CFBHC recruiting rankings

This page shows the recruiting ranking for each team.


TEAM SIGNED WEEK PLAYER
Air Force None ILB John Lawson 6-2 231 Fr Groveton (Groveton TX) 1.0 of 5.0 [Will]
Air Force None FS Gavin Newsome 6-1 217 Fr Brevard Christian ( FL) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
Air Force None ATH Elliot Sanders 6-1 191 Fr Bishop O'Dowd (Oakland CA) 1.0 of 4.5 [Power]
Akron None DT Messiah Brooks 6-1 313 Fr Stebbins (Riverside OH) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Akron None FB Ivan Hayden 5-9 237 Fr Triway (Wooster OH) 1.5 of 4.0 [Pass Blocking]
Akron None OLB Shaun Tate 5-11 232 Fr Valley Forge (Parma Heights OH) 1.5 of 4.0 [Coverage]
Alabama None CB Tremaine Baker 5-10 172 Fr Hazel Green (Hazel Green AL) 2.0 of 4.5 [Man Coverage]
Alabama None WR Lorenzo Harris 6-3 194 Fr IMG Academy (Bradenton FL) 1.5 of 5.0 [Target]
Alabama None DT Zach Block 6-1 302 Fr Hazlewood (Town Creek AL) 3.0 of 4.0 [2-Gap]
Alabama None OT Marco Okeefe 6-1 261 Fr Suncoast (Riviera Beach FL) 2.5 of 3.0 [Run Blocking]
Alabama None DT Jared Culp 6-5 313 Fr Slocomb (Slocomb AL) 1.0 of 4.0 [2-Gap]
Alabama None C Puleleiite Faletolu 6-3 259 Fr Walter Wellborn (Anniston AL) 1.0 of 5.0 [Run Blocking]
Alabama None K Carson Shipley 6-2 205 Fr Deerfield Beach (Deerfield Beach FL) 1.0 of 4.5 [Power]
Appalachian State None C Isiah Maddox 6-1 272 Fr Chapin (Chapin SC) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Appalachian State None OLB Maxim Haines 6-4 239 Fr Mt. Pleasant (Mt. Pleasant TN) 1.5 of 3.5 [Coverage]
Appalachian State None DE Chase Spurlock 6-0 268 Fr Asheboro (Asheboro NC) 2.0 of 3.5 [Blitz]
Appalachian State None OT Calvin Casey 6-4 288 Fr New Hanover (Wilmington NC) 2.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Appalachian State None FS Raymond McQueen 6-0 204 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
Appalachian State None TE Neal Burrell 6-2 215 Fr Cary (Cary NC) 1.5 of 3.5 [Blocking]
Appalachian State None OLB Arthur Ewing 6-1 229 Fr Wayne County (Jessup GA) 1.5 of 3.5 [Blitz]
Appalachian State None RB Brian Bell III 5-11 182 Fr Graham (Bluefield VA) 1.5 of 4.0 [Speed]
Appalachian State None WR Matthew Gorman 6-0 227 Fr Eastern Guilford (Gibsonville NC) 1.0 of 4.0 [Target]
Arizona None DT Siaosi Autagavaia 6-4 325 Fr Thatcher (Thatcher AZ) 2.5 of 4.0 [2-Gap]
Arizona None DT Andrew Lauer 6-6 306 Fr Clifton (Clifton AZ) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Arizona None WR Takeo Marshall 5-9 194 Fr Holbrook (Holbrook AZ) 1.0 of 4.5 [Speed]
Arizona None OG Vince Obrien 6-2 273 Fr Long Beach Polytechnic ( CA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Arizona None ILB Myles Lipscomb 6-1 222 Fr Willow Canyon (Surprise AZ) 1.0 of 3.5 [Will]
Arizona None DE Malik Aiken 6-6 248 Fr Desert Eagle (Scottsdale AZ) 2.0 of 3.5 [Contain]
Arizona None DE Dwayne Briggs 6-3 251 Fr Moon Valley (Phoenix AZ) 1.0 of 4.0 [Blitz]
Arizona State None K David Dodson 6-3 157 Fr West Covina (West Covina CA) 1.0 of 3.5 [Accuracy]
Arizona State None WR Luke Moss 6-4 162 Fr Alhambra (Phoenix AZ) 1.0 of 3.0 [Speed]
Arizona State None OT Jeffrey Villegas-Marquez 6-4 274 Fr Blue Ridge (Lakeside AZ) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Arizona State None QB Jaden Schrader 6-2 192 Fr Clifton (Clifton AZ) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Arizona State None QB Mark Jansen 6-3 223 Fr Clifton (Clifton AZ) 1.0 of 5.0 [Hybrid]
Arizona State None C Steven Carney 6-1 240 Fr River Valley (Mohave Valley AZ) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Arizona State None RB Eddie Hope 6-1 211 Fr Davis (Kaysville UT) 1.5 of 3.5 [Power]
Arizona State None ATH D'Andre Robinson 6-2 244 Fr Hamilton (Chandler AZ) 1.5 of 3.0 [Contain]
Arizona State None OT Brandon Hammer 6-7 298 Fr Suncoast (Riviera Beach FL) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Arkansas None SS Steven Hodges 5-10 207 Fr Senatobia (Senatobia MS) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Arkansas State None ILB Mohamed Burden 6-2 259 Fr Fairview (Fairview TN) 1.0 of 2.5 [Mike]
Arkansas State None DE Javon Sampson 6-2 274 Fr Memphis University (Memphis TN) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Arkansas State None TE Shaun Doss 6-1 231 Fr Cornersville (Cornersville TN) 1.0 of 3.0 [Blocking]
Arkansas State None DT Devin Quarless 6-5 311 Fr Cook (Adel GA) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Arkansas State None OG Ryan Saenz 6-3 329 Fr Mt. Pleasant (Mt. Pleasant TN) 1.0 of 2.0 [Pass Blocking]
Arkansas State None OT Christopher Ott 6-6 320 Fr Watertown (Watertown TN) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Arkansas State None DT Zontavius Gray 6-2 288 Fr Harding Academy (Searcy AR) 1.5 of 3.5 [2-Gap]
Arkansas State None WR Christian Wall 6-5 219 Fr Medicine Lodge (Medicine Lodge KS) 1.0 of 3.5 [Target]
Arkansas State None OLB Paul Pickett 6-0 225 Fr Ritenour (Overland MO) 2.5 of 3.0 [Coverage]
Arkansas State None RB Jayden Nunn-Weathers 6-1 203 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 2.5 of 3.0 [Speed]
Arkansas State None OLB Julian Arnett 6-0 219 Fr Eastlake (Chula Vista CA) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Arkansas State None OT Rafael Beaver 6-6 293 Fr Muskegon (Muskegon MI) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Army None FB Kai Fischer 5-8 253 Fr Malvern (Malvern AR) 1.0 of 2.0 [Run Blocking]
Army None OG Raymond Bowden 6-2 260 Fr Leominster (Leominster MA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Army None K Nicolas Sheets 5-8 220 Fr L.E. Dieruff (Allentown PA) 1.0 of 3.5 [Power]
Army None OT Zack Wilcox 6-5 288 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Army None FS Bryan Watts 5-11 209 Fr Springfield (Holland OH) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Army None OG Desmond Buck 6-2 333 Fr Horseheads (Horseheads NY) 1.0 of 2.0 [Pass Blocking]
Army None DE Shawn Wilder 6-2 257 Fr North Branch (North Branch MI) 1.0 of 2.0 [Contain]
Army None WR Timothy Trent 5-9 163 Fr Penn Cambria (Cresson PA) 2.0 of 3.0 [Speed]
Army None OT Shia Shelton 6-3 282 Fr Jamestown (Jamestown NY) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Army None OT Jon Beckwith 6-2 288 Fr Shade (Cairnbrook PA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Army None OG Jonathan Collins 6-7 332 Fr Kennett (Conway NH) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Army None C Shamar Epps 6-1 260 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Army None OG Jesse Stahl 6-6 269 Fr Newfield Central (Newfield NY) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Army None QB Alex Newell 6-4 228 Fr Taylor County (Butler GA) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Army None ATH Ajani Causey 6-0 328 Fr East Bakersfield (Bakersfield CA) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Army None QB Solomon Chase 6-2 200 Fr Marion (Marion SC) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Army None QB Julius Mercer 6-0 238 Fr East (Cleveland OH) 2.0 of 2.5 [Pocket]
Army None RB Theodore Welch 5-11 204 Fr Horseheads (Horseheads NY) 1.0 of 3.0 [Speed]
Army None WR Damani Goodson 6-3 224 Fr Berryhill (Tulsa OK) 1.0 of 2.5 [Target]
Army None DT Kevin Atkins 6-3 297 Fr Lahainaluna (Lahainaluna HI) 1.0 of 2.0 [2-Gap]
Auburn None ILB Nicolas Robledo 6-4 257 Fr Central Arkansas Christian ( AR) 1.0 of 5.0 [Mike]
Auburn None K Elias Smallwood 6-0 209 Fr Brevard Christian ( FL) 1.0 of 4.5 [Power]
Auburn None OG Francisco Davila 6-7 306 Fr Saint James (Montgomery AL) 1.5 of 5.0 [Run Blocking]
Auburn None QB Brett Champion Jr. 6-3 239 Fr Chamberlain (Tampa FL) 3.0 of 4.0 [Scrambling]
Auburn None KR Nate Drummond 6-5 210 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 4.5 [Specialist]
Auburn None ATH John Giordano III 6-5 327 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 1.5 of 4.5 [2-Gap]
Auburn None RB Vondrae Crowder 5-10 226 Fr Whitefield Academy (Mableton GA) 1.5 of 4.5 [Power]
Auburn None TE Khalil Heard 6-2 208 Fr Marbury (Marbury AL) 1.0 of 4.5 [Receiving]
Ball State None DT Josh Kern 6-7 284 Fr Hernando (Brooksville FL) 1.0 of 4.0 [2-Gap]
Ball State None OLB Logan Christopher 6-4 216 Fr Robert E. Lee (Baytown TX) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Ball State None OG Kieran Edmondson 6-1 330 Fr Jesuit (Tampa FL) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Ball State None DE Seneca Norwood 6-7 262 Fr Bowman (Bowman SC) 1.0 of 3.5 [Contain]
Baylor None ILB Bart Ferrara 6-4 256 Fr Greenhill (Dallas TX) 2.0 of 4.0 [Mike]
Baylor None QB Andrew Stafford 6-3 204 Fr Shiner (Shiner TX) 1.0 of 4.5 [Scrambling]
Boise State None CB Clinton Mims 6-2 201 Fr Madison (Rexburg ID) 2.5 of 3.0 [Man Coverage]
Boise State None OLB Makai Samuels 6-0 235 Fr Montesano (Montesano WA) 2.0 of 3.5 [Blitz]
Boise State None TE Abdoul Colbert 6-6 190 Fr Sweet Grass County (Big Timber MT) 1.5 of 3.5 [Receiving]
Boston College None DE Mario Matthews 6-4 256 Fr Harrison (Harrison NJ) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Boston College None OT Brendan Lentz 6-3 305 Fr Montville Township (Montville NJ) 2.0 of 4.0 [Run Blocking]
Boston College None OLB Gavin Fagan 6-3 231 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Boston College None OLB Ben Hinkle 6-3 222 Fr Joel Barlow (Redding CT) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Boston College None OT Cole Patrick 6-3 302 Fr Prouty (Spencer MA) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Boston College None OG Jaden Long 6-3 257 Fr University Park Campus ( MA) 2.0 of 2.5 [Run Blocking]
Bowling Green None CB Jarvis Coley 5-11 193 Fr St. Xavier (Cincinnati OH) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
Bowling Green None OG Henry Schmitt 6-4 265 Fr Northridge (Dayton OH) 2.5 of 3.0 [Run Blocking]
Buffalo None DE Antonio Rodriguez 6-3 241 Fr Pocono Mountain West ( PA) 1.0 of 3.0 [Contain]
Buffalo None WR Simi Pinati 6-4 185 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.0 of 3.5 [Speed]
Buffalo None DT Makani Fuga 6-7 318 Fr Hanover Park (East Hanover NJ) 1.5 of 3.5 [2-Gap]
Buffalo None SS Lamarr Browne 6-0 212 Fr George Washington (New York NY) 2.5 of 4.0 [Man Coverage]
Buffalo None OG Albert Shockley 6-5 312 Fr Penn Cambria (Cresson PA) 2.0 of 3.0 [Run Blocking]
Buffalo None OLB Aidan Drake 6-1 226 Fr Corry Area (Corry PA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Buffalo None DE DeAndre Polk 6-1 241 Fr Montville Township (Montville NJ) 1.0 of 3.5 [Contain]
BYU None OLB Conor Ratliff 5-11 236 Fr Wesley Chapel (Wesley Chapel FL) 1.0 of 4.0 [Blitz]
BYU None RB Alshon Amos 6-0 209 Fr Emery (Castle Dale UT) 2.0 of 4.0 [Speed]
BYU None DT Connor Carroll 6-1 315 Fr Killian (Miami FL) 1.0 of 4.0 [2-Gap]
BYU None CB Jaiden Weathers 5-11 199 Fr Manti (Manti UT) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
BYU None TE Jamal Miles 6-5 190 Fr Crestview (Crestview FL) 1.0 of 4.0 [Receiving]
BYU None TE J.T. King 6-3 236 Fr Provo (Provo UT) 1.0 of 3.5 [Blocking]
BYU None OT Oscar Koenig 6-2 327 Fr San Juan (Blanding UT) 1.5 of 4.0 [Run Blocking]
BYU None DE Ron Redd 6-6 241 Fr Suncoast (Riviera Beach FL) 1.0 of 3.5 [Contain]
California None OLB Ned Morin 5-11 226 Fr Bishop O'Dowd (Oakland CA) 1.5 of 4.5 [Coverage]
California None DT Constantine Holland 6-6 314 Fr Justin-Siena (Napa CA) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Central Michigan None C Nicolas Cole 6-1 289 Fr North Branch (North Branch MI) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Central Michigan None OG Van Farris 6-3 336 Fr Berrien Springs (Berrien Springs MI) 2.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Central Michigan None DT Tario Burgess 6-2 333 Fr St. Philip Catholic Central ( MI) 3.0 of 3.5 [2-Gap]
Central Michigan None TE Jamari Swain 6-1 200 Fr Glen Lake (Maple City MI) 1.5 of 3.5 [Receiving]
Central Michigan None WR DaeSean Daniels 5-9 150 Fr Portage Central (Portage MI) 2.5 of 4.0 [Speed]
Central Michigan None QB Eric Stewart 6-1 200 Fr East Lansing (East Lansing MI) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Central Michigan None OG Colin Leary 6-1 308 Fr Bellevue (Bellevue MI) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Central Michigan None K August Keenan 5-7 154 Fr Alonso (Tampa FL) 1.0 of 3.5 [Accuracy]
Central Michigan None OLB Devin Lentz 6-2 242 Fr Glen Lake (Maple City MI) 2.0 of 3.5 [Blitz]
Central Michigan None DT Marco Bollinger 6-3 286 Fr Posen (Posen MI) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Central Michigan None DE Jacob Gardner-Ware 6-5 242 Fr St. Philip Catholic Central ( MI) 1.0 of 4.5 [Contain]
Central Michigan None WR Dennis Marcum 6-0 186 Fr Cheboygan Area (Cheboygan MI) 1.0 of 3.5 [Speed]
Charlotte None FB Aiden Oswald 6-0 217 Fr Southeast Bulloch (Brooklet GA) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Charlotte None CB Christopher Hayward 6-1 188 Fr Graham (Bluefield VA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Charlotte None SS Eddie Lacy 5-11 203 Fr River Valley (Cheshire OH) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Charlotte None QB Mark Sanchez 6-4 194 Fr Frankfort (Frankfort IN) 3.0 of 3.0 [Hybrid]
Charlotte None ATH Jervonte Sutherland 6-1 273 Fr Stephenson (Stone Mountain GA) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Cincinnati None ILB DaeSean Green 6-3 236 Fr Norwood (Norwood OH) 1.0 of 3.5 [Mike]
Cincinnati None OLB Andrew Hooker 5-11 217 Fr River Valley (Cheshire OH) 1.0 of 4.5 [Blitz]
Cincinnati None FS Justin McCabe 6-0 223 Fr Van Buren (Van Buren OH) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Cincinnati None LS Dylan Hummel 6-0 269 Fr Jackson-Milton (North Jackson OH) 1.0 of 4.5 [Specialized]
Cincinnati None ILB Christopher Mize 6-2 236 Fr Triway (Wooster OH) 3.0 of 3.5 [Will]
Clemson None OT Ibrahim McCray 6-1 278 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Clemson None P Dante Stevens 6-3 155 Fr Jasper County (Monticello GA) 1.0 of 5.0 [Accuracy]
Clemson None WR Timmy Gruber 6-4 162 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.0 of 4.0 [Speed]
Clemson None OLB Robert Webster 6-2 231 Fr Orange (Hillsborough NC) 2.0 of 5.0 [Blitz]
Coastal Carolina None DT Nijrell Lindsay 6-1 293 Fr Meigs County (Decatur TN) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Coastal Carolina None WR Yahir Aranda 6-4 202 Fr White Knoll (Lexington SC) 2.0 of 3.5 [Target]
Coastal Carolina None C Owen Hobbs 6-2 270 Fr Crescent (Iva SC) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Coastal Carolina None CB Aboubacar Neal 5-10 187 Fr Cook (Adel GA) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
Coastal Carolina None SS Khalil Gordon 5-10 181 Fr Grady (Atlanta GA) 1.5 of 4.0 [Man Coverage]
Coastal Carolina None OG Jake Mock 6-4 310 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Coastal Carolina None ILB Travis Spiller 6-2 240 Fr Redan (Stone Mountain GA) 1.0 of 4.5 [Mike]
Coastal Carolina None DE Jadiel Estrada 6-3 269 Fr Chapin (Chapin SC) 1.0 of 3.5 [Contain]
Coastal Carolina None ILB Jarvis Hodges 6-3 225 Fr Chapin (Chapin SC) 1.5 of 3.5 [Will]
Coastal Carolina None OT Jeffrey Hudson 6-3 284 Fr Calhoun Falls (Calhoun Falls SC) 2.0 of 3.5 [Run Blocking]
Coastal Carolina None TE Kamar McNeal 6-2 193 Fr Greenville (Greenville GA) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Coastal Carolina None OLB Joe Murphy 6-3 231 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Colorado None FB Lawrence Dupree 6-1 259 Fr Lee Central (Bishopville SC) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Colorado None SS Xavier Barney 6-1 180 Fr DeLand (DeLand FL) 3.0 of 3.0 [Man Coverage]
Colorado None DT Jayden Sproles 6-3 314 Fr Akron (Akron AL) 1.0 of 2.0 [2-Gap]
Colorado None TE Gustavo Castellanos 6-4 201 Fr Falcon (Falcon CO) 2.0 of 3.0 [Receiving]
Colorado None DT Vontrae Cleveland Jr. 6-3 314 Fr J.K. Mullen (Denver CO) 1.0 of 2.5 [2-Gap]
Colorado State None TE Marquise Youngblood 6-3 201 Fr Lakewood (Lakewood CO) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Colorado State None CB Ayden Isaac 6-0 174 Fr Adams City (Commerce City CO) 1.5 of 4.0 [Zone Coverage]
Colorado State None OG Ari Moon 6-4 319 Fr Englewood (Englewood CO) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Colorado State None WR Hakeem Ivey 5-10 150 Fr D�Evelyn (Denver CO) 1.0 of 3.5 [Speed]
Colorado State None ILB Daniel Donaldson 6-0 218 Fr Hico (Hico TX) 1.0 of 4.0 [Will]
Colorado State None OLB Tyzee Byrd 5-11 217 Fr Denver West (Denver CO) 1.0 of 4.0 [Coverage]
Colorado State None OT Charles Moran 6-1 266 Fr Brush (Brush CO) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Connecticut None WR Luka Buckley 5-11 161 Fr Ledyard (Ledyard CT) 1.0 of 2.5 [Speed]
Connecticut None DE Marlon Tapia 6-5 240 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.0 of 2.5 [Contain]
Connecticut None SS Marc Patton 6-2 180 Fr Don Bosco Prep (Ramsey NJ) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Connecticut None WR Marcus Banks 6-5 234 Fr Taft School (Watertown CT) 1.0 of 3.0 [Target]
Connecticut None LS Jabari Covington 6-1 241 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 2.0 of 3.5 [Specialized]
Connecticut None DT Evan Hager 6-6 296 Fr Ocean City (Ocean City NJ) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Delaware None OG Patrick Almeida 6-6 333 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Delaware None RB Mark Williams 5-9 210 Fr Wissahickon (Ambler PA) 1.0 of 4.0 [Power]
Delaware None QB Carter Schultz 6-0 230 Fr Port St. Lucie (Port St. Lucie FL) 1.0 of 4.0 [Scrambling]
Delaware None OLB Ethan Escobedo 6-4 225 Fr Winter Springs (Winter Springs FL) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Delaware None DE Nigel Gunn 6-7 269 Fr Lake Howell (Winter Park FL) 1.0 of 3.5 [Contain]
Delaware None OLB Bryce Dent 6-2 241 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Delaware None OLB Jacquies Crosby 6-3 228 Fr Anson (Anson TX) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Delaware None DE Logan Reid 6-5 262 Fr Largo (Largo FL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Delaware None FB Delonta Hawkins 5-8 229 Fr Barron Collier (Naples FL) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Delaware None TE Nicolas McCall 6-6 204 Fr Vernon (Vernon FL) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Delaware None OG Greg Gaffney 6-5 283 Fr American (Hialeah FL) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Duke None TE Kyle Park 6-3 206 Fr North Springs (Atlanta GA) 1.5 of 4.5 [Receiving]
Duke None K Gavin Jackson 5-11 172 Fr Miamisburg (Miamisburg OH) 1.0 of 5.0 [Accuracy]
Duke None OT Anthony Fletcher 6-6 298 Fr Cary (Cary NC) 2.5 of 5.0 [Pass Blocking]
Eastern Michigan None OLB Mohammed Darnell 5-11 243 Fr Cardinal Mooney (Sarasota FL) 1.5 of 2.0 [Coverage]
Eastern Michigan None LS Faresa Polu 6-3 258 Fr White Pigeon (White Pigeon MI) 1.0 of 3.5 [Traditional]
Eastern Michigan None P Ronan Myers 5-11 160 Fr Orange Glen (Escondido CA) 1.0 of 2.5 [Accuracy]
Eastern Michigan None K Cyrus Dobbs 5-7 163 Fr Shade (Cairnbrook PA) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Eastern Michigan None OT Garrett Lusk 6-1 265 Fr G.A. Dondero (Royal Oak MI) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Eastern Michigan None DT Solomon Obrien 6-1 320 Fr Hudson Area (Hudson MI) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Eastern Washington None TE Zachary Clinton 6-4 192 Fr Hollow Rock-Bruceton Central ( TN) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Eastern Washington None DT Jon Parr 6-3 309 Fr Shelton (Shelton WA) 1.0 of 2.5 [2-Gap]
Eastern Washington None WR Ayden Guerrero 6-0 216 Fr Serra (San Diego CA) 1.0 of 2.5 [Target]
Eastern Washington None SS Omar Peppers 6-1 199 Fr Shelton (Shelton WA) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Eastern Washington None DE Rowan Higgins 6-6 241 Fr Woods Cross (Woods Cross UT) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Eastern Washington None KR Lamont Goodwin 6-0 194 Fr Castlewood (Castlewood VA) 1.0 of 3.0 [Specialist]
Eastern Washington None RB Xavier Mallory 5-9 224 Fr Duncan (Duncan AZ) 1.0 of 3.5 [Power]
Eastern Washington None DE Noah Chambers 6-6 255 Fr Spencerville (Spencerville OH) 1.0 of 3.0 [Contain]
Eastern Washington None OG Adriel Arteaga 6-7 268 Fr Roscoe (Roscoe TX) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Eastern Washington None WR Keylon Cunningham 6-2 216 Fr Denison (Denison TX) 1.0 of 3.0 [Target]
ECU None WR Shadrias Lewis 6-0 151 Fr Trinity (Trinity NC) 1.0 of 4.5 [Speed]
ECU None RB Noah Butler 5-9 220 Fr Jacksonville (Jacksonville NC) 1.5 of 4.5 [Power]
Florida None SS Ryan Rushing 6-2 170 Fr Episcopal (Jacksonville FL) 1.5 of 4.5 [Zone Coverage]
Florida None DE Donovan Randle 6-2 247 Fr Godby (Tallahassee FL) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Florida None CB Jacquies Felton 5-9 160 Fr Inlet Grove (Riviera Beach FL) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
Florida A&M None OLB Quinn Dahl 6-4 241 Fr Godby (Tallahassee FL) 2.0 of 2.0 [Coverage]
Florida A&M None OG Mohammed Frye 6-3 286 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Florida A&M None ILB Hunter Swanson 6-1 207 Fr Rayville (Rayville LA) 1.0 of 3.5 [Will]
Florida A&M None LS Trevor Manning 6-0 231 Fr Florida Christian (Miami FL) 1.0 of 4.0 [Specialized]
Florida A&M None OLB Jayden Rice 5-11 243 Fr Wesley Chapel (Wesley Chapel FL) 1.0 of 2.5 [Coverage]
Florida A&M None TE Pat Lilly 6-1 205 Fr Florida Christian (Miami FL) 1.0 of 2.5 [Receiving]
Florida A&M None OG Marc Rutherford 6-2 280 Fr Lakeland (Lakeland FL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Florida A&M None ILB Joel Hudson 6-4 259 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.0 of 3.5 [Mike]
Florida A&M None SS Major Branch 5-10 207 Fr Sebastian River (Sebastian FL) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
Florida A&M None DT Olivier Herring 6-5 319 Fr Deerfield Beach (Deerfield Beach FL) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Florida A&M None OG Jonas Harper 6-1 265 Fr St. Cloud (St. Cloud FL) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Florida A&M None C Tank Whitaker 6-4 274 Fr Chipley (Chipley FL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Florida A&M None FB Gabriel Staples 5-10 255 Fr Dwyer (Palm Beach Gardens FL) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Florida A&M None TE Mateo Duke 6-4 202 Fr Alonso (Tampa FL) 1.0 of 2.5 [Receiving]
Florida A&M None C Graham Good 6-3 248 Fr Jupiter (Jupiter FL) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Florida A&M None SS Cooper Rhoads 6-1 185 Fr Fort Lauderdale (Fort Lauderdale FL) 2.0 of 2.5 [Man Coverage]
Florida A&M None TE Brian Olivares 6-2 208 Fr Tallulah (Tallulah LA) 1.0 of 2.5 [Receiving]
Florida A&M None OT Jayson Goldstein 6-2 273 Fr Enka (Enka NC) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Florida A&M None DE Bryce Redmond 6-2 259 Fr T.C. Roberson (Asheville NC) 1.0 of 3.0 [Contain]
Florida A&M None SS Adalius Houston 5-11 182 Fr Brevard Christian ( FL) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
Florida A&M None DT Alshon Quarless 6-1 293 Fr Dwyer (Palm Beach Gardens FL) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Florida Atlantic None DT Russell Stafford 6-1 289 Fr Chipley (Chipley FL) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Florida Atlantic None OLB Seneca Huggins 6-1 216 Fr Palm Harbor University ( FL) 1.5 of 2.5 [Coverage]
Florida Atlantic None WR Christian Lemons 6-1 230 Fr DeLand (DeLand FL) 1.0 of 2.0 [Target]
Florida Atlantic None TE Ned Jeffers 6-2 211 Fr Brevard Christian ( FL) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Florida Atlantic None QB Mohamed Cullen 6-2 217 Fr West Monroe (West Monroe LA) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
Florida Atlantic None WR Gavin Caballero 6-4 199 Fr Gaither (Tampa FL) 2.0 of 2.5 [Target]
Florida Atlantic None ILB Marcus Escalante 6-1 222 Fr Pensacola Catholic (Pensacola FL) 1.5 of 2.5 [Will]
Florida Atlantic None OT Samuel Santiago 6-7 259 Fr Albany (Albany LA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Florida Atlantic None OT Thomas Schwarz 6-4 263 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Florida Atlantic None LS Hudson Arndt 6-2 272 Fr Chamberlain (Tampa FL) 1.0 of 3.5 [Traditional]
Florida Atlantic None FS Chad Peoples 6-2 199 Fr Sebastian River (Sebastian FL) 2.0 of 2.0 [Man Coverage]
Florida Atlantic None K Timothy Gleason 6-0 189 Fr Haughton (Haughton LA) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Florida Atlantic None OG Evan Amato 6-2 308 Fr Bellevue (Bellevue MI) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Florida Atlantic None P Micah May 5-10 177 Fr Immokalee (Immokalee FL) 1.0 of 2.5 [Power]
Florida Atlantic None OLB Graham Harrison 6-3 228 Fr St. Thomas Aquinas ( FL) 3.0 of 3.0 [Coverage]
Florida Atlantic None RB Delontey Keyes 5-7 226 Fr North Central (Farmersburg IN) 2.0 of 3.0 [Power]
Florida Atlantic None OG Alec Buchanan 6-1 305 Fr Southeast Raleigh (Raleigh NC) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Florida Atlantic None DE Troy Faulk 6-0 242 Fr Olympic Heights (Boca Raton FL) 1.5 of 3.0 [Contain]
Florida Atlantic None ILB Beckett Dodson 6-1 239 Fr Gaither (Tampa FL) 2.0 of 3.0 [Mike]
Florida Atlantic None RB Jaeden Slaughter 5-9 199 Fr Lakeland (Lakeland FL) 1.0 of 3.0 [Speed]
Florida Atlantic None QB Benjamin Colbert 6-6 212 Fr Rickards (Tallahassee FL) 1.0 of 3.0 [Pocket]
Florida International None OG Abdoulaye Oneal 6-5 290 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Florida International None OLB Keme Johns 5-11 225 Fr Yellowknife ( anada) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Florida International None WR Geno Evans 6-0 218 Fr Port Charlotte (Port Charlotte FL) 1.0 of 3.5 [Target]
Florida International None OLB Kai Randolph 5-11 235 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Florida International None DT Vaughn Selby 6-6 275 Fr Barron Collier (Naples FL) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Florida International None QB Jean Antoine Robinson 6-0 203 Fr Hernando (Brooksville FL) 2.0 of 4.0 [Pocket]
Florida International None TE Akiem Langston 6-1 207 Fr Palm Harbor University ( FL) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Florida International None LS Bruce Creech 6-1 271 Fr Shades Valley (Irondale AL) 1.0 of 5.0 [Traditional]
Florida International None ATH Nick Darden 6-2 210 Fr Hillsborough (Tampa FL) 1.5 of 4.0 [Receiving]
Florida International None C Will McCabe 6-2 272 Fr Fort Lauderdale (Fort Lauderdale FL) 2.0 of 3.5 [Run Blocking]
Florida State None WR Vernon Garner 6-4 227 Fr Franklinton (Franklinton LA) 1.0 of 2.0 [Target]
Florida State None DT Shamar Glenn Jr. 6-4 293 Fr Port Charlotte (Port Charlotte FL) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Florida State None QB Cayden Hargrove 6-2 236 Fr American (Hialeah FL) 1.5 of 2.5 [Scrambling]
Florida State None ILB Devin Sumner 6-4 242 Fr Wink (Wink TX) 1.0 of 2.5 [Mike]
Florida State None WR Odel Sneed 6-0 209 Fr Munroe Day (Quincy FL) 1.0 of 3.0 [Target]
Florida State None TE Sean Mead 6-6 203 Fr American (Hialeah FL) 1.5 of 4.0 [Receiving]
Florida State None OLB Marlon Verner 6-0 234 Fr Rosewood (Goldsboro NC) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Florida State None DT Thomas Boyle 6-2 280 Fr Inlet Grove (Riviera Beach FL) 1.0 of 2.0 [1-Gap]
Florida State None DT Andre Tubbs 6-3 272 Fr Hilltop (Chula Vista CA) 1.0 of 2.5 [1-Gap]
Florida State None P Elias Meier 5-8 198 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 1.5 of 3.5 [Power]
Florida State None ATH Franklin Nieves 6-6 273 Fr Vernonia (Vernonia OR) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Florida State None FS Donte Leggett 6-1 209 Fr Hillsborough (Tampa FL) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Florida State None SS Evan Wilson 6-1 183 Fr Port St. Lucie (Port St. Lucie FL) 2.5 of 3.5 [Zone Coverage]
Fresno State None TE Mauricio Ferreira 6-2 204 Fr Glendale (Glendale CA) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Fresno State None ILB Kevin Rossi 6-1 229 Fr Acalanes (Lafayette CA) 1.0 of 3.5 [Will]
Fresno State None WR Cyrus Dietz 6-1 167 Fr Southwest (San Diego CA) 2.0 of 3.5 [Speed]
Fresno State None DT Nasir Clayton 6-2 297 Fr West Valley (Hemet CA) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Fresno State None CB JaQuan Houston 6-0 184 Fr Valley (Bakersfield CA) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Georgia None ILB Ishaq Youngblood 6-3 241 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.5 of 4.5 [Mike]
Georgia None DT Kyle Bradford 6-0 318 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 2.5 of 3.5 [2-Gap]
Georgia Southern None FS Kai Manuel 5-11 183 Fr Putnam County (Eatonton GA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Georgia Southern None FB Marc Perdue 5-10 205 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Georgia Southern None DE Dion Drummond 6-2 269 Fr Jasper County (Monticello GA) 1.0 of 4.0 [Blitz]
Georgia Southern None WR Lavonte Drummond 6-0 206 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 3.5 [Target]
Georgia Southern None DE Tanquest Davis 6-3 243 Fr Grady (Atlanta GA) 1.5 of 3.5 [Blitz]
Georgia Southern None WR Erik Blank 6-3 170 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 2.0 of 4.0 [Speed]
Georgia Southern None QB Thomas Peterson 6-0 197 Fr Wilcox County (Rochelle GA) 1.0 of 4.0 [Scrambling]
Georgia Southern None OLB Bruce Obrien 6-3 218 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Georgia Southern None DT Eli Lamb 6-4 313 Fr LaFayette (LaFayette GA) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Georgia Southern None CB Carlos Harrison 5-11 181 Fr North Hall (Gainesville GA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Georgia Southern None SS Bart McMullen 6-1 215 Fr Taylor County (Butler GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Georgia Southern None OT Elliot Kilgore 6-2 301 Fr Greenville (Greenville GA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Georgia Southern None CB Kevin McGhee 6-0 203 Fr Southeast Bulloch (Brooklet GA) 1.5 of 4.0 [Zone Coverage]
Georgia State None WR Jermaine Wallace 6-2 202 Fr Redan (Stone Mountain GA) 1.0 of 4.0 [Target]
Georgia State None RB Tavarreus Taylor 5-10 184 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.0 of 4.0 [Speed]
Georgia State None FS Wesley Seay 6-1 214 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Georgia State None DT Christian King III 6-4 333 Fr Tucker (Tucker GA) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Georgia State None K Mohamed Baum 5-11 194 Fr North Springs (Atlanta GA) 1.0 of 3.5 [Power]
Georgia State None WR Mekhi Tyler-Porter 5-10 182 Fr Richmond Hill (Richmond Hill GA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Georgia State None ILB Roman Ogle 6-3 239 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 4.0 [Will]
Georgia State None SS Jay Kendricks 5-10 189 Fr Tucker (Tucker GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Georgia State None K Jonathan Stinson 5-8 166 Fr Wayne County (Jessup GA) 1.0 of 3.5 [Accuracy]
Georgia State None CB Dahntay Durham 5-10 184 Fr Northeast (Macon GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Georgia State None ILB Vernon Lundy 6-1 233 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 3.5 [Will]
Georgia State None DT Oscar Gallegos 6-5 296 Fr Irwin County (Ocilla GA) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Georgia State None RB Raymond Templeton 5-11 202 Fr Northeast (Macon GA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Georgia State None RB Jude Burroughs 6-1 179 Fr LaFayette (LaFayette GA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Georgia State None WR Jaylen Hemphill 5-10 183 Fr Warner Robins (Warner Robins GA) 2.0 of 3.5 [Speed]
Georgia State None C Alex Weston 6-1 274 Fr Northeast (Macon GA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Georgia State None DE Damani Davis 6-0 246 Fr Greenville (Greenville GA) 1.0 of 3.5 [Contain]
Georgia State None TE Derek Saldana 6-5 190 Fr Wilcox County (Rochelle GA) 3.0 of 3.5 [Receiving]
Georgia State None OT Carter Gaston 6-3 311 Fr Cook (Adel GA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Georgia State None QB Ben Lentz III 6-0 234 Fr North Hall (Gainesville GA) 1.5 of 3.5 [Scrambling]
Georgia Tech None TE Chaquille Toney 6-3 216 Fr Tucker (Tucker GA) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Georgia Tech None RB Je'Rod Reedy 5-8 209 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 4.0 [Power]
Georgia Tech None ILB Marc Carroll 6-2 227 Fr Port St. Lucie (Port St. Lucie FL) 1.0 of 4.0 [Mike]
Georgia Tech None FS Makai Hopkins 6-1 185 Fr Warner Robins (Warner Robins GA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Georgia Tech None OG Devin Porter 6-6 326 Fr Stephenson (Stone Mountain GA) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
Georgia Tech None CB Chase Gilmore 5-9 197 Fr Loganville (Loganville GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Georgia Tech None CB Warwick Evans 5-11 190 Fr Putnam County (Eatonton GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Georgia Tech None ILB Jadon Delmas 6-1 236 Fr Cook (Adel GA) 1.5 of 3.5 [Will]
Georgia Tech None SS William Stuckey 5-11 209 Fr Greenville (Greenville GA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Georgia Tech None DE Bryce Ames 6-2 264 Fr North Hall (Gainesville GA) 2.0 of 3.5 [Contain]
Georgia Tech None QB Jeremy Marion 6-7 229 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Georgia Tech None CB Bobby Tatum 6-1 188 Fr Port Charlotte (Port Charlotte FL) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
Georgia Tech None WR Donovan Riggins 5-10 168 Fr Gaither (Tampa FL) 1.0 of 4.5 [Speed]
Georgia Tech None C Peter Sutherland 6-1 273 Fr Stephenson (Stone Mountain GA) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Harvard None DT Finn Fournier 6-7 288 Fr Ocean City (Ocean City NJ) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Harvard None CB Martin Cyr 6-1 177 Fr St. Thomas Aquinas ( FL) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Hawaii None DE Kamamalu Nalani 6-0 243 Fr Konawaena (Kealakekua HI) 2.0 of 5.0 [Blitz]
Hawaii None OT Samuel Lucero 6-7 272 Fr Konawaena (Kealakekua HI) 2.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Hawaii None CB Arthur Sewell 5-11 181 Fr Ripon (Ripon CA) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Hawaii None TE Vince Sweeney 6-6 192 Fr Southwest (San Diego CA) 2.5 of 3.5 [Receiving]
Hawaii None WR Quinton Kendricks 6-4 202 Fr Mid-Pacific Institute (Honolulu HI) 2.0 of 3.5 [Target]
Hawaii None SS Tierre Neely 6-1 213 Fr Mid-Pacific Institute (Honolulu HI) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Hawaii None OLB Dontae Hampton 6-1 225 Fr Angelo Rodriguez (Fairfield CA) 1.0 of 4.5 [Coverage]
Hawaii None KR Quinton Kendricks 6-4 202 Fr Mid-Pacific Institute (Honolulu HI) 2.0 of 3.5 [Hybrid]
Houston None DE Tank Shelby Jr. 6-2 269 Fr Wylie (Wylie TX) 1.5 of 4.5 [Contain]
Houston None FS Captain Posey 6-0 195 Fr Elsik (Houston TX) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Houston None K Jared Gallo 6-2 203 Fr Northland Christian (Houston TX) 1.0 of 3.0 [Power]
Houston None OT Ned Schaffer 6-7 306 Fr Poteet (Poteet TX) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Houston None QB Nico Foley 6-4 220 Fr Eden (Eden TX) 1.5 of 3.5 [Scrambling]
Houston None OT Tristan Whitlock 6-5 273 Fr River Road (Amarillo TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Houston None C Andrew Schuler 6-3 304 Fr Van Vleck (Van Vleck TX) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Illinois None OG Spencer Norton 6-6 286 Fr P.L. Julian (Chicago IL) 3.0 of 4.5 [Run Blocking]
Illinois None QB Donald Burk 6-5 212 Fr Washington (Cherokee IA) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Illinois None TE Jurdel Bailey 6-3 231 Fr Prestonwood Christian Academy ( TX) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Illinois None C Shawn Slade 6-1 271 Fr Marion County (Guin AL) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Illinois None ILB Will Clement 6-1 245 Fr Dreher (Columbia SC) 1.0 of 3.5 [Mike]
Illinois None CB DeVante Chambers 6-0 189 Fr Cardinal Mooney (Sarasota FL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Illinois None OG Joseph Arndt 6-3 282 Fr Limestone Community (Bartonville IL) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Illinois None CB Johntey Bryant 5-10 204 Fr Gladstone (Covina CA) 1.5 of 5.0 [Zone Coverage]
Illinois None QB Jordan Paris 6-1 212 Fr Kashmere (Houston TX) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Illinois None DT JaQuan Dumas 6-5 319 Fr Central Arkansas Christian ( AR) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Illinois None RB Andrew Rolle 6-1 193 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Illinois State None K Alexander Donovan 5-11 181 Fr Lynn Camp (Corbin KY) 1.0 of 4.0 [Accuracy]
Illinois State None OT Beckett Doughty 6-5 331 Fr Bement (Bement IL) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Illinois State None CB Darrelle Ragland 6-1 203 Fr Holy Cross (River Grove IL) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Illinois State None OLB Lamarcus Peters 6-0 224 Fr Roberto Clemente Academy ( IL) 2.5 of 3.5 [Blitz]
Illinois State None CB Landon Sutton 6-1 176 Fr Waterford Mott (Waterford MI) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
Illinois State None WR Lucas Lane 6-0 233 Fr Shiner (Shiner TX) 2.5 of 3.0 [Target]
Illinois State None CB Cooper Newby 5-10 171 Fr F.J. Reitz (Evansville IN) 2.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Illinois State None ILB Andrew Roper 6-3 214 Fr Notre Dame (Quincy IL) 1.0 of 3.5 [Will]
Indiana None P Jonah Stanford 5-8 161 Fr V.J. Andrew (Tinley Park IL) 1.0 of 3.5 [Accuracy]
Iowa None ILB Nick Rawlins 6-3 236 Fr Tate (Iowa City IA) 1.0 of 4.0 [Mike]
Iowa None QB Cody Winters 6-1 198 Fr Durant (Durant IA) 1.0 of 3.5 [Pocket]
Iowa None DT Dahntay Lacy 6-7 290 Fr Mayer Lutheran (Mayer MN) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Iowa None CB Nazir Forte 5-9 193 Fr Winter Springs (Winter Springs FL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Iowa None SS Will Clinton 6-3 228 Fr Ames (Ames IA) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Iowa None OT Isaac Rock 6-5 304 Fr Oconto (Oconto WI) 1.5 of 3.0 [Pass Blocking]
Iowa None RB Benny Whitfield 6-0 170 Fr Big Lake (Big Lake MN) 2.5 of 3.5 [Speed]
Iowa State None QB Miles Horton 6-0 216 Fr Grundy Center (Grundy Center IA) 1.0 of 4.5 [Hybrid]
Iowa State None SS Shawntell Rowe 6-1 217 Fr Benson (Omaha NE) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Iowa State None RB Jordan Jackson 5-7 198 Fr Century (Rochester MN) 1.0 of 4.0 [Power]
Iowa State None FB Alex Coffey 6-0 218 Fr Blair Oaks (Jefferson City MO) 2.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Iowa State None OT Jaden Stump 6-5 324 Fr Long Beach Polytechnic ( CA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Iowa State None OLB Peter Hudgins 6-0 224 Fr Durant (Durant IA) 1.0 of 4.0 [Coverage]
Iowa State None ILB Amari Swann 6-1 257 Fr Durant (Durant IA) 3.0 of 3.0 [Mike]
Iowa State None SS Dillon Bell 6-1 190 Fr Van Vleck (Van Vleck TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Iowa State None DE Charlie Greco 6-2 263 Fr Bayard (Bayard NE) 1.0 of 3.0 [Contain]
Iowa State None DT Donald Weaver 6-0 301 Fr Amarilla (Amarillo TX) 1.5 of 3.5 [2-Gap]
Iowa State None C Ali McAfee 6-1 271 Fr Alma (Alma WI) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
James Madison None OT Luca Trahan 6-7 276 Fr Eastern Guilford (Gibsonville NC) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
James Madison None CB Ethridge Pritchett III 5-11 191 Fr Indian River (Chesapeake VA) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
James Madison None OG Marco Anderson 6-5 306 Fr Fluvanna County (Palmyra VA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
James Madison None OT Bob Hutchins 6-3 281 Fr Hargrave Military Academy ( VA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
James Madison None DT Aneterea Tupuimatagi 6-7 300 Fr Patrick Henry (Ashland VA) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
James Madison None WR Keylon Posey 6-5 202 Fr Menchville (Newport News VA) 1.5 of 4.0 [Target]
James Madison None QB Jake Dorman 6-2 219 Fr Page County (Shenandoah VA) 2.0 of 3.5 [Scrambling]
James Madison None ILB Michael Fontaine 6-3 232 Fr Graham (Bluefield VA) 1.0 of 4.0 [Will]
James Madison None CB Seneca Fulton 6-1 201 Fr Elkton (Elkton MD) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
James Madison None DE Robert Robertson 6-2 256 Fr Menchville (Newport News VA) 1.0 of 3.5 [Contain]
James Madison None TE Antowaine Pickett 6-2 239 Fr McLean (McLean VA) 2.0 of 4.0 [Blocking]
James Madison None LS Jon Fagan 6-1 231 Fr Eastern Guilford (Gibsonville NC) 1.0 of 4.5 [Specialized]
James Madison None C Devin Bradley 6-2 304 Fr Page County (Shenandoah VA) 2.0 of 3.5 [Run Blocking]
James Madison None WR Joseph Wesley 5-9 185 Fr Douglas Freeman (Richmond VA) 1.0 of 3.0 [Speed]
Kansas None TE Markael Poole-Holmes 6-3 229 Fr Hall (Little Rock AR) 3.0 of 3.5 [Blocking]
Kansas None RB Vernon Turner 5-6 220 Fr Pensacola Catholic (Pensacola FL) 1.0 of 5.0 [Power]
Kansas State None ILB Jahmir Swann 6-1 243 Fr Blair Oaks (Jefferson City MO) 1.0 of 3.5 [Will]
Kansas State None WR Sha'quan Fowler 6-1 191 Fr Stratford (Stratford OK) 3.0 of 3.5 [Speed]
Kansas State None OG John Hyatt 6-5 325 Fr Marshall (Marshall AR) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Kansas State None LS Aidan Trimble 6-0 239 Fr Westville (Westville OK) 1.0 of 4.0 [Specialized]
Kansas State None OG Austin Doty 6-5 303 Fr Pampa (Pampa TX) 2.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Kansas State None SS Chauncey Blakely 6-1 206 Fr Ritenour (Overland MO) 1.5 of 4.5 [Zone Coverage]
Kansas State None CB Senquez White 5-10 174 Fr Davis Senior (Davis CA) 2.0 of 3.5 [Man Coverage]
Kansas State None DE Jackson Palmer Jr. 6-4 237 Fr Free State (Lawrence KS) 1.5 of 3.5 [Contain]
Kansas State None CB Leonard Houston 6-0 188 Fr American (Hialeah FL) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
Kansas State None DT Walt Lannister 6-7 328 Fr Mt. Diablo (Concord CA) 1.0 of 4.0 [2-Gap]
Kansas State None CB Kayden Durham 5-10 162 Fr Shiner (Shiner TX) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Kansas State None ATH Samuel Bryan 6-4 223 Fr DeLeon (DeLeon TX) 1.0 of 5.0 [Coverage]
Kansas State None FS Greg Mello 5-10 216 Fr Royal Valley (Hoyt KS) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Kent State None ATH Usher Caron 6-3 223 Fr Tarkington (Cleveland TX) 2.0 of 3.0 [Blocking]
Kent State None OG Kai Shelley 6-3 314 Fr Greenhill (Dallas TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Kent State None WR Leo Sheffield 6-1 205 Fr Archbishop McCarthy ( FL) 1.0 of 3.5 [Target]
Kent State None FB August Haney 6-0 206 Fr Cook (Adel GA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Kent State None DE Kai Huntley 6-3 257 Fr Inlet Grove (Riviera Beach FL) 1.0 of 3.5 [Contain]
Kent State None TE Abraham Bartlett 6-0 241 Fr Todd County Central (Elkton KY) 1.0 of 4.0 [Blocking]
Kent State None OT Raphael Sheffield 6-3 282 Fr Apple Springs (Apple Springs TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Kent State None OT Cooper Iverson 6-6 292 Fr Escanaba Area (Escanaba MI) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Kent State None C Jonah Quinn 6-4 288 Fr Eastmoor Academy (Columbus OH) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Kent State None DT Terrence Phillips 6-7 288 Fr Slocomb (Slocomb AL) 2.5 of 3.5 [2-Gap]
Kent State None K George Bush 6-3 169 Fr Mifflin (Columbus OH) 1.0 of 4.0 [Accuracy]
Kent State None FS Cory Petty 5-10 203 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Kent State None P Jimmy Baez 6-1 198 Fr Hudson (Hudson OH) 1.0 of 3.5 [Power]
Kent State None CB Omar Clement 6-2 173 Fr Cleveland Heights ( OH) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
Kent State None CB Golden Goodwin 5-9 165 Fr Bentley (Burton MI) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Kent State None OLB Dahntay Harvey 6-2 225 Fr River Valley (Cheshire OH) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Kent State None DT Janoris Guy 6-1 327 Fr Clearfield Area (Clearfield PA) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Kentucky None DT Pete McArthur 6-2 300 Fr Sebastian River (Sebastian FL) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Kentucky None LS Kamari Smith 6-3 273 Fr Ritenour (Overland MO) 1.0 of 2.5 [Specialized]
Kentucky None OLB Thomas Salinas 6-0 231 Fr Joplin (Joplin MO) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Kentucky None DE Bryan Vereen 6-0 264 Fr Adel-DeSoto-Minburn (Adel IA) 1.0 of 2.0 [Blitz]
Kentucky None ATH Israel Martin 6-0 254 Fr Cannon Valley Lutheran ( MN) 1.5 of 2.5 [Blitz]
Kentucky None P Marcus Pyle 6-0 196 Fr Jasper County (Monticello GA) 1.5 of 3.0 [Power]
Kentucky None TE Eric McNair 6-3 232 Fr Hall (Spring Valley IL) 1.0 of 3.0 [Blocking]
Kentucky None DT Graham Durbin 6-4 282 Fr Polo Community (Polo IL) 1.0 of 2.5 [1-Gap]
Kentucky None ATH Ethan LeBlanc 6-1 263 Fr Eunice (Eunice LA) 1.0 of 2.5 [Mike]
Kentucky None ILB Willy Gregg 6-3 262 Fr Liberal (Liberal MO) 1.5 of 3.0 [Mike]
Kentucky None LS Riley Rosen 6-3 264 Fr Sterling (Sterling IL) 1.0 of 2.0 [Specialized]
Kentucky None FB Jermaine Iverson 5-10 224 Fr Whitefield Academy (Mableton GA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Kentucky None P Oscar Hanna 6-1 181 Fr St. Francis DeSales (Toledo OH) 1.0 of 2.5 [Power]
Kentucky None WR Jerimiah Crawley 6-2 231 Fr Concrete (Concrete WA) 1.0 of 2.5 [Target]
Kentucky None SS Mario Coker 6-1 187 Fr Justin-Siena (Napa CA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Kentucky None SS Dominick Wyatt 6-2 192 Fr Brackett (Brackettville TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Kentucky None OLB Jerraud Gilliam 6-4 217 Fr Northwest Whitfield ( GA) 1.5 of 3.0 [Blitz]
Kentucky None OT Setu Slade 6-1 309 Fr Fulton (Knoxville TN) 2.0 of 2.5 [Run Blocking]
Liberty None SS Javon Randolph 6-1 195 Fr Whitehaven (Memphis TN) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
Liberty None QB Wyatt Meyer 6-3 202 Fr Menchville (Newport News VA) 2.0 of 2.5 [Hybrid]
Liberty None WR Theo Spangler 6-0 198 Fr Kenwood (Clarksville TN) 1.0 of 2.5 [Target]
Liberty None WR Delonta Vann 6-4 231 Fr Manchester (Midlothian VA) 2.0 of 2.0 [Target]
Liberty None TE Mark McGhee 6-1 214 Fr Indian River (Chesapeake VA) 2.0 of 2.0 [Receiving]
Liberty None WR Nathan Travis 6-4 188 Fr Clarksville (Clarksville TN) 1.0 of 3.0 [Speed]
Liberty None DT Nigel George 6-3 281 Fr Manchester (Midlothian VA) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Liberty None FS Nigel Riley 5-11 213 Fr Manchester (Midlothian VA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Liberty None RB Jaden Chatman 5-9 227 Fr Morristown-Hamblen West ( TN) 1.0 of 3.0 [Power]
Liberty None SS Pearson Muse 5-10 181 Fr Gleason (Gleason TN) 2.5 of 3.0 [Man Coverage]
Liberty None ILB Aaron Worley 5-11 234 Fr Menchville (Newport News VA) 1.0 of 2.0 [Will]
Liberty None CB Austin Bland 6-2 193 Fr Douglas Freeman (Richmond VA) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
Liberty None K Brian Urlacher 6-4 187 Fr South Brunswick (Southport NC) 1.5 of 3.0 [Power]
Louisiana-Lafayette None SS Byron Willis 5-11 175 Fr Richwood (Monroe LA) 1.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Louisiana-Monroe None FB Sawyer Carey 6-1 255 Fr Farmerville (Farmerville LA) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Louisiana-Monroe None P Dominick Trent 6-3 165 Fr LaSalle (Olla LA) 1.0 of 3.5 [Accuracy]
Louisiana-Monroe None RB Larry Lofton 5-10 213 Fr Pampa (Pampa TX) 1.0 of 3.0 [Speed]
Louisiana-Monroe None ILB Acqwon Mingo 6-1 212 Fr Lutcher (Lutcher LA) 1.0 of 4.5 [Will]
Louisiana-Monroe None DT Christian Keys 6-6 283 Fr Mandeville (Mandeville LA) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Louisiana-Monroe None RB Leon Gibbs 5-6 207 Fr Senatobia (Senatobia MS) 1.0 of 3.5 [Speed]
Louisiana-Monroe None OLB Tion Bonner 5-11 236 Fr Pineville (Pineville LA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Louisiana Tech None C Usher Everett 6-2 261 Fr Akron (Akron AL) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Louisiana Tech None RB Travis Hatcher 5-11 196 Fr Metairie Park Country Day ( LA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Louisiana Tech None OT Shia Whittington 6-7 274 Fr Emma Sansom (Gadsden AL) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Louisiana Tech None K Jayson Shank 5-8 159 Fr Russell County (Seale AL) 1.0 of 2.5 [Accuracy]
Louisiana Tech None DT DeMarcus Hall 6-4 319 Fr Fulton (Knoxville TN) 1.0 of 2.0 [2-Gap]
Louisiana Tech None FS Warwick Pendleton 5-10 204 Fr Walter Wellborn (Anniston AL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Louisiana Tech None ILB Parker Morrison 6-1 260 Fr Fruitdale (Fruitdale AL) 1.0 of 3.5 [Mike]
Louisiana Tech None FB Marcus Talbert 6-1 253 Fr Fairfield (Fairfield AL) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Louisiana Tech None WR Jeremiah Hoover 6-3 202 Fr Fruitdale (Fruitdale AL) 1.0 of 3.5 [Target]
Louisiana Tech None PR Bucky Brooks 5-9 189 Fr Chalmette (Chalmette LA) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Louisiana Tech None OG Shawn Rodrigues 6-4 257 Fr Akron (Akron AL) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Louisiana Tech None LS Julien Ogle 6-0 270 Fr Andalusia (Andalusia AL) 1.0 of 4.0 [Traditional]
Louisiana Tech None OLB Ethan Arce 6-2 221 Fr Archbishop Rummel (Metairie LA) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Louisiana Tech None DE Noel Bright 6-5 267 Fr Andalusia (Andalusia AL) 1.5 of 3.0 [Contain]
Louisiana Tech None OLB Robert Wiley 6-3 224 Fr St. James (St. James LA) 1.0 of 2.0 [Coverage]
Louisiana Tech None ILB Bart Trammell 6-2 232 Fr Westbrook Christian ( AL) 1.0 of 2.5 [Will]
Louisiana Tech None RB Cooper Echols 5-9 190 Fr Spain Park (Hoover AL) 1.5 of 3.0 [Speed]
Louisiana Tech None TE Jontray Echols 6-0 226 Fr Tallulah (Tallulah LA) 1.5 of 3.0 [Blocking]
Louisiana Tech None LS Taua Tagata 6-1 233 Fr Amite (Amite LA) 1.0 of 3.5 [Traditional]
Louisiana Tech None QB Shawn Ingram 6-1 221 Fr Natchitoches Central ( LA) 2.0 of 2.5 [Pocket]
Louisiana Tech None DE Justin LeBlanc 6-6 240 Fr Southside (Southside AL) 1.0 of 3.5 [Contain]
Louisville None DE Antonio Burnett 6-7 247 Fr Northwest Whitfield ( GA) 1.0 of 4.5 [Contain]
Louisville None SS Daronte Martin 6-2 238 Fr Ballard (Louisville KY) 1.5 of 4.5 [Zone Coverage]
Louisville None ILB Ivan Mueller 6-1 239 Fr Swain County (Bryson City NC) 1.0 of 5.0 [Will]
Louisville None FB Terrell Houston 6-1 200 Fr Union County (Morganfield KY) 2.0 of 3.0 [Run Blocking]
LSU None OLB Jerraud Houston 6-2 243 Fr Donaldsonville (Donaldsonville LA) 1.0 of 4.0 [Coverage]
LSU None RB Justin Fisher 5-8 194 Fr Pineville (Pineville LA) 2.0 of 4.0 [Power]
LSU None ILB Allvince Walton 5-11 214 Fr Archbishop Rummel (Metairie LA) 3.0 of 4.5 [Will]
LSU None LS Ryder Thayer 6-2 239 Fr Ringgold (Ringgold LA) 1.0 of 4.5 [Traditional]
LSU None DT Keyshon Battle 6-0 290 Fr False River (New Roads LA) 1.0 of 4.5 [2-Gap]
LSU None WR Janoris Starks 6-5 234 Fr Mesquite (Mesquite TX) 1.0 of 3.5 [Target]
LSU None DE Najeem Kelley 6-0 259 Fr Port Sulphur (Port Sulphur LA) 1.0 of 5.0 [Blitz]
LSU None CB Benton Griffin III 5-10 165 Fr Eunice (Eunice LA) 1.5 of 4.5 [Zone Coverage]
LSU None ILB Natrone Pruitt 6-1 246 Fr Farmerville (Farmerville LA) 1.0 of 5.0 [Mike]
LSU None RB Amari King 5-11 186 Fr Mandeville (Mandeville LA) 2.5 of 4.0 [Speed]
LSU None OLB Luke Boswell 6-0 234 Fr Northwest (Opelousas LA) 1.5 of 5.0 [Blitz]
Marshall None P Matteo Beaver 5-7 203 Fr Page County (Shenandoah VA) 1.0 of 2.5 [Power]
Marshall None K Liam Lake 5-11 215 Fr Cardinal Mooney (Sarasota FL) 1.0 of 3.0 [Power]
Marshall None FB Mayer Kaiser 6-0 245 Fr Male (Louisville KY) 2.5 of 2.5 [Run Blocking]
Marshall None WR Jeffrey Houston 6-5 202 Fr Norwood (Norwood OH) 1.0 of 2.5 [Target]
Marshall None ILB Nicolas McCord 6-2 205 Fr University (Morgantown WV) 1.0 of 3.0 [Will]
Marshall None TE Dahntay Redding 6-4 199 Fr Fluvanna County (Palmyra VA) 3.0 of 3.0 [Receiving]
Marshall None ILB Eddison Fleming 6-1 225 Fr Parkersburg (Parkersburg WV) 1.0 of 3.5 [Mike]
Marshall None DE Dominick Herndon 6-2 255 Fr Princeton (Princeton WV) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Maryland None SS Daveed Bridges 6-0 194 Fr Muskegon (Muskegon MI) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Maryland None ILB Joshua Kauffman 6-0 239 Fr Elkton (Elkton MD) 1.0 of 4.5 [Will]
Maryland None WR Da'Jonte Montgomery 6-5 200 Fr Graham (Bluefield VA) 1.5 of 4.0 [Target]
Maryland None LS Jackson Sullivan 6-1 266 Fr Largo (Largo FL) 1.0 of 4.5 [Traditional]
Memphis None RB Noah Hayes 6-0 209 Fr Richmond Hill (Richmond Hill GA) 1.0 of 3.0 [Power]
Memphis None RB Jaylin Whitehead 5-10 213 Fr Tucker (Tucker GA) 1.0 of 3.0 [Power]
Memphis None RB Kwamie Green 5-9 192 Fr Jasper County (Monticello GA) 1.0 of 4.0 [Power]
Miami (FL) None OT Carter Milam 6-4 328 Fr Rickards (Tallahassee FL) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Miami (FL) None SS Lucas Ponder 6-2 189 Fr Archbishop McCarthy ( FL) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Miami (FL) None ILB Theodore Starr 6-2 255 Fr Episcopal (Jacksonville FL) 1.0 of 4.0 [Mike]
Miami (FL) None DE Kaycee Rodgers III 6-5 251 Fr Fleming Island (Orange Park FL) 1.0 of 4.0 [Contain]
Miami (FL) None OLB Keikemamake Kaleo 6-4 233 Fr Northview (Bratt FL) 1.0 of 5.0 [Blitz]
Miami (FL) None RB Moussa Monroe 5-9 191 Fr Lutcher (Lutcher LA) 1.0 of 2.0 [Speed]
Miami (FL) None ILB Anthony Bushrod 5-11 222 Fr Fort Lauderdale (Fort Lauderdale FL) 2.0 of 4.0 [Will]
Miami (FL) None DT Phillip Childress Jr. 6-2 283 Fr Port Charlotte (Port Charlotte FL) 1.0 of 4.5 [2-Gap]
Miami (OH) None OLB Evan Beckett 6-3 237 Fr Brecksville-Broadview Heights ( OH) 1.0 of 4.5 [Blitz]
Michigan None OT Dillon Sadler 6-4 270 Fr Florida Christian (Miami FL) 1.5 of 5.0 [Run Blocking]
Michigan None OT Nate Hammond 6-2 313 Fr Killian (Miami FL) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Michigan State None CB Zaire Childs 5-11 169 Fr Owendale Gagetown (Owendale MI) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Michigan State None ILB Antoine Blue 6-1 237 Fr Blissfield (Blissfield MI) 1.0 of 4.0 [Mike]
Michigan State None DT Kerby Mosley 6-5 288 Fr Clarkston (Clarkston MI) 1.5 of 5.0 [2-Gap]
Michigan State None CB Michael Seals 6-0 168 Fr Owendale Gagetown (Owendale MI) 2.0 of 4.0 [Man Coverage]
Middle Tennessee None TE Omar Gould 6-3 198 Fr Lewis County (Hohenwald TN) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Middle Tennessee None ILB Ryder Grady 5-11 236 Fr Warren County (McMinnville TN) 1.0 of 3.0 [Will]
Middle Tennessee None RB Marco Goodrich 6-1 175 Fr Meigs County (Decatur TN) 1.0 of 3.5 [Speed]
Middle Tennessee None DT Pat Coburn 6-1 292 Fr Jacksonville (Jacksonville NC) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Middle Tennessee None WR Jermaine Taylor 5-9 151 Fr Cummings (Burlington NC) 1.0 of 3.5 [Speed]
Middle Tennessee None SS Johnny Bearden 5-11 204 Fr Thomasville (Thomasville NC) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Middle Tennessee None TE Maxim Devine 6-1 215 Fr Spring Hill (Columbia TN) 1.0 of 3.0 [Blocking]
Middle Tennessee None K Chase Kenney 6-0 162 Fr Enka (Enka NC) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
Middle Tennessee None OLB Ted Hogue 6-2 242 Fr West (Knoxville TN) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Middle Tennessee None DT Griffin Oakley 6-7 313 Fr Craigmont (Memphis TN) 1.0 of 2.0 [2-Gap]
Middle Tennessee None QB Mordechai Maloney 6-7 232 Fr Creek Wood (Charlotte TN) 1.0 of 2.5 [Pocket]
Middle Tennessee None OT Colin Odell 6-1 324 Fr Western Alamance (Elon College NC) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Middle Tennessee None OT Jon Wall 6-1 333 Fr Laney (Wilmington NC) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Middle Tennessee None ILB Oscar Barker 6-1 227 Fr Fayette Academy (Somerville TN) 1.0 of 2.5 [Will]
Middle Tennessee None SS Nat Cox 6-0 200 Fr New Hanover (Wilmington NC) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Middle Tennessee None DE Adam Newton 6-4 241 Fr Westwood (Memphis TN) 1.0 of 2.5 [Blitz]
Middle Tennessee None TE Junior Nieto 6-6 212 Fr Northside (Jacksonville NC) 1.5 of 3.0 [Receiving]
Middle Tennessee None FS Keenan Crump 5-10 197 Fr Druid Hills (Atlanta GA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Middle Tennessee None FS Shane Cheney 5-10 219 Fr Westside (Macon GA) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Middle Tennessee None ILB Jeremy Shaw 6-1 229 Fr Father Ryan (Nashville TN) 1.0 of 4.0 [Will]
Middle Tennessee None OG Wesley Stump 6-5 276 Fr Enka (Enka NC) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Minnesota None DE DeSean Dotson 6-6 240 Fr Alma (Alma WI) 1.5 of 4.5 [Blitz]
Mississippi State None C Jeffrey Neff 6-3 280 Fr Beau Chene (Arnaudville LA) 1.5 of 4.5 [Run Blocking]
Mississippi State None FS Jerraud Coley 5-11 203 Fr DeLand (DeLand FL) 1.5 of 5.0 [Zone Coverage]
Mississippi State None WR Devin Marion 5-11 168 Fr Inlet Grove (Riviera Beach FL) 1.0 of 3.5 [Speed]
Mississippi State None OT Pat Kelsey 6-2 280 Fr St. Cloud (St. Cloud FL) 2.5 of 3.5 [Run Blocking]
Montana None K Maxim Meier 6-1 154 Fr Needles (Needles CA) 1.0 of 2.0 [Accuracy]
Montana None LS Mochni Meeks 6-2 255 Fr Mount Carmel Area (Mount Carmel PA) 1.0 of 2.5 [Traditional]
Montana None CB Latravis Wilson 6-1 199 Fr Williams (Williams CA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Montana None LS Mark Keyes 6-2 263 Fr Olympic Heights (Boca Raton FL) 1.5 of 2.5 [Traditional]
Montana None QB Johnny Hunt 6-7 203 Fr Mineral Wells (Mineral Wells TX) 1.0 of 2.5 [Pocket]
Montana None ILB Marc Tipton 6-3 222 Fr South Pontotoc (Pontotoc MS) 1.5 of 2.5 [Will]
Montana None OG Bill Werner 6-2 280 Fr Elmira (Elmira OR) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
Montana None LS Miles Holcomb 6-1 240 Fr Boulder City (Boulder City NV) 1.0 of 2.5 [Specialized]
Montana None LS Zachary Shipp 6-0 258 Fr Dale County (Midland City AL) 1.0 of 2.0 [Traditional]
Montana None C Jaeden Portillo 6-3 260 Fr Gilman School (Baltimore MD) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Montana None DE Louis Roland 6-3 250 Fr Robert E. Lee (Baytown TX) 1.0 of 2.0 [Contain]
Montana None RB Derrick Baptiste 5-6 231 Fr Central Catholic (Pittsburgh PA) 1.5 of 3.0 [Power]
Montana None FB Eli Bland 6-1 258 Fr East Linn Christian (Lebanon OR) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Montana None DE Quinton Parker 6-0 250 Fr Thomas County Central ( GA) 2.0 of 3.0 [Blitz]
Montana None SS Marlon Yarbrough 6-0 197 Fr Newberg (Newberg OR) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Montana None DE Kaden Alford 6-1 243 Fr Shelton (Shelton WA) 1.5 of 2.5 [Contain]
Montana None OLB Dominick Romano 6-3 225 Fr Poteet (Poteet TX) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Navy None DE Justin Cervantes 6-3 242 Fr North Harford (Pylesville MD) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Navy None OT Vince Barnett 6-1 281 Fr Newark (Newark DE) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Navy None FB Ajani Keyes 6-1 221 Fr Suitland (District Heights MD) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Navy None WR Ty Simmons 5-10 170 Fr St. Frances Academy (Baltimore MD) 1.0 of 5.0 [Speed]
Navy None LS Justin Slack 6-2 254 Fr Gilman School (Baltimore MD) 1.0 of 4.5 [Specialized]
Navy None K Mike Cobb 6-0 173 Fr Hotchkiss School (Lakeville CT) 1.5 of 4.5 [Accuracy]
Navy None RB Spencer Thomas 6-1 190 Fr Southern (Oakland MD) 1.0 of 4.0 [Speed]
Navy None QB Robert McCoy 6-1 205 Fr St. Frances Academy (Baltimore MD) 1.5 of 5.0 [Scrambling]
Navy None OG Henry Schwartz 6-1 308 Fr Mission San Jose (Fremont CA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Navy None ILB August McKenna 6-2 262 Fr Cloudland (Roan Mountain TN) 1.0 of 3.5 [Mike]
Navy None TE Luke DeLeon 6-3 220 Fr Elkton (Elkton MD) 2.5 of 4.0 [Blocking]
Navy None SS Vincent Todd Jr. 6-1 204 Fr Elkton (Elkton MD) 1.0 of 5.0 [Man Coverage]
Navy None OLB Ralph Crews 5-11 225 Fr Williamsport (Williamsport MD) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Nebraska None CB Javon Dykes 5-11 182 Fr Burke (Omaha NE) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Nebraska None ILB Xaryus Gillespie 6-2 229 Fr Dale County (Midland City AL) 1.0 of 5.0 [Mike]
Nebraska None DT Devin Babb 6-3 307 Fr DeLeon (DeLeon TX) 2.0 of 3.5 [1-Gap]
Nebraska None TE Sincere Hayes 6-6 214 Fr Columbus Community ( IA) 1.5 of 3.5 [Receiving]
Nebraska None WR Antonne Taylor 6-3 204 Fr Southeast Warren (Liberty Center IA) 1.0 of 4.5 [Target]
Nevada None ILB Darron Owens 6-3 233 Fr Clark (Las Vegas NV) 2.5 of 3.5 [Will]
New Hampshire None FS Curtis Dukes 5-11 191 Fr Northland Christian (Houston TX) 3.0 of 3.0 [Man Coverage]
New Hampshire None P Aden Moran 6-3 167 Fr Hico (Hico TX) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
New Hampshire None DE Nathaniel Bennett IV 6-6 261 Fr North Atlanta (Atlanta GA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
New Hampshire None QB Isaac Westbrook 6-1 217 Fr Brookhaven (Brookhaven MS) 1.0 of 3.5 [Pocket]
New Hampshire None CB Kameron Muhammad 5-9 199 Fr Saranac Lake (Saranac Lake NY) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
New Hampshire None WR Ron Smith III 6-6 206 Fr Oyster River (Durham NH) 1.0 of 3.5 [Target]
New Hampshire None RB Ted Finley 5-7 213 Fr Rising Star (Rising Star TX) 1.0 of 3.5 [Power]
New Hampshire None TE Siali Papalii 6-5 214 Fr Southside (Elmira NY) 1.0 of 2.5 [Receiving]
New Hampshire None WR Raphael Hatfield 5-11 192 Fr Marion (Marion SC) 1.0 of 3.5 [Speed]
New Mexico None C John Nunn 6-3 258 Fr River Road (Amarillo TX) 3.0 of 3.5 [Run Blocking]
New Mexico None TE Raymond Castillo 6-0 242 Fr Roma (Roma TX) 1.0 of 4.0 [Blocking]
New Mexico None WR Joaquin McWilliams 6-1 209 Fr St. Joseph (Brownsville TX) 1.0 of 3.5 [Target]
New Mexico None WR Wendell Bright 6-0 198 Fr Questa (Questa NM) 1.0 of 3.0 [Speed]
New Mexico None TE Arthur Shaffer 6-4 211 Fr Anton (Anton TX) 1.0 of 3.5 [Receiving]
New Mexico None WR Cooper Johnson 6-4 207 Fr Kashmere (Houston TX) 1.0 of 4.0 [Target]
New Mexico None FS Richard Murray 5-11 199 Fr Goliad (Goliad TX) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
New Mexico None OLB Devin Irving 6-4 227 Fr Wray (Wray CO) 1.0 of 4.5 [Coverage]
New Mexico State None TE Quinnell Harvey 6-6 200 Fr Ketchum (Ketchum OK) 1.0 of 3.0 [Receiving]
New Mexico State None K John Cartwright 5-9 194 Fr Cooper (Cooper TX) 1.0 of 3.0 [Power]
New Mexico State None SS Israel Francis 6-0 183 Fr Irving (Irving TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
New Mexico State None QB Asher Thorpe 6-4 214 Fr New Deal (New Deal TX) 1.0 of 2.5 [Hybrid]
New Mexico State None ILB Giovanni Weeks 6-0 228 Fr Quinter (Quinter KS) 2.0 of 2.5 [Will]
New Mexico State None DT Maxwell Crow-Lombardo 6-6 285 Fr Empire (Duncan OK) 1.5 of 3.0 [1-Gap]
New Mexico State None DE Joel Matthews 6-7 253 Fr Faith Christian (Grapevine TX) 1.0 of 2.0 [Contain]
New Mexico State None OG Seneca Brock 6-2 305 Fr Lone Grove (Lone Grove OK) 1.0 of 2.0 [Run Blocking]
New Mexico State None WR Abdul Rivers 6-5 226 Fr Shawnee (Shawnee OK) 1.5 of 3.5 [Target]
New Mexico State None OG Darrelle Revis 6-7 269 Fr Pawhuska (Pawhuska OK) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
New Mexico State None C Alan Goodson 6-1 261 Fr Questa (Questa NM) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
North Carolina None ILB Sam Herrick 6-2 246 Fr Donelson Christian Academy ( TN) 3.0 of 3.0 [Mike]
North Carolina None DT Emmanuel Overton 6-2 326 Fr Scotland County (Laurinburg NC) 3.0 of 3.0 [2-Gap]
North Carolina None QB Russell Kenyon 6-2 234 Fr Enka (Enka NC) 2.0 of 3.5 [Pocket]
North Carolina None ILB Evan Davies 6-2 235 Fr Warren County (McMinnville TN) 2.5 of 4.0 [Will]
North Carolina None OG Zachary Ott 6-6 314 Fr Orange (Hillsborough NC) 2.0 of 4.5 [Pass Blocking]
North Carolina None OLB Mateo Hood 6-3 233 Fr Taylor County (Butler GA) 3.0 of 3.0 [Blitz]
North Carolina None SS Darrelle Key 5-10 190 Fr Page County (Shenandoah VA) 2.5 of 3.0 [Zone Coverage]
North Carolina None LS Carter Norris 6-3 274 Fr LaFayette (LaFayette GA) 2.0 of 3.5 [Traditional]
North Carolina State None ILB Dailyn Diggs 6-3 228 Fr Riverside (Durham NC) 2.5 of 4.5 [Mike]
North Carolina State None FS George O'Leary III 6-0 188 Fr Thomas County Central ( GA) 1.5 of 4.0 [Zone Coverage]
North Carolina State None FS JaWuan Barbour 6-0 184 Fr Richmond Hill (Richmond Hill GA) 2.0 of 3.0 [Zone Coverage]
North Dakota None ILB Keith Briscoe-Rowe 6-1 238 Fr Wonewoc-Center (Wonewoc WI) 1.5 of 3.5 [Will]
North Dakota None OT Jasper Courtney 6-2 321 Fr Wilcox County (Rochelle GA) 1.0 of 2.0 [Pass Blocking]
North Dakota None DT DeMarcus Maxwell 6-0 334 Fr Mosinee (Mosinee WI) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
North Dakota None FB Luke Herbert 5-10 229 Fr Wilcox County (Rochelle GA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
North Dakota None FB Jaivon Shaw 5-10 252 Fr Valley Christian (San Jose CA) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
North Dakota None OT Mike Little 6-2 283 Fr Wauzeka-Steuben (Wauzeka WI) 1.5 of 2.0 [Run Blocking]
North Dakota None RB Keith Shipp 5-9 208 Fr Marshall (Milwaukee WI) 1.0 of 3.0 [Power]
North Dakota None WR Albert Higgins 6-5 199 Fr Powell (Powell TN) 1.0 of 2.0 [Target]
North Dakota None OG Kayden Caldwell 6-1 317 Fr Prescott (Prescott WI) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
North Dakota State None OLB Odel Medley 6-3 221 Fr Pewaukee (Pewaukee WI) 1.5 of 4.0 [Coverage]
North Dakota State None RB Nasir Williams 5-9 199 Fr Border Central (Calvin ND) 1.0 of 3.5 [Speed]
North Dakota State None FS Darius Denson 6-2 194 Fr Columbus Community ( IA) 1.5 of 3.5 [Zone Coverage]
Northern Illinois None DT Kulani Liuga 6-6 308 Fr Canton (Canton IL) 1.5 of 3.0 [1-Gap]
Northern Illinois None OG Tristan Sohn 6-1 339 Fr Coon Rapids (Coon Rapids MN) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Northern Illinois None PR Adalius Cooper 5-9 168 Fr Scotland (Scotland PA) 1.0 of 3.0 [Specialist]
Northern Illinois None FS Jaeden Lovett 6-0 206 Fr Thomas Jefferson (Bloomington MN) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Northern Illinois None FS Warwick Rollins 5-11 187 Fr Simeon Career Academy (Chicago IL) 1.5 of 2.5 [Zone Coverage]
Northern Illinois None OT Freddie McFadden 6-4 278 Fr Perham (Perham MN) 2.0 of 2.5 [Run Blocking]
Northern Illinois None QB Theodore Reeves 5-10 238 Fr V.J. Andrew (Tinley Park IL) 1.0 of 2.5 [Pocket]
Northern Illinois None SS Dominique Willingham 6-0 205 Fr Pine Island (Pine Island MN) 3.0 of 3.0 [Man Coverage]
Northern Illinois None C Kyle Christy 6-3 295 Fr Thomas Jefferson (Bloomington MN) 1.5 of 3.5 [Run Blocking]
Northern Illinois None DE Griffin Busch 6-1 257 Fr Sterling (Sterling IL) 1.0 of 2.5 [Contain]
Northern Illinois None OG Louis McDowell 6-5 304 Fr Joliet Catholic (Joliet IL) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Northern Illinois None ILB Jabari Eason 6-4 250 Fr Century (Rochester MN) 1.0 of 3.0 [Mike]
Northern Illinois None K Ned Roe 6-2 160 Fr Perham (Perham MN) 1.5 of 2.5 [Accuracy]
Northern Illinois None DT Mike Jamison 6-0 278 Fr Canton (Canton IL) 1.0 of 2.0 [1-Gap]
Northern Illinois None TE Kana Clarke 6-3 243 Fr Pine Island (Pine Island MN) 1.0 of 2.5 [Blocking]
Northern Illinois None C Bob Brand 6-2 284 Fr Evarts (Evarts KY) 1.5 of 2.5 [Run Blocking]
Northern Illinois None ATH Mike Pitts 6-1 233 Fr Suncoast (Riviera Beach FL) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Northern Illinois None WR Chase Norton 6-4 196 Fr Roxana (Roxana IL) 1.5 of 3.0 [Target]
Northern Iowa None DT Booker Oneal 6-4 291 Fr Bolingbrook (Bolingbrook IL) 1.0 of 2.0 [1-Gap]
Northern Iowa None DE Bradley Waller 6-1 257 Fr Flour Bluff (Corpus Christi TX) 1.0 of 2.5 [Blitz]
Northern Iowa None DT Shaq Posey 6-0 286 Fr Riverside (Oakland IA) 1.0 of 2.5 [1-Gap]
Northern Iowa None OT Jalen Jack 6-2 290 Fr Joplin (Joplin MO) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Northern Iowa None OLB Khiry Garvin 6-3 218 Fr Cloudland (Roan Mountain TN) 1.0 of 3.0 [Coverage]
North Texas None OT Brandon Speer 6-7 274 Fr Huntsville (Huntsville TX) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
North Texas None DT Henare Malemo 6-2 273 Fr Pasadena (Pasadena TX) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
North Texas None LS Drew Willey 6-3 243 Fr Mesquite (Mesquite TX) 1.0 of 4.0 [Traditional]
North Texas None ILB Robaire Mims 5-11 212 Fr Flour Bluff (Corpus Christi TX) 2.5 of 4.0 [Will]
North Texas None OG Isaia Vermeulen 6-1 280 Fr Bryan (Bryan TX) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
North Texas None CB Clinton Shaw 5-9 185 Fr Anson (Anson TX) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
North Texas None WR Kaleem Carroll 5-10 166 Fr Van Vleck (Van Vleck TX) 1.0 of 4.5 [Speed]
North Texas None OLB Sakeem Stokes 6-0 239 Fr North Mesquite (Mesquite TX) 1.0 of 4.5 [Coverage]
Northwestern None OLB Caleb McMahon 6-4 236 Fr Wesley Chapel (Wesley Chapel FL) 2.5 of 3.5 [Blitz]
Northwestern None ILB Alan Goetz 5-11 235 Fr Killian (Miami FL) 3.0 of 3.5 [Will]
Northwestern None TE Tonell Jackson 6-1 192 Fr Roberto Clemente Academy ( IL) 1.0 of 5.0 [Receiving]
Northwestern None OLB Ajani Flowers 6-2 225 Fr Chamberlain (Tampa FL) 2.0 of 4.0 [Blitz]
Northwestern None WR Thierno Jones 5-10 162 Fr Bement (Bement IL) 1.0 of 4.0 [Speed]
Northwestern None RB Kai Evans 5-9 214 Fr Bement (Bement IL) 1.0 of 3.5 [Power]
Northwestern None OLB Nathan Wallace 5-11 228 Fr Eden (Eden TX) 2.5 of 3.5 [Coverage]
Notre Dame None OT Jake Lawler 6-7 304 Fr Germantown (Germantown WI) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Notre Dame None QB Stephen Clayton 6-3 226 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.0 of 4.5 [Hybrid]
Notre Dame None WR Jeffrey Payton 6-0 214 Fr Pope (Marietta GA) 1.0 of 3.5 [Target]
Notre Dame None CB JaQuan Boone 5-11 180 Fr Decatur Central (Decatur IN) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Notre Dame None OT Giovanni Einstein 6-7 322 Fr Hillsborough (Tampa FL) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Notre Dame None DE A'darrion Hardy 6-6 246 Fr Rock Hill (Rock Hill SC) 1.0 of 5.0 [Blitz]
Notre Dame None WR Noah Willey 5-11 189 Fr Pelham (Pelham GA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Ohio None DT Dylan Moser 6-5 272 Fr Amelia (Batavia OH) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
Ohio None FS Dominique Gibbs 5-10 214 Fr Valley Forge (Parma Heights OH) 2.0 of 4.0 [Man Coverage]
Ohio None OT Jeremy Sutherland 6-7 322 Fr Garaway (Sugarcreek OH) 1.5 of 4.0 [Pass Blocking]
Ohio None LS Shia Jeffers 6-1 247 Fr River Valley (Cheshire OH) 2.5 of 3.5 [Specialized]
Ohio None K Toby Holland 6-1 204 Fr Jackson-Milton (North Jackson OH) 2.0 of 4.0 [Power]
Ohio None OT Marquise Hurt 6-2 327 Fr Padua Franciscan (Parma OH) 2.5 of 4.0 [Pass Blocking]
Ohio State None OLB Lemond Rawls 6-3 225 Fr Girard (Girad OH) 1.0 of 5.0 [Coverage]
Ohio State None FS Curtis Lindsay 5-10 185 Fr Sullivan East (Bluff City TN) 1.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Ohio State None RB Trevoris Rhodes 5-11 231 Fr St. Ignatius (Cleveland OH) 1.5 of 5.0 [Power]
Ohio State None DT Spencer Silverman 6-2 318 Fr Bath (Lima OH) 1.5 of 4.0 [1-Gap]
Ohio State None OG Maxwell Holton 6-7 264 Fr Girard (Girard OH) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Ohio State None DE Chidiegwu Ekwueme 6-6 250 Fr Benin City ( igeria) 2.0 of 5.0 [Contain]
Ohio State None SS David Terrell 6-2 198 Fr Padua Franciscan (Parma OH) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Oklahoma None CB Landon Hall 5-11 184 Fr Gore (Gore OK) 2.5 of 5.0 [Zone Coverage]
Oklahoma None ILB Carson Nash 6-2 244 Fr Ohatchee (Ohatchee AL) 1.0 of 5.0 [Will]
Oklahoma None DT Shane Lauer 6-7 299 Fr Northfield (Northfield MN) 1.0 of 5.0 [2-Gap]
Oklahoma None QB Wesley Moss 6-0 198 Fr Shawnee (Shawnee OK) 2.5 of 4.5 [Hybrid]
Oklahoma State None ATH Ricardo Rubio 6-1 323 Fr Altus (Altus OK) 2.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Oklahoma State None RB Jerricho Howard 5-6 215 Fr St. Thomas Aquinas ( FL) 1.0 of 5.0 [Power]
Oklahoma State None DE Kermit McNeal 6-7 265 Fr Robert E. Lee (Baytown TX) 1.0 of 4.5 [Blitz]
Oklahoma State None CB Jacoby Spann 5-11 176 Fr Pensacola Catholic (Pensacola FL) 1.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Old Dominion None OLB William Moran 5-11 233 Fr Mt. Pleasant (Mt. Pleasant TN) 1.0 of 3.0 [Blitz]
Old Dominion None DT Jay Hightower 6-5 291 Fr Graham (Bluefield VA) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Old Dominion None C Kyle Negron 6-3 268 Fr Martin County (Stuart FL) 2.0 of 2.0 [Pass Blocking]
Old Dominion None PR Chharlie Maddox 6-0 181 Fr Donelson Christian Academy ( TN) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Old Dominion None WR Captain Harrison 5-10 177 Fr Powell (Powell TN) 2.0 of 3.0 [Speed]
Old Dominion None TE Timmy Babcock 6-4 214 Fr Greenville (Greenville GA) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Old Dominion None WR Liam Farr 5-9 152 Fr Memphis University (Memphis TN) 1.0 of 3.5 [Speed]
Old Dominion None SS Antonio Beckett 5-10 190 Fr Spring Hill (Columbia TN) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Old Dominion None DT Jabari Solomon-Burden 6-4 282 Fr Glendale (Glendale CA) 1.0 of 2.5 [2-Gap]
Old Dominion None ILB Eli Handy 5-11 223 Fr Sevier County (Sevierville TN) 1.0 of 3.0 [Will]
Old Dominion None QB Mordechai Hutton 6-5 218 Fr Page County (Shenandoah VA) 1.0 of 2.0 [Scrambling]
Ole Miss None OG Nicolas Kilgore 6-6 285 Fr North Pontotoc (Ecru MS) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Ole Miss None LS Emanuel Guevara 6-2 242 Fr Hebron Christian (Pheba MS) 1.0 of 3.5 [Traditional]
Ole Miss None CB Quinton Fulton 6-1 191 Fr Seminary (Seminary MS) 2.0 of 3.0 [Man Coverage]
Ole Miss None OT Nicolas Rushing 6-6 280 Fr Eupora (Eupora MS) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Ole Miss None TE Devin Dunbar 6-2 207 Fr Eupora (Eupora MS) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Ole Miss None FS Wendell Bradley 6-2 216 Fr West Limestone (Lester AL) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Ole Miss None DE Gregory McDowell Jr. 6-7 265 Fr Delta Academy (Marks MS) 2.0 of 3.0 [Blitz]
Oregon None DE Ewekapu Kekoa 6-3 254 Fr Kamehameha (Honolulu HI) 1.0 of 4.0 [Contain]
Oregon None OG Quinn Geiger 6-5 327 Fr Powers (Powers OR) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Oregon None TE Isaiah Colbert 6-6 203 Fr Seton Catholic (Chandler AZ) 1.0 of 3.5 [Receiving]
Oregon None OLB Asher Carroll 6-1 220 Fr Beaverton (Beaverton OR) 1.0 of 4.0 [Coverage]
Oregon None OG Mario Valencia 6-2 300 Fr Capital (Boise ID) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Oregon None OT Spencer Vogel 6-6 298 Fr Lebanon (Lebanon OR) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Oregon State None K Gavin Belanger 5-10 180 Fr El Dorado (Placerville CA) 1.0 of 4.0 [Accuracy]
Oregon State None ILB Usher Sherman 6-2 243 Fr Trabuco Hills (Mission Viejo CA) 1.0 of 4.0 [Will]
Oregon State None QB Will Braun 6-3 190 Fr Mission San Jose (Fremont CA) 2.0 of 3.5 [Scrambling]
Oregon State None LS Jared Coughlin 6-2 245 Fr American (Hialeah FL) 1.0 of 4.5 [Traditional]
Oregon State None WR Richard Weathers 5-11 156 Fr Lahainaluna (Lahainaluna HI) 1.0 of 4.0 [Speed]
Oregon State None QB Riley Grossman 6-0 211 Fr Needles (Needles CA) 1.0 of 4.0 [Scrambling]
Oregon State None ILB Abdoul Dubose 6-4 249 Fr Durant (Durant MS) 1.0 of 4.0 [Mike]
Oregon State None DT Israel Booker 6-6 329 Fr Edison (Stockton CA) 1.5 of 4.0 [2-Gap]
Penn State None DT Stuart Lewis 6-4 284 Fr Clearfield Area (Clearfield PA) 1.5 of 4.5 [1-Gap]
Penn State None QB Martin Gray 6-5 185 Fr Don Bosco Prep (Ramsey NJ) 3.0 of 4.0 [Scrambling]
Penn State None ATH Simi Pinati 6-4 185 Fr Notre Dame (Lawrenceville NJ) 1.0 of 3.5 [Speed]
Penn State None P Finn Snodgrass 6-0 192 Fr Garaway (Sugarcreek OH) 1.0 of 4.0 [Power]
Penn State None TE Kenyan Brock 6-2 209 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.0 of 5.0 [Receiving]
Penn State None DE Charone Seay 6-0 235 Fr Ocean City (Ocean City NJ) 1.0 of 4.0 [Contain]
Penn State None WR Kaprice Glenn 6-1 157 Fr Montoursville Area ( PA) 1.0 of 5.0 [Speed]
Penn State None CB CeeCee Sykes 6-1 170 Fr Shade (Cairnbrook PA) 1.5 of 5.0 [Zone Coverage]
Penn State None OG Bob Reed 6-6 296 Fr Montville Township (Montville NJ) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Pittsburgh None OLB Gary Banuelos 6-2 217 Fr Slippery Rock Area ( PA) 1.0 of 5.0 [Blitz]
Pittsburgh None ILB Samuel Boilard 5-11 225 Fr Montreal ( anada) 1.0 of 4.0 [Will]
Pittsburgh None SS Khalil 'Worldwide' Gordon 5-10 181 Fr Vancouver ( anada) 1.5 of 4.0 [Man Coverage]
Pittsburgh None FS Arnaud Brock 6-0 187 Fr Corry Area (Corry PA) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
Pittsburgh None ILB Isaiah Perkins 6-0 205 Fr Toronto ( anada) 1.0 of 5.0 [Will]
Pittsburgh None LS Martin Holguin 6-3 244 Fr Central Catholic (Pittsburgh PA) 1.0 of 5.0 [Specialized]
Pittsburgh None RB Anthony Bridger 5-10 203 Fr Plymouth Whitemarsh ( PA) 2.5 of 4.0 [Power]
Pittsburgh None CB Alexander Trammell 5-9 176 Fr Unionville (Kennett Square PA) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Pittsburgh None QB Felix Hutchins 6-4 193 Fr Wylie (Wylie TX) 1.5 of 3.5 [Hybrid]
Pittsburgh None PR Virgil Sykes 6-1 170 Fr Shade (Cairnbrook PA) 1.5 of 5.0 [Hybrid]
Portland State None K Albert Will 5-8 215 Fr Dale County (Midland City AL) 1.0 of 2.5 [Power]
Portland State None DT Christopher Willard 6-3 276 Fr Skyview (Nampa ID) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Portland State None KR Stevie Cobb 6-0 234 Fr Temecula Valley (Temecula CA) 1.0 of 2.0 [Hybrid]
Portland State None DT Aaron Koch 6-4 329 Fr Colbert Heights (Tuscumbia AL) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Portland State None TE Matt Weston 6-3 223 Fr Serra (San Diego CA) 1.0 of 2.5 [Blocking]
Portland State None P Zion Hinojosa 6-4 184 Fr Douglas (Minden NV) 1.0 of 2.5 [Power]
Portland State None WR Thomas Quinn 5-10 182 Fr Salem Academy (Salem OR) 1.0 of 3.0 [Speed]
Portland State None ILB Ali Snyder 6-3 235 Fr Wetumpka (Wetumpka AL) 1.0 of 3.5 [Mike]
Portland State None FS Will Mosher 6-2 185 Fr Ashville (Ashville AL) 1.0 of 2.0 [Zone Coverage]
Portland State None RB Kembrell Mayes 5-8 218 Fr West Valley (Hemet CA) 2.0 of 2.5 [Power]
Purdue None TE Tazwell Moss 6-4 206 Fr F.J. Reitz (Evansville IN) 1.0 of 4.0 [Receiving]
Purdue None ILB Benjamin Palmer 6-3 261 Fr Madison Consolidated (Madison IN) 1.0 of 3.0 [Mike]
Purdue None FS Marcedes Wynn 6-2 196 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Purdue None OLB Terrence Polk 6-2 222 Fr Fort Stockton (Fort Stockton TX) 1.5 of 3.0 [Coverage]
Purdue None CB Miles Eason 5-11 204 Fr Union (Dugger IN) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Purdue None DT D.J. Stallings 6-0 278 Fr Terre Haute South Vigo ( IN) 3.0 of 3.0 [1-Gap]
Purdue None DT Brandon Sparks 6-6 274 Fr F.J. Reitz (Evansville IN) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Purdue None DE Maximillian Muller 6-4 265 Fr Floyd Central (Floyds Knobs IN) 1.0 of 3.0 [Contain]
Purdue None CB Raymond Major 5-10 187 Fr Triton Central (Fairland IN) 2.5 of 3.0 [Man Coverage]
Purdue None RB Rafael Duffey 6-0 202 Fr Delta (Muncie IN) 1.0 of 4.5 [Speed]
Purdue None QB Ryan Ellington 5-11 185 Fr Killian (Miami FL) 1.0 of 5.0 [Hybrid]
Purdue None FB Jon Wood 6-1 242 Fr Rising Star (Rising Star TX) 1.0 of 5.0 [Run Blocking]
Rice None DE Teejay Perry 6-6 250 Fr Comanche (Comanche TX) 2.0 of 5.0 [Contain]
Rice None WR DeShea Gordon 6-4 227 Fr Henrietta (Henrietta TX) 1.0 of 4.0 [Target]
Rice None ILB Connor Whitt 6-1 225 Fr Tarkington (Cleveland TX) 1.5 of 4.5 [Mike]
Rice None SS Eli Rucker 6-2 189 Fr Sinton (Sinton TX) 1.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Rice None C Tim Wray 6-4 275 Fr Bryan (Bryan TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Rutgers None CB D'Andre Norwood 5-11 186 Fr Ocean City (Ocean City NJ) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
San Diego State None WR Kembrell Mingo 6-4 190 Fr Serra (San Diego CA) 1.0 of 4.0 [Speed]
San Diego State None FB Jermaine Maddox 5-10 236 Fr Oakdale (Oakdale CA) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
San Diego State None LS Caleb Grossman 6-0 252 Fr Horizon (San Diego CA) 1.0 of 4.0 [Traditional]
San Diego State None OT Tom Crowley 6-3 303 Fr Horizon (San Diego CA) 1.5 of 4.0 [Pass Blocking]
San Diego State None QB Nick Stewart 6-4 211 Fr St. John Bosco (Bellflower CA) 2.5 of 5.0 [Pocket]
San Diego State None OG Nazir Hubbard 6-7 266 Fr Golden Valley (Merced CA) 1.0 of 4.5 [Pass Blocking]
San Diego State None ILB John Wilson 6-3 247 Fr Notre Dame (Sherman Oaks CA) 1.0 of 5.0 [Mike]
San Diego State None OLB Ladarrell Mixon 6-1 239 Fr St. Mary's College (Berkeley CA) 2.5 of 4.5 [Blitz]
San Diego State None OG Owen Seymour 6-3 324 Fr East Bakersfield (Bakersfield CA) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
San Diego State None DT Richmond Thompson III 6-6 282 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 2.5 of 4.5 [2-Gap]
San Diego State None OT Seneca Talley 6-6 277 Fr Trabuco Hills (Mission Viejo CA) 1.0 of 5.0 [Run Blocking]
San Diego State None WR Savion Dawson 6-5 234 Fr Oakdale (Oakdale CA) 1.0 of 3.5 [Target]
San Jose State None TE Eli Reid 6-3 214 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 1.0 of 3.0 [Receiving]
San Jose State None DT Dominic Barkley 6-7 318 Fr Pioneer (Whittier CA) 1.0 of 2.0 [2-Gap]
San Jose State None WR Tyus Sampson 6-1 221 Fr Notre Dame (Sherman Oaks CA) 1.0 of 2.5 [Target]
San Jose State None RB Brian Youngblood 6-0 215 Fr Mission San Jose (Fremont CA) 3.0 of 3.0 [Power]
San Jose State None P Vince Orlando 6-0 180 Fr Watsonville (Watsonville CA) 1.5 of 2.0 [Power]
San Jose State None TE Louis Adamson 6-3 244 Fr East Bakersfield (Bakersfield CA) 1.0 of 2.5 [Blocking]
San Jose State None ILB Jesse Beard 6-3 232 Fr Concrete (Concrete WA) 1.0 of 2.0 [Will]
San Jose State None CB A.J. Ruff 5-10 171 Fr Mammoth (Mammoth Lakes CA) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
San Jose State None OT Harrison Reece 6-7 319 Fr Trabuco Hills (Mission Viejo CA) 1.5 of 2.5 [Run Blocking]
San Jose State None LS Enrique Cruz 6-1 232 Fr South (Bakersfield CA) 1.0 of 3.0 [Traditional]
San Jose State None RB Ari Rhoads 5-6 186 Fr Mt. Diablo (Concord CA) 1.0 of 3.5 [Speed]
San Jose State None LS Vince Huston 6-1 231 Fr Avenal (Avenal CA) 2.5 of 4.0 [Specialized]
San Jose State None OG Dariel Nunez 6-3 338 Fr East Bakersfield (Bakersfield CA) 1.5 of 2.5 [Pass Blocking]
San Jose State None SS Jonathan Thurman 6-2 202 Fr Edison (Stockton CA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
San Jose State None DE Jaheim Colbert 6-6 263 Fr Southwest (San Diego CA) 1.0 of 2.5 [Blitz]
San Jose State None DE Amadou Guillory 6-6 239 Fr West Covina (West Covina CA) 2.0 of 2.5 [Contain]
San Jose State None QB Cameron Hagen 6-3 210 Fr Notre Dame (Sherman Oaks CA) 1.0 of 3.5 [Pocket]
San Jose State None FS Larry Monroe 5-10 224 Fr Needles (Needles CA) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
San Jose State None OLB Noah Shipp 6-2 234 Fr Valley (Bakersfield CA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
San Jose State None DT Bruce Spence 6-2 308 Fr South (Bakersfield CA) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
San Jose State None P Gavin Frias 5-8 195 Fr Liberty (Bakersfield CA) 1.0 of 3.5 [Power]
SMU None RB Glenn Church 5-10 205 Fr Pine-Richland (Gibsonia PA) 1.5 of 5.0 [Power]
SMU None ILB Donald Bowen 6-3 241 Fr Joaquin (Joaquin TX) 2.0 of 4.5 [Mike]
South Alabama None WR James Mercer 5-9 156 Fr Palm Harbor University ( FL) 1.5 of 4.0 [Speed]
South Alabama None CB Bucky Samuels 6-1 180 Fr Chattahoochee (Chattahoochee FL) 2.5 of 4.0 [Man Coverage]
South Alabama None SS Zontavius Yarbrough 6-0 190 Fr Cook (Adel GA) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
South Carolina None OG Henry Duke 6-1 313 Fr Chapin (Chapin SC) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
South Carolina None ILB Avery Prather 6-1 225 Fr Marion (Marion SC) 1.0 of 4.5 [Mike]
South Carolina None WR Brian Guinn 6-2 200 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.5 of 4.0 [Target]
South Carolina None DT Charlie Waters 6-3 293 Fr Cook (Adel GA) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
South Carolina None FB Nathan Brinson 6-0 218 Fr Seneca (Seneca SC) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
South Carolina None C Peter Atkinson 6-3 278 Fr White Knoll (Lexington SC) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
South Dakota State None RB Jackson Justice Jr. 5-6 194 Fr Perham (Perham MN) 2.5 of 3.5 [Speed]
South Dakota State None WR Carlos Zapata 6-4 201 Fr Greenhill (Dallas TX) 2.0 of 3.0 [Target]
South Dakota State None ILB Ernesto Portillo 6-1 256 Fr Century (Rochester MN) 2.0 of 4.0 [Mike]
South Dakota State None QB Jared Comer 6-1 214 Fr Pasadena (Pasadena TX) 1.0 of 3.5 [Scrambling]
South Dakota State None TE Marcus Davenport 6-0 225 Fr Adams Central (Hastings NE) 1.5 of 4.0 [Blocking]
South Dakota State None DT Luca Ouellette 6-6 312 Fr Thomas Jefferson (Bloomington MN) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
South Dakota State None QB Louis Brinkley-Starks 6-2 224 Fr Sinton (Sinton TX) 1.0 of 3.5 [Hybrid]
South Dakota State None OT Elijah Watson 6-1 324 Fr Big Lake (Big Lake MN) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Southern Miss None ATH Frank Dickson 6-2 202 Fr Seminary (Seminary MS) 1.5 of 3.5 [Target]
Southern Miss None OG Lance Darnell 6-6 301 Fr Northeast Jones (Laurel MS) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Southern Miss None WR Kulani Neru 6-0 174 Fr Eunice (Eunice LA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Southern Miss None PR Quinton Fulton 6-1 191 Fr Seminary (Seminary MS) 2.0 of 3.0 [Hybrid]
Southern Miss None WR Tierre Coles 6-3 221 Fr Eupora (Eupora MS) 1.5 of 3.5 [Target]
Southern Miss None OLB Marquise White 6-1 220 Fr North Delta (Batesville MS) 1.0 of 4.0 [Blitz]
Southern Miss None LS Frederick Sellers 6-1 242 Fr Brookhaven (Brookhaven MS) 1.0 of 4.0 [Traditional]
Southern Miss None SS Cooper Lockett 6-1 187 Fr South Panola (Batesville MS) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Southern Miss None QB Antonio Costello 6-4 211 Fr Copiah Academy (Gallman MS) 2.0 of 4.0 [Pocket]
Southern Miss None ILB Ian Beauchamp 5-11 211 Fr Eupora (Eupora MS) 3.0 of 4.0 [Will]
Southern Miss None FB Graham Baird 5-10 200 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 3.0 of 4.5 [Pass Blocking]
Stanford None K Filip Russ 6-3 211 Fr Trabuco Hills (Mission Viejo CA) 1.0 of 3.0 [Power]
Stanford None OG Shaq English 6-5 307 Fr Tarkington (Cleveland TX) 1.0 of 5.0 [Run Blocking]
Syracuse None CB Cory Simpkins 6-0 201 Fr Cumberland Valley (Mechanicsburg PA) 2.0 of 3.5 [Man Coverage]
Syracuse None RB John Reis 5-6 183 Fr Hotchkiss School (Lakeville CT) 3.0 of 4.0 [Speed]
TCU None FB Luke Haines 5-8 223 Fr Millis (Millis MA) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
TCU None FS Dakota Parks 5-11 181 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 2.0 of 5.0 [Man Coverage]
TCU None SS Brandon Vereen 6-0 195 Fr Notre Dame (Sherman Oaks CA) 1.0 of 5.0 [Man Coverage]
TCU None OLB Jarvis Bowen 6-2 234 Fr Baker (Mobile AL) 2.5 of 5.0 [Blitz]
TCU None TE Spencer Griffin 6-5 209 Fr Cardinal Mooney (Sarasota FL) 2.5 of 5.0 [Receiving]
TCU None RB Davante Ferguson 5-9 206 Fr Folsom (Folsom CA) 2.0 of 5.0 [Speed]
TCU None ATH Sequan Ford 6-4 161 Fr Clifton (Clifton AZ) 1.0 of 5.0 [Speed]
TCU None ILB Kyriece Graham 6-4 239 Fr Riverside (Durham NC) 2.0 of 5.0 [Mike]
TCU None DT Dean Rockwell 6-0 311 Fr Cummings (Burlington NC) 1.0 of 5.0 [1-Gap]
TCU None OLB Chris Pareja 5-11 216 Fr St. Thomas Aquinas ( FL) 2.5 of 5.0 [Coverage]
TCU None ATH Franklin Andrews 6-5 209 Fr Cardinal Mooney (Sarasota FL) 2.5 of 5.0 [Receiving]
Temple None PR Cory-Aundre Simpson 6-0 201 Fr Cumberland Valley (Mechanicsburg PA) 2.0 of 3.5 [Specialist]
Temple None OLB Matt Vaughn 6-0 228 Fr Lake Highland Prep (Orlando FL) 2.5 of 3.5 [Blitz]
Tennessee None FB Dwayne Munnerlyn 6-0 248 Fr Cookeville (Cookeville TN) 2.0 of 4.0 [Run Blocking]
Tennessee None TE Nicholas Joyce 6-6 207 Fr Westwood (Memphis TN) 1.5 of 4.5 [Receiving]
Tennessee None OLB Jesse Hooper 5-11 226 Fr Mt. Pleasant (Mt. Pleasant TN) 3.0 of 4.5 [Coverage]
Tennessee None DT Kevin Moffett 6-2 282 Fr Williamsport (Williamsport MD) 1.0 of 5.0 [2-Gap]
Texas None OT Uzoma Akabueze 6-7 263 Fr Abuja ( igeria) 3.0 of 4.0 [Run Blocking]
Texas None DE Aaron Holguin 6-6 258 Fr Flour Bluff (Corpus Christi TX) 2.0 of 4.0 [Contain]
Texas None OLB Ricardo Cortes 5-11 224 Fr Roscoe (Roscoe TX) 2.5 of 4.0 [Coverage]
Texas None DT Zaquan Dykes 6-5 288 Fr Northland Christian (Houston TX) 2.5 of 4.0 [2-Gap]
Texas None P Cedric Renaudin 5-7 185 Fr Marseille ( rance) 1.0 of 4.5 [Power]
Texas None TE Dereece Taylor 6-5 194 Fr DeLeon (DeLeon TX) 3.0 of 4.0 [Receiving]
Texas None DE Shaq Edwards 6-5 254 Fr DeLeon (DeLeon TX) 1.0 of 4.0 [Blitz]
Texas A&M None OLB Willy Metcalf 6-3 234 Fr Stewartville (Stewartville MN) 1.5 of 2.0 [Coverage]
Texas A&M None FS Mario Denson 6-0 204 Fr Greenhill (Dallas TX) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Texas A&M None OG Derek Emmons 6-2 287 Fr Hico (Hico TX) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Texas A&M None RB Alec Hacker 5-10 213 Fr Mesquite (Mesquite TX) 1.0 of 3.0 [Power]
Texas A&M None K James Quick 5-7 207 Fr East Fork Lutheran (Whiteriver AZ) 1.0 of 2.5 [Power]
Texas A&M None WR Tyus Nash 5-11 151 Fr Shadow Ridge (Las Vegas NV) 1.0 of 3.0 [Speed]
Texas A&M None TE Darius Hobson 6-1 220 Fr Greenhill (Dallas TX) 1.0 of 2.5 [Blocking]
Texas A&M None DT Brandon Gilliam 6-1 316 Fr Joel Barlow (Redding CT) 1.0 of 2.0 [1-Gap]
Texas A&M None OT Jacob Howell 6-1 295 Fr Brackett (Brackettville TX) 2.0 of 2.0 [Run Blocking]
Texas A&M None OT LaRon Cason 6-1 320 Fr Mesquite (Mesquite TX) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
Texas A&M None DE Mamadou Battle 6-3 258 Fr Longview (Longview TX) 1.0 of 2.5 [Blitz]
Texas A&M None DT K'aunte Moffett 6-3 300 Fr La Marque (La Marque TX) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Texas A&M None ILB Brady Cantrell 6-2 240 Fr Fort Stockton (Fort Stockton TX) 2.0 of 3.0 [Mike]
Texas A&M None PR Delonta Goldman 6-2 189 Fr Bothell (Bothell WA) 1.0 of 3.5 [Specialist]
Texas A&M None LS Jasper Jolly 6-0 259 Fr Frankston (Frankston TX) 1.0 of 3.0 [Specialized]
Texas A&M None LS Kai McGuire 6-3 248 Fr Pasadena (Pasadena TX) 1.0 of 2.0 [Specialized]
Texas A&M None FS Jeremy Martin 6-0 216 Fr Catalina Magnet (Tucson AZ) 1.0 of 2.5 [Zone Coverage]
Texas A&M None OLB Walt Baumann 6-3 234 Fr Southaven (Southaven MS) 1.0 of 2.5 [Blitz]
Texas A&M None SS Zac Mohamed 5-11 219 Fr Cooper (Cooper TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Texas A&M None OT Vincent Trahan 6-5 267 Fr Greenhill (Dallas TX) 1.5 of 2.5 [Run Blocking]
Texas A&M None OLB Khalil Redd 6-4 235 Fr New Deal (New Deal TX) 1.0 of 2.5 [Blitz]
Texas State None DE Neal Coley 6-2 256 Fr Amarilla (Amarillo TX) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Texas State None C Lorenzo Starkey 6-2 286 Fr Coronado (Lubbock TX) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Texas State None WR Messiah McKinney 5-11 187 Fr Pampa (Pampa TX) 1.5 of 3.5 [Speed]
Texas State None CB Terrence Barnes 5-10 172 Fr New Deal (New Deal TX) 1.0 of 4.0 [Zone Coverage]
Texas State None ILB Jack Culver 6-3 244 Fr Whiteface (Whiteface TX) 1.0 of 4.0 [Mike]
Texas State None FB Uluwehi Iakopo 6-0 239 Fr North Mesquite (Mesquite TX) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Texas Tech None ATH Javorius Crosby 6-2 329 Fr Pottsboro (Pottsboro TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Texas Tech None DE Geno Jeffries 6-5 266 Fr Rising Star (Rising Star TX) 1.5 of 4.0 [Contain]
Texas Tech None OT Jordan Sofara 6-2 310 Fr W.B. Travis (Austin TX) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Texas Tech None C Maui Sam 6-4 293 Fr Pottsboro (Pottsboro TX) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Texas Tech None DE Andrew Berry 6-5 252 Fr Bridge City (Bridge City TX) 1.0 of 4.5 [Contain]
Texas Tech None RB Jeremiah Davis 5-7 231 Fr Prestonwood Christian Academy ( TX) 1.0 of 4.0 [Power]
Texas Tech None WR Jeremiah Shackelford 5-11 194 Fr Martin County (Stuart FL) 2.0 of 5.0 [Speed]
Texas Tech None K Aaron Griffiths 5-8 187 Fr Whiteface (Whiteface TX) 3.0 of 4.0 [Accuracy]
Toledo None SS Jaylin Alford 5-11 206 Fr Northwestern (Hyattsville MD) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Toledo None DE Anthony Stanford 6-5 253 Fr Pope John Paul II (Boca Raton FL) 1.5 of 3.0 [Contain]
Toledo None QB Tama Kealiaopeu 6-3 215 Fr South (Bakersfield CA) 1.0 of 3.0 [Hybrid]
Toledo None ILB Tom Shoemaker 6-1 259 Fr Briggs (Colombus OH) 2.5 of 3.0 [Mike]
Toledo None OT Devin Stafford 6-6 314 Fr Mifflin (Columbus OH) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Toledo None ILB Kaholo Aiga 6-3 242 Fr Wayne Trace (Haviland OH) 1.0 of 2.5 [Mike]
Toledo None DT Richard Fontaine 6-2 322 Fr Garaway (Sugarcreek OH) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Toledo None ILB Paul Isaac 6-2 241 Fr Mifflin (Columbus OH) 1.0 of 2.5 [Mike]
Toledo None OLB Buster Easter 6-3 240 Fr Southern (Oakland MD) 1.0 of 3.0 [Coverage]
Toledo None DT Michael Buckner 6-6 270 Fr Marshall (Marshall AR) 1.0 of 2.5 [1-Gap]
Toledo None DT Mareko Tupuimatagi 6-7 305 Fr Chipley (Chipley FL) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Toledo None DE Saul Pereira 6-7 250 Fr Suitland (District Heights MD) 1.0 of 2.5 [Blitz]
Toledo None P Victor Mcclure 5-11 156 Fr Suncoast (Riviera Beach FL) 2.0 of 3.0 [Accuracy]
Toledo None C Steven Amos 6-3 264 Fr Hilltop (Chula Vista CA) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Toledo None RB Damien Spillman 5-10 177 Fr Joliet Catholic (Joliet IL) 1.0 of 2.0 [Speed]
Toledo None ILB Dylan Bonds 6-3 208 Fr Northwest (Germantown MD) 2.0 of 2.5 [Will]
Toledo None OG A.J. Rawls 6-2 275 Fr Northview (Bratt FL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Toledo None WR Tadzi Langley 6-2 204 Fr Southern (Oakland MD) 1.0 of 3.0 [Target]
Toledo None WR Jared Rollins 6-2 220 Fr Williamsport (Williamsport MD) 1.0 of 2.0 [Target]
Toledo None QB Otto Cassidy 5-11 205 Fr Jackson-Milton (North Jackson OH) 2.5 of 3.0 [Pocket]
Toledo None DE Tom Ledford 6-3 260 Fr Gibsonburg (Gibsonburg OH) 2.0 of 2.5 [Blitz]
Troy None WR Terrence Blackman 6-2 183 Fr Prattville (Prattville AL) 1.0 of 3.5 [Speed]
Troy None OG Nathaniel Durham 6-7 324 Fr Port Charlotte (Port Charlotte FL) 2.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Troy None LS Micah Kearney 6-0 238 Fr Georgiana (Georgiana AL) 1.0 of 3.0 [Specialized]
Troy None ILB Jay Mitchell-Sims 6-0 208 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 1.0 of 3.5 [Will]
Troy None DT Nathan Forte 6-2 275 Fr Akron (Akron AL) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Troy None OT Nick Manning 6-2 274 Fr Fairfield (Fairfield AL) 1.0 of 4.5 [Run Blocking]
Troy None WR Julius Bridges 6-4 220 Fr Emma Sansom (Gadsden AL) 1.0 of 3.5 [Target]
Tulane None OLB Martin Duke 5-11 235 Fr Mandeville (Mandeville LA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Tulane None DT Kai Bradford 6-7 298 Fr Anson (Anson TX) 2.0 of 3.5 [2-Gap]
Tulane None DE JaQuan Bennett 6-3 261 Fr Huntsville (Huntsville TX) 1.0 of 3.5 [Contain]
Tulane None OLB Maxim Lund 6-4 235 Fr South Grand Prarie ( TX) 2.0 of 3.5 [Blitz]
Tulane None WR Simon Finley 6-0 201 Fr Poteet (Poteet TX) 3.0 of 3.0 [Target]
Tulane None ATH Delmetrice Finley 6-1 247 Fr Joaquin (Joaquin TX) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Tulane None LS Calvin Stuart 6-2 241 Fr Frankston (Frankston TX) 2.5 of 3.5 [Specialized]
Tulane None CB Odel Slaughter 5-11 190 Fr Oak Forest Academy (Amite LA) 2.0 of 3.0 [Zone Coverage]
Tulane None CB Shamar McNeill 5-10 197 Fr Wink (Wink TX) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Tulane None K David Roe 6-0 215 Fr LaSalle (Olla LA) 1.0 of 3.5 [Power]
Tulane None OT Antonio Carmichael 6-7 265 Fr Kashmere (Houston TX) 1.5 of 3.5 [Run Blocking]
Tulane None ILB Ayawamat Dodson 6-3 259 Fr Wylie (Wylie TX) 2.0 of 3.5 [Mike]
Tulane None ILB Beckett Parish 6-3 230 Fr Seminary (Seminary MS) 2.5 of 3.5 [Will]
Tulane None OG Derek Birch 6-1 326 Fr Haughton (Haughton LA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Tulsa None TE Michael Lord-Adamson 6-2 230 Fr Hominy (Hominy OK) 1.0 of 4.0 [Blocking]
Tulsa None WR Kenyan Rollins 6-2 159 Fr Port Neches-Groves (Port Neches TX) 1.0 of 3.5 [Speed]
Tulsa None OLB Bryan Thompson 5-11 216 Fr Weatherford (Weatherford OK) 1.5 of 4.0 [Blitz]
Tulsa None DT Rory Bentley 6-6 324 Fr River Road (Amarillo TX) 1.0 of 4.5 [2-Gap]
Tulsa None WR Martin Donahue 6-1 158 Fr Madill (Madill OK) 3.0 of 3.5 [Speed]
Tulsa None OG Mauricio Lemus 6-4 331 Fr Frankston (Frankston TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Tulsa None ILB Cole Hare 6-0 231 Fr Afton (Afton OK) 1.0 of 5.0 [Will]
Tulsa None OT Jeremy Levesque 6-5 297 Fr Newcastle (Newcastle OK) 2.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Tulsa None RB Leo Barrett 5-11 184 Fr Northland Christian (Houston TX) 2.5 of 3.5 [Speed]
Tulsa None TE Zaire Dudley 6-0 241 Fr Broken Bow (Broken Bow OK) 1.0 of 4.0 [Blocking]
Tulsa None WR D'Andre Garvin 6-4 183 Fr Afton (Afton OK) 1.0 of 4.0 [Speed]
UAB None RB Logan Pearson 6-1 170 Fr Prattville (Prattville AL) 1.5 of 3.5 [Speed]
UAB None WR Booker Spiller 6-0 199 Fr Fultondale (Birmingham AL) 1.0 of 4.0 [Target]
UAB None LS Noa Vainu'upo 6-3 260 Fr Georgiana (Georgiana AL) 1.5 of 4.0 [Specialized]
UAB None TE Dante Durbin 6-0 234 Fr Redan (Stone Mountain GA) 1.0 of 4.0 [Blocking]
UAB None OG Kieran Kenney 6-6 334 Fr Slocomb (Slocomb AL) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
UAB None OLB Zachary Keyes 5-11 237 Fr Cook (Adel GA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
UAB None OG Quinn Ladd 6-4 314 Fr Oak Mountain (Birmingham AL) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
UAB None OG Will Romano 6-1 335 Fr Pelham (Pelham GA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
UAB None OG Milo Willey 6-3 279 Fr Greenville (Greenville GA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
UAB None ILB Jasper Calvert 6-3 209 Fr Fruitdale (Fruitdale AL) 1.0 of 3.5 [Will]
UAB None ATH Ricky Dick 6-3 227 Fr Akron (Akron AL) 2.0 of 4.0 [Scrambling]
UAB None RB Lamont Roberson 5-6 212 Fr Putnam County (Eatonton GA) 1.0 of 3.5 [Power]
UAB None RB Kelly Amato 5-9 210 Fr North Forsyth (Cumming GA) 1.5 of 4.0 [Speed]
UC Davis None OG Alex Snell 6-1 271 Fr Hayfork (Hayfork CA) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
UC Davis None OLB Antowaine Francis 5-11 223 Fr Golden Valley (Merced CA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
UC Davis None CB Gabriel Pittman 5-10 192 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
UC Davis None OT Mayer Whelan 6-4 270 Fr Justin-Siena (Napa CA) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
UC Davis None OT Brody Putnam 6-7 321 Fr Horizon (San Diego CA) 2.0 of 3.0 [Pass Blocking]
UC Davis None TE Nathaniel Brito 6-0 241 Fr Chula Vista (Chula Vista CA) 1.0 of 3.0 [Blocking]
UC Davis None WR Jared Tapia 5-11 161 Fr Argonaut (Jackson CA) 1.0 of 3.0 [Speed]
UC Davis None WR Julius Bagley 6-0 189 Fr Duncan (Duncan AZ) 1.5 of 3.0 [Speed]
UC Davis None OLB Zachary Beavers 6-4 232 Fr Eastlake (Chula Vista CA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
UC Davis None ILB Dontarrious Hightower 6-1 262 Fr De La Salle (Concord CA) 1.0 of 3.5 [Mike]
UC Davis None ILB Golden Suggs 6-0 209 Fr Moapa Valley (Overton NV) 1.5 of 3.0 [Will]
UC Davis None CB Nico Satterfield 6-2 181 Fr Mesquite (Gilbert AZ) 1.5 of 3.0 [Man Coverage]
UC Davis None CB Zaire White 6-2 173 Fr West Valley (Hemet CA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
UC Davis None OLB Delonta John 6-3 237 Fr Eastlake (Chula Vista CA) 1.0 of 4.0 [Blitz]
UC Davis None RB Chris Carlin 5-6 170 Fr Argonaut (Jackson CA) 1.5 of 4.0 [Speed]
UC Davis None CB Malik Burks 6-0 197 Fr Long Beach Polytechnic ( CA) 1.5 of 3.0 [Zone Coverage]
UC Davis None DT Dillon Rushing 6-4 301 Fr West Covina (West Covina CA) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
UC Davis None K Lorenzo Schroeder 6-0 196 Fr Sonoma Valley (Sonoma CA) 1.5 of 3.5 [Power]
UC Davis None DE Prince McLeod 6-1 246 Fr Southwest (San Diego CA) 1.0 of 3.5 [Blitz]
UC Davis None C Alec Higgins 6-4 243 Fr Fontana (Fontana CA) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
UC Davis None DT George Vincent 6-4 270 Fr Yuma Catholic (Yuma AZ) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
UCF None OLB Tierre Rawls 6-4 232 Fr Inlet Grove (Riviera Beach FL) 1.0 of 4.0 [Coverage]
UCLA None CB Zaire Woods 6-1 177 Fr Williams (Williams CA) 2.0 of 3.0 [Zone Coverage]
UCLA None DE Quinn Linn 6-0 260 Fr Provo (Provo UT) 1.0 of 5.0 [Blitz]
UCLA None WR Kiuga Faletolu 6-2 151 Fr Vernon (Vernon FL) 1.0 of 5.0 [Speed]
UCLA None OG Larry Bush 6-7 259 Fr Glendale (Glendale CA) 2.0 of 4.5 [Pass Blocking]
UCLA None WR D'Mario Russell 6-1 188 Fr Bishop O'Dowd (Oakland CA) 1.0 of 5.0 [Speed]
UCLA None OG Brian Sullivan 6-3 283 Fr Liberty (Bakersfield CA) 2.5 of 4.5 [Pass Blocking]
UCLA None OLB Cayden Branch 6-1 243 Fr Vernon Kilpatrick (Malibu CA) 1.0 of 3.0 [Coverage]
UCLA None ILB Derek Helm 6-2 236 Fr West Covina (West Covina CA) 1.0 of 5.0 [Mike]
UCLA None OG Gavin Bautista 6-3 258 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 1.5 of 4.0 [Run Blocking]
UCLA None C Rory Otto 6-3 295 Fr De La Salle (Concord CA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
UMass None ILB Christian Witt 6-3 230 Fr Cardinal Spellman (Bronx NY) 1.0 of 3.0 [Mike]
UMass None ILB Mohamed Bock 6-4 248 Fr Episcopal (Jacksonville FL) 3.0 of 3.0 [Mike]
UMass None OT Ricky Romero 6-5 286 Fr Pottsboro (Pottsboro TX) 1.0 of 2.5 [Run Blocking]
UMass None ILB JaQuan Joiner 6-4 232 Fr Hillsborough (Tampa FL) 3.0 of 3.0 [Mike]
UMass None OLB Jerimiah Bradford 6-3 233 Fr Don Bosco Prep (Ramsey NJ) 1.0 of 2.5 [Blitz]
UMass None RB Martin Johnson 5-7 190 Fr Medford (Medford MA) 2.5 of 3.5 [Power]
UMass None TE Cole Bearden 6-1 234 Fr Ocean City (Ocean City NJ) 1.0 of 3.0 [Blocking]
UMass None QB Andre Ledbetter 6-5 205 Fr Ocean City (Ocean City NJ) 1.0 of 2.0 [Scrambling]
UMass None ILB Ibrahima Walton 6-3 229 Fr Hillsborough (Tampa FL) 1.0 of 2.5 [Will]
UMass None LS Patrick McHenry 6-3 240 Fr LaSalle (Olla LA) 1.5 of 2.5 [Specialized]
UNLV None CB Darren Cheatham 6-0 179 Fr Fontana (Fontana CA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
UNLV None CB Lawrence Cleveland 5-10 194 Fr Silver Stage (Silver Springs NV) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
UNLV None CB Geno Dyson 5-10 178 Fr Vernon Kilpatrick (Malibu CA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
UNLV None K Josh Schmitt 6-4 150 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 1.0 of 3.0 [Accuracy]
UNLV None OG Mario Magee 6-3 309 Fr Gladstone (Covina CA) 1.5 of 3.5 [Run Blocking]
USC None ILB Max Brabham 6-2 247 Fr Galileo Academy (San Francisco CA) 1.5 of 5.0 [Mike]
USC None CB Rashawn Brinson 6-1 162 Fr Argonaut (Jackson CA) 2.0 of 5.0 [Man Coverage]
USC None K Tim Rosenberg 5-8 187 Fr Sonoma Valley (Sonoma CA) 1.0 of 4.0 [Power]
USC None TE Sean Graham 6-6 234 Fr Seneca (Seneca SC) 2.0 of 5.0 [Receiving]
USC None OT Javari Hightower 6-3 273 Fr Glendale (Glendale CA) 1.5 of 5.0 [Pass Blocking]
USC None KR Luca Morse 6-0 233 Fr West Covina (West Covina CA) 2.5 of 3.0 [Hybrid]
USC None SS Brayden Land 5-10 190 Fr Valley (Bakersfield CA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
USC None DE Kamar Lott 6-4 263 Fr Lake Stevens (Lake Stevens WA) 1.5 of 5.0 [Blitz]
USF None QB Dillon Cornell 5-11 196 Fr Pineville (Pineville LA) 1.0 of 3.0 [Pocket]
USF None OLB Levi Dubois 6-4 217 Fr Horizon (San Diego CA) 1.0 of 3.0 [Coverage]
USF None WR Mohamed Downing 6-0 189 Fr Azle (Azle TX) 1.0 of 2.5 [Speed]
USF None OG Oscar Squires 6-5 334 Fr Lakeland (Lakeland FL) 2.0 of 3.0 [Run Blocking]
USF None FS Jaylen Eason 6-2 207 Fr Hillsborough (Tampa FL) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
USF None RB Bryce Dawson 5-8 181 Fr Baker (Baker LA) 1.0 of 3.5 [Speed]
USF None RB Cyrus Patterson 5-8 200 Fr Lake Gibson (Lakeland FL) 1.0 of 3.0 [Power]
USF None LS Oliver Hoskins 6-2 240 Fr Eunice (Eunice LA) 1.5 of 3.0 [Traditional]
USF None WR Kilohana Konishiki 6-3 213 Fr Poteet (Poteet TX) 1.0 of 3.0 [Target]
USF None OLB Levi Everett 5-11 226 Fr Florida Christian (Miami FL) 1.0 of 3.5 [Coverage]
USF None OT Zion Santana 6-6 328 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
USF None OT Avery Mcgraw 6-5 334 Fr Lutcher (Lutcher LA) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
USF None OG Timothy Harding 6-2 255 Fr Martin County (Stuart FL) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
USF None DT Esteban Chacon 6-6 282 Fr Hertford County (Ahoskie NC) 1.0 of 2.5 [2-Gap]
USF None DE Luka Hobson 6-7 261 Fr Port Charlotte (Port Charlotte FL) 1.0 of 3.0 [Contain]
USF None TE Tyshaun Hubbard 6-5 200 Fr Brackett (Brackettville TX) 1.0 of 3.5 [Receiving]
USF None SS Levi Adamson 6-0 186 Fr Angelo Rodriguez (Fairfield CA) 1.0 of 3.0 [Zone Coverage]
USF None ILB Elijah Worley 6-4 248 Fr Gaither (Tampa FL) 2.5 of 2.5 [Mike]
USF None K John Mulligan 6-4 205 Fr Inlet Grove (Riviera Beach FL) 1.5 of 3.5 [Power]
USF None ILB Kamar Lindsey 6-2 240 Fr Desert Eagle (Scottsdale AZ) 1.0 of 2.0 [Will]
USF None WR Tion Myles 6-4 198 Fr Olympic Heights (Boca Raton FL) 1.0 of 2.0 [Speed]
Utah None CB Tierre Harvey 6-2 198 Fr Cumberland Valley (Mechanicsburg PA) 1.0 of 5.0 [Man Coverage]
Utah None ILB Rakeem Dubose-Seay 5-11 233 Fr Archbishop McCarthy ( FL) 1.0 of 4.5 [Will]
Utah None DE Ha'Sean Watson 6-2 245 Fr Meigs County (Decatur TN) 2.0 of 4.0 [Contain]
Utah None WR Booker Sproles 5-11 160 Fr Lakeland (Lakeland FL) 1.0 of 4.5 [Speed]
Utah None CB Jeremy Wesley 5-11 176 Fr Port St. Lucie (Port St. Lucie FL) 1.0 of 4.5 [Man Coverage]
Utah State None DT Kwon Small 6-2 316 Fr Baker (Baker MT) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Utah State None QB James Bernard 5-11 216 Fr Mountain View (Mesa AZ) 1.5 of 2.0 [Hybrid]
Utah State None FS Xavier Melvin 5-11 186 Fr Hunter (West Valley City UT) 1.5 of 2.5 [Zone Coverage]
Utah State None LS Hakeem Hicks 6-1 234 Fr San Juan (Blanding UT) 1.0 of 2.0 [Specialized]
Utah State None OLB Iye StJohn 5-11 243 Fr Granite (Salt Lake City UT) 2.5 of 3.0 [Blitz]
Utah State None OG Kyle Reagan 6-5 335 Fr Logan (Lgan UT) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Utah State None DE Jayson Dowell 6-4 246 Fr Provo (Provo UT) 1.5 of 2.5 [Contain]
Utah State None FS Nicholas Greene 6-2 193 Fr Robert E. Lee (Baytown TX) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Utah State None OLB Cooper Bynum 6-3 240 Fr Lake Providence (Lake Providence LA) 1.0 of 2.0 [Coverage]
Utah State None DE Bryce Fleming-Roberson 6-7 261 Fr Hunter (West Valley City UT) 1.0 of 3.0 [Blitz]
UTEP None OLB Alan Mcginnis 5-11 231 Fr Elsik (Houston TX) 1.0 of 2.0 [Coverage]
UTEP None FS Sincere Medley 5-10 216 Fr Mineral Wells (Mineral Wells TX) 1.0 of 2.0 [Man Coverage]
UTEP None FS Moussa Tate 6-1 184 Fr Willow Canyon (Surprise AZ) 1.5 of 2.5 [Zone Coverage]
UTEP None OG Javorius Crosby 6-2 329 Fr Pottsboro (Pottsboro TX) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
UTEP None SS Kevin Gray 5-10 191 Fr Rising Star (Rising Star TX) 2.0 of 2.0 [Man Coverage]
UTEP None ILB Tank Brice 6-0 244 Fr New Deal (New Deal TX) 1.5 of 2.5 [Will]
UTEP None OG Parker Burk 6-2 335 Fr River Road (Amarillo TX) 2.0 of 2.5 [Pass Blocking]
UTEP None QB Jason Ring 6-4 220 Fr Mineral Wells (Mineral Wells TX) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
UTEP None OT Jayden Head 6-1 263 Fr Fountain Hills (Fountain Hills AZ) 1.5 of 2.0 [Pass Blocking]
UTEP None OLB Joseph Davidson 5-11 237 Fr Bastrop (Bastrop TX) 1.0 of 2.0 [Coverage]
UTEP None DE Mason Hernandez 6-1 245 Fr Azle (Azle TX) 1.0 of 2.5 [Blitz]
UTEP None DT Zachary Burdick 6-0 277 Fr St. Joseph (Brownsville TX) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
UTEP None C Filip Christman 6-4 303 Fr Port Neches-Groves (Port Neches TX) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
UTEP None QB Dominic Dunn 6-2 219 Fr Anson (Anson TX) 1.0 of 2.0 [Hybrid]
UTEP None K Steven Lund 5-8 153 Fr Bonham (Bonham TX) 1.0 of 2.5 [Accuracy]
UTEP None DE Roberto Gamboa 6-2 252 Fr Brackett (Brackettville TX) 1.0 of 3.5 [Blitz]
UTEP None ILB Raymond Bennett 6-2 252 Fr Mohawk (Sycamore OH) 1.0 of 3.0 [Mike]
UTEP None OT Joe Walls 6-2 319 Fr Amarilla (Amarillo TX) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
UTEP None OG Reshad Witherspoon 6-5 287 Fr Robert E. Lee (Midland TX) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
UTEP None TE Joe Compton 6-3 196 Fr Redbank Valley (New Bethlehem PA) 1.0 of 3.0 [Receiving]
UTEP None RB Jamal Chaney 5-9 191 Fr Goliad (Goliad TX) 1.0 of 2.5 [Speed]
UTSA None DT Janoris Aiken 6-1 309 Fr Sinton (Sinton TX) 1.0 of 4.0 [1-Gap]
UTSA None QB Tavion Sankey 6-2 202 Fr Katy (Katy TX) 2.0 of 5.0 [Scrambling]
Vanderbilt None OT Ari Richmond 6-5 296 Fr Creek Wood (Charlotte TN) 1.5 of 4.5 [Pass Blocking]
Vanderbilt None K Calvin Sharpe 5-7 166 Fr Lawrence County (Moulton AL) 1.0 of 4.0 [Accuracy]
Vanderbilt None WR Jonathan McCloud 6-2 207 Fr Cosby (Cosby TN) 1.0 of 3.5 [Target]
Vanderbilt None OG Jabari Patterson 6-4 282 Fr Meigs County (Decatur TN) 1.5 of 4.5 [Run Blocking]
Vanderbilt None ILB Connor Beyer 6-3 229 Fr Union City (Union City TN) 1.0 of 4.0 [Will]
Vanderbilt None OG Jared Kane 6-2 307 Fr Sheffield (Memphis TN) 2.0 of 4.0 [Run Blocking]
Vanderbilt None CB Mario Crowder 6-0 184 Fr Fultondale (Birmingham AL) 1.0 of 4.0 [Man Coverage]
Vanderbilt None OLB Gabriel Bates 6-0 215 Fr Spring Hill (Columbia TN) 1.0 of 4.0 [Blitz]
Vanderbilt None WR Austin Fitch 6-2 199 Fr Memphis University (Memphis TN) 1.0 of 4.5 [Speed]
Vanderbilt None OLB Dixon Shaw 6-4 220 Fr Madill (Madill OK) 1.0 of 5.0 [Coverage]
Virginia None QB Eric Howard 6-0 208 Fr Coconut Creek (Coconut Creek FL) 1.5 of 3.5 [Scrambling]
Virginia None OLB Josh Barger 6-4 233 Fr Morrilton (Morrilton AR) 1.5 of 5.0 [Blitz]
Virginia None OT Misael Ferreira 6-2 266 Fr Hernando (Brooksville FL) 3.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Virginia None TE Jonathan Vera 6-2 208 Fr St. Thomas Aquinas ( FL) 1.0 of 5.0 [Receiving]
Virginia None OT Charles Lemons 6-4 260 Fr Jupiter (Jupiter FL) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Virginia None OG Isaac Fuchs 6-5 332 Fr Page County (Shenandoah VA) 1.0 of 4.0 [Run Blocking]
Virginia Tech None FB Bart Ziegler 5-8 225 Fr Page County (Shenandoah VA) 1.5 of 3.0 [Run Blocking]
Virginia Tech None QB Randall White 6-3 228 Fr Castlewood (Castlewood VA) 1.5 of 4.5 [Pocket]
Virginia Tech None FB Victor Poole 5-11 224 Fr West Valley (Hemet CA) 1.0 of 5.0 [Run Blocking]
Virginia Tech None CB Brendan Bryant 5-10 183 Fr Hargrave Military Academy ( VA) 2.5 of 4.5 [Man Coverage]
Virginia Tech None C Derrick Pritchett 6-3 280 Fr Northwest (Germantown MD) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Virginia Tech None ILB Jamyron Brooks 6-3 231 Fr Westfield (Chantilly VA) 1.5 of 5.0 [Mike]
Virginia Tech None DT Ian Burks 6-6 319 Fr Castlewood (Castlewood VA) 1.0 of 3.5 [1-Gap]
Virginia Tech None SS LaRon Smiley 6-2 188 Fr Hargrave Military Academy ( VA) 1.0 of 3.0 [Man Coverage]
Virginia Tech None DE Byron Clanton 6-4 244 Fr Manchester (Midlothian VA) 2.0 of 4.5 [Contain]
Virginia Tech None WR Cooper Henderson 5-11 176 Fr South Point (Belmont NC) 1.5 of 3.0 [Speed]
Virginia Tech None FS Zach Pitts Jr. 5-11 198 Fr Graham (Bluefield VA) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Wake Forest None SS Shawn Lyles 6-2 186 Fr Wayne County (Jessup GA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Wake Forest None RB Calvin Robinson 5-8 219 Fr Laney (Wilmington NC) 2.5 of 3.5 [Power]
Wake Forest None DE Justin Vitale 6-1 271 Fr Thomasville (Thomasville NC) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Wake Forest None OT Harrison Keller 6-7 276 Fr Enka (Enka NC) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Washington None OT Moe Blackley 6-4 274 Fr Shelton (Shelton WA) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
Washington None C Filip Lind 6-1 289 Fr East Bakersfield (Bakersfield CA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Washington None ILB Tazwell Sneed 6-1 243 Fr North Thurston (Lacey WA) 1.0 of 3.5 [Will]
Washington None OT Eric Casper 6-7 270 Fr Charles Wright (Tacoma WA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Washington None WR Devin Lovett 6-0 172 Fr El Dorado (Placerville CA) 1.0 of 3.5 [Speed]
Washington None TE Geovanny Suarez 6-0 223 Fr Martin County (Stuart FL) 1.0 of 3.5 [Blocking]
Washington None OG Jude Lynch 6-2 269 Fr East Bakersfield (Bakersfield CA) 2.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Washington None QB Anthony Holmes 6-6 239 Fr Grand Junction (Grand Junction CO) 1.0 of 5.0 [Pocket]
Washington None RB Andre Clay 5-11 202 Fr Decatur (Federal Way WA) 1.0 of 4.0 [Power]
Washington None OLB John Beach 6-3 229 Fr Lake Stevens (Lake Stevens WA) 1.5 of 3.5 [Coverage]
Washington None OG Jay Melendez 6-3 317 Fr Renton (Renton WA) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
Washington None SS Theodore Posey 6-0 181 Fr North Thurston (Lacey WA) 1.0 of 3.5 [Zone Coverage]
Washington State None SS Shawntez Crump 6-1 181 Fr Richland (Richland WA) 1.0 of 5.0 [Zone Coverage]
Washington State None OLB Keme Penn 5-11 225 Fr Decatur (Federal Way WA) 1.0 of 3.5 [Coverage]
Washington State None ILB Owen Potts 6-1 226 Fr Lake Stevens (Lake Stevens WA) 1.0 of 4.0 [Will]
Washington State None QB Jared Raddick 6-4 226 Fr IMG Academy (Bradenton FL) 2.5 of 5.0 [Hybrid]
Western Kentucky None DT Abdul Roberson 6-3 319 Fr Greenville (Greenville OH) 1.0 of 3.5 [2-Gap]
Western Kentucky None OG Aidan Corbett 6-6 272 Fr Cumberland County (Crossville TN) 1.0 of 4.0 [Pass Blocking]
Western Kentucky None FS Bryan Harding 6-2 209 Fr Gilmour Academy (Gates Mills OH) 1.0 of 3.5 [Man Coverage]
Western Kentucky None OLB Jaden Wiles 6-3 231 Fr Cloudland (Roan Mountain TN) 1.0 of 3.5 [Blitz]
Western Kentucky None DE Janoris Spurlock 6-5 257 Fr Euclid (Euclid OH) 1.5 of 3.0 [Contain]
Western Michigan None WR Mason Eckert 6-3 169 Fr Arizona Lutheran Academy ( AZ) 2.5 of 5.0 [Speed]
Western Michigan None OG Antoine Garrett 6-6 333 Fr Clarksville (Clarksville TN) 1.0 of 5.0 [Pass Blocking]
West Virginia None OLB Nicolas Brice 6-0 244 Fr Crowell (Crowell TX) 1.5 of 3.5 [Coverage]
West Virginia None CB Jamari Floyd 6-2 173 Fr St. Francis DeSales (Toledo OH) 1.5 of 3.5 [Man Coverage]
West Virginia None OG Harvey Williams 6-5 260 Fr Westwood (Austin TX) 1.5 of 3.5 [Pass Blocking]
West Virginia None DE Cayden Mulligan 6-7 241 Fr Wheeling Central Catholic ( WV) 1.0 of 4.0 [Contain]
West Virginia None FS DaeSean Newton 5-11 211 Fr Belpre (Belpre OH) 1.0 of 4.5 [Zone Coverage]
West Virginia None C Graham Chandler 6-3 266 Fr University (Morgantown WV) 1.0 of 3.5 [Run Blocking]
West Virginia None FB Sean Bullock 5-9 245 Fr Jasper County (Monticello GA) 1.5 of 4.0 [Run Blocking]
Wisconsin None OT Omar Dooley 6-6 273 Fr Pewaukee (Pewaukee WI) 1.0 of 3.5 [Pass Blocking]
Wisconsin None OG Austin Fox 6-5 321 Fr DeLaSalle (Minneapolis MN) 3.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Wisconsin None FS Abdul Bridges 5-10 191 Fr Paoli (Paoli IN) 1.0 of 2.0 [Zone Coverage]
Wisconsin None FS Savion Linton 5-10 199 Fr Marshall (Milwaukee WI) 1.5 of 4.0 [Man Coverage]
Wisconsin None QB Daniel Young 6-6 232 Fr St. Xavier (Cincinnati OH) 1.5 of 5.0 [Pocket]
Wyoming None WR Jevon Harvey-Grant 6-4 200 Fr Davis (Kaysville UT) 1.0 of 4.0 [Target]
Yale None WR Jalen Triplett 6-1 196 Fr Thomas County Central ( GA) 1.0 of 2.5 [Speed]
Yale None TE Adam DeLarosa 6-1 202 Fr Harrison (Harrison NJ) 1.0 of 2.5 [Receiving]
Yale None DT Amir Lutz 6-0 326 Fr Horseheads (Horseheads NY) 1.5 of 3.0 [2-Gap]
Yale None DT Ahe Onesemo-Tuilaepa 6-1 305 Fr Archbishop McCarthy ( FL) 2.0 of 3.0 [1-Gap]
Yale None DE Samir Perry 6-2 269 Fr Don Bosco Prep (Ramsey NJ) 1.0 of 2.0 [Blitz]
Yale None ILB Nazir Grey 6-1 235 Fr Montville Township (Montville NJ) 2.0 of 2.5 [Will]
Yale None DT Tarell Calloway 6-0 299 Fr St. Philip Catholic Central ( MI) 1.0 of 3.0 [2-Gap]
Yale None OG Ilan McKinnon 6-4 328 Fr DePaul Catholic (Wayne NJ) 1.0 of 3.0 [Run Blocking]
Youngstown State None FB Otto Pack 5-9 243 Fr Stebbins (Riverside OH) 1.0 of 2.5 [Pass Blocking]
Youngstown State None TE Kamari Pringle 6-3 213 Fr Jackson-Milton (North Jackson OH) 1.0 of 3.0 [Receiving]
Youngstown State None OLB Patrick Hillman 6-4 239 Fr Jackson (Masillon OH) 1.5 of 3.0 [Coverage]
Youngstown State None FS Jarvis Woods 5-11 207 Fr Elkton (Elkton MD) 1.5 of 2.5 [Man Coverage]
Youngstown State None QB Joel Kowalski 6-0 218 Fr Elyria Catholic (Elyria OH) 1.0 of 3.0 [Scrambling]
Youngstown State None P Jude Nelson 6-1 198 Fr Elkton (Elkton MD) 1.0 of 3.0 [Power]
Youngstown State None DT Neal Briggs 6-7 289 Fr Stebbins (Riverside OH) 1.0 of 3.0 [1-Gap]
Youngstown State None WR Alpha Shaw 6-3 173 Fr Lincoln-Way East (Frankfort IL) 1.0 of 2.5 [Speed]
Youngstown State None FS Aboubacar Whitaker 6-0 218 Fr Barnesville (Barnesville OH) 1.0 of 2.5 [Man Coverage]
Youngstown State None RB Tanquest Landrum 5-8 230 Fr Gilman School (Baltimore MD) 1.0 of 3.0 [Power]
Youngstown State None DE Jabari Christian 6-7 266 Fr Williamsport (Williamsport MD) 1.0 of 3.0 [Contain]
Youngstown State None OT Bob Hannon 6-1 320 Fr North Harford (Pylesville MD) 1.0 of 3.0 [Pass Blocking]
Youngstown State None TE Jahkay Guillory 6-4 200 Fr Suitland (District Heights MD) 1.5 of 3.0 [Receiving]
Youngstown State None WR Martin Hebert 6-2 225 Fr John Carroll (Bel Air MD) 1.5 of 3.0 [Target]
Youngstown State None DT Anthony Dotson 6-7 275 Fr Coronado (Lubbock TX) 1.0 of 2.5 [1-Gap]