diego CA) 1.0 of 3.0 [Mike]
Nevada None LS Tony Braswell 6-1 252 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 1.0 of 3.5 [Specialized]
Nevada None TE Janoris Hopkins 6-2 191 Fr Mt. Diablo (Concord CA) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Nevada None K Ahmed Aldridge 5-11 206 Fr Beatty (Beatty NV) 1.0 of 3.0 [Power]
Nevada None OLB De'Monte Henderson 6-4 242 Fr Galena (Reno NV) 1.0 of 5.0 [Blitz]
Nevada None OG Riley Hatch-Connell 6-7 324 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Nevada None OLB Cayden Foy 6-3 227 Fr Mountain View (Las Vegas NV) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Nevada None RB J.C. Billings 5-7 207 Fr Clark (Las Vegas NV) 1.0 of 4.0 [Power]
Nevada None ILB Ryder Turner 6-0 210 Fr Lompoc (Lompoc CA) 1.5 of 3.0 [Will]
New Hampshire None C Caleb Burdette 6-2 275 Fr Elsik (Houston TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
New Hampshire None OG Timothy Steele 6-4 262 Fr Martin County (Stuart FL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
New Hampshire None OT Amara Rolle 6-4 293 Fr Sebastian River (Sebastian FL) 2.0 of 3.0 [Run Blocking]
New Hampshire None ILB Johnny Bergman 6-2 230 Fr Putnam County (Eatonton GA) 2.0 of 3.0 [Will]
New Hampshire None OG Ben Schmidt 6-6 336 Fr Richmond Hill (Richmond Hill GA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
New Hampshire None FS Ajani Talbert 6-1 216 Fr Covington (Covington TN) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
New Hampshire None CB Maurice Foster 5-11 178 Fr Hull (Hull MA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
New Hampshire None OT Sailo Tuiasosopo 6-6 280 Fr Fayette Academy (Somerville TN) 2.5 of 3.0 [Run Blocking]
New Hampshire None OLB Amral Crosby 6-2 239 Fr Jupiter (Jupiter FL) 1.0 of 3.0 [Blitz]
New Hampshire None SS Quincy Tinsley 5-11 204 Fr Prouty (Spencer MA) 2.0 of 2.5 [Zone Coverage]
New Hampshire None ILB Wesley Beebe 6-1 227 Fr Fulton (Knoxville TN) 1.0 of 3.0 [Mike]
New Hampshire None DT Theo Smart 6-3 280 Fr Thomas Jefferson (Brooklyn NY) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
New Hampshire None QB Scott Carpenter 6-0 218 Fr North Hall (Gainesville GA) 2.0 of 3.0 [Hybrid]
New Hampshire None QB Oscar Harbaugh 6-5 205 Fr Konawaena (Kealakekua HI) 2.5 of 2.5 [Pocket]
New Hampshire None RB Marlon Reese 5-8 234 Fr LaFayette (LaFayette GA) 2.5 of 3.0 [Power]
New Hampshire None CB Olivier Redd 6-0 201 Fr Southside (Gadsden) (Southside AL) 1.5 of 2.5 [Man Coverage]
New Hampshire None TE Joel McLean 6-6 202 Fr Capital (Olympia WA) 1.0 of 2.5 [Receiving]
New Hampshire None DE Ronald Garza 6-3 245 Fr Azle (Azle TX) 2.5 of 3.0 [Contain]
New Hampshire None QB Ajani Peppers 5-11 223 Fr Grand Junction (Grand Junction CO) 1.0 of 3.0 [Pocket]
New Hampshire None CB Julius Prince 6-2 188 Fr Oakdale (Oakdale CA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
New Hampshire None QB Blake Haley 5-11 186 Fr Woodsboro (Woodsboro TX) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
New Mexico None SS Leonardo Sadler 6-2 205 Fr Cooper (Cooper TX) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
New Mexico None FB Jonas Weller 5-10 202 Fr Basehor-Linwood (Basehor KS) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
New Mexico None DE Javon Richardson 6-3 273 Fr La Cueva (Albuquerque NM) 1.0 of 3.0 [Blitz]
New Mexico None ILB Carlos Davis 6-2 219 Fr Shiner (Shiner TX) 1.5 of 3.0 [Will]
New Mexico None CB Larry McKinney 6-0 170 Fr Willowridge (Sugar Land TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
New Mexico None PR Oliver Stoll 5-11 165 Fr Longview (Longview TX) 1.0 of 3.0 [Specialist]
New Mexico None SS Reginald Maloish 6-2 200 Fr Iraan (Iraan TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
New Mexico None QB Mohamed Livingston 6-5 202 Fr Cholla Magnet (Tucson AZ) 1.0 of 3.5 [Pocket]
New Mexico None SS Jack Reynolds 5-11 202 Fr Pampa (Pampa TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
New Mexico None ILB Alec Iverson 6-2 242 Fr Greenhill (Dallas TX) 1.0 of 3.0 [Mike]
New Mexico None WR Neal Garner Jr. 6-0 202 Fr Longview (Longview TX) 1.0 of 3.0 [Target]
New Mexico None OG Gregory Hannon 6-7 277 Fr Paradise (Paradise TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
New Mexico None FS Aiden Lockett-Mayo 6-0 193 Fr Johnson City (Johnson City TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
New Mexico None DT Dillon Carmichael 6-2 272 Fr Lovington (Lovington NM) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
New Mexico None TE Charone Cox 6-3 234 Fr Barnsdall (Barnsdall OK) 1.0 of 3.0 [Blocking]
New Mexico None DT Zahir Barrow 6-3 308 Fr Elizabeth (Elizabeth CO) 2.0 of 3.0 [1-Gap]
New Mexico None RB Harry Thayer 6-0 212 Fr Iraan (Iraan TX) 1.0 of 3.0 [Speed]
New Mexico None CB Khalil Betts 5-10 185 Fr Wylie (Wylie TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
New Mexico None LS Koren Easter 6-0 252 Fr Broken Bow (Broken Bow OK) 1.0 of 3.5 [Traditional]
New Mexico None LS Noel Kirkland 6-2 265 Fr Espanola Valley (Espanola NM) 1.0 of 3.0 [Traditional]
New Mexico None QB David Norris 6-1 228 Fr Westville (Westville OK) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
New Mexico State None FS Zack Rhoades 6-0 209 Fr Bryan (Bryan TX) 2.0 of 3.0 [Man Coverage]
New Mexico State None DT Dontae Mayo 6-2 282 Fr Van Alstyne (Van Alstyne TX) 2.5 of 3.0 [2-Gap]
New Mexico State None OG Kieran Jensen 6-3 275 Fr Bridge City (Bridge City TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
New Mexico State None CB Jamari Callahan 5-9 166 Fr Mountain Pointe (Phoenix AZ) 3.0 of 3.0 [Zone Coverage]
New Mexico State None WR Chad Bushrod 6-3 223 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.0 of 2.5 [Target]
New Mexico State None SS Hunter Blakely 6-2 190 Fr Cooper (Cooper TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
New Mexico State None OLB Jamari Harrell 6-1 236 Fr Whiteface (Whiteface TX) 2.0 of 3.0 [Coverage]
New Mexico State None DE Reshad Redmond 6-2 256 Fr Joaquin (Joaquin TX) 1.5 of 3.5 [Contain]
New Mexico State None ILB Patrick Lombardi 6-4 254 Fr Jal (Jale NM) 1.5 of 3.0 [Mike]
New Mexico State None WR Ronan Blanchard 6-3 218 Fr Crowell (Crowell TX) 1.0 of 3.5 [Target]
New Mexico State None OG Arthur Key 6-2 310 Fr Bastrop (Bastrop TX) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
New Mexico State None LS Raphael Huntley 6-0 241 Fr Monroe (Monroe MI) 2.0 of 2.0 [Specialized]
New Mexico State None DT Kyron McCray 6-3 291 Fr Robert E. Lee (Midland TX) 2.5 of 3.0 [1-Gap]
New Mexico State None QB Gavin Sanderson 6-1 233 Fr Lordsburg (Lordsburg NM) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
New Mexico State None RB JaQuan Banjo 5-10 193 Fr Prestonwood Christian Academy ( TX) 1.5 of 3.5 [Power]
New Mexico State None CB Bryan Blackwell 6-2 192 Fr Blue Ridge (Lakeside AZ) 2.5 of 3.0 [Zone Coverage]
North Carolina None CB Austin Cobb 5-11 180 Fr Putnam County (Eatonton GA) 2.5 of 3.5 [Man Coverage]
North Carolina None DE Harry Stahl 6-3 238 Fr McCormick (McCormick SC) 1.0 of 2.5 [Contain]
North Carolina None CB Seneca Minor 5-10 194 Fr Davie County (Mocksville NC) 2.5 of 2.5 [Man Coverage]
North Carolina None CB Shaq Gamble 6-1 175 Fr Pelham (Pelham GA) 2.5 of 3.0 [Zone Coverage]
North Carolina None OT Joseph Bishop 6-2 293 Fr Northeast (Macon GA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
North Carolina None SS Gabriel Gaines 6-0 188 Fr Wilcox County (Rochelle GA) 3.0 of 3.0 [Zone Coverage]
North Carolina None LS Matias Benavides 6-0 272 Fr DeLeon (DeLeon TX) 1.0 of 2.0 [Specialized]
North Carolina None C Jace Blanco 6-2 266 Fr Schley County (Ellaville GA) 1.5 of 3.5 [Run Blocking]
North Carolina None ILB Enapay Clinton 6-1 245 Fr Northwest Whitfield ( GA) 1.0 of 3.5 [Mike]
North Carolina None OLB Solomon Henning 6-4 218 Fr Marlboro County (Bennettsville SC) 1.0 of 3.0 [Blitz]
North Carolina None OG A.J. Henley 6-4 280 Fr Greenville (Greenville GA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
North Carolina None OT Vincent Dickson 6-4 274 Fr Florida Christian (Miami FL) 2.0 of 3.0 [Run Blocking]
North Carolina None WR Cameron Waller 6-4 202 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 3.0 [Target]
North Carolina None ILB JaQuan Barrow 6-2 231 Fr Schley County (Ellaville GA) 2.0 of 3.0 [Mike]
North Carolina None ILB Brayden Maynard 6-1 210 Fr Fayette Academy (Somerville TN) 2.5 of 3.0 [Will]
North Carolina None DT Rocco Green 6-0 282 Fr Enka (Enka NC) 2.5 of 3.0 [1-Gap]
North Carolina None DT Brian Forrester IV 6-6 292 Fr Tucker (Tucker GA) 2.5 of 3.0 [2-Gap]
North Carolina None WR Jerimiah Hyde 6-1 209 Fr Page County (Shenandoah VA) 1.5 of 3.0 [Target]
North Carolina None RB Malik Parris 5-6 194 Fr Concord (Concord NC) 2.5 of 3.5 [Power]
North Carolina State None PR Prince Brandon 5-11 166 Fr Cary (Cary NC) 1.0 of 5.0 [Hybrid]
North Carolina State None CB Marcedes Young 6-1 203 Fr Laney (Wilmington NC) 2.0 of 3.0 [Man Coverage]
North Carolina State None TE Bo Patrick 6-4 200 Fr Asheboro (Asheboro NC) 2.0 of 4.0 [Receiving]
North Carolina State None RB Takoda Sheldon 6-0 226 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 4.0 [Power]
North Carolina State None TE Hudson Kraus 6-4 210 Fr North Lincoln (Denver NC) 1.5 of 3.0 [Receiving]
North Carolina State None CB Jeremy White 6-0 183 Fr Greenville (Greenville GA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
North Carolina State None CB Patrick Garrett 5-11 166 Fr Bowman (Bowman SC) 1.5 of 3.5 [Zone Coverage]
North Carolina State None DT Delvin Pitts 6-5 285 Fr Riverside (Durham NC) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
North Carolina State None FB Jared Coles 6-1 207 Fr South Point (Belmont NC) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
North Carolina State None TE Cooper Hopson 6-5 213 Fr Pope (Marietta GA) 1.0 of 3.0 [Receiving]
North Carolina State None WR Steven Adams 6-5 210 Fr Schley County (Ellaville GA) 3.0 of 3.0 [Target]
North Carolina State None OLB Roman Hale 6-1 221 Fr Horizon (San Diego CA) 1.0 of 3.0 [Coverage]
North Dakota None QB Gregory Dubose 6-1 221 Fr Trabuco Hills (Mission Viejo CA) 1.0 of 3.0 [Pocket]
North Dakota None FS Kenneth Clemons 6-2 208 Fr Sheldon (Eugene OR) 2.0 of 2.0 [Zone Coverage]
North Dakota None DE Darron Burden 6-3 239 Fr Benson Christian (Benson MN) 1.0 of 3.0 [Contain]
North Dakota None RB Pat Landrum 5-10 209 Fr Mayer Lutheran (Mayer MN) 1.0 of 3.0 [Power]
North Dakota None DE Malachi Grant-McGill 6-1 243 Fr Lakeville (Lakeville MN) 1.0 of 2.5 [Blitz]
North Dakota None K Chris Short 6-4 204 Fr Elmhurst (Fort Wayne IN) 1.0 of 3.0 [Power]
North Dakota None K Pete Main 6-0 159 Fr Biloxi (Biloxi MS) 2.0 of 2.0 [Accuracy]
North Dakota None ILB Harry Jameson 6-3 233 Fr Eagan (Eagan MN) 2.0 of 2.5 [Mike]
North Dakota None WR Brian Tate 6-2 195 Fr Indian Lake (Lewistown OH) 1.0 of 2.5 [Speed]
North Dakota None K Aoloa Iusitino 6-2 184 Fr Creek Wood (Charlotte TN) 1.0 of 2.5 [Power]
North Dakota None ATH Matthew McCray 6-1 239 Fr Bainbridge (Bainbridge WA) 1.5 of 2.5 [Blocking]
North Dakota None C Finn Luke 6-2 240 Fr Holland Christian (Holland MI) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
North Dakota None OLB Nijrell Harden 5-11 226 Fr St. Cloud (St. Cloud FL) 1.0 of 3.0 [Coverage]
North Dakota None C Akamai Alama 6-2 299 Fr Chatfield (Chatfield MN) 1.5 of 2.5 [Pass Blocking]
North Dakota None OLB Ashton Thurman 6-3 233 Fr Creek Wood (Charlotte TN) 1.0 of 3.5 [Blitz]
North Dakota None OT Christopher Dent 6-7 277 Fr Marshall Prep (Duluth MN) 1.0 of 2.0 [Pass Blocking]
North Dakota None CB Tataio Siula 6-1 200 Fr Moorhead (Moorhead MN) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
North Dakota None QB Ayden Alonzo 5-11 236 Fr Escanaba Area (Escanaba MI) 1.0 of 3.0 [Pocket]
North Dakota None TE Daniel Lacey 6-0 216 Fr Marshall Prep (Duluth MN) 1.0 of 3.5 [Blocking]
North Dakota None ILB Cory Akins 6-1 205 Fr Chamberlain (Tampa FL) 1.0 of 3.0 [Will]
North Dakota None DE Edgerrin Sanders 6-7 261 Fr Coon Rapids (Coon Rapids MN) 1.5 of 3.0 [Blitz]
North Dakota State None TE Carter Peters 6-5 192 Fr Poteet (Poteet TX) 1.0 of 3.0 [Receiving]
North Dakota State None FS Major Reed 6-2 209 Fr Liberal (Liberal KS) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
North Dakota State None DT Javon Carter 6-4 321 Fr Mt. Spokane (Mead WA) 1.0 of 5.0 [2-Gap]
North Dakota State None CB Kristian Ervin 5-11 186 Fr Northfield (Northfield MN) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
North Dakota State None DT Christian Stuckey 6-5 303 Fr Bethel (Bethel CT) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
North Dakota State None OG Grant Brown 6-2 274 Fr O'Gorman (Sioux Falls SD) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
North Dakota State None ILB Jake Pope 6-3 252 Fr Triway (Wooster OH) 1.0 of 3.5 [Mike]
North Dakota State None TE Tavarreus Cannon 6-3 236 Fr Desert (Edwards CA) 2.5 of 3.5 [Blocking]
North Dakota State None DE Vaughn Read 6-3 243 Fr Cook (Adel GA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
North Dakota State None OG Dominick Hankins 6-4 295 Fr Belle Plaine (Belle Plaine MN) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
North Dakota State None OLB Sincere Handy 6-3 241 Fr Norwich Tech (Norwich CT) 2.5 of 3.0 [Blitz]
North Dakota State None SS Gary Hill 6-1 188 Fr Lakeville (Lakeville MN) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
North Dakota State None OLB Cameron Parson 6-1 236 Fr Iola (Iola KS) 1.0 of 3.5 [Blitz]
North Dakota State None OLB Ryan Lovett 6-4 233 Fr Palm Harbor University ( FL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
North Dakota State None CB Miles Bush 5-9 173 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
North Dakota State None C Joseph Johnson 6-1 303 Fr Cannon Valley Lutheran ( MN) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
North Dakota State None DT Roman Finney 6-2 286 Fr Elgin-Millville (Elgin MN) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Northern Illinois None RB Nehemiah Minor 5-7 181 Fr Holly (Holly MI) 1.0 of 3.0 [Speed]
Northern Illinois None WR Solomon Walsh 6-1 195 Fr Emmetsburg (Emmetsburg IA) 1.0 of 2.5 [Target]
Northern Illinois None OT Colin Hoyt 6-3 307 Fr Arthur Hill (Saginaw MI) 1.5 of 2.5 [Run Blocking]
Northern Illinois None WR Levi Malloy 6-4 163 Fr Hales Franciscan (Chicago IL) 1.5 of 3.0 [Speed]
Northern Illinois None DE Elijah Burks 6-7 273 Fr Amarilla (Amarillo TX) 2.5 of 3.0 [Blitz]
Northern Illinois None WR Victor McKinney 5-11 190 Fr Mark Twain (Center MO) 1.5 of 3.5 [Speed]
Northern Illinois None WR Graham Haines 6-1 189 Fr Spain Park (Hoover AL) 2.5 of 3.5 [Speed]
Northern Illinois None CB Jay Boykin 5-11 167 Fr Georgetown Ridge Farm ( IL) 3.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Northern Illinois None OT Jonas Baugh 6-5 304 Fr Clarksville (Clarksville TN) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Northern Illinois None DE Patricio Toledo 6-1 247 Fr Lutcher (Lutcher LA) 1.0 of 3.5 [Contain]
Northern Illinois None ILB Kofi Washington 6-4 259 Fr Ritenour (Overland MO) 1.0 of 3.0 [Mike]
Northern Illinois None SS Charles Pickens 5-10 182 Fr Coleman (Coleman MI) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Northern Illinois None OLB Marlon Sharpe 6-1 235 Fr North Branch (North Branch MI) 1.5 of 3.0 [Coverage]
Northern Illinois None FS DeVante McGill 6-0 218 Fr Clarke Community (Osceola IA) 2.5 of 3.0 [Man Coverage]
Northern Illinois None LS Miles Platt 6-1 273 Fr Adams Central (Monroe IN) 1.0 of 2.5 [Traditional]
Northern Illinois None P Connor O'Cleary 6-4 172 Fr River Ridge (Elizabeth IL) 1.0 of 3.5 [Accuracy]
Northern Illinois None ILB Tion Crosby 6-4 251 Fr Elmhurst (Fort Wayne IN) 2.0 of 2.5 [Mike]
Northern Illinois None CB Samir McNeal 6-0 203 Fr Bloomington North (Bloomington IN) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Northern Illinois None ILB Declan Pike 6-3 207 Fr White Pigeon (White Pigeon MI) 1.0 of 2.5 [Will]
Northern Illinois None OG Mike Spangler 6-1 263 Fr Auburndale (Auburndale WI) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Northern Illinois None RB Constantine Ritter 5-11 216 Fr Morgan Park (Chicago IL) 2.5 of 2.5 [Power]
Northern Iowa None C Dylan Gore 6-4 266 Fr Azle (Azle TX) 2.5 of 3.0 [Run Blocking]
Northern Iowa None OG Oliver Berman 6-1 269 Fr Brevard Christian ( FL) 3.0 of 3.5 [Run Blocking]
Northern Iowa None P Walt Vincent 6-4 177 Fr St. Cloud (St. Cloud FL) 1.0 of 3.5 [Power]
Northern Iowa None SS Kerion Jamison 6-2 173 Fr Flatonia (Flatonia TX) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Northern Iowa None DE Ethan McDowell 6-2 241 Fr Lompoc (Lompoc CA) 2.0 of 3.5 [Blitz]
Northern Iowa None KR Hakeem Redd 6-0 185 Fr Dreher (Columbia SC) 1.0 of 3.0 [Specialist]
Northern Iowa None CB Tyshaun Carrington 5-9 175 Fr Richmond Hill (Richmond Hill GA) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
Northern Iowa None WR Andrew McCarthy 6-2 210 Fr Stephenson (Stone Mountain GA) 1.0 of 3.5 [Target]
Northern Iowa None OG Carter Pope III 6-5 333 Fr Kuemper Catholic (Carroll IA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Northern Iowa None FS Ahmed Perry 6-1 212 Fr Azle (Azle TX) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Northern Iowa None RB Matthew Fuller 6-1 193 Fr Rising Star (Rising Star TX) 1.0 of 3.5 [Power]
Northern Iowa None OG Evan Dotson 6-1 302 Fr Faith Christian (Grapevine TX) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Northern Iowa None WR Cooper Lee 6-3 159 Fr Joaquin (Joaquin TX) 1.0 of 3.5 [Speed]
Northern Iowa None DT Lamarr Walls 6-4 320 Fr Shadow Ridge (Las Vegas NV) 1.5 of 3.5 [2-Gap]
Northern Iowa None QB Dontarrious Love 6-0 222 Fr Marshall Prep (Duluth MN) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Northern Iowa None QB Andrew Robinson 6-5 212 Fr Rayville (Rayville LA) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Northern Iowa None OG Robert Leggett 6-5 266 Fr Coon Rapids (Coon Rapids MN) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
North Texas None ILB Maxim Pearce 6-4 237 Fr Shelton (Dallas TX) 1.0 of 3.0 [Mike]
North Texas None FS Bryce Pitts 5-10 197 Fr Poteet (Poteet TX) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
North Texas None OT Rocco Goss 6-5 334 Fr Robert E. Lee (Baytown TX) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
North Texas None C Grayson Crandall 6-4 252 Fr Pottsboro (Pottsboro TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
North Texas None P Nicholas Painter 6-0 175 Fr Joaquin (Joaquin TX) 1.0 of 3.5 [Accuracy]
North Texas None ILB Hakeem Stubbs 6-1 234 Fr Warner Robins (Warner Robins GA) 1.0 of 3.5 [Will]
North Texas None TE Jason Adair 6-4 204 Fr Johnson City (Johnson City TX) 1.0 of 3.0 [Receiving]
North Texas None WR Mario Cordova 6-2 154 Fr Flour Bluff (Corpus Christi TX) 1.0 of 3.0 [Speed]
North Texas None FB Harry Harding 6-0 254 Fr W.B. Travis (Austin TX) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
North Texas None RB Shiloh Bullock III 5-7 195 Fr Beckville (Beckville TX) 1.0 of 3.5 [Speed]
Northwestern None K Luke Stephenson 5-9 186 Fr Port Neches-Groves (Port Neches TX) 1.5 of 3.5 [Power]
Northwestern None WR Rakeem Vereen 5-9 168 Fr Perham (Perham MN) 1.0 of 3.5 [Speed]
Northwestern None OG Ibrahima Dickens 6-4 290 Fr Fleming Island (Orange Park FL) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Northwestern None ILB Andrew Ropati 6-3 246 Fr Olympic Heights (Boca Raton FL) 1.0 of 3.0 [Mike]
Northwestern None FS DeAndre Hargrove 6-0 195 Fr Bryan (Bryan TX) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Northwestern None DE Miguel Carlos 6-4 236 Fr Morgan Park (Chicago IL) 1.5 of 3.5 [Contain]
Northwestern None DE Amara Oliver 6-2 246 Fr Roberto Clemente Academy ( IL) 1.5 of 3.5 [Contain]
Northwestern None WR Delonta McDowell 6-4 174 Fr Manistee (Manistee MI) 1.0 of 3.5 [Speed]
Northwestern None CB DeShaun Tubbs 5-10 190 Fr Southeast Bulloch (Brooklet GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Northwestern None OLB Juan Solano 6-0 242 Fr East Peoria Community ( IL) 1.0 of 4.5 [Blitz]
Northwestern None OT Nikolas Bacon 6-2 263 Fr Roberto Clemente Academy ( IL) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Northwestern None DT Garrett Howe 6-2 313 Fr Roberto Clemente Academy ( IL) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Northwestern None TE Jadiel Palma 6-5 200 Fr Rich South (Richton Park IL) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Northwestern None QB Parker Coyne 6-4 197 Fr Inlet Grove (Riviera Beach FL) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Northwestern None CB Julius Boston 5-9 190 Fr Wayne County (Jessup GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Northwestern None C Cayden Barner 6-1 299 Fr Keystone (La Grange OH) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Northwestern None DT Xavier Williams 6-3 331 Fr Hales Franciscan (Chicago IL) 1.5 of 5.0 [2-Gap]
Northwestern None SS Preston Dix 5-11 191 Fr Canton (Canton IL) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Notre Dame None QB Antowaine Webb 6-2 194 Fr Needles (Needles CA) 1.0 of 3.5 [Hybrid]
Notre Dame None OG Jonas Welch 6-6 308 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Notre Dame None DT Wayne Huber 6-5 345 Fr Evangel Christian Academy (Shreveport LA) 1.5 of 4.0 [1-Gap]
Notre Dame None CB Jaiden Hope 5-10 198 Fr Robert E. Lee (Baytown TX) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
Notre Dame None OT Campbell Ragsdale 6-3 257 Fr Arsenal Tech (Indianapolis IN) 1.5 of 5.0 [Run Blocking]
Notre Dame None FB Damian Smart 6-1 234 Fr Pineville (Pineville LA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Notre Dame None DE Isaraelu Seau 6-3 252 Fr Grady (Atlanta GA) 1.0 of 3.5 [Contain]
Notre Dame None RB Gerald Lewis 5-9 184 Fr Anson (Anson TX) 1.0 of 3.5 [Speed]
Notre Dame None CB Jordan Hester 5-9 201 Fr American (Hialeah FL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Notre Dame None TE Khiry Bland 6-5 195 Fr Paxon (Jacksonville FL) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Notre Dame None OLB Trevor Thomason 6-2 231 Fr Lake Howell (Winter Park FL) 2.0 of 3.0 [Coverage]
Notre Dame None CB Tank Boston 6-2 196 Fr Winchester (Winchester IN) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Notre Dame None WR Marquise Lloyd 6-0 204 Fr Fontana (Fontana CA) 1.5 of 3.0 [Target]
Notre Dame None OLB Patrick Blackburn 6-4 223 Fr Crescent (Iva SC) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Notre Dame None K Jay Scott 5-11 192 Fr John Curtis Christian (River Ridge LA) 1.0 of 4.0 [Power]
Notre Dame None P Andrew McNeely 6-3 177 Fr Center Grove (Greenwood IN) 1.0 of 3.5 [Power]
Notre Dame None WR Nehemiah Cobb 6-5 211 Fr Cardinal Ritter (Indianapolis IN) 1.5 of 3.5 [Target]
Notre Dame None OLB Andrew Brenner 5-11 220 Fr Lewis County (Hohenwald TN) 2.0 of 4.0 [Blitz]
Notre Dame None OG A.J. Womack 6-5 320 Fr T.A. Edison (Lake Station IN) 1.5 of 4.5 [Pass Blocking]
Ohio None SS Derrick Faulk 5-10 174 Fr Riverside (Avon MS) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Ohio None OG Cayden Whitley 6-4 315 Fr Paradise (Paradise TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Ohio None OLB Jayshon Jackson 6-4 236 Fr Kenowa Hills (Grand Rapids MI) 2.0 of 4.5 [Coverage]
Ohio None OT Drew Wetzel 6-6 258 Fr Southwest (San Diego CA) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Ohio None DT Chad Stevenson 6-4 310 Fr Elyria Catholic (Elyria OH) 3.0 of 4.0 [2-Gap]
Ohio None K Sam Clifford 6-0 168 Fr Valley Christian (San Jose CA) 2.5 of 2.5 [Accuracy]
Ohio None CB Marcedes McCoy 5-9 192 Fr Cardinal Mooney (Sarasota FL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Ohio None QB Brendan Poole 6-4 228 Fr Briarcrest Christian (Eads TN) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Ohio None FB A.J. Hairston 5-9 200 Fr Fort Lauderdale (Fort Lauderdale FL) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Ohio None TE Zachary Dietz 6-2 208 Fr Wayne Trace (Haviland OH) 2.5 of 3.5 [Receiving]
Ohio None ILB Marcel Couch 6-3 236 Fr Archbishop Hoban (Akron OH) 1.5 of 5.0 [Mike]
Ohio None C Jason Ladd 6-4 282 Fr St. Philip Catholic Central ( MI) 2.0 of 2.5 [Run Blocking]
Ohio None P Julian Woodmere 6-3 172 Fr Glen Lake (Maple City MI) 2.0 of 3.5 [Accuracy]
Ohio State None FB Frederick Riley 6-0 207 Fr Walnut Hills (Cincinnati OH) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Ohio State None CB Jahmir Vereen 5-9 195 Fr Mt. Pleasant (Mt. Pleasant MI) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Ohio State None LS Marcus Reardon 6-2 247 Fr Greenville (Greenville OH) 2.0 of 4.5 [Traditional]
Ohio State None CB Gavin Sproles 5-10 175 Fr Stebbins (Riverside OH) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Ohio State None FS Christopher Carroll 6-1 208 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Ohio State None OG Eric Lawson 6-7 281 Fr River Valley (Cheshire OH) 1.5 of 4.5 [Run Blocking]
Ohio State None CB Antowaine Aiken 6-2 196 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Ohio State None WR Dajuan Page 6-3 199 Fr St. Xavier (Cincinnati OH) 1.0 of 5.0 [Target]
Ohio State None K Cameron McCoy 6-1 206 Fr Spencerville (Spencerville OH) 2.5 of 5.0 [Power]
Ohio State None OT Walt Ellis 6-6 283 Fr Briggs (Colombus OH) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Ohio State None DE Elias Young 6-3 249 Fr Valley Forge (Parma Heights OH) 1.0 of 3.0 [Contain]
Ohio State None QB Colin Weeks 6-7 226 Fr Norwood (Norwood OH) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Ohio State None WR Trevor Dutton 6-1 173 Fr Colerain (Cincinnati OH) 1.0 of 4.5 [Speed]
Oklahoma None OG Jose Diaz 6-4 261 Fr Prestonwood Christian Academy ( TX) 2.5 of 4.0 [Run Blocking]
Oklahoma None OG Chad Grier 6-7 272 Fr Baker (Baker LA) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Oklahoma None C Aaden Darby 6-2 244 Fr Pampa (Pampa TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Oklahoma None SS Isaac Brinson 6-1 181 Fr St. Joseph (Brownsville TX) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Oklahoma None FB Antonio Braxton Jr. 5-8 219 Fr Broken Bow (Broken Bow OK) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Oklahoma None DE Delmar Davenport 6-4 266 Fr Fort Stockton (Fort Stockton TX) 1.0 of 4.0 [Contain]
Oklahoma None K Leo Engler 5-11 180 Fr Flour Bluff (Corpus Christi TX) 1.0 of 4.0 [Accuracy]
Oklahoma None DT Rafael Lund 6-1 291 Fr Pampa (Pampa TX) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Oklahoma None WR Mario Painter 5-11 172 Fr South Grand Prarie ( TX) 1.0 of 4.0 [Speed]
Oklahoma None OLB Rashard Taylor 6-1 227 Fr Quinton (Quinton OK) 1.0 of 5.0 [Blitz]
Oklahoma None OG Donald Maynard 6-6 300 Fr Chamberlain (Tampa FL) 2.5 of 2.5 [Run Blocking]
Oklahoma None OG Jeremiah Guthrie 6-2 317 Fr Vian (Vian OK) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Oklahoma None CB Messiah Knox 5-10 190 Fr River Road (Amarillo TX) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Oklahoma None DE Alvin Delgado 6-1 251 Fr Faith Christian (Grapevine TX) 1.0 of 4.0 [Contain]
Oklahoma None CB D'Andras Moore 6-1 177 Fr Hominy (Hominy OK) 1.0 of 5.0 [Man Coverage]
Oklahoma None OT Nicolas Ladd 6-1 282 Fr Longview (Longview TX) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Oklahoma None WR Mendy Hendrickson 6-0 204 Fr Northeast (Macon GA) 1.0 of 3.0 [Target]
Oklahoma State None CB Myles Dix 6-2 176 Fr Kashmere (Houston TX) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
Oklahoma State None OG Bart Elder 6-7 273 Fr Escalante (Tierra Amarilla NM) 2.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Oklahoma State None CB DeVante Hines 5-9 196 Fr Afton (Afton OK) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Oklahoma State None DE Mike Bell 6-1 239 Fr Blair Oaks (Jefferson City MO) 1.0 of 3.0 [Contain]
Oklahoma State None TE Steven Madden 6-1 200 Fr Pottsboro (Pottsboro TX) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Oklahoma State None OLB Smokey Wright 6-0 242 Fr Gore (Gore OK) 2.0 of 4.5 [Coverage]
Oklahoma State None CB Emmanuel Gibson 5-9 194 Fr Groveton (Groveton TX) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Oklahoma State None QB Cutler Barker 6-5 230 Fr Booker T. Washington (Tulsa OK) 1.0 of 5.0 [Pocket]
Oklahoma State None WR David Wagner 6-3 220 Fr Ellinwood (Ellinwood KS) 1.5 of 5.0 [Target]
Oklahoma State None DT Shawn Goodson 6-2 308 Fr Paxon (Jacksonville FL) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Oklahoma State None FS Quinn Stout 6-1 189 Fr La Marque (La Marque TX) 1.5 of 4.0 [Zone Coverage]
Oklahoma State None SS Sawyer Sharp 6-1 201 Fr Newcastle (Newcastle OK) 2.5 of 4.0 [Man Coverage]
Oklahoma State None C Max Galvin 6-4 242 Fr Thoreau (Thoreau NM) 1.5 of 4.5 [Run Blocking]
Oklahoma State None WR Isaias Castaneda 5-10 173 Fr Luther (Luther OK) 1.0 of 3.5 [Speed]
Oklahoma State None ILB Lukas Snow 5-11 208 Fr Ketchum (Ketchum OK) 1.0 of 4.5 [Will]
Oklahoma State None OG Delonta Street 6-5 257 Fr Stratford (Stratford OK) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Old Dominion None OG Jaylen London 6-4 301 Fr Manchester (Midlothian VA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Old Dominion None ILB Jermaine Taylor 6-0 235 Fr North Harford (Pylesville MD) 1.0 of 3.5 [Will]
Old Dominion None FB Kieran Dickinson 5-8 243 Fr Swain County (Bryson City NC) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Old Dominion None OG Tyler Stoner 6-2 339 Fr Pensacola Catholic (Pensacola FL) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Old Dominion None WR Jermaine Collier 6-4 158 Fr Thomas County Central ( GA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Old Dominion None QB Adrian Garvin 6-0 223 Fr Douglas Freeman (Richmond VA) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Old Dominion None SS Jamel Hayes 6-2 183 Fr South Brunswick (Southport NC) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Old Dominion None OLB Donovan Griggs 6-0 233 Fr Olympic Heights (Boca Raton FL) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Old Dominion None DT Lavonte Pringle 6-2 323 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Old Dominion None DT Tarell Jamison 6-3 276 Fr Polytech (Woodside DE) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Old Dominion None ILB Jamal Bonds 6-3 239 Fr Renton (Renton WA) 1.5 of 3.0 [Mike]
Old Dominion None C Raymond Swenson 6-2 299 Fr McLean (McLean VA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Ole Miss None OLB Tony Mcadams 6-1 227 Fr Moss Point (Moss Point MS) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Ole Miss None DE Bryce McGill 6-4 248 Fr Holy Cross (River Grove IL) 1.0 of 3.0 [Contain]
Ole Miss None WR Jabari Womack 6-2 229 Fr Seminary (Seminary MS) 1.0 of 3.0 [Target]
Ole Miss None WR Dominique Cunningham 6-3 216 Fr Albany (Albany LA) 1.0 of 3.5 [Target]
Ole Miss None ILB Darron Wallace 6-1 239 Fr Hillcrest Christian (Jackson MS) 1.0 of 3.5 [Mike]
Ole Miss None WR Jayson Cortez 6-0 162 Fr Biloxi (Biloxi MS) 1.0 of 3.5 [Speed]
Ole Miss None RB Luther Dutton 5-7 226 Fr Eupora (Eupora MS) 1.0 of 3.5 [Power]
Ole Miss None OG Vincent Thomas IV 6-4 301 Fr South Pontotoc (Pontotoc MS) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Ole Miss None SS Joseph Grimes 6-1 206 Fr Hillcrest Christian (Jackson MS) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Ole Miss None OT Gavin Rowell 6-4 269 Fr Carroll (Monroe LA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Ole Miss None OLB Tavarreus Streeter 6-4 233 Fr Durant (Durant MS) 2.5 of 3.5 [Coverage]
Ole Miss None QB Jack Meeks 6-2 207 Fr University Christian (Flowood MS) 1.5 of 3.5 [Pocket]
Ole Miss None OG Zachary Schuler 6-3 255 Fr Copiah Academy (Gallman MS) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Ole Miss None OG Bryan Ramirez 6-6 338 Fr South Pontotoc (Pontotoc MS) 3.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Ole Miss None TE Sebastian Mallory 6-4 191 Fr Tallulah (Tallulah LA) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Ole Miss None CB Hakeem Cobb 6-2 162 Fr Madison-Ridgeland Academy ( MS) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Ole Miss None FS Aboubacar Harris 6-0 196 Fr Danville (Danville AR) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
Ole Miss None CB TeJay Scales 6-2 184 Fr University Christian (Flowood MS) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Oregon None ILB Carlos Ramirez 6-2 246 Fr Paisley (Paisley OR) 1.5 of 5.0 [Mike]
Oregon None DT Tierre Hassan 6-1 310 Fr Lompoc (Lompoc CA) 2.5 of 3.0 [1-Gap]
Oregon None RB Gael Calderon 5-8 206 Fr Watsonville (Watsonville CA) 1.0 of 3.0 [Power]
Oregon None DT Andrew McDermott 6-5 287 Fr Decatur (Federal Way WA) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Oregon None RB Luke Cleary 5-6 231 Fr Elmira (Elmira OR) 3.0 of 4.5 [Power]
Oregon None DT Brayden Westbrook 6-7 307 Fr Blue Ridge (Lakeside AZ) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Oregon None DT Dillon Dickens 6-7 281 Fr Kahuku (Kahuku HI) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Oregon None DE Sebastian Austin 6-2 240 Fr Golden Valley (Merced CA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Oregon None ILB Harrison Kyle 6-1 213 Fr Powers (Powers OR) 1.0 of 3.5 [Will]
Oregon None CB Kyle Dukes 6-0 197 Fr Mid-Pacific Institute (Honolulu HI) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Oregon None P Jordan Lehman 5-10 167 Fr Needles (Needles CA) 1.0 of 4.5 [Accuracy]
Oregon None WR Tracy Miles 6-2 217 Fr Hawley (Hawley MN) 1.0 of 3.0 [Target]
Oregon None WR Major Bryant 5-9 157 Fr Jordan Valley (Jordan Valley OR) 1.5 of 3.5 [Speed]
Oregon None ATH Derrick Armstrong 5-8 193 Fr Avenal (Avenal CA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Oregon None DT John Drew 6-4 310 Fr Central (Independence OR) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Oregon None SS Taye Williams 6-2 206 Fr Mission Hills (San Marcos CA) 1.5 of 5.0 [Zone Coverage]
Oregon None DE Jaivon Jordan 6-5 268 Fr Salem Academy (Salem OR) 1.0 of 3.5 [Contain]
Oregon None WR Dwayne Key 6-2 211 Fr Pampa (Pampa TX) 1.5 of 3.0 [Target]
Oregon None CB Kayvon Harris 5-11 177 Fr Mission Hills (San Marcos CA) 2.0 of 5.0 [Man Coverage]
Oregon State None ILB Tank Aiken 6-0 235 Fr Central (Independence OR) 1.5 of 3.0 [Will]
Oregon State None CB Quinton Person 6-1 179 Fr Harrisburg (Harrisburg OR) 1.0 of 2.0 [Man Coverage]
Oregon State None QB Jonah Mims 6-0 234 Fr Logan (Lgan UT) 1.0 of 3.0 [Pocket]
Oregon State None TE Jay Snead 6-1 227 Fr Wheeler (Fossil OR) 1.0 of 4.0 [Blocking]
Oregon State None RB Spencer Flint 5-10 213 Fr Jordan Valley (Jordan Valley OR) 1.0 of 2.5 [Speed]
Oregon State None FS Julius Seay 6-2 205 Fr Lompoc (Lompoc CA) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Oregon State None ATH Robert Dove 6-3 227 Fr Kearns (Kearns UT) 1.0 of 3.0 [Will]
Oregon State None DT Tavarreus Banks 6-6 310 Fr Lewiston (Lewiston ID) 3.0 of 3.0 [1-Gap]
Oregon State None CB Robert Street 6-0 180 Fr Justin-Siena (Napa CA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Oregon State None WR Marshal Cagle 6-0 180 Fr Belle Plaine (Belle Plaine MN) 1.0 of 3.0 [Speed]
Oregon State None OLB Mark Key 6-0 215 Fr East Linn Christian (Lebanon OR) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Oregon State None P Quinn Dobson 6-2 198 Fr Murtaugh (Murtaugh ID) 1.0 of 4.5 [Power]
Oregon State None WR Matthew Hooper 5-11 189 Fr Amite (Amite LA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Oregon State None DT Jarvis Hammonds 6-2 306 Fr Layton Christian (Layton UT) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Oregon State None OT Filip Herrick 6-4 305 Fr Hamilton (Chandler AZ) 2.0 of 2.0 [Run Blocking]
Oregon State None DE Andrew Crowder 6-3 266 Fr North Sevier (Salina UT) 1.5 of 2.5 [Contain]
Oregon State None DE Jake Santiago 6-5 255 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.0 of 3.0 [Contain]
Oregon State None LS Lukas Hensley 6-3 251 Fr Pine View (St. George UT) 1.0 of 3.5 [Specialized]
Oregon State None OT Gregory Beaty 6-7 332 Fr Newberg (Newberg OR) 1.5 of 3.5 [Run Blocking]
Penn State None WR Giovanni Capps 6-1 225 Fr North Springs (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Target]
Penn State None C Russell Donnelly 6-2 296 Fr Susquenita (Duncannon PA) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Penn State None CB Jerricho Grant 6-1 191 Fr Mount Carmel Area (Mount Carmel PA) 1.5 of 4.5 [Zone Coverage]
Penn State None DT Sawyer Cornelius 6-5 298 Fr Cumberland Valley (Mechanicsburg PA) 2.5 of 3.0 [1-Gap]
Penn State None TE Michael Lofton 6-4 191 Fr Episcopal (Jacksonville FL) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Penn State None OLB Derek Mann 6-3 242 Fr St. Xavier (Cincinnati OH) 1.0 of 4.5 [Blitz]
Penn State None DT Romeo Hyde 6-1 306 Fr St. Joseph's Prep (Philadelphia PA) 1.0 of 4.5 [1-Gap]
Penn State None WR Savion Saunders 6-1 232 Fr Don Bosco Prep (Ramsey NJ) 1.0 of 5.0 [Target]
Penn State None TE Preston Sample 6-2 213 Fr Slippery Rock Area ( PA) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Penn State None DE Mark Buckner 6-2 269 Fr Don Bosco Prep (Ramsey NJ) 2.0 of 3.0 [Contain]
Penn State None SS Dwayne Ferguson 6-2 204 Fr Taft School (Watertown CT) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Pittsburgh None WR Richard Jeter 6-3 232 Fr Archbishop McCarthy ( FL) 1.0 of 3.0 [Target]
Pittsburgh None TE Preston Wilson 6-1 216 Fr Dwyer (Palm Beach Gardens FL) 1.0 of 3.0 [Blocking]
Pittsburgh None FB Rowan Adamson 5-8 252 Fr Dwight Englewood (Englewood NJ) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Pittsburgh None RB Marcus Garvey 5-8 205 Fr Clearfield Area (Clearfield PA) 3.0 of 3.5 [Speed]
Pittsburgh None OT Andres Carmona 6-7 279 Fr Mexico City ( Mexico) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Pittsburgh None ILB Philipp Degenkolb 6-1 223 Fr Bern ( Switzerland) 1.0 of 3.5 [Will]
Pittsburgh None SS Daniel Patterson 6-1 174 Fr Newcastle ( England) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Pittsburgh None ILB Khalil Maddox 6-3 259 Fr Frankfurt ( Germany) 2.0 of 4.5 [Mike]
Pittsburgh None WR Ibrahim Lacey 6-2 228 Fr Wissahickon (Ambler PA) 1.0 of 3.5 [Target]
Pittsburgh None LS Garrett Crosby 6-0 241 Fr Ocean City (Ocean City NJ) 1.0 of 3.5 [Traditional]
Pittsburgh None QB Joey Wolfe 5-11 229 Fr Unionville (Kennett Square PA) 2.0 of 5.0 [Hybrid]
Pittsburgh None PR Caleb Dudley 6-4 190 Fr Central Catholic (Pittsburgh PA) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Pittsburgh None DE Bruno Cabral 6-6 262 Fr Porto Alegre ( Brazil) 1.0 of 4.0 [Contain]
Pittsburgh None P Raphael Devine 5-10 179 Fr Largo (Largo FL) 1.0 of 4.5 [Power]
Pittsburgh None FS Bobby Harper 5-10 196 Fr Hillsborough (Tampa FL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Pittsburgh None FS Ron Fleming 6-2 187 Fr Pine-Richland (Gibsonia PA) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Pittsburgh None OG Walter Costello 6-5 271 Fr Penn Cambria (Cresson PA) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Purdue None DE Andre Polk Jr. 6-0 266 Fr Winchester (Winchester IN) 1.5 of 4.5 [Blitz]
Purdue None OT Jack Green 6-4 309 Fr Ben Davis (Indianapolis IN) 2.5 of 5.0 [Run Blocking]
Purdue None ILB Justin Burrell 6-2 242 Fr Hudson (Hudson OH) 1.0 of 3.5 [Mike]
Purdue None FB Adam Reed 5-11 253 Fr Frankfort (Frankfort IN) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Purdue None SS Kristian Jennings 5-11 189 Fr Winchester (Winchester IN) 2.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Purdue None OT Shane Hadley 6-7 258 Fr Fountain Central (Veedersburg IN) 3.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Purdue None CB Tristan Robertson 5-11 188 Fr Joliet Catholic (Joliet IL) 2.5 of 3.0 [Man Coverage]
Purdue None DT Keenan Crenshaw 6-5 275 Fr Largo (Largo FL) 2.0 of 3.0 [1-Gap]
Purdue None QB Isaac Keating 6-3 199 Fr Irving (Irving TX) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Purdue None DT Walter McIntyre 6-1 303 Fr North Central (Farmersburg IN) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Purdue None OLB Jacob Cahill 6-3 236 Fr Pasadena (Pasadena TX) 1.5 of 3.0 [Coverage]
Purdue None C Travis Ross 6-4 303 Fr Belpre (Belpre OH) 2.0 of 3.5 [Run Blocking]
Purdue None ILB Jabari Scruggs 5-11 205 Fr Stephenson (Stone Mountain GA) 1.0 of 3.0 [Will]
Purdue None OG Otto Adams III 6-3 332 Fr East (Cleveland OH) 1.0 of 5.0 [Run Blocking]
Purdue None RB Julius Mosley 5-8 226 Fr Paoli (Paoli IN) 1.5 of 4.5 [Power]
Purdue None P Andrew Horn 5-8 202 Fr Loyola Academy (Wilmette IL) 1.0 of 4.5 [Power]
Purdue None OG Gabe Weber 6-7 322 Fr LaPorte (LaPorte IN) 2.5 of 5.0 [Pass Blocking]
Purdue None TE Marcus Cassidy 6-5 212 Fr DeLand (DeLand FL) 1.5 of 3.0 [Receiving]
Purdue None CB Wendell Willis 5-10 165 Fr John Marshall (Chicago IL) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
Purdue None WR Jahquil Bush 6-4 193 Fr Culver Community (Culver IN) 1.0 of 4.5 [Speed]
Rice None OG Nicolas DeVries 6-6 330 Fr Frankston (Frankston TX) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Rice None QB Damian Dixon 6-3 224 Fr Mineral Wells (Mineral Wells TX) 1.5 of 5.0 [Pocket]
Rice None OG David Thompson 6-4 305 Fr Bridge City (Bridge City TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Rice None ILB Hunter Ford 6-2 231 Fr Beckville (Beckville TX) 1.0 of 3.0 [Mike]
Rice None WR Bruce Pugh 6-0 159 Fr Fort Stockton (Fort Stockton TX) 1.0 of 4.0 [Speed]
Rice None FS Isaiah McArthur 5-10 192 Fr Southside Gadsden (Southside AL) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Rice None ILB Dariel Nava 5-11 237 Fr Pottsboro (Pottsboro TX) 2.0 of 3.5 [Will]
Rice None DE DaJuan Banks 6-3 258 Fr New Deal (New Deal TX) 3.0 of 4.5 [Blitz]
Rice None CB Darius Davis 6-0 189 Fr Bryan (Bryan TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Rice None K Cyrus Jones 5-10 193 Fr Iraan (Iraan TX) 2.5 of 3.5 [Power]
Rice None OT Angelo Esposito 6-1 306 Fr Hico (Hico TX) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Rutgers None FB Maxwell Riggs 5-10 213 Fr Don Bosco Prep (Ramsey NJ) 2.5 of 2.5 [Pass Blocking]
Rutgers None QB Lucas Norman 6-4 234 Fr Dwight Englewood (Englewood NJ) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Rutgers None ILB Israel Shaw 6-3 209 Fr Friends (Wilmington DE) 1.0 of 3.5 [Will]
Rutgers None P Daniel Cooper 6-0 163 Fr Twin Valley (Pilgrims Knob VA) 1.0 of 4.0 [Accuracy]
Rutgers None DE Cameron Berry 6-2 242 Fr Dwight Englewood (Englewood NJ) 1.0 of 5.0 [Contain]
Rutgers None WR Walt Ambrose 6-2 230 Fr Woodland Regional (Beacon Falls CT) 1.5 of 3.5 [Target]
Rutgers None OLB Matt Stearns 6-4 218 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 2.0 of 3.5 [Coverage]
Rutgers None WR Charles Rivers 5-9 187 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 1.5 of 3.0 [Speed]
Rutgers None TE Nawat Willis 6-3 223 Fr Wayne Hills (Wayne NJ) 2.5 of 3.0 [Blocking]
Rutgers None DE Dahntay Parks 6-1 258 Fr Ocean City (Ocean City NJ) 1.5 of 4.5 [Contain]
Rutgers None K Nicolas Booth 5-11 185 Fr St. Joseph Regional (Montvale NJ) 1.0 of 3.5 [Power]
Rutgers None CB Lamont Gore 6-2 166 Fr Bethel (Bethel CT) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Rutgers None OLB Nicolas Coe 6-1 233 Fr Druid Hills (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Rutgers None TE Case Gibson 6-4 198 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Rutgers None WR Kwamie Simpson 6-1 214 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 1.0 of 3.5 [Target]
Rutgers None CB DaeSean Wilson 6-1 174 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
Rutgers None P Cyrus Monahan 6-3 182 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 2.0 of 2.5 [Power]
Rutgers None CB Andre Benjamin 6-2 204 Fr Hotchkiss School (Lakeville CT) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Rutgers None CB Ryder Woodward 6-2 202 Fr Denison (Denison TX) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
Rutgers None KR George Rivers 5-9 186 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.0 of 4.0 [Hybrid]
San Diego State None KR Julian Pickens 5-10 173 Fr Vernon Kilpatrick (Malibu CA) 1.5 of 3.5 [Hybrid]
San Diego State None P Tom Jensen 6-4 158 Fr Vernon Kilpatrick (Malibu CA) 1.5 of 3.5 [Accuracy]
San Diego State None DE Logan Ivy-Jeter 6-6 250 Fr South (Bakersfield CA) 1.5 of 3.5 [Contain]
San Diego State None C Joaquin Field 6-4 255 Fr Valley Christian (San Jose CA) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
San Diego State None ILB Zahir Gray 6-1 205 Fr Mt. Diablo (Concord CA) 2.0 of 3.5 [Will]
San Diego State None LS Tom Gregory III 6-2 272 Fr Horizon (San Diego CA) 1.0 of 3.5 [Traditional]
San Diego State None K Patrick Bush III 6-2 177 Fr Acalanes (Lafayette CA) 1.0 of 4.0 [Accuracy]
San Diego State None DT Dominick Stahl 6-2 311 Fr El Dorado (Placerville CA) 1.5 of 3.5 [2-Gap]
San Diego State None OLB Ryan Guy 5-11 228 Fr Southwest (San Diego CA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
San Diego State None CB Jay Freeman 6-2 197 Fr Lompoc (Lompoc CA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
San Diego State None TE James Bell-Parker 6-2 237 Fr Serra (San Diego CA) 1.0 of 4.0 [Blocking]
San Diego State None RB Da'Quan McGee 5-10 189 Fr Liberty (Bakersfield CA) 1.0 of 4.5 [Speed]
San Diego State None OG Delontey Muhammad 6-4 302 Fr Golden Valley (Merced CA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
San Diego State None C Raphael Hummel 6-1 286 Fr Golden Valley (Merced CA) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
San Diego State None DE Ryan Brock 6-3 261 Fr Sonoma Valley (Sonoma CA) 1.5 of 4.0 [Contain]
San Diego State None DE Cody Simpson 6-4 246 Fr D.S. Jordan (Los Angeles CA) 1.0 of 3.5 [Contain]
San Diego State None CB Kamari Pryor 6-2 187 Fr Angelo Rodriguez (Fairfield CA) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
San Diego State None ILB Dede Jefferson 6-1 205 Fr Hilltop (Chula Vista CA) 1.5 of 5.0 [Will]
San Diego State None OT Mario Barber 6-5 278 Fr Needles (Needles CA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
San Jose State None QB Mario Manley 6-4 199 Fr Apalachicola (Apalachicola FL) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
San Jose State None WR Jordan McKenzie 6-4 212 Fr Flatonia (Flatonia TX) 1.0 of 3.5 [Target]
San Jose State None WR Amir Goff 6-5 202 Fr Edison (Stockton CA) 1.0 of 3.0 [Target]
San Jose State None CB Stephen Munnerlyn 6-0 182 Fr Sonoma Valley (Sonoma CA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
San Jose State None DT Amadou Mitchell 6-6 281 Fr Argonaut (Jackson CA) 1.5 of 3.0 [2-Gap]
San Jose State None FB Tim McIntyre III 5-11 237 Fr Tuscaloosa County (Northport AL) 2.0 of 2.5 [Pass Blocking]
San Jose State None OLB Chris Winkler 6-1 241 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
San Jose State None DT Lorenzo Coffey 6-7 288 Fr Avenal (Avenal CA) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
San Jose State None TE Andrew Grace 6-2 207 Fr Serra (San Diego CA) 3.0 of 3.0 [Receiving]
San Jose State None RB Abdoulaye Britt 5-6 200 Fr Mt. Diablo (Concord CA) 1.0 of 3.5 [Power]
San Jose State None OLB Aidan Herring 6-2 219 Fr Argonaut (Jackson CA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
San Jose State None OT Nick Nash 6-2 277 Fr South (Bakersfield CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
San Jose State None ILB Angelo Ferry 6-2 230 Fr Southwest (San Diego CA) 1.0 of 3.0 [Will]
San Jose State None ILB Alpha Johnson 6-3 254 Fr Glendale (Glendale CA) 1.0 of 3.5 [Mike]
San Jose State None WR Mikal Linton 6-4 199 Fr Arizona Lutheran Academy ( AZ) 1.0 of 3.0 [Speed]
SMU None OG Steven Holcomb 6-6 304 Fr Northeast (Macon GA) 1.0 of 2.0 [Pass Blocking]
SMU None OT Griffin McDowell 6-5 268 Fr Joaquin (Joaquin TX) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
SMU None FB Campbell Billings 5-11 206 Fr Bonham (Bonham TX) 2.0 of 3.5 [Pass Blocking]
SMU None OLB Seneca Sampson 5-11 230 Fr Shiner (Shiner TX) 1.0 of 3.5 [Coverage]
SMU None ATH Marcus Kimbrough 6-0 208 Fr Port Neches-Groves (Port Neches TX) 2.0 of 5.0 [Will]
SMU None DE Demontre Walker 6-3 241 Fr Highland Park (Dallas TX) 1.5 of 5.0 [Blitz]
SMU None CB Jermon Matthews 5-11 183 Fr Comanche (Comanche TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
SMU None FS Corey Wallace 5-10 193 Fr Joaquin (Joaquin TX) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
SMU None CB Darron Reed 6-0 167 Fr St. Stephen's (Austin TX) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
SMU None TE Gerald Milton 6-3 226 Fr Elsik (Houston TX) 1.0 of 2.5 [Blocking]
SMU None DE Timothy Lozano 6-6 264 Fr South Grand Prarie ( TX) 1.0 of 3.0 [Blitz]
SMU None DT Kerwinn Hilliard 6-4 315 Fr Anson (Anson TX) 1.5 of 4.5 [1-Gap]
SMU None WR Morley Black 6-1 212 Fr Frankston (Frankston TX) 2.5 of 4.0 [Target]
SMU None OLB Julius King 6-1 243 Fr Prestonwood Christian Academy ( TX) 1.5 of 2.5 [Coverage]
SMU None C Gabriel Hammond 6-1 292 Fr River Road (Amarillo TX) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
SMU None ILB Malik Clarke 6-4 253 Fr Robert E. Lee (Midland TX) 1.0 of 3.5 [Mike]
SMU None OT Leon Henning 6-6 259 Fr Paxon (Jacksonville FL) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
SMU None OT Luke Bustamante 6-5 318 Fr Wylie (Wylie TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
SMU None DT Buster Tolbert 6-4 288 Fr Denison (Denison TX) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
SMU None FB Mareko Seumanufagai 5-10 221 Fr Kaufer (Riviera TX) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
South Alabama None CB Tavarreus Hopson 6-2 168 Fr North Hall (Gainesville GA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
South Alabama None OLB Vince Benedict 6-2 237 Fr Druid Hills (Atlanta GA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
South Alabama None WR Robaire Rivers 6-3 219 Fr Chipley (Chipley FL) 1.0 of 3.5 [Target]
South Alabama None CB Nat Phillips 6-1 168 Fr Jasper County (Monticello GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
South Alabama None ILB Nathaniel Harley 6-1 228 Fr Grady (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Mike]
South Alabama None OT Alejandro Carmona 6-7 279 Fr Sinton (Sinton TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
South Alabama None TE Savion Reese 6-0 243 Fr East Bakersfield (Bakersfield CA) 1.0 of 3.5 [Blocking]
South Alabama None RB Antowain Lawlor 5-10 221 Fr Jemison (Jemison AL) 1.0 of 5.0 [Power]
South Alabama None OLB Bryce Bush 6-2 225 Fr Jesuit (Tampa FL) 1.0 of 3.0 [Coverage]
South Carolina None KR Andre Rosario 6-2 195 Fr Creek Wood (Charlotte TN) 2.5 of 4.0 [Hybrid]
South Carolina None QB Nathaniel Manley 6-1 191 Fr Stephenson (Stone Mountain GA) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
South Carolina None WR Dean Michaud 5-10 184 Fr Calhoun Falls (Calhoun Falls SC) 1.0 of 4.5 [Speed]
South Carolina None CB Markus Johnson 5-11 200 Fr Rock Hill (Rock Hill SC) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
South Carolina None WR Emmanuel Atkins 6-4 152 Fr Rock Hill (Rock Hill SC) 1.0 of 4.5 [Speed]
South Carolina None ILB Ayden Coyne 6-3 239 Fr Southeast Bulloch (Brooklet GA) 1.5 of 3.0 [Mike]
South Carolina None CB James Gibson 5-10 189 Fr Tucker (Tucker GA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
South Carolina None OLB Noah Greene 6-4 227 Fr Crescent (Iva SC) 1.0 of 5.0 [Coverage]
South Carolina None OG Charles Tatum 6-4 336 Fr Clarksville (Clarksville TN) 2.0 of 4.5 [Pass Blocking]
South Carolina None K Hayden Treat 6-4 181 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 1.0 of 4.0 [Power]
South Carolina None ATH Jacob Pearce 6-1 168 Fr Marlboro County (Bennettsville SC) 1.0 of 3.5 [Accuracy]
South Carolina None ILB Seneca Smith 6-2 240 Fr Warner Robins (Warner Robins GA) 1.0 of 4.0 [Will]
South Carolina None WR Brian Leonard 6-4 166 Fr Chapin (Chapin SC) 1.0 of 3.5 [Speed]
South Carolina None DE Paul Slade 6-2 266 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
South Carolina None DT Liam Ramsey 6-6 319 Fr Tucker (Tucker GA) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
South Carolina None ILB Greg Schlosser 6-3 258 Fr Seneca (Seneca SC) 2.5 of 4.5 [Mike]
South Carolina None OLB Leon Ricci 5-11 225 Fr LaFayette (LaFayette GA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
South Dakota State None ILB Nikolas Spencer 6-2 236 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.0 of 3.0 [Will]
South Dakota State None ILB Alshon Chaney 5-11 215 Fr Jasper County (Monticello GA) 1.0 of 3.0 [Will]
South Dakota State None ILB Finn Kraus 6-2 225 Fr Suncoast (Riviera Beach FL) 1.0 of 2.0 [Mike]
South Dakota State None OG Steve Alfaro 6-5 324 Fr Stewartville (Stewartville MN) 1.0 of 1.0 [Run Blocking]
South Dakota State None TE Amara Newby 6-2 234 Fr Valley (Bakersfield CA) 1.0 of 3.0 [Blocking]
South Dakota State None SS Adalius Womack 6-0 210 Fr Archbishop Rummel (Metairie LA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
South Dakota State None RB Micah Ferry 5-10 170 Fr Deerfield Beach (Deerfield Beach FL) 1.0 of 2.0 [Speed]
South Dakota State None ILB Shane Field 6-1 249 Fr Pioneer (Whittier CA) 2.5 of 2.5 [Mike]
South Dakota State None OLB Dillon McAfee 5-11 222 Fr Hebron Christian (Pheba MS) 1.0 of 3.0 [Coverage]
South Dakota State None DT Bradley Gonzalez-Medina 6-5 280 Fr Munroe Day (Quincy FL) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
South Dakota State None DE Duane Samuels 6-6 250 Fr Avenal (Avenal CA) 2.0 of 3.0 [Contain]
South Dakota State None QB Da'Quan Blackman 6-0 185 Fr Northfield (Northfield MN) 1.0 of 2.5 [Scrambling]
South Dakota State None SS Jayden Dowling 6-0 203 Fr Whiteface (Whiteface TX) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
South Dakota State None SS Brody Clemens 5-11 186 Fr Penn Cambria (Cresson PA) 1.0 of 2.0 [Zone Coverage]
South Dakota State None CB Carter Dixon 5-10 187 Fr Suncoast (Riviera Beach FL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
South Dakota State None DT Julius Mosley 6-6 306 Fr Jesuit (Tampa FL) 1.5 of 2.5 [1-Gap]
South Dakota State None TE Matthew Vann 6-0 228 Fr Moon Valley (Phoenix AZ) 2.0 of 2.0 [Blocking]
South Dakota State None OLB Brandon Winn 5-11 226 Fr Benson (Omaha NE) 1.0 of 2.0 [Coverage]
South Dakota State None FS Amari Jeffries 5-11 181 Fr Vernon Kilpatrick (Malibu CA) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Southern Miss None CB Victor Sims 6-1 200 Fr Delta Academy (Marks MS) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Southern Miss None OT Amir Bello 6-5 256 Fr Riverside (Avon MS) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Southern Miss None ILB Jay Slade 6-2 208 Fr Delta Academy (Marks MS) 1.0 of 4.0 [Will]
Southern Miss None RB Joel Doherty 5-9 207 Fr Hebron Christian (Pheba MS) 1.0 of 3.0 [Power]
Southern Miss None TE Constantine Chappell 6-2 211 Fr Senatobia (Senatobia MS) 2.0 of 3.0 [Receiving]
Southern Miss None C Michael Crowe 6-2 289 Fr Langdon Area (Langdon ND) 2.0 of 3.5 [Run Blocking]
Southern Miss None K Micah Boucher 5-9 174 Fr Riverside (Avon MS) 1.0 of 4.0 [Accuracy]
Southern Miss None OLB Samuel Cannon 5-11 238 Fr Jackson Academy (Jackson MS) 2.5 of 3.5 [Blitz]
Southern Miss None RB Emmanuel Thomas 5-6 226 Fr North Delta (Batesville MS) 1.0 of 3.5 [Power]
Southern Miss None FB Corey Turner 5-11 214 Fr Orange (Hillsborough NC) 2.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Southern Miss None OT Theodore Dawson 6-1 260 Fr University Christian (Flowood MS) 2.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Southern Miss None ATH Sean McManus 6-1 306 Fr Hebron Christian (Pheba MS) 2.5 of 3.0 [1-Gap]
Southern Miss None FS Jesse Sitton 6-1 208 Fr Westminster Academy (Opelousas LA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Southern Miss None ILB Maximilian Kerns 6-2 240 Fr Durant (Durant MS) 2.0 of 3.5 [Will]
Southern Miss None QB Desmond Griffiths 6-5 194 Fr Delta Academy (Marks MS) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Southern Miss None DT Eli Phillips 6-0 310 Fr Seminary (Seminary MS) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Southern Miss None WR Amir Mayberry 5-11 182 Fr Hebron Christian (Pheba MS) 1.0 of 3.0 [Speed]
Southern Miss None P Erik Childers 5-9 191 Fr Eupora (Eupora MS) 1.0 of 4.5 [Power]
Southern Miss None OT Mark Bowles 6-3 292 Fr Northeast Jones (Laurel MS) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Southern Miss None DT Sean McManus 6-1 306 Fr Hebron Christian (Pheba MS) 2.5 of 3.0 [1-Gap]
Stanford None WR Justin Mixon 5-9 196 Fr Golden Valley (Merced CA) 1.5 of 3.5 [Speed]
Stanford None FB Tierre Muse 5-11 210 Fr Glendale (Glendale CA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Stanford None ILB Jamari Amos 6-1 250 Fr West Covina (West Covina CA) 2.5 of 3.5 [Mike]
Stanford None OT Lahahana Sapa 6-7 258 Fr Serra (San Diego CA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Stanford None DT Aidan Townsend 6-7 329 Fr Serra (San Diego CA) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Stanford None DT Ronnie Lyles 6-7 291 Fr Williams (Williams CA) 2.0 of 3.5 [1-Gap]
Stanford None ILB Juan Garza 6-3 226 Fr Williams (Williams CA) 1.5 of 4.0 [Mike]
Stanford None OLB Jacob Curtis 6-0 230 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Stanford None OT Tristan Lord 6-1 299 Fr West Valley (Hemet CA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Stanford None CB Ahmed McIntosh 5-10 203 Fr Justin-Siena (Napa CA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Stanford None DT Javon Reid 6-6 290 Fr Sebastian River (Sebastian FL) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Stanford None SS Joshua St. John 5-10 192 Fr Avenal (Avenal CA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Stanford None QB Stephen White 6-2 204 Fr Liberty (Bakersfield CA) 1.0 of 4.0 [Scrambling]
Stanford None TE Cameron Childs 6-3 243 Fr Mt. Diablo (Concord CA) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Stanford None DT Christian Roberson 6-2 314 Fr Pioneer (Whittier CA) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Stanford None FS Branden Bonner 6-2 194 Fr Centennial (Corona CA) 1.5 of 4.5 [Man Coverage]
Stanford None OT Dean Rupp 6-2 331 Fr Fontana (Fontana CA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Stanford None TE Brian Morton 6-1 223 Fr Trabuco Hills (Mission Viejo CA) 1.5 of 3.0 [Blocking]
Stanford None OG Eric Drew 6-1 268 Fr Desert (Edwards CA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Stanford None ILB Charone Sampson 6-0 218 Fr Golden Valley (Merced CA) 1.0 of 3.0 [Will]
Syracuse None K Luke Benitez 6-1 202 Fr Deerfield Beach (Deerfield Beach FL) 1.0 of 3.0 [Power]
Syracuse None WR Aidan Calloway 6-0 171 Fr Eupora (Eupora MS) 1.0 of 3.0 [Speed]
Syracuse None C Nikolas Newman 6-3 267 Fr Henrietta (Henrietta TX) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Syracuse None LS Ralph Moreland 6-2 259 Fr Avon (Avon MA) 1.0 of 3.5 [Traditional]
Syracuse None OT Malik Roland 6-4 256 Fr Sebastian River (Sebastian FL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Syracuse None WR Evan Bland 5-10 154 Fr Florida Christian (Miami FL) 1.0 of 3.0 [Speed]
Syracuse None ILB Kevin Cardenas 6-1 216 Fr Sandwich (East Sandwich MA) 1.0 of 4.0 [Will]
Syracuse None OG Theo Albright 6-3 311 Fr State College (State College PA) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
Syracuse None DT Steadman Brunson 6-7 302 Fr Thomas Jefferson (Brooklyn NY) 3.0 of 3.5 [2-Gap]
Syracuse None OG Joseph Elkins 6-3 289 Fr Wells (Wells ME) 2.5 of 3.0 [Run Blocking]
Syracuse None DE Xavier Armstrong 6-0 245 Fr Thomas Jefferson (Brooklyn NY) 1.0 of 4.5 [Contain]
Syracuse None SS Amara Oneal 5-11 188 Fr Blissfield (Blissfield MI) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Syracuse None FS Mekhi Kimble 6-0 219 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Syracuse None ILB Jonathan Paulson 6-4 246 Fr Redbank Valley (New Bethlehem PA) 1.0 of 3.5 [Mike]
Syracuse None TE Louis Hatch 6-4 207 Fr Cardinal Mooney (Sarasota FL) 2.5 of 3.0 [Receiving]
Syracuse None CB Abdoulaye Frazier 6-1 162 Fr Keefe Technical (Framingham MA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
TCU None FB Simi Kolone 5-8 255 Fr Lake Howell (Winter Park FL) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
TCU None CB Terrell Mosley 5-9 196 Fr Crowell (Crowell TX) 1.0 of 5.0 [Zone Coverage]
TCU None CB Devon Green 5-11 187 Fr Brackett (Brackettville TX) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
TCU None PR Cooper Hinds 6-3 159 Fr Joaquin (Joaquin TX) 1.0 of 3.5 [Specialist]
TCU None QB Brayden Richmond 6-3 201 Fr Houston Lutheran North (Houston TX) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
TCU None TE Malik Armstrong 6-2 203 Fr River Road (Amarillo TX) 1.5 of 2.5 [Receiving]
TCU None K Kyle Barfield 5-11 189 Fr Anson (Anson TX) 1.0 of 4.5 [Power]
TCU None TE Andrew White 6-3 211 Fr Donelson Christian Academy ( TN) 1.0 of 2.5 [Receiving]
TCU None DT Elliot Roper 6-0 295 Fr Valley Christian (San Jose CA) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
TCU None FS Kordell Atkins 6-1 187 Fr Pottsboro (Pottsboro TX) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
TCU None CB Lucius Broughton 5-11 178 Fr Eden (Eden TX) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
TCU None C Branden McDowell 6-1 299 Fr Marble Falls (Marble Falls TX) 1.0 of 5.0 [Run Blocking]
TCU None C Mark Butt 6-4 274 Fr W.B. Travis (Austin TX) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
TCU None WR Jamaar Wallace 6-0 152 Fr Pottsboro (Pottsboro TX) 1.0 of 4.5 [Speed]
TCU None OT Ryan Small 6-5 263 Fr Katy (Katy TX) 2.0 of 5.0 [Pass Blocking]
TCU None OLB Lamont Brown 6-4 222 Fr Shiner (Shiner TX) 1.0 of 5.0 [Coverage]
TCU None ILB Janoris Pryor 5-11 213 Fr Coronado (Lubbock TX) 1.0 of 2.5 [Will]
TCU None DT Travian Davis 6-5 299 Fr Tarkington (Cleveland TX) 1.0 of 4.5 [1-Gap]
TCU None FS Jonathan Holliday 5-11 191 Fr North Mesquite (Mesquite TX) 2.0 of 2.5 [Zone Coverage]
TCU None OG Jorge Gutierrez 6-5 324 Fr Wink (Wink TX) 1.5 of 5.0 [Pass Blocking]
TCU None WR Landon Gladstone 6-2 221 Fr Bridge City (Bridge City TX) 1.0 of 4.5 [Target]
Temple None TE Tyrone Dixon 6-3 205 Fr Walt Whitman (Bethesda MD) 1.5 of 4.0 [Receiving]
Temple None OLB Ronnie Waller 6-1 239 Fr Annville Cleona (Annville PA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Temple None OLB Will West 6-2 222 Fr Montville Township (Montville NJ) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Temple None WR Booker Hawkins-Hawthorne 6-0 220 Fr Pine-Richland (Gibsonia PA) 3.0 of 4.5 [Target]
Temple None DT Devin Winter 6-2 305 Fr Mount Carmel Area (Mount Carmel PA) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Temple None K Josh Root 5-7 164 Fr Stonington (Stonington CT) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Temple None OLB Blaine Smith 6-4 242 Fr Williamsport (Williamsport MD) 1.0 of 4.5 [Coverage]
Temple None TE Damian Williams 6-2 234 Fr Vancouver ( Canada) 1.0 of 4.5 [Blocking]
Temple None QB Adrian Bravo 6-2 219 Fr Bath (Lima OH) 2.0 of 3.0 [Hybrid]
Temple None OG Hunter Merrill 6-3 312 Fr Slippery Rock Area ( PA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Temple None WR Charlie Whitby 6-1 172 Fr Southampton ( England) 1.0 of 5.0 [Speed]
Temple None CB David Naylor 5-10 184 Fr Naugatuck (Naugatuck CT) 1.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Temple None DT Jarius Woodley 6-1 294 Fr Bergen Catholic (Oradell NJ) 1.0 of 5.0 [2-Gap]
Temple None QB Nijrell Redmond 6-1 206 Fr Trinity (Camp Hill PA) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Temple None OT Patrick Carlton 6-3 281 Fr Valley Christian (San Jose CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Temple None FS Renel Saint Juste 5-11 203 Fr Port-au-Prince ( Haiti) 1.5 of 4.5 [Zone Coverage]
Temple None OLB Logan Stanfield 6-0 242 Fr Liverpool ( England) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Temple None CB Ron Street 5-9 170 Fr Penn Cambria (Cresson PA) 2.5 of 3.5 [Man Coverage]
Temple None C Dylan Gibbons 6-4 280 Fr L.E. Dieruff (Allentown PA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Temple None SS James Galloway 6-0 201 Fr Annville Cleona (Annville PA) 1.5 of 4.5 [Man Coverage]
Tennessee None WR James Jones 6-3 150 Fr Cumberland County (Crossville TN) 1.0 of 5.0 [Speed]
Tennessee None C Oscar Madsen 6-1 250 Fr Sheffield (Memphis TN) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Tennessee None WR Pu'a'ho Esera 6-5 201 Fr Hoover (Hoover AL) 2.0 of 4.0 [Target]
Tennessee None RB A.J. Addison 5-6 179 Fr Gordonsville (Gordonsville TN) 1.0 of 3.5 [Speed]
Tennessee None OT Roman Graham 6-3 260 Fr Gordonsville (Gordonsville TN) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Tennessee None OT Nicholas Farnsworth 6-1 299 Fr Covington (Covington TN) 2.0 of 5.0 [Run Blocking]
Tennessee None WR Gary Najera 6-2 208 Fr Druid Hills (Atlanta GA) 1.0 of 3.5 [Target]
Tennessee None CB Javier Davenport 5-11 188 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Tennessee None CB Rakeem Drummond 6-2 186 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Tennessee None ILB DeSean Thomas 6-3 259 Fr Baker (Mobile AL) 1.0 of 5.0 [Mike]
Tennessee None QB Calvin O'Connor 6-6 205 Fr Cook (Adel GA) 1.0 of 4.5 [Pocket]
Texas None OG Isaraelu Iosefo 6-2 282 Fr Van Vleck (Van Vleck TX) 2.0 of 3.5 [Run Blocking]
Texas None DE Cristian Francisco 6-6 254 Fr Jupiter (Jupiter FL) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Texas None FS Dylan Pruitt 6-1 213 Fr Houston Lutheran North (Houston TX) 2.0 of 3.5 [Man Coverage]
Texas None RB Dontae Alford 5-11 193 Fr Longview (Longview TX) 2.0 of 4.0 [Power]
Texas None SS Shaq Carter 6-0 195 Fr Flatonia (Flatonia TX) 2.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Texas None OT Alec Borden III 6-6 330 Fr Wink (Wink TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Texas None ATH Shaq Dixon 5-11 177 Fr Woodsboro (Woodsboro TX) 2.5 of 4.0 [Speed]
Texas None ILB Gabe Kraus 6-1 244 Fr Marble Falls (Marble Falls TX) 3.0 of 3.5 [Will]
Texas None TE Pierre-Shon Mitchell 6-3 218 Fr Denison (Denison TX) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Texas None DT George Singleton 6-1 329 Fr Banquete (Banquete TX) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Texas None OLB Kyle Dukes 6-3 240 Fr Crowell (Crowell TX) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Texas None WR Natrone Benjamin 6-1 164 Fr Prestonwood Christian Academy ( TX) 3.0 of 3.5 [Speed]
Texas None OLB Andrew Lacey 6-4 237 Fr Tarkington (Cleveland TX) 1.5 of 3.5 [Coverage]
Texas None CB Christopher Bradley III 5-9 190 Fr Liberty (Bakersfield CA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Texas None ATH Zac Walker 6-1 187 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Texas None QB Benjamin Lockwood 6-3 214 Fr Rising Star (Rising Star TX) 1.0 of 5.0 [Pocket]
Texas A&M None ATH Philip Castle 6-2 301 Fr Norphlet (Norphlet AR) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Texas A&M None ILB Darius Gordon 6-2 236 Fr Groveton (Groveton TX) 1.0 of 4.5 [Mike]
Texas A&M None WR William Mccormick 6-5 210 Fr Flatonia (Flatonia TX) 1.0 of 2.5 [Target]
Texas A&M None OT Greg Kowalski 6-5 260 Fr DeLeon (DeLeon TX) 1.0 of 5.0 [Run Blocking]
Texas A&M None K Jacob Denney 6-3 162 Fr Pasadena (Pasadena TX) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Texas A&M None KR J.T. Brunson 6-0 167 Fr Tonopah (Tonopah NV) 1.0 of 3.0 [Specialist]
Texas A&M None WR Dante Humphreys 6-5 228 Fr Kaufer (Riviera TX) 1.5 of 2.5 [Target]
Texas A&M None SS Alphonse Thorpe 6-1 204 Fr Bridge City (Bridge City TX) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Texas A&M None PR Jahmir Ross 5-11 201 Fr Van Vleck (Van Vleck TX) 1.0 of 4.5 [Specialist]
Texas A&M None DT Marc Kraus 6-5 313 Fr Van Alstyne (Van Alstyne TX) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Texas A&M None OLB Nasir Hassan 6-0 237 Fr Robert E. Lee (Midland TX) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Texas A&M None SS DeSean Evans 6-2 170 Fr North Mesquite (Mesquite TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Texas A&M None WR Hastin Henry 6-3 193 Fr Cooper (Cooper TX) 1.0 of 3.0 [Speed]
Texas A&M None DE Paul Lacy 6-5 235 Fr Anton (Anton TX) 1.0 of 3.0 [Contain]
Texas A&M None ILB Matteo Corey 6-4 244 Fr Flatonia (Flatonia TX) 1.0 of 3.0 [Mike]
Texas A&M None ILB Lorenzo Woody 6-2 228 Fr Rising Star (Rising Star TX) 1.0 of 4.0 [Will]
Texas A&M None QB Harry Mccurdy 6-5 225 Fr Joaquin (Joaquin TX) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Texas A&M None OT Andre Bulaga 6-3 295 Fr Suitland (District Heights MD) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Texas A&M None TE Patrick Sheffield 6-5 206 Fr Roma (Roma TX) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Texas State None WR Miguel Madrigal 5-10 193 Fr Robert E. Lee (Midland TX) 1.5 of 4.0 [Speed]
Texas State None FS Joshua Oglesby 5-10 218 Fr River Road (Amarillo TX) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Texas State None DE Gerald Johnson 6-6 256 Fr Eden (Eden TX) 2.0 of 4.0 [Blitz]
Texas State None OG Jake Seaman 6-4 306 Fr Brackett (Brackettville TX) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Texas State None OT Brody Reagan 6-1 284 Fr Tarkington (Cleveland TX) 1.5 of 4.0 [Run Blocking]
Texas State None ILB Chris Mullins 6-1 223 Fr Pampa (Pampa TX) 1.0 of 3.5 [Will]
Texas State None CB Akiem Steward 6-2 170 Fr Riverside (Reserve LA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Texas State None TE Troy Nobles 6-2 231 Fr Johnson City (Johnson City TX) 1.0 of 3.0 [Blocking]
Texas State None C Jason Ross 6-2 286 Fr Port Neches-Groves (Port Neches TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Texas State None WR Shia Gold 6-0 198 Fr Wink (Wink TX) 1.0 of 3.5 [Target]
Texas State None ATH Kareem Ware 6-0 226 Fr Bryan (Bryan TX) 1.0 of 4.0 [Hybrid]
Texas State None CB Olivier Shields 6-2 187 Fr Tarkington (Cleveland TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Texas State None OLB Buster McKinnon 5-11 229 Fr Northland Christian (Houston TX) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Texas State None ILB Isiah Atkins 6-3 227 Fr Willowridge (Sugar Land TX) 1.0 of 3.0 [Will]
Texas State None OG Henry Castle 6-3 263 Fr Wink (Wink TX) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Texas State None OG Julius Stern 6-5 279 Fr Hico (Hico TX) 3.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Texas State None WR Bart Oreilly 6-0 172 Fr Bonham (Bonham TX) 2.5 of 3.0 [Speed]
Texas State None RB Jake Butcher 5-6 207 Fr Roma (Roma TX) 1.0 of 3.5 [Power]
Texas State None FS Keenan English 5-10 204 Fr Rising Star (Rising Star TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Texas Tech None CB Eric Ransom Jr. 5-10 172 Fr Denison (Denison TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Texas Tech None CB Reshad Westbrook 6-0 183 Fr Amarilla (Amarillo TX) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Texas Tech None TE Shane Briggs 6-2 226 Fr Paradise (Paradise TX) 1.5 of 5.0 [Blocking]
Texas Tech None OLB Ethan Blair 6-4 220 Fr Flatonia (Flatonia TX) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Texas Tech None RB Jermon Crawford 6-0 187 Fr Van Alstyne (Van Alstyne TX) 1.5 of 2.5 [Speed]
Texas Tech None OG Andrew Leonard 6-6 325 Fr Crowell (Crowell TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Texas Tech None DT Jesse Maurer 6-6 319 Fr Marble Falls (Marble Falls TX) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Texas Tech None RB Sean DeVries 6-0 227 Fr Northland Christian (Houston TX) 2.5 of 2.5 [Power]
Texas Tech None OG Jesse Lester 6-1 304 Fr Coronado (Lubbock TX) 2.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Texas Tech None OG Etano Tagata 6-4 290 Fr Rising Star (Rising Star TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Texas Tech None TE Apelu Kihara 6-4 194 Fr Tarkington (Cleveland TX) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Texas Tech None OT Cayden Vereen 6-6 306 Fr Hico (Hico TX) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Texas Tech None TE Michael Rogers 6-1 200 Fr Faith Christian (Grapevine TX) 1.5 of 3.5 [Receiving]
Texas Tech None CB Zachary Shipp 5-11 160 Fr Mesquite (Mesquite TX) 2.0 of 4.0 [Man Coverage]
Texas Tech None OLB Desmond Schaffer 6-4 243 Fr Woodsboro (Woodsboro TX) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Texas Tech None OG Usher Gooch 6-3 296 Fr Comanche (Comanche TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Texas Tech None WR Tarell Durant 6-4 224 Fr Banquete (Banquete TX) 1.0 of 3.0 [Target]
Texas Tech None WR TeJay Spurlock 6-3 230 Fr Irving (Irving TX) 1.0 of 3.5 [Target]
Toledo None OG Jonathan Maui'a 6-4 328 Fr Ripon (Ripon CA) 1.0 of 2.0 [Run Blocking]
Toledo None LS Kenny Schell 6-1 267 Fr Valley Forge (Parma Heights OH) 1.0 of 4.5 [Traditional]
Toledo None CB Danny McClain 6-0 203 Fr Fulton City (Fulton KY) 2.0 of 2.5 [Man Coverage]
Toledo None FS Ben Bradshaw 6-2 189 Fr Shorecrest (Seattle WA) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Toledo None OLB Jonas Hoyt 6-1 242 Fr St. Philip Catholic Central ( MI) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Toledo None DE Alan Skaggs 6-3 257 Fr Northridge (Johnstown OH) 1.0 of 2.5 [Contain]
Toledo None K Larry Prater 5-9 195 Fr Apalachicola (Apalachicola FL) 1.0 of 2.5 [Power]
Toledo None WR Zachary Walker III 6-1 187 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Toledo None DT Wendell Yarbrough 6-5 291 Fr Goshen (Goshen OH) 2.5 of 3.5 [1-Gap]
Toledo None OT Omar Silverman 6-1 267 Fr Kashmere (Houston TX) 1.5 of 2.5 [Run Blocking]
Toledo None CB Justin Hubbard 6-0 175 Fr Wauseon (Wauseon OH) 2.0 of 2.0 [Man Coverage]
Toledo None OT Mario Naylor 6-5 304 Fr Houghton (Houghton MI) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Toledo None OT Antonio Wooten 6-2 334 Fr Elyria Catholic (Elyria OH) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Toledo None OG Jimmy Alarcon 6-1 304 Fr Ketchum (Ketchum OK) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Toledo None DE Wardell Jean-Georges 6-5 255 Fr Brookside (Sheffield OH) 2.5 of 4.5 [Contain]
Toledo None FS Geno McMillan 5-10 194 Fr Jackson (Masillon OH) 1.5 of 2.5 [Zone Coverage]
Toledo None OG Josiah Vargas 6-4 302 Fr Roxana (Roxana IL) 1.5 of 2.5 [Pass Blocking]
Toledo None QB Mike Barnett 5-11 196 Fr Triway (Wooster OH) 1.5 of 4.5 [Pocket]
Toledo None QB Josh Cassidy 6-2 234 Fr Banquete (Banquete TX) 1.0 of 2.5 [Scrambling]
Toledo None TE Pii Milo 6-2 220 Fr Putnam County (Eatonton GA) 2.0 of 3.0 [Blocking]
Toledo None RB Derrick Guyton 5-11 221 Fr Dublin Coffman (Dublin OH) 1.0 of 5.0 [Power]
Troy None DE Warwick Dunbar 6-1 263 Fr Wenonah (Birmingham AL) 1.0 of 3.0 [Contain]
Troy None DE LaRon Rouse 6-3 246 Fr Slocomb (Slocomb AL) 1.0 of 3.0 [Contain]
Troy None DE Adrian McNeil 6-6 259 Fr Lawrence County (Moulton AL) 2.0 of 3.0 [Contain]
Troy None OT Garrett Christianson 6-6 321 Fr Moss Point (Moss Point MS) 2.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Troy None OG Lukas Warren 6-6 320 Fr Prattville (Prattville AL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Troy None OT Wesley Westbrook 6-7 297 Fr Spring Hill (Columbia TN) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Troy None DE Michael Stubbs 6-6 254 Fr Jemison (Jemison AL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Troy None RB Dillon Shaver 6-1 205 Fr Westbrook Christian ( AL) 1.0 of 3.0 [Power]
Troy None OT Jon Marks 6-1 326 Fr Whitefield Academy (Mableton GA) 2.5 of 2.5 [Run Blocking]
Troy None FS Rocco DeLaney 5-10 205 Fr Sullivan East (Bluff City TN) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Troy None K Ryan Fatu 5-7 221 Fr Taylor County (Butler GA) 1.5 of 3.0 [Power]
Troy None PR Brandon Rosenthal 6-1 205 Fr Fayette Academy (Somerville TN) 1.0 of 3.5 [Specialist]
Troy None QB Theodore Bartlett 6-1 212 Fr Spain Park (Hoover AL) 3.0 of 3.5 [Pocket]
Troy None ILB Nathan Pease 6-2 244 Fr West (Knoxville TN) 1.0 of 3.0 [Will]
Troy None TE Lukas Harlow 6-1 204 Fr Warren County (McMinnville TN) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Troy None ILB Shawn Gamble 6-1 263 Fr LaFayette (LaFayette GA) 2.0 of 3.5 [Mike]
Troy None P Franklin Reynolds 5-7 163 Fr Curry (Jasper AL) 1.5 of 3.0 [Accuracy]
Troy None DT Avery Guillory 6-3 306 Fr Brentwood Academy (Brentwood TN) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Troy None OT Oliver Crook 6-2 290 Fr North Forsyth (Cumming GA) 2.5 of 2.5 [Run Blocking]
Troy None DT Ronnie McClain 6-5 332 Fr R.E. Lee (Montgomery AL) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Troy None WR Julian Warren 6-5 224 Fr Shades Valley (Irondale AL) 1.0 of 3.5 [Target]
Tulane None ILB Dahntay Mulligan 6-2 251 Fr Alcee Fortier (New Orleans LA) 1.0 of 2.5 [Mike]
Tulane None TE Noah McManus 6-6 203 Fr False River (New Roads LA) 1.0 of 2.5 [Receiving]
Tulane None OLB Evan Byrne 5-11 220 Fr LaSalle (Olla LA) 1.5 of 3.0 [Blitz]
Tulane None DE Parker Westbrook 6-7 266 Fr Riverside (Reserve LA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Tulane None RB Jadon Terry 5-6 181 Fr Ashville (Ashville AL) 1.0 of 2.5 [Speed]
Tulane None WR Jerricho Early 6-5 198 Fr Valley Christian (San Jose CA) 1.5 of 2.0 [Target]
Tulane None OG Leonard Hayward 6-6 293 Fr Prattville (Prattville AL) 1.5 of 2.5 [Pass Blocking]
Tulane None CB Golden Daniel 5-9 161 Fr Carroll (Monroe LA) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
Tulane None ILB Javier Witherspoon 6-3 256 Fr Westbrook Christian ( AL) 1.0 of 2.5 [Mike]
Tulane None DT David Oneal 6-2 334 Fr Emma Sansom (Gadsden AL) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Tulane None DT Emmanuel Roland 6-2 303 Fr Beau Chene (Arnaudville LA) 1.0 of 2.5 [2-Gap]
Tulane None WR Lamont Spillman 6-0 161 Fr Franklinton (Franklinton LA) 1.0 of 2.5 [Speed]
Tulane None WR Michael Daley 6-1 215 Fr Wayne County (Jessup GA) 1.0 of 2.5 [Target]
Tulane None RB Samir Flowers 5-11 190 Fr Georgiana (Georgiana AL) 1.0 of 3.0 [Speed]
Tulane None ILB Moussa Fountain 6-1 230 Fr Northwest (Opelousas LA) 1.0 of 2.5 [Will]
Tulane None RB Jahmir Brown 5-11 225 Fr North Mesquite (Mesquite TX) 1.0 of 3.5 [Power]
Tulane None QB Jason Kane 6-4 237 Fr Haughton (Haughton LA) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Tulane None WR David Alonzo 6-1 213 Fr Jackson Academy (Jackson MS) 1.5 of 3.0 [Target]
Tulane None FS Messiah Haynes 5-10 211 Fr False River (New Roads LA) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
Tulsa None ILB Theodore Poe 6-4 244 Fr Van Vleck (Van Vleck TX) 1.0 of 3.5 [Mike]
Tulsa None OLB Samuel Dixon 6-2 219 Fr Henrietta (Henrietta TX) 1.0 of 4.0 [Coverage]
Tulsa None OG Deondre Nesbitt 6-7 258 Fr Shawnee (Shawnee OK) 3.0 of 3.5 [Run Blocking]
Tulsa None OT Matthew Werner 6-3 332 Fr Luther (Luther OK) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Tulsa None WR Logan Salgado 6-0 198 Fr Luther (Luther OK) 1.0 of 3.5 [Target]
Tulsa None OG Samasoni Vainu'upo 6-1 262 Fr Union (Tulsa OK) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Tulsa None OLB Marlon Brunson 6-3 216 Fr Woodsboro (Woodsboro TX) 2.5 of 3.0 [Coverage]
Tulsa None TE Kieron Phillips 6-0 226 Fr Shawnee (Shawnee OK) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Tulsa None DE Jesus Ibarra 6-2 264 Fr Weatherford (Weatherford OK) 2.0 of 3.5 [Blitz]
Tulsa None OLB Qaletaqa Summers 6-0 241 Fr Houston Lutheran North (Houston TX) 2.5 of 2.5 [Coverage]
Tulsa None CB Keenan Moses 6-2 172 Fr DeLeon (DeLeon TX) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
Tulsa None DE Liam Markham 6-4 256 Fr Gore (Gore OK) 2.5 of 3.0 [Blitz]
Tulsa None TE Hemana Vui 6-0 239 Fr Keota (Keota OK) 1.0 of 3.0 [Blocking]
UAB None DT Atini Maui'a 6-3 278 Fr Ohatchee (Ohatchee AL) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
UAB None DT Jacquies Gaines 6-4 278 Fr Wetumpka (Wetumpka AL) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
UAB None ILB Justin Lovelace 6-2 205 Fr Georgiana (Georgiana AL) 1.0 of 3.5 [Will]
UAB None TE Keylon Haywood 6-1 238 Fr Tallulah (Tallulah LA) 1.0 of 3.5 [Blocking]
UAB None OG Cooper Huff 6-6 303 Fr Dale County (Midland City AL) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
UAB None OT Alec Cagle 6-5 304 Fr Wylie (Wylie TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
UAB None FB Blaine Grossman 5-10 201 Fr Spain Park (Hoover AL) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
UAB None SS Christopher Carlson 6-2 203 Fr Huntsville (Huntsville AL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
UAB None OLB Ron Townsend 6-4 222 Fr Hazel Green (Hazel Green AL) 1.5 of 3.5 [Blitz]
UAB None TE Tierre Lloyd 6-0 221 Fr Saks (Anniston AL) 1.0 of 3.5 [Blocking]
UAB None FS Logan Staton 5-11 224 Fr Ohatchee (Ohatchee AL) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
UAB None CB Zaire Ragland 5-9 174 Fr Tuscaloosa County (Northport AL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
UAB None CB Jeremy Cotton 5-9 180 Fr Marbury (Marbury AL) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
UAB None OG Christopher Trammell 6-5 329 Fr Russell County (Seale AL) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
UAB None WR Jarvis Lawton 6-4 159 Fr Marion County (Guin AL) 1.0 of 3.5 [Speed]
UAB None ILB Andrew Cunningham 6-4 242 Fr Greensboro (Greensboro AL) 1.0 of 4.5 [Mike]
UAB None SS Leon Clifton 6-2 194 Fr Ohatchee (Ohatchee AL) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
UAB None CB Noah Dukes 5-9 173 Fr Jemison (Jemison AL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
UAB None SS Robaire Clinton 6-1 208 Fr Hoover (Hoover AL) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
UCF None CB Julius Jack 5-11 183 Fr Northwest Whitfield ( GA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
UCF None TE Josh Woods 6-0 232 Fr Taylor County (Perry FL) 1.0 of 4.0 [Blocking]
UCF None OT Victor Loyd 6-5 267 Fr Irving (Irving TX) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
UCF None DT Tre Thompkins III 6-3 302 Fr IMG Academy (Bradenton FL) 1.0 of 5.0 [2-Gap]
UCF None C Terrence Ferguson 6-2 279 Fr Barron Collier (Naples FL) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
UCF None DE Jack Contreras 6-1 254 Fr Hillsborough (Tampa FL) 1.0 of 5.0 [Blitz]
UCF None OLB Charlie Morse 6-2 242 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 2.0 of 4.0 [Blitz]
UCF None C Frederick McClelland 6-2 283 Fr Inlet Grove (Riviera Beach FL) 2.0 of 2.5 [Run Blocking]
UCF None QB Andrew Lusk 6-4 191 Fr Port St. Lucie (Port St. Lucie FL) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
UCF None OT Declan Crook 6-4 271 Fr Coronado (Lubbock TX) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
UCF None OG Jayden Porter 6-6 261 Fr Calhoun Falls (Calhoun Falls SC) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
UCF None CB Ned Grubb 5-11 179 Fr Hernando (Brooksville FL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
UCF None RB Wendell Kimbrough 5-7 229 Fr Inlet Grove (Riviera Beach FL) 1.0 of 4.5 [Power]
UCF None FB Mateo Raines 6-0 244 Fr Palm Harbor University ( FL) 3.0 of 4.5 [Run Blocking]
UCF None K William Davison 6-2 163 Fr Chamberlain (Tampa FL) 1.0 of 5.0 [Accuracy]
UCLA None SS Akil Flowers 6-2 200 Fr Valley (Bakersfield CA) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
UCLA None OLB Damian Thompson 6-2 225 Fr Hayfork (Hayfork CA) 1.0 of 5.0 [Blitz]
UCLA None WR Alshon Humphrey 6-2 190 Fr Vernon Kilpatrick (Malibu CA) 2.0 of 3.0 [Speed]
UCLA None CB Markael Austin 6-2 170 Fr Valley Christian (San Jose CA) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
UCLA None DT Dorian Radley 6-4 284 Fr St. John Bosco (Bellflower CA) 2.5 of 4.5 [1-Gap]
UCLA None C Julian Lilly 6-1 298 Fr Horizon (San Diego CA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
UCLA None OT Shane Houston 6-1 255 Fr Acalanes (Lafayette CA) 1.5 of 5.0 [Pass Blocking]
UCLA None OG Wesley Orr 6-5 323 Fr Sonoma Valley (Sonoma CA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
UCLA None K Connor Green 6-4 203 Fr West Valley (Hemet CA) 1.0 of 4.0 [Power]
UCLA None CB Noah Cooper 6-0 173 Fr Williams (Williams CA) 1.5 of 4.0 [Man Coverage]
UCLA None ATH Zachary Davis 6-3 231 Fr Sonoma Valley (Sonoma CA) 1.0 of 4.0 [Blocking]
UCLA None TE LaKeith Irving 6-0 241 Fr Shelton (Shelton WA) 1.0 of 4.5 [Blocking]
UCLA None ILB David Gould III 6-2 238 Fr Eastlake (Chula Vista CA) 1.5 of 4.0 [Mike]
UCLA None ILB Mason Abernathy 6-3 225 Fr Justin-Siena (Napa CA) 1.0 of 3.5 [Will]
UCLA None QB Johnny Talbot 6-1 227 Fr Serra (San Diego CA) 2.0 of 3.0 [Scrambling]
UCLA None QB Chris Breaux 6-4 194 Fr Mission San Jose (Fremont CA) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
UCLA None RB Tremaine Clemons 6-0 197 Fr Golden Valley (Merced CA) 2.0 of 5.0 [Power]
UCLA None RB Joseph Hatcher 5-9 176 Fr East Bakersfield (Bakersfield CA) 1.0 of 3.5 [Speed]
UMass None OLB Carlos Calhoun 6-1 226 Fr Mahar Regional (Orange MA) 1.0 of 3.0 [Coverage]
UMass None OT Larry Goldberg 6-4 308 Fr Bedford (Bedford MA) 2.0 of 3.0 [Pass Blocking]
UMass None DE Isiah Ware 6-5 264 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.5 of 3.0 [Blitz]
UMass None OG Dominick Mann 6-6 277 Fr Medford (Medford MA) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
UMass None CB Major Timmons 6-1 194 Fr Everett (Everett MA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
UMass None DT Stephen Frazier 6-3 312 Fr University Park Campus ( MA) 1.0 of 2.5 [2-Gap]
UMass None QB Dennis Mackey 6-5 203 Fr Hoosac Valley (Cheshire MA) 1.0 of 4.0 [Scrambling]
UMass None DT Marcus Kendrick 6-4 307 Fr Archbishop Williams (Braintree MA) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
UMass None OG John Hollingsworth 6-1 312 Fr Bedford (Bedford MA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
UMass None OT James Heredia 6-6 334 Fr Harrison (Harrison NJ) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
UMass None RB Dominique Patton 5-11 212 Fr Amherst-Pelham Regional (Amherst MA) 1.0 of 2.0 [Speed]
UNLV None RB James Drake 5-9 219 Fr Beatty (Beatty NV) 1.0 of 3.0 [Power]
UNLV None SS Zontavius McRae 5-11 171 Fr Truckee (Truckee NV) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
UNLV None FS Golden Pressley 5-11 200 Fr Brush (Brush CO) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
UNLV None QB Garrett Hawley 6-3 212 Fr The Orme School (Mayer AZ) 1.0 of 3.0 [Pocket]
UNLV None DE Antonio Stubbs 6-2 253 Fr Lund (Lund NV) 1.5 of 2.5 [Blitz]
UNLV None WR Aldo Alonzo 6-2 167 Fr D.S. Jordan (Los Angeles CA) 2.0 of 3.0 [Speed]
UNLV None DT David Parker 6-0 274 Fr North Tahoe (Tahoe City NV) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
UNLV None CB Aaden Carson 5-11 178 Fr Clark (Las Vegas NV) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
UNLV None FB Quinton Hatcher 6-1 205 Fr Gladstone (Covina CA) 2.5 of 3.0 [Pass Blocking]
UNLV None TE Quincy Hall 6-4 198 Fr Beatty (Beatty NV) 1.0 of 2.5 [Receiving]
UNLV None P Unaduti Mark 5-10 183 Fr Broomfield (Broomfield CO) 1.0 of 2.5 [Power]
UNLV None OG Zontavius Salter 6-7 311 Fr Falcon (Falcon CO) 2.0 of 2.5 [Pass Blocking]
UNLV None ILB Kenneth Mesa 6-1 218 Fr Broomfield (Broomfield CO) 1.0 of 2.5 [Will]
UNLV None QB Atamu Leiataua 6-1 230 Fr St. Thomas Aquinas ( FL) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
UNLV None ILB Marshal Fish 6-3 212 Fr Watsonville (Watsonville CA) 1.0 of 3.0 [Will]
UNLV None OT Chris Benedict 6-1 299 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
UNLV None WR Jalen Staton 6-3 195 Fr Brevard Christian ( FL) 1.5 of 3.0 [Target]
UNLV None OT Leonardo Gleason 6-3 279 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
UNLV None OT Louis Schilling 6-5 292 Fr Douglas (Minden NV) 1.5 of 2.5 [Pass Blocking]
USC None OLB Cory Jenkins 6-4 229 Fr Hilltop (Chula Vista CA) 1.5 of 4.0 [Coverage]
USC None LS Jared Randle 6-3 235 Fr Needles (Needles CA) 1.0 of 3.5 [Specialized]
USC None WR DeMarcus Dickens 6-1 214 Fr Eastlake (Chula Vista CA) 1.0 of 3.5 [Target]
USC None RB Max Olson 5-10 224 Fr Fontana (Fontana CA) 1.0 of 4.5 [Power]
USC None CB Tyshaun Graves 5-10 203 Fr Notre Dame (Sherman Oaks CA) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
USC None QB Riley Sharp 6-2 205 Fr Mater Dei (Santa Ana CA) 1.5 of 5.0 [Pocket]
USC None RB Devin Graham 6-0 177 Fr Oakdale (Oakdale CA) 1.0 of 3.0 [Speed]
USC None ATH Delontey Muhammad 6-4 302 Fr Golden Valley (Merced CA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
USC None TE Kevin Hill 6-3 244 Fr Paraclete (Lancaster CA) 1.5 of 4.0 [Blocking]
USC None OT Robert Mackey 6-5 282 Fr Kamehameha (Honolulu HI) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
USC None LS Zion Rivers 6-3 259 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 2.5 of 2.5 [Traditional]
USC None P Albert Abbrederis 5-11 172 Fr Avenal (Avenal CA) 2.0 of 4.0 [Accuracy]
USC None OG Jamir Newton 6-5 300 Fr Argonaut (Jackson CA) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
USC None FS Bradley Cotton 5-11 197 Fr Notre Dame (Sherman Oaks CA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
USC None WR Brandon Willis 5-10 175 Fr East Bakersfield (Bakersfield CA) 2.5 of 5.0 [Speed]
USF None DT Natrick Stinson 6-0 329 Fr St. Thomas Aquinas ( FL) 1.5 of 4.0 [2-Gap]
USF None OG Lester Fenton 6-2 259 Fr Port St. Lucie (Port St. Lucie FL) 1.5 of 4.5 [Pass Blocking]
USF None OG Dontae Glenn 6-5 306 Fr Vernon (Vernon FL) 1.5 of 4.0 [Run Blocking]
USF None OLB Jalen Cox 6-1 231 Fr Episcopal (Jacksonville FL) 1.0 of 3.0 [Blitz]
USF None FB Omar Lannister 5-9 253 Fr Largo (Largo FL) 1.5 of 3.5 [Run Blocking]
USF None RB Dalton Jenkins 5-11 186 Fr Deerfield Beach (Deerfield Beach FL) 1.0 of 4.0 [Speed]
USF None OLB Cameron Harbaugh 6-3 229 Fr Fort Lauderdale (Fort Lauderdale FL) 1.0 of 4.0 [Blitz]
USF None CB Luke Hooks 5-11 179 Fr Port Charlotte (Port Charlotte FL) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
USF None WR Will Conte 6-5 227 Fr Alonso (Tampa FL) 1.0 of 4.0 [Target]
USF None ILB Lucas Salazar 6-4 232 Fr Barron Collier (Naples FL) 1.5 of 3.5 [Mike]
USF None FS Golden Briggs 6-0 200 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
USF None RB Orlando Greer 5-11 179 Fr Chamberlain (Tampa FL) 2.0 of 4.5 [Speed]
USF None WR Gerald Hopkins 6-1 209 Fr Florida Christian (Miami FL) 1.0 of 4.0 [Target]
USF None DE Samir Rollins 6-0 243 Fr Hernando (Brooksville FL) 1.0 of 3.0 [Contain]
USF None SS Alex Crowe 5-10 203 Fr Godby (Tallahassee FL) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
USF None TE Dean Raymond 6-1 201 Fr Lake Howell (Winter Park FL) 1.5 of 3.5 [Receiving]
USF None DE Lenny Ponce 6-5 244 Fr North Florida Christian ( FL) 1.5 of 3.0 [Contain]
USF None FS Javorius Walker 5-10 191 Fr Central Catholic (Morgan City LA) 2.0 of 3.5 [Man Coverage]
USF None QB Jacob Johnson 6-3 208 Fr Godby (Tallahassee FL) 1.0 of 4.0 [Pocket]
USF None OT Russell Rooney III 6-4 327 Fr Jupiter (Jupiter FL) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
USF None ILB Cody Stallings 6-3 255 Fr Deerfield Beach (Deerfield Beach FL) 1.5 of 4.0 [Mike]
Utah None OG Ashley Church 6-6 265 Fr Catalina Magnet (Tucson AZ) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Utah None SS Shaun Blackmon 5-10 201 Fr West Covina (West Covina CA) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
Utah None DE Joseph Blackmon 6-3 267 Fr Pioneer (Whittier CA) 1.0 of 3.5 [Contain]
Utah None RB Isaac Traylor 5-10 200 Fr Pine View (St. George UT) 1.0 of 3.5 [Speed]
Utah None FB Jacob Huntley 6-1 213 Fr Granite (Salt Lake City UT) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Utah None ILB William Hollis 6-4 228 Fr Valley (Bakersfield CA) 1.0 of 4.0 [Mike]
Utah None QB Finn Leonard 6-3 196 Fr Hunter (West Valley City UT) 2.5 of 5.0 [Pocket]
Utah None K Oliver Shannon 6-4 203 Fr Grand Valley (Parachute CO) 1.0 of 4.0 [Power]
Utah None WR Hunter Allen 5-9 175 Fr Layton Christian (Layton UT) 1.0 of 3.5 [Speed]
Utah None RB Bronson Love 6-1 215 Fr Orange Glen (Escondido CA) 1.0 of 4.5 [Power]
Utah None WR Dahntay Hayes 6-0 175 Fr Duncan (Duncan AZ) 1.0 of 4.0 [Speed]
Utah None DE Aboubacar Alston 6-1 264 Fr Jupiter (Jupiter FL) 2.0 of 3.0 [Contain]
Utah None WR Zachary Muller 6-1 195 Fr Suitland (District Heights MD) 2.0 of 3.0 [Target]
Utah None OLB Alex Odom 6-4 226 Fr Grand County (Moab UT) 1.0 of 4.5 [Blitz]
Utah None FS Ayden Lockett 5-11 186 Fr Hilltop (Chula Vista CA) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Utah None DT Rakeem Kimble 6-0 306 Fr Vernon (Vernon FL) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Utah None OLB Albert Waterman 5-11 215 Fr Pioneer (Whittier CA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Utah None OT Greg Temple 6-2 270 Fr Temecula Valley (Temecula CA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Utah State None DT Jermon Ransom 6-6 296 Fr East Fork Lutheran (Whiteriver AZ) 3.0 of 3.5 [2-Gap]
Utah State None WR Owen Farley 6-3 161 Fr Logan (Lgan UT) 2.5 of 3.0 [Speed]
Utah State None WR Lamarr Alford 6-4 175 Fr North Sevier (Salina UT) 1.5 of 3.5 [Speed]
Utah State None OG Jasper Schuler 6-2 326 Fr Ripon (Ripon CA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Utah State None OG Khiry McClendon 6-3 308 Fr Catalina Magnet (Tucson AZ) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Utah State None CB Benjamin Pennington 6-2 198 Fr Tonopah (Tonopah NV) 2.5 of 3.5 [Man Coverage]
Utah State None OLB Makai Norwood 6-3 225 Fr Horizon (San Diego CA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Utah State None RB Delontey Austin 5-7 187 Fr Douglas (Douglas AZ) 1.0 of 4.0 [Speed]
Utah State None CB Golden Barkley 5-10 196 Fr Golden Valley (Merced CA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Utah State None OT Damani Crawford 6-6 258 Fr Baker (Baker MT) 2.0 of 4.5 [Pass Blocking]
UTEP None OLB Leonard McLeod 6-0 240 Fr Pasadena (Pasadena TX) 1.5 of 3.5 [Blitz]
UTEP None QB Justin Gruber 6-2 200 Fr Floydada (Floydada TX) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
UTEP None CB Bradley Person 5-10 178 Fr Pottsboro (Pottsboro TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
UTEP None QB Martin Salazar 6-2 207 Fr Liberal (Liberal KS) 2.0 of 3.0 [Hybrid]
UTEP None FB LaRon Hicks-Oates 6-1 245 Fr Robert E. Lee (Midland TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
UTEP None DT Walt Applegate III 6-5 318 Fr Henrietta (Henrietta TX) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
UTEP None DT Nathaniel Archer 6-5 324 Fr Robert E. Lee (Baytown TX) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
UTEP None OT Logan Young 6-4 293 Fr Port Neches-Groves (Port Neches TX) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
UTEP None DT Albert Richmond 6-0 285 Fr Port Neches-Groves (Port Neches TX) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
UTEP None TE Evan Lay 6-5 204 Fr Shiner (Shiner TX) 1.0 of 3.0 [Receiving]
UTEP None TE Steven Hunter 6-3 234 Fr Faith Christian (Grapevine TX) 1.5 of 3.0 [Blocking]
UTEP None OT Tony Spencer 6-3 267 Fr Poteet (Poteet TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
UTEP None OT Tanquest Young 6-1 294 Fr Van Alstyne (Van Alstyne TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
UTEP None C Carter Cutler 6-2 297 Fr Pasadena (Pasadena TX) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
UTEP None DE Ousmane Watts 6-1 271 Fr Fort Stockton (Fort Stockton TX) 1.0 of 3.0 [Blitz]
UTEP None DE Darius Thompson 6-2 260 Fr Crowell (Crowell TX) 1.0 of 3.0 [Blitz]
UTEP None OT Ryan Lawrence 6-1 292 Fr Kashmere (Houston TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
UTEP None OLB Bronson Hollis 6-3 233 Fr Crowell (Crowell TX) 1.0 of 3.0 [Blitz]
UTEP None TE Albert Rice 6-5 213 Fr Kaufer (Riviera TX) 2.0 of 3.0 [Receiving]
UTEP None OT Ralph Stiles 6-3 296 Fr Bastrop (Bastrop TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
UTEP None LS Mathew Rios 6-1 251 Fr DeLeon (DeLeon TX) 1.5 of 3.0 [Specialized]
UTSA None K Julius Walters 6-3 216 Fr Prestonwood Christian Academy ( TX) 1.0 of 3.0 [Power]
UTSA None P Jesus Rojas 5-10 179 Fr Banquete (Banquete TX) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
UTSA None ILB Dontae Keys 6-2 255 Fr Azle (Azle TX) 1.0 of 4.0 [Mike]
UTSA None OLB Lucius Joiner 6-0 222 Fr Kashmere (Houston TX) 1.0 of 4.0 [Coverage]
UTSA None DT Connor Collins 6-4 316 Fr Comanche (Comanche TX) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
UTSA None DT Charles Melton 6-6 316 Fr New Deal (New Deal TX) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
UTSA None CB Ibrahim Tucker 6-0 176 Fr Willowridge (Sugar Land TX) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
UTSA None QB Levi Danielson 6-1 223 Fr Houston Lutheran North (Houston TX) 1.0 of 4.0 [Pocket]
UTSA None ATH Dawuane Dukes 6-2 298 Fr Paradise (Paradise TX) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
UTSA None OG Patrick Lyles 6-4 313 Fr Comanche (Comanche TX) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
UTSA None TE Dontae Tolliver 6-2 197 Fr Willowridge (Sugar Land TX) 1.0 of 4.0 [Receiving]
UTSA None TE Charles Mohr 6-5 203 Fr Anton (Anton TX) 1.0 of 3.0 [Receiving]
UTSA None OT Connor Dawson 6-4 291 Fr Crowell (Crowell TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
UTSA None WR Kaleo Taulealo 6-4 178 Fr W.B. Travis (Austin TX) 1.0 of 3.0 [Speed]
Vanderbilt None DE Darron Givens 6-5 248 Fr Gleason (Gleason TN) 1.0 of 4.0 [Contain]
Vanderbilt None WR Gad Hammonds 6-2 212 Fr Fruitdale (Fruitdale AL) 1.5 of 3.5 [Target]
Vanderbilt None TE Ron Trotter 6-3 236 Fr Ravenwood (Brentwood TN) 2.0 of 2.5 [Blocking]
Vanderbilt None DT Damian Stack 6-7 316 Fr Whitehaven (Memphis TN) 1.0 of 5.0 [1-Gap]
Vanderbilt None DE Robaire Chavis 6-7 245 Fr Fulton (Knoxville TN) 1.0 of 5.0 [Contain]
Vanderbilt None TE Michael Slone 6-5 198 Fr Meigs County (Decatur TN) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Vanderbilt None P Gabe Quinton 5-8 158 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 1.0 of 3.5 [Accuracy]
Vanderbilt None LS Julian Schrader 6-3 234 Fr McMinn County (Athens TN) 1.0 of 4.0 [Specialized]
Vanderbilt None CB Omari Hurt 5-10 178 Fr Meigs County (Decatur TN) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Vanderbilt None OT Yariel Ortiz 6-5 281 Fr Spring Hill (Columbia TN) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Vanderbilt None K Chase Beck 5-9 186 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Vanderbilt None DE Samuel Hunter 6-3 266 Fr Craigmont (Memphis TN) 1.5 of 3.5 [Blitz]
Vanderbilt None DT Jamal Wiggins 6-1 308 Fr Craigmont (Memphis TN) 1.5 of 4.0 [2-Gap]
Vanderbilt None WR Thomas McConnell 6-1 212 Fr Morristown-Hamblen West ( TN) 2.0 of 2.5 [Target]
Vanderbilt None DT Brett Croft 6-4 309 Fr Westwood (Memphis TN) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Vanderbilt None FB Donald Ferguson 5-11 222 Fr Southside (Gadsden) (Southside AL) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Vanderbilt None OLB Shaq Irvin 6-2 219 Fr Lewis County (Hohenwald TN) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Vanderbilt None ILB Giovanni Neville 6-1 206 Fr West Limestone (Lester AL) 1.0 of 3.5 [Will]
Virginia None SS Stephen Starks 5-10 176 Fr Lakeland (Lakeland FL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Virginia None DE Oluwafemi Okoye 6-5 250 Fr McLean (McLean VA) 2.0 of 5.0 [Contain]
Virginia None ILB Zachary Redding 6-1 244 Fr Patrick Henry (Ashland VA) 1.0 of 3.5 [Mike]
Virginia None CB Logan Early 5-10 171 Fr Mt. Pleasant (Mt. Pleasant TN) 1.5 of 3.5 [Zone Coverage]
Virginia None WR Tierre McDonald 5-10 199 Fr Bishop Sullivan Catholic (Virginia Beach VA) 1.0 of 4.5 [Speed]
Virginia None CB Andrew Pickett 5-10 174 Fr Killian (Miami FL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Virginia None OLB Phillip Heller 5-11 223 Fr Loganville (Loganville GA) 2.0 of 3.5 [Blitz]
Virginia None FB Kenyan Everett 5-10 216 Fr McLean (McLean VA) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Virginia None OLB Maxwell Mccurdy 6-2 229 Fr W.B. Travis (Austin TX) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Virginia Tech None P Vincent Woolfork 5-9 171 Fr Twin Valley (Pilgrims Knob VA) 3.0 of 3.0 [Accuracy]
Virginia Tech None OG Lorenzo Wallace 6-6 268 Fr Hargrave Military Academy ( VA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Virginia Tech None DE Jacoury Foy 6-4 264 Fr Patrick Henry (Ashland VA) 1.0 of 4.0 [Contain]
Virginia Tech None SS Michael Dykes 5-11 200 Fr Manchester (Midlothian VA) 1.5 of 4.0 [Man Coverage]
Virginia Tech None LS Mauricio Zambrano 6-0 259 Fr Annandale (Annandale VA) 1.0 of 4.5 [Traditional]
Virginia Tech None ILB Charlie Diaz 6-1 257 Fr Menchville (Newport News VA) 3.0 of 3.0 [Mike]
Virginia Tech None OG Arnold Kurtz III 6-3 299 Fr McLean (McLean VA) 2.0 of 3.0 [Run Blocking]
Virginia Tech None OG Christopher Walter 6-5 319 Fr Graham (Bluefield VA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Virginia Tech None DT Joseph Dunham 6-3 277 Fr Page County (Shenandoah VA) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Virginia Tech None OT John Marshall 6-7 319 Fr Hargrave Military Academy ( VA) 2.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Virginia Tech None DT Dwayne Gant 6-7 283 Fr Hargrave Military Academy ( VA) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Virginia Tech None ILB Beckett Fontenot 6-3 236 Fr Graham (Bluefield VA) 1.0 of 3.5 [Mike]
Virginia Tech None WR Dennard Rolle 6-0 196 Fr Hargrave Military Academy ( VA) 1.0 of 4.5 [Target]
Virginia Tech None QB Kacey Tucker 6-3 194 Fr Thomas Dale (Chester VA) 2.0 of 3.5 [Scrambling]
Virginia Tech None QB Jesse Thayer 6-2 223 Fr Page County (Shenandoah VA) 3.0 of 3.0 [Hybrid]
Virginia Tech None K Randall Silverman 6-2 174 Fr Patrick Henry (Ashland VA) 1.0 of 3.5 [Accuracy]
Wake Forest None ILB Giovanni Battle 6-4 243 Fr Redan (Stone Mountain GA) 1.0 of 3.5 [Mike]
Wake Forest None QB Dean Levesque 6-7 239 Fr Schley County (Ellaville GA) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Wake Forest None OT Hudson Healy 6-7 324 Fr Swain County (Bryson City NC) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Wake Forest None PR Justice Mack 6-2 183 Fr Castlewood (Castlewood VA) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Wake Forest None OT Johnny Gale 6-1 257 Fr Natchitoches Central ( LA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Wake Forest None ILB Mike Holland 6-3 244 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 3.5 [Will]
Wake Forest None LS Michael Tomlinson 6-1 263 Fr North Hall (Gainesville GA) 2.0 of 4.0 [Traditional]
Wake Forest None OLB Christian Hoskins 6-3 231 Fr South Brunswick (Southport NC) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Wake Forest None FB Bryan Gregg 5-9 212 Fr Douglas Freeman (Richmond VA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Wake Forest None RB Stephen Richardson 5-7 194 Fr Rosewood (Goldsboro NC) 1.0 of 3.5 [Power]
Wake Forest None DT Jared Mason 6-7 284 Fr New Deal (New Deal TX) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Wake Forest None P Teejay Bowden 6-2 167 Fr Hawley (Hawley MN) 1.5 of 3.5 [Accuracy]
Wake Forest None ILB Amral Kimbrough 6-3 258 Fr Lejeune (Camp LeJeune NC) 1.0 of 3.5 [Mike]
Wake Forest None SS Clinton Steward 6-1 207 Fr Tekoa-Oakesdale (Oakesdale WA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Wake Forest None C John Michel 6-1 254 Fr Northside (Jacksonville NC) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Wake Forest None CB Malik Waller 6-2 195 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Wake Forest None ILB Conor Jernigan 6-3 240 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 3.5 [Will]
Wake Forest None QB Leo Brown 6-3 232 Fr Hargrave Military Academy ( VA) 2.0 of 3.5 [Hybrid]
Wake Forest None ATH Tarell Blackwell 6-5 244 Fr Richlands (Richlands NC) 1.0 of 3.5 [Contain]
Wake Forest None OLB Jay-Jay Scott 6-0 220 Fr Eastern Guilford (Gibsonville NC) 1.5 of 4.5 [Blitz]
Wake Forest None TE Nijrell Russ-Kimbrough 6-2 209 Fr J.D. Leftwich (Magazine AR) 2.0 of 3.5 [Receiving]
Washington None OT Sawyer Randall Jr. 6-1 297 Fr Tekoa-Oakesdale (Oakesdale WA) 3.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Washington None CB Luke Barfield 6-1 204 Fr Needles (Needles CA) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
Washington None OLB Corey Goodson 6-0 215 Fr Greenhill (Dallas TX) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Washington None TE Prince Irving 6-2 225 Fr Shelton (Shelton WA) 1.5 of 4.0 [Receiving]
Washington None DE Cassius Garner 6-3 247 Fr Tekoa-Oakesdale (Oakesdale WA) 1.0 of 5.0 [Blitz]
Washington None OLB Solomon Wheatley 5-11 229 Fr McKinley Tech (Boston MA) 3.0 of 4.0 [Blitz]
Washington None DT Alexander Hamilton 6-6 300 Fr Capital (Olympia WA) 1.0 of 4.5 [2-Gap]
Washington None ILB Jake Bruce 6-4 239 Fr Renton (Renton WA) 1.0 of 4.5 [Mike]
Washington None FB Joseph Mixon 6-0 232 Fr Pottsboro (Pottsboro TX) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Washington None DT Khalil Prince 6-3 308 Fr Charles Wright (Tacoma WA) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Washington None LS Amara Richardson 6-2 231 Fr Eastlake (Chula Vista CA) 1.0 of 4.0 [Specialized]
Washington None WR Kirk Powers 6-1 210 Fr Tekoa-Oakesdale (Oakesdale WA) 1.0 of 4.0 [Target]
Washington None P Kaholo Siula 5-9 201 Fr St. Louis (Honolulu HI) 2.0 of 4.0 [Power]
Washington None C James Marlow 6-4 283 Fr Shelton (Shelton WA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Washington None OG Filip Decker 6-4 263 Fr Munroe Day (Quincy FL) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Washington None SS Jackson Stuckey 5-11 178 Fr Wilcox County (Rochelle GA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Washington None RB Kevin Beasley 5-8 205 Fr Olympic Heights (Boca Raton FL) 1.0 of 3.5 [Speed]
Washington None SS D'Onta Streeter 6-2 192 Fr Bothell (Bothell WA) 2.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Washington None K Anthony Doyle 6-2 200 Fr Billings Senior (Billings MT) 2.0 of 3.5 [Power]
Washington None QB Spencer Boland 6-2 201 Fr Harrisburg (Harrisburg OR) 2.5 of 3.5 [Hybrid]
Washington State None DT D'Marreio Smart 6-3 310 Fr Richland (Richland WA) 2.0 of 4.5 [2-Gap]
Washington State None DE Bryan Sykes 6-5 269 Fr Charles Wright (Tacoma WA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Washington State None FS Nazir Triplett 6-0 197 Fr Idaho Falls (Idaho Falls ID) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Washington State None OG Dante Bond 6-7 264 Fr Las Vegas (Las Vegas NV) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Washington State None OT Donovan Coronado 6-6 309 Fr Montesano (Montesano WA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Washington State None OG Roger Bravo 6-4 300 Fr Charles Wright (Tacoma WA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Washington State None WR Maximilian Newsome 6-3 157 Fr Fort Lauderdale (Fort Lauderdale FL) 3.0 of 3.5 [Speed]
Western Kentucky None CB Marquise Mulligan 5-11 203 Fr Shelby County (Shelbyville KY) 1.5 of 3.5 [Zone Coverage]
Western Kentucky None WR Prince Barraza 6-5 208 Fr Briarcrest Christian (Eads TN) 1.0 of 3.0 [Target]
Western Kentucky None CB Quinton Strong 5-10 175 Fr William Blount (Maryville TN) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Western Kentucky None WR Luca Shaffer 6-4 177 Fr William Blount (Maryville TN) 1.5 of 3.0 [Speed]
Western Kentucky None SS Thomas Pfeiffer 6-2 172 Fr Madison Consolidated (Madison IN) 2.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Western Kentucky None WR Charone Goodson 6-3 197 Fr Powell (Powell TN) 1.0 of 3.0 [Speed]
Western Kentucky None DT Spencer Elmore 6-2 296 Fr Coshocton (Coshocton OH) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Western Kentucky None C August Knight IV 6-2 299 Fr Gordonsville (Gordonsville TN) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Western Kentucky None ILB Devin Lassiter 6-1 222 Fr Godby (Tallahassee FL) 3.0 of 3.0 [Will]
Western Kentucky None OLB Bryce Knowles 5-11 242 Fr Poteet (Poteet TX) 3.0 of 3.0 [Blitz]
Western Kentucky None TE Evan Bolton 6-1 195 Fr Father Ryan (Nashville TN) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Western Kentucky None OLB Andrew Babb Jr. 6-1 231 Fr Whitehaven (Memphis TN) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Western Kentucky None KR Charone Goodson 6-3 197 Fr Powell (Powell TN) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Western Kentucky None RB Jarrick Womack 5-7 197 Fr Amelia (Batavia OH) 1.0 of 3.5 [Power]
Western Kentucky None CB Nathan Clayton 6-1 180 Fr North Marion (Farmington WV) 2.5 of 3.5 [Man Coverage]
Western Kentucky None TE Gerald Barner 6-0 229 Fr Riverdale (Murfreesboro TN) 1.0 of 3.0 [Blocking]
Western Kentucky None K Chris Bass 5-7 217 Fr John Marshall (Chicago IL) 1.5 of 2.5 [Power]
Western Kentucky None FS Stephen Greco 5-11 197 Fr Wayne County (Monticello KY) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
Western Kentucky None OT George Stout IV 6-6 313 Fr Largo (Largo FL) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Western Kentucky None DT Dovid Bass 6-7 330 Fr Morristown-Hamblen West ( TN) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Western Kentucky None SS Byron Banks 5-11 173 Fr Cloudland (Roan Mountain TN) 2.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Western Michigan None WR Dillon Spiller 6-2 228 Fr Barron Collier (Naples FL) 2.0 of 3.5 [Target]
Western Michigan None C Parker Bledsoe 6-1 292 Fr Pacelli (Stevens Point WI) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Western Michigan None WR Brian Foster 6-0 166 Fr Cheboygan Area (Cheboygan MI) 1.0 of 3.5 [Speed]
Western Michigan None OLB Luke Nye 6-4 224 Fr Norwood (Norwood OH) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Western Michigan None CB Randall Taylor 6-2 174 Fr Cook (Adel GA) 2.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Western Michigan None ILB Akiem Chavis 5-11 206 Fr Monroe (Monroe MI) 1.0 of 3.5 [Will]
Western Michigan None OT Kendrick Jackson 6-1 285 Fr Monroe (Monroe MI) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Western Michigan None ATH Reshad Davenport 5-11 230 Fr Brandywine (Niles MI) 1.0 of 5.0 [Blitz]
Western Michigan None OT Frederick Wood 6-3 308 Fr Napoleon (Napoleon MI) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Western Michigan None FB Will Connelly 5-9 206 Fr Northwestern (Flint MI) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Western Michigan None FS Joshua Pettit 6-2 198 Fr El Dorado (Placerville CA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Western Michigan None OG Matt Nicholas 6-2 325 Fr Harrison (Harrison NJ) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Western Michigan None RB Jamel Garrett 6-1 206 Fr Clarkston (Clarkston MI) 1.0 of 5.0 [Speed]
Western Michigan None FB Wyatt Ryder 5-9 252 Fr Valley Forge (Parma Heights OH) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
West Virginia None ILB Marcedes Holmes 6-2 226 Fr Denison (Denison TX) 1.0 of 3.5 [Mike]
West Virginia None ILB LaRon McLeod 6-2 220 Fr Parkersburg (Parkersburg WV) 1.5 of 2.5 [Will]
West Virginia None C Andres Benitez 6-2 272 Fr Mitchell-Baker (Camilla GA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
West Virginia None TE Jesus Marquez 6-6 211 Fr Faith Christian (Grapevine TX) 1.0 of 4.0 [Receiving]
West Virginia None FS Oscar Hitchcock 6-2 202 Fr Richmond Hill (Richmond Hill GA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
West Virginia None OLB Hudson Collins 5-11 221 Fr Scotland (Scotland PA) 2.5 of 4.0 [Coverage]
West Virginia None C Jackson Kaufman 6-4 299 Fr Eunice (Eunice LA) 2.0 of 3.0 [Pass Blocking]
West Virginia None WR Dion Stovall 6-4 186 Fr Evarts (Evarts KY) 1.0 of 3.0 [Speed]
West Virginia None LS Gabe Caron 6-3 269 Fr Southaven (Southaven MS) 2.5 of 3.5 [Traditional]
West Virginia None OT Henry Fitzpatrick 6-7 306 Fr Saltsburg (Saltsburg PA) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
West Virginia None K Zane McRae 6-2 184 Fr Moorefield (Moorefield WV) 1.0 of 5.0 [Power]
West Virginia None RB Mike Freeman 5-10 229 Fr Manchester (Midlothian VA) 3.0 of 4.5 [Power]
West Virginia None DT Dontae Hester 6-2 286 Fr Brevard Christian ( FL) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
West Virginia None DE Nazir Earl 6-1 245 Fr Martin County (Stuart FL) 1.0 of 3.0 [Blitz]
West Virginia None CB Jaden Daniel 5-10 169 Fr Prestonwood Christian Academy ( TX) 2.0 of 2.5 [Man Coverage]
West Virginia None P Kelly Stacey 5-7 181 Fr Page County (Shenandoah VA) 3.0 of 4.5 [Accuracy]
Wisconsin None CB Amir Vaughn 6-0 201 Fr Glendale (Glendale CA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Wisconsin None OG Connor Spear 6-6 314 Fr North Florida Christian ( FL) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Wisconsin None TE Rowan Schumacher 6-6 199 Fr Pewaukee (Pewaukee WI) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Wisconsin None RB Elijah Hopkins 5-7 213 Fr Lakeland (Lakeland FL) 1.0 of 3.0 [Power]
Wisconsin None OG Ahmed Fowler 6-1 338 Fr Stewartville (Stewartville MN) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Wisconsin None DE Andre Seay 6-3 241 Fr Eden Prairie (Eden Prairie MN) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Wisconsin None WR Kenneth Greer 6-2 221 Fr Shiner (Shiner TX) 1.0 of 3.0 [Target]
Wisconsin None K Owen Whitt 6-0 162 Fr Frankfort (Frankfort IN) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Wisconsin None QB Harrison Giordano 6-2 202 Fr Anton (Anton TX) 1.0 of 3.0 [Pocket]
Wisconsin None SS Eldrick Carter 6-1 216 Fr Lincoln-Way East (Frankfort IL) 1.5 of 4.0 [Zone Coverage]
Wisconsin None WR Shamar Ford 6-1 203 Fr Irving (Irving TX) 1.0 of 3.0 [Target]
Wisconsin None LS Simon Puckett 6-1 253 Fr Bullock Creek (Midland MI) 1.0 of 3.5 [Traditional]
Wisconsin None OLB Frank Shackelford 6-0 241 Fr Benilde-St. Margaret's ( MN) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Wisconsin None OG Bryce Meeks 6-4 338 Fr Lakeville (Lakeville MN) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Wisconsin None RB Ian Hill 5-6 196 Fr White Lake (White Lake WI) 1.0 of 4.0 [Speed]
Wisconsin None P Theo Gannon-Whitmore 6-0 164 Fr Arthur Hill (Saginaw MI) 2.5 of 3.0 [Accuracy]
Wisconsin None ILB Grant Morrison 6-1 248 Fr DeLaSalle (Minneapolis MN) 1.0 of 5.0 [Mike]
Wisconsin None DT Jalen Banks 6-5 301 Fr Napoleon (Napoleon MI) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Wyoming None ILB Walter Paris 6-1 221 Fr Minot (Minot ND) 1.0 of 3.0 [Will]
Wyoming None CB Da'Quan Jackson 5-10 193 Fr Lewiston (Lewiston ID) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Wyoming None DT Javorius Beckham 6-3 305 Fr Burke (Omaha NE) 2.0 of 3.0 [1-Gap]
Wyoming None CB Robert Battle 5-10 188 Fr Angelo Rodriguez (Fairfield CA) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
Wyoming None DE Amir Crum 6-6 264 Fr D'Evelyn (Denver CO) 2.0 of 3.0 [Contain]
Wyoming None P Marco Grocio 5-7 164 Fr Southeast Warren (Liberty Center IA) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Wyoming None QB David Blake 6-5 192 Fr Burke (Omaha NE) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Wyoming None OG Wyatt Denton 6-5 283 Fr Sterling (Sterling CO) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Wyoming None DT Jermaine Akins 6-5 270 Fr Wind River (Pavillion WY) 2.5 of 3.5 [1-Gap]
Wyoming None P Jake Sherman 5-9 199 Fr Alliance (Alliance NE) 1.0 of 3.0 [Power]
Wyoming None CB Giovanni Daniel 6-1 183 Fr Kaufer (Riviera TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Wyoming None DT Rowan Chastain 6-4 298 Fr Brush (Brush CO) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Wyoming None DT Ronnie Mathis 6-6 290 Fr Coronado (Colorado Springs CO) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Wyoming None K Alex Rasmussen 5-11 212 Fr Washington (Cherokee IA) 1.0 of 3.0 [Power]
Wyoming None ILB Jerricho Moss 6-2 236 Fr Grand Junction (Grand Junction CO) 1.0 of 3.5 [Will]
Wyoming None FS Jahmir Durant 6-1 193 Fr Ankeny (Ankeny IA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Wyoming None ILB Nazir Galloway 6-0 217 Fr Payson (Payson UT) 1.0 of 3.0 [Will]
Wyoming None ILB Robert Dove 6-3 227 Fr Kearns (Kearns UT) 1.0 of 3.0 [Will]
Wyoming None OG Otto Wolff 6-6 259 Fr Bayard (Bayard NE) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Youngstown State None DT Roman Gray 6-3 270 Fr Manistee (Manistee MI) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Youngstown State None OG Declan Callaway 6-1 319 Fr Coshocton (Coshocton OH) 1.0 of 2.0 [Run Blocking]
Youngstown State None OG Giovani Francisco 6-5 324 Fr Brookside (Sheffield OH) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Youngstown State None K Andre Elkins 6-3 210 Fr Banquete (Banquete TX) 1.5 of 3.0 [Power]
Youngstown State None DT Colin Gregory 6-0 316 Fr Walt Whitman (Bethesda MD) 1.0 of 2.0 [2-Gap]
Youngstown State None DT Liam Abernathy 6-0 305 Fr Arthur Hill (Saginaw MI) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Youngstown State None QB Frank Busby 6-5 209 Fr Redbank Valley (New Bethlehem PA) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Youngstown State None CB Major Scott 6-0 164 Fr Pocono Mountain West ( PA) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Youngstown State None FS Paul Dotson 5-11 195 Fr John Marshall (Chicago IL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Youngstown State None DE Sergio Corona 6-2 245 Fr Notre Dame-Catherdal Latin ( OH) 1.0 of 2.5 [Contain]
Youngstown State None OG Kevin Horner Jr. 6-4 289 Fr Amelia (Batavia OH) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Youngstown State None ILB Edward Cummins 6-2 239 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 1.0 of 2.0 [Mike]